urodziny dziecka

urodziny dziecka

Dekoracje urodzinowe dla dzieci to przede wszystkim balony, ale także girlandy, banery czy papierowe zawieszki. Dekoracje na urodziny DIY to bardzo dobre rozwiązanie, jednak z powodzeniem można wybrać też gotowe produkty. Tanie dekoracje urodzinowe pozwolą ubrać każde wnętrze w niebanalny sposób. Kolorowe balony o różnorodnych kształtach uatrakcyjnią aranżację, a reszta ozdób świetnie dopełni wygląd wnętrza. Dekoracje na urodziny dziewczynki i chłopca kapitalnie wyglądają w odcieniach różu i niebieskiego. Zestaw dekoracji urodzinowych pozwoli w szybki i tani sposób uzyskać nietuzinkowy rezultat. Solenizant i jego goście będą zachwyceni!

 • PLAKAT na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Urodzinki Z IMIENIEM Leśne Czary 86 x 61cm GIGA LUX

  Przepiękny plakat na Urodzinki dziecka w modnym boho stylu. Zamów produkt zdobiony grafiką leśnych zwierzątek, który zachwyci nie tylko dzieci ale także dorosłych. Zawarta na nim personalizacja pozwoli dziecku poczuć się wyróżnionym. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny Z IMIENIEM Leśne Przygody 50x70cm PLAKAT na Urodziny Z IMIENIEM Leśne Przygody 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny dziecka Z IMIENIEM Leśne Przygody 50x70cm

  Niesamowita dekoracja sali podczas Urodzinek dziecka. Wykorzystaj plakat z personalizowaną grafiką leśnych zwierzątek pośród zieleni i kwiatów. Plakat wspaniale zaprezentuje się ułożony na sztaludze, możesz powiesić go również blisko solenizanta. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodzinki personalizowana + listwa 60x150cm Leśne Przygody Dekoracja sali na Urodzinki personalizowana + listwa 60x150cm Leśne Przygody
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny dziecka personalizowana + listwa 60x150cm Leśne Przygody

  Piękne kakemono na Urodzinki! Ozdób pomieszczenie za pomocą personalizowanej dekoracji zdobionej grafiką leśnych zwierzątek pośród zieleni i kwiatów. Plakat zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informacje, które Urodzinki są świętowane. Produkt zachwyci wszystkich gości! 

  99,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wyjątkowa dekoracja sali podczas Urodzinek dziewczynki. Plakat z grafiką leśnych zwierzątek pośród różu zachwyci wszystkich przybywających gości. Personalizacja nadaje produktowi wyjątkowości. Wspaniale zaprezentuje się na sztaludze lub blisko małej solenizantki! 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Piękna dekoracja sali na Urodzinki dziewczynki! Ozdób pomieszczenie personalizowanym kakemono, które zachwyci wszystkich przybyłych gości. Produkt zdobiony jest grafiką leśnych zwierzątek z akcentami różu i złota, zawiera imię dziecka, datę uroczystości oraz informacje, które Urodzinki są świętowane. 

  99,98 zł
 • PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Urodziny chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wspaniała dekoracja sali na Urodzinki chłopca! Postaw plakat z grafiką leśnych zwierzątek pośród błękitu przy wejściu do sali, dekoracja wprowadzi bliskich w Urodzinkowy nastrój. Personalizacja zawarta na produkcie pozwoli wyróżnić solenizanta! 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Urodziny chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Wyjątkowe kakemono na Urodzinki chłopca! Ozdób salę personalizowanym produktem, który zachwyci każdego z gości. Na plakacie umieszczono grafikę leśnych zwierzątek pośród błękitu. Dopełnienie stanowi imię dziecka, datę uroczystości oraz informacje, które Urodzinki są świętowane. 

  99,98 zł
 • PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt
  29,98 zł
  PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt

  Plakaty do pokoju dziecka w najnowszych trendach stylu Boho. Idealnie nadają się również jako prezent lub wystrój na Chrzest i Narodziny. Plakaty tworzą wspaniałą kompozycje, która doda kolorów w pokoju maluszka. Na plakatach widnieją elementy takie jak: kołyska, zabawka-króliczek oraz miś. Świetna propozycja zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  29,98 zł
 • BIEŻNIK na Urodzinki Z IMIENIEM Miś w samolocie DO KOLOROWANIA 42cmx5m BIEŻNIK na Urodzinki Z IMIENIEM Miś w samolocie DO KOLOROWANIA 42cmx5m
  129,98 zł
  BIEŻNIK na Urodzinki Z IMIENIEM Mały Odkrywca DO KOLOROWANIA 42cmx5m

  Szukasz zabawy na Urodzinki dziecka? Skorzystaj z personalizowanego bieżnika do pokolorowania! Uszykuj kolorowe kredki i pozwól dzieciom wykazać się kreatywnością. Grafika zwierzątek w balonie spodoba się każdemu maluchowi!

  129,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 3 Gepard 98cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 3 Gepard 98cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 3 Gepard 98cm

  3 Urodzinki dziecka wymagają niesamowitego przygotowania. Udekoruj salę pięknym balonem w kształcie trójki z motywem geparda. Dziecko poczuje się wyjątkowo! Balon pozwoli stworzyć urocze zoo, możesz napełnić go helem, będzie się prezentował jeszcze lepiej!

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 4 Tukan 91cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 4 Tukan 91cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 4 Tukan 91cm

  Szukasz dekoracji na 4 Urodzinki swojego dziecka? Wykorzystaj balon w kształcie 4 z motywem tukana! To oryginalna dekoracja, która pozwoli utworzyć motyw urodzinowego zoo. Dzieci kochają zwierzęta, będą zachwycone. Balon można napełnić helem! 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 5 Zebra 98cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 5 Zebra 98cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 5 Zebra 98cm

  Uroczy balon na 5 Urodzinki! Balon w kształcie piątki dekorowany motywem zebry to wspaniała dekoracja, która bez wątpienia ucieszy małego solenizanta. Przywieście go blisko krzesełka, niech solenizant poczuje się wyjątkowo. Balon dla lepszego efektu można napełnić helem. 

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 6 Żółw 96 cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 6 Żółw 96 cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 6 Żółw 96 cm

  6 Urodzinki w stylu zwierzątek! Uroczy balon w kształcie szóstki został udekorowany motywem pięknego żółwika. Solenizant będzie zachwycony taką dekoracją! Napełnijcie go helem i przywiążcie niedaleko gwiazdy imprezy, niech poczuje się niezwykle. Zaskocz gości wspaniałą aranżacją.

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 7 Krokodyl 85cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 7 Krokodyl 85cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 7 Krokodyl 85cm

  Twoje dziecko świętuje 7 Urodzinki? Nadajcie sali wspaniałego wyglądu! Powieście balon w kształcie siódemki z motywem krokodyla, poczujcie charakter wyprawianego przyjęcia. Świetnie sprawdzi się podczas imprezki z tematem przewodnim zwierzątek. Balon można wypełnić helem.

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 8 Wąż 88cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 8 Wąż 88cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 8 Wąż 88cm

  Urocza dekoracja na 8 Urodzinki! Wykorzystaj balon w kształcie ósemki z motywem węża podczas przyjęcia twojego dziecka. Balon prezentuje się stylowo i efektownie, podkreślając cel przyjęcia. Wspaniale wkomponuje się w pozostałe dekoracje. Możesz napełnić go helem.

  14,98 zł
 • BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 9 Tygrys 87cm BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 9 Tygrys 87cm
  14,98 zł
  BALON na Urodzinki foliowy Cyfra 9 Tygrys 87cm

  Jak w oryginalny sposób udekorować salę na Urodzinki? Skorzystaj z balona w kształcie dziewiątki z motywem uroczego tygryska. Ta dekoracja sprawi, że charakter przyjęcia zostanie podkreślony w przepiękny sposób! Solenizant poczuje się niezwykle wyjątkowo. Balon można napełnić helem.

  14,98 zł
 • BALON na Roczek i urodziny Króliczek 65x55cm BALON na Roczek i urodziny Króliczek 65x55cm
  11,98 zł
  BALON na Roczek i urodziny Króliczek 65x55cm

  Śliczny balon na urodzinki dziecka w kształcie pyszczka uroczego króliczka. Piękny gadżet do pamiątkowych zdjęć oraz wspaniały element dekoracji sali. Uroczy króliczek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. 

  11,98 zł
 • BALON foliowy Latająca Świnka 72x46cm BALON foliowy Latająca Świnka 72x46cm
  19,98 zł
  BALON foliowy Latająca Świnka 72x46cm

  Balon foliowy w kształcie latającej świnki to rewelacyjna dekoracja wnętrza na urodzinki dziecka. Jeśli napełnisz go helem świnka będzie unosić się w powietrzu tworząc świetny efekt. Taka dekoracja na pewno spodoba się wszystkim zaproszonym na uroczystość gościom.

  19,98 zł
 • BALON na przyjęcia foliowy Myszka 96x64cm BALON na przyjęcia foliowy Myszka 96x64cm
  19,98 zł
  BALON na przyjęcia foliowy Myszka 96x64cm

  Balon na przyjęcia urodzinowe w kształcie myszki jest bardzo uroczym wyborem na przyjęcie urodzinowe dziecka. Taki wybór oczaruje zebranych maluchów, którzy przyszli podziwiać te wszystkie dziecięce dekoracja zorganizowane właśnie dla nich.

  19,98 zł
 • BALON na Roczek i urodziny foliowy Biedronka 87x75cm BALON na Roczek i urodziny foliowy Biedronka 87x75cm
  21,98 zł
  BALON na Roczek i urodziny foliowy Biedronka 87x75cm
  1 Recenzje

  Balon na Roczek i urodzinki dziecka w kształcie lecącej biedronki. Kolorowy balon będzie pięknie prezentować się na pamiątkowych zdjęciach. Wspaniała dekoracja będzie wspaniale prezentować się podczas przyjęcia.

  21,98 zł
 • GIRLANDA balonowa na Roczek i urodziny Zwierzątka GIRLANDA balonowa na Roczek i urodziny Zwierzątka
  19,98 zł
  GIRLANDA balonowa na Roczek i urodziny Zwierzątka

  Śliczna balonowa girlanda z motywem sympatycznych zwierzątek to wspaniała dekoracja na przyjęcie urodzinowe dziecka. Piękna dekoracja na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego malucha. Balonowa girlanda wprowadzi wspaniały klimat i pomoże dziecięcą przeżyć wspaniałą przygodę w krainie wyobraźni. 

  19,98 zł
 • BALON na Roczek i urodziny foliowy Dinozaur 3D pomarańczowy 60x75cm BALON na Roczek i urodziny foliowy Dinozaur 3D pomarańczowy 60x75cm
  18,98 zł
  BALON na Roczek i urodziny foliowy Dinozaur 3D pomarańczowy 60x75cm

  Balon na Roczek i urodziny w kształcie pomarańczowego dinozaura to idealny wybór dla każdego małego odkrywcy! Efekt 3D sprawi, że maluch poczuje się, jak w magicznym ogrodzie. Dziecko z pewnością zachwyci się takim widokiem i będzie miało niezapomniane urodziny. Kolorowy dinozaur pozwoli wyprawić ciekawe przyjęcie urodzinowe!

  18,98 zł
 • BALON na przyjęcia foliowy Słonik 83x58cm BALON na przyjęcia foliowy Słonik 83x58cm
  11,98 zł
  BALON na przyjęcia foliowy Słonik 83x58cm

  Balon na przyjęcie urodzinowe dla dziecka to cudowna propozycja, która ubarwi całe przyjęcie. A balon w kształcie słonika sprawi, że na przyjęciu nic nie pójdzie nie po myśli. Jest to doskonały symbol szczęścia dla malucha na długie lata.

  11,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek) BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)

  Cudowna drewniana girlanda na Roczek czy urodzinki dziecka wygląda fenomenalnie na ścianie dziecięcego pokoiku czy jako ozdoba na uroczystym przyjęciu. Baner wykonany z naturalnej sklejki drewnianej złożony jest z 7 różnych leśnych zwierzątek, które zachwycają dokładnością wykonania. Taka ozdoba przeniesie dziecko w magiczny leśny świat zwierząt.

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek) BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  1 Recenzje

  Jak efektownie udekorować pomieszczenie na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii i Roczku? Świetnym rozwiązaniem są girlandy, a w szczególności drewniane, które cudownie prezentują się w rustykalnych i botanicznych aranżacjach. Baner składa się z drewnianych gałązek oraz jutowego sznureczka, dzięki któremu z łatwością zawiesisz dekorację w wybranym miejscu.

  29,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Roczek i Urodzinki w stylu boho

  Aranżacja na Roczek i Urodzinki w stylu boho - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • BANER girlanda na urodziny dziecka Zwierzątka Safari (+sznurek) BANER girlanda na urodziny dziecka Zwierzątka Safari (+sznurek)
  19,98 zł
  BANER girlanda na urodziny dziecka Zwierzątka Safari (+sznurek)

  Baner na Urodzinki dziecka z motywem zwierzątek Safari w uroczej odsłonie. Wybieraj produkt wykonany ze sztywnego papieru. Przepiękna dekoracja do przystrojenia wnętrza sali lub mieszkania na przyjęcie malucha. 

  19,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  21,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Bardzo elegancka i efektowna dekoracja przyjęcia w postaci girlandy. Składająca się z białych chorągiewek z ażurowym wzorem prezentuje się olśniewająco. To doskonała dekoracja na każde przyjęcie, zarówno dla dziecka, jak i dorosłej osoby. Z pewnością oczaruje wszystkich zaproszonych gości na przyjęcie. 

  21,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Oryginalna i bardzo pomysłowa dekoracja przyjęcia w postaci girlandy. Składa się z kraftowych trójkącików, na której znajduje się również nadruk białej koronki. Świetnie zaprezentuje się na przyjęciu w stylu Vintage. To doskonały dodatek do aranżacji na Chrzest, Komunię, urodziny i wiele wspaniałych okazji. 

  13,98 zł
 • ŁAPACZE snów dekoracyjne 3szt BIAŁE Z KORONKĄ

  Delikatna dekoracja pokoiku dziecka, która wpisuje się w najmodniejsze trendy. Łapacze snów w białej kolorystyce przepięknie prezentują na ścianie. Idealna propozycja dekoracji pokoju dla Maluszków i straszych dziewczynek. 

  109,98 zł
 • WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt
  19,98 zł
  WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt

  Wspaniała dekoracja wnętrza lub krzesła na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Metalowe obręcze w złotym kolorze stanowią świetną bazę do przygotowania efektownej dekoracji. Obręcze oplecione świeżymi kwiatami i gałązkami wspaniale prezentują się zawieszone nad stołem.

  19,98 zł
 • BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt
  19,98 zł
  BALONY na Roczek i urodzinki Autka MIX 9szt

  Balony na Roczek i urodzinki dziecka w wyjątkowym mixie z motywem różnych samochodów oraz znaków drogowych. Doskonała dekoracja dla każdego małego rajdowca, który kocha samochodowe podróże. Takie ozdoby z pewnością będą ciekawe i barwne.

  19,98 zł
 • BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Chrzest Roczek Różowe Serduszka 30cm 6szt

  Balony to doskonała propozycja na szybką i łatwą dekorację przyjęcia. Piękne transparentne balony, które posiadają uroczy nadruk różowych serduszek sprawdzą się na każde przyjęcie dla dziewczynki zarówno na Chrzest, urodzinki, czy Baby Shower. Można napełnić je powietrzem, jak i helem. Z pewnością takie baloniki spodobają się każdemu, a w szczególności...

  11,98 zł
 • BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Złote Serduszka 30cm 6szt

  Balony to doskonała propozycja na szybką i łatwą dekorację. Piękne transparentne balony z nadrukiem żółtych serduszek prezentują się olśniewająco. Można ja zastosować na przyjęciu z okazji urodzinek, Chrztu, Baby Shower i wielu wspaniałych okazji. Sprawdzą się zarówno na przyjęcie dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Z pewnością oczarują wszystkich...

  11,98 zł
 • BALONY transparentne Chrzest Roczek Błękitne Serduszka 30cm 6szt BALONY transparentne Chrzest Roczek Błękitne Serduszka 30cm 6szt
  11,98 zł
  BALONY transparentne Chrzest Roczek Błękitne Serduszka 30cm 6szt

  Jak udekorować przyjęcie dla chłopca? Świetnym rozwiązaniem są transparentne balony z nadrukiem niebieskich serduszek. Można użyć ich zarówno na Chrzest, urodzinki, czy Baby Shower. Napełnione helem cudownie unoszą się nad powierzchnią. Prezentują się naprawdę oryginalnie i pomysłowo. 

  11,98 zł
 • BALONY pastelowe STRONG 27cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ BALONY pastelowe STRONG 27cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ
  9,98 zł
  BALONY pastelowe STRONG 27cm 10szt BUTELKOWA ZIELEŃ

  Pastelowe balony w pięknym odcieniu butelkowej zieleni. Balony wspaniale komponują się z innymi dekoracjami. Śliczne balony to łatwa w użyciu dekoracja, która pomoże wspaniale przystroić każdą przestrzeń. 

  9,98 zł

Dekoracje wnętrza na urodziny dziecka

Urodzinowe przyjęcie to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. Dziewczynki i chłopcy z niecierpliwością wyczekują swoich imprez, podczas których mogą spędzić fantastyczny czas z rodziną oraz przyjaciółmi. Zamierzasz wyprawić taką uroczystość we własnym domu lub wynajętym lokalu? A może organizujesz urodziny dziecka w ogrodzie? Bez względu na miejsce, do przygotowania niezapomnianej imprezy przydadzą Ci się dekoracje, które całkowicie odmienią wygląd wnętrza lub pleneru. Wystrój na urodziny dziecka dobrze jest dopasować do indywidualnych upodobań solenizanta oraz motywu przewodniego. Na szczęście, w naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele gustownych propozycji, które bez wątpienia spodobają się Twojemu dziecku!

Eko dekoracje urodzinowe

Modne, naturalne dekoracje to czarująca propozycja na urodziny dziecka. Zwłaszcza, jeśli postawisz na przepiękne ozdoby przygotowane specjalnie na tę okazję! Drewniane girlandy w jasnym odcieniu zdobione są zawieszkami zwierzątek czy gałązek, dzięki czemu bezbłędnie prezentować się będą na przyjęciu. Pieczołowicie wykonane dekoracje rewelacyjnie skomponują się z banerami z grubego papieru. Flagietki i koronkowe elementy wspaniale uatrakcyjnią wygląd całego wnętrza. Na urodziny w stylu boho lub rustykalnym możesz też śmiało wybrać łapacze snów lub przygotować dekoracje DIY przy pomocy zawieszek do samodzielnej aranżacji. Co więcej, tego rodzaju ozdoby będą też fenomenalnie wyglądać w ogrodzie!

Drewniana girlanda w stylu boho

Drewniana girlanda w stylu boho

Dekoracje urodzinowe dla chłopca

Planujesz właśnie imprezę urodzinową dla swojego syna? Modne dekoracje w naturalnym stylu to świetne rozwiązanie, jednak naprawdę wyjątkowy efekt uzyskasz przy pomocy personalizowanych dodatków! Niebieskie akcenty znakomicie podkreślą płeć solenizanta i sprawią, że wystrój będzie niepowtarzalny. Dekoracja w postaci pomponów, rozety czy kul bezbłędnie dopełni różnego rodzaju aranżacje, co sprawi, że kompozycja już od pierwszej chwili oczaruje wszystkie osoby zaproszone na przyjęcie. Ozdoby z papieru są także eko rozwiązaniem, które znakomicie wpisuje się w najnowsze trendy. Możesz więc z powodzeniem postawić na nie przy organizacji przyjęcia. Twój syn i jego goście na pewno docenią tak pomysłowe dekoracje! A by rozświetlić przyjęcie wybierz lampki dekoracyjne - zrobią świetny klimat.Rozety dekoracyjne w kolorze niebieskim

Rozety dekoracyjne w kolorze niebieskim

Dekoracje na urodziny dziewczynki

Na urodzinową imprezę córki także możesz wybrać dekoracje papierowe. Najlepiej sprawdzą się, oczywiście, te w kolorze różu. Dzięki nim z ogromną łatwością spersonalizujesz aranżację w dowolnej stylistyce. Jednak wspaniały rezultat otrzymasz też przy pomocy dekoracyjnych balonów. To niezastąpiona ozdoba, która niezwykle często pojawia się podczas przyjęć urodzinowych. Balony mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów oraz posiadać rozmaite motywy. Gładkie, transparentne czy chromowane balony to zaledwie część z szerokiej gamy dostępnych produktów. Te ozdobione akcentami w różowym odcieniu będą rewelacyjną dekoracją na przyjęcie urodzinowe dziewczynki. Balonami ubrać możesz bowiem zarówno wnętrze, jak i plener, dlatego bez najmniejszego problemu dopasujesz je do swojej aranżacji. 

Balony na urodziny dziecka transparentne z różowymi serduszkami

Balony na urodziny dziecka transparentne z różowymi serduszkami