roczek

roczek

Dekoracje na Roczek chłopca czy dziewczynki dopasowane do płci solenizanta to popularne rozwiązanie na przyjęcia. Niebieskie oraz różowe balony będą znakomitą ozdobą na Roczek. Balony na Roczek mogą także mieć różnorodne kształty liter, cyfr bądź zwierzątek. Mały solenizant będzie zachwycony takimi ozdobami na Roczek. Girlanda na Roczek z drewnianymi elementami wspaniale ociepli wnętrze. Kapitalną dekoracją na Roczek jest też baner z napisem "Mam Już Roczek". Zestaw dekoracji na Roczek ułatwi stworzenie niepowtarzalnej aranżacji w niezwykle szybki sposób!

 • PLAKAT na Naturalny Roczek Chłopca 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Naturalny Roczek Chłopca 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Naturalny Roczek Chłopca 50x70cm Z IMIENIEM

  Plakat na Roczek w postaci przepięknej grafiki naturalnych kwiatów z pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych gości. Taki plakat będzie wyjątkową dekoracją w sali, jak i przed nią, aby wskazać gościom odpowiednią drogę. Oprócz tego, posłuży do fotografowania pamiątkowych zdjęć z najbliższymi.

  59,98 zł
 • PLAKAT na Naturalny Roczek Dziewczynki 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Naturalny Roczek Dziewczynki 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Naturalny Roczek Dziewczynki 50x70cm Z IMIENIEM

  Plakat na Roczek w przepięknym naturalnym stylu to dobra zapowiedź tego co czeka gości. Można go umieścić przed wejściem na urodziny, aby przygotować gości na nadchodzący klimat. Akcent sukieneczki zapewni ich, że trafili na urodziny dobrej dziewczynki.

  59,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari z eukaliptusem 86 x 61cm GIGA LUX

  Wspaniała dekoracja sali na przyjęcie z okazji Roczku. Przepiękny plakat idealny dla dziewczynki i chłopca. Urocza grafika zwierzątek Safari zachwyci wszystkich małych gości. Obok takiej dekoracji nikt nie przejdzie obojętnie! 

  79,98 zł
 • PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt
  29,98 zł
  PLAKATY do pokoju dziecka Chrzest i Narodziny Boho Kołyska SET 3szt

  Plakaty do pokoju dziecka w najnowszych trendach stylu Boho. Idealnie nadają się również jako prezent lub wystrój na Chrzest i Narodziny. Plakaty tworzą wspaniałą kompozycje, która doda kolorów w pokoju maluszka. Na plakatach widnieją elementy takie jak: kołyska, zabawka-króliczek oraz miś. Świetna propozycja zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki.

  29,98 zł
 • PLAKAT na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek dziewczynki Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Piękna dekoracja wnętrza na Roczek dziewczynki! Ozdób pomieszczenie w efektowny sposób za pomocą personalizowanego plakatu z uroczą grafiką zwierzątek na różowym tle. Plakat świetnie nadaje się by umieścić go na sztaludze lub powiesić przy wejściu. Każdy z gości bez wątpienia zwróci na niego uwagę. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Roczek dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek dziewczynki personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Piękna dekoracja wnętrza na Roczek dziewczynki. Urocze kakemono zostało wzbogacone o personalizowaną grafikę uroczych zwierzątek na różowym tle. Możesz postawić je blisko najważniejszej uczestniczki przyjęcia tak, by każdy je zauważył. 

  99,98 zł
 • PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek chłopca Z IMIENIEM Zwierzątka 50x70cm

  Wspaniały element dekoracyjny sali na Roczek chłopca! Zachwyć bliskich pięknym plakatem zdobionym grafiką leśnych zwierzątek na błękitnym tle. Produkt zawiera personalizację w postaci imienia dziecka oraz daty Pierwszych Urodzin. Plakat wspaniale zaprezentuje się również na zdjęciach!

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek chłopca personalizowana + listwa 60x150cm Zwierzątka

  Efektowna dekoracja wnętrza, która pozwoli Ci podkreślić jego charakter! Kakemono z personalizacją zostało ozdobione grafiką zwierzątek na pięknym, błękitnym tle. Produkt został wykonany ze specjalnego papieru z uszlachetnioną powierzchnią. Całość zaprezentuje się niesamowicie gustownie! 

  99,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 86 x 61cm GIGA LUX PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 86 x 61cm GIGA LUX
  79,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary 86 x 61cm GIGA LUX

  Przepiękny plakat na Roczek, który wspaniale zaprezentuje się powieszony blisko Solenizanta. Urocza grafika zwierzątek z lasu sprawi radość dzieciom oraz dorosłym. Dołączona do niego personalizacja czyni go wyjątkowym. Świetnie zaprezentuje się on także na zdjęciach. 

  79,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Leśne Czary 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Roczek Leśne Czary 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Leśne Czary 50x70cm Z IMIENIEM

  Jak efektownie udekorować wnętrze na przyjęcie urodzinowe dziecka? Cudownym rozwiązaniem jest personalizowany plakat z śliczną grafiką zwierzątek, który zachwyci nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Plakat możesz zawiesić w dowolnym miejscu lub ustawić na sztaludze po wcześniejszym usztywnieniu. Przepięknie zaprezentuje się na Roczku zarówno...

  59,98 zł
 • KUP aranżację ze zdjęcia na Roczek i Urodzinki w stylu boho

  Aranżacja na Roczek i Urodzinki w stylu boho - zobacz poniżej produkty i przygotuj swoją dekorację stołu!

 • PLAKAT na Roczek Tęcza i jednorożec 50x70cm Z IMIENIEM PLAKAT na Roczek Tęcza i jednorożec 50x70cm Z IMIENIEM
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Tęcza i jednorożec 50x70cm Z IMIENIEM

  Plakat na roczek to doskonała dekoracja dla gości, która ich wita i zachwyca już od samego progu. Jest kierunkowskazem, który nadaje odpowiedni kierunek, a także elementem dekoracyjnym. Różowa grafika oddająca charakter dziewczynki sprawi, że nikt się po drodze nie zgubi.

  59,98 zł
 • PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm
  59,98 zł
  PLAKAT na Roczek Z IMIENIEM Safari 50x70cm

  Plakat na Roczek dziecka z personalizacją oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Wybieraj przepiękną dekorację na przyjęcie malucha. Stwórz oryginalną aranżację kupując plakat wykonany z wysokiej jakości papieru. 

  59,98 zł
 • Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari
  99,98 zł
  Dekoracja sali na Roczek personalizowana + listwa 60x150cm Safari

  Przepiękna dekoracja sali na Roczek chłopca lub dziewczynki. Wybieraj produkt wykonany ze specjalnego papieru z uszlachetnioną powierzchnią. Kupuj dodatek na urodzinki z personalizacją oraz motywem zwierzątek Safari. 

  99,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek) BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda na Roczek DREWNIANA 100cm (+sznurek)

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci baneru wspaniale ozdobi wnętrze w którym odbędzie się przyjęcie. Nie ważne czy w domu czy restauracji, każde pomieszczenie z taką girlandą będzie prezentowało się fenomenalnie. Wykonany z naturalnej sklejki świetnie wygląda na zdjęciach.

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek) BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Zwierzątka z lasu (+sznurek)

  Cudowna drewniana girlanda na Roczek czy urodzinki dziecka wygląda fenomenalnie na ścianie dziecięcego pokoiku czy jako ozdoba na uroczystym przyjęciu. Baner wykonany z naturalnej sklejki drewnianej złożony jest z 7 różnych leśnych zwierzątek, które zachwycają dokładnością wykonania. Taka ozdoba przeniesie dziecko w magiczny leśny świat zwierząt.

  29,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek) BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Boho Gałązki (+sznurek)
  1 Recenzje

  Jak efektownie udekorować pomieszczenie na przyjęcie z okazji Chrztu, Komunii i Roczku? Świetnym rozwiązaniem są girlandy, a w szczególności drewniane, które cudownie prezentują się w rustykalnych i botanicznych aranżacjach. Baner składa się z drewnianych gałązek oraz jutowego sznureczka, dzięki któremu z łatwością zawiesisz dekorację w wybranym miejscu.

  29,98 zł
 • DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na Roczek drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm

  Dekoracja na Roczek to nieodłączny element całego przyjęcia. Drewniana obręcz z przepięknym napisem Mam Już Roczek oraz leśnymi zwierzątkami oddaje dziecięcy charakter. Natomiast leśne zwierzątka wprowadzają w magiczną atmosferę.

  44,98 zł
 • DEKORACJA na urodziny drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm DEKORACJA na urodziny drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm
  44,98 zł
  DEKORACJA na urodziny drewniana obręcz ze Zwierzątkami w leśnym stylu 37cm

  Dekoracja na urodziny z napisem Moje Urodzinki to doskonały pomysł na roczek. Taka dekoracja oczaruje gości swoim leśnym klimatem. Urocze zwierzątka w postaci króliczka i sarenki sprawdzą się idealnie na tą wyjątkową uroczystość.

  44,98 zł
 • BANER girlanda drewniana Witamy (+sznurek) BANER girlanda drewniana Witamy (+sznurek)
  29,98 zł
  BANER girlanda drewniana Witamy (+sznurek)

  Śliczna girlanda wykonana z drewna to idealna dekoracja wnętrza na Wieczór Panieński. Śliczny baner wspaniale prezentuje się z innymi dekoracjami. Piękna girlanda wspaniale sprawdzi się w każdym wnętrzu. 

  29,98 zł
 • WIANEK koło na Roczek Gałązki DREWNIANY WIANEK koło na Roczek Gałązki DREWNIANY
  49,98 zł
  WIANEK koło na Roczek Gałązki DREWNIANY

  Drewniana dekoracja na Roczek w postaci okrągłego wianka z napisem "Mam już Roczek" rewelacyjnie ozdobi wnętrze. Drewno to świetny dodatek dekoracyjny, który jest ponadczasowy i wpisuje się prawie w każdy styl przyjęcia. Taką ozdobę możesz potem bez problemu wykorzystać do sesji zdjęciowej.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek) KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  44,98 zł
  KSIĘGA Pamiątkowa na Roczek Leśne Czary Z IMIENIEM (+jutowy sznurek)
  1 Recenzje

  Wspaniały dodatek na przyjęcie urodzinkowe dziecka w postaci księgi pamiątkowej. Album w sztywnej oprawie, na której znajduje się specjalna naklejka z przepiękną grafiką leśnych zwierzątek oraz personalizacją oczaruje każdego. Księga posiada również w komplecie jutowy sznureczek. Wszystkie kartki są gładkie, dzięki czemu można na nich umieszczać życzenia...

  44,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek Safari zwierzaki MEGA (+sznurek) BANER girlanda na Roczek Safari zwierzaki MEGA (+sznurek)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek Safari zwierzaki MEGA (+sznurek)

  Wspaniała dekoracja sali na przyjęcie z okazji Roczku dziecka. Zamów baner zdobiony grafiką zwierzątek safari i przenieś gości w egzotyczne zakątki świata. Produkt wspaniale zaprezentuje się na zdjęciach. Do kompletu dołączono tasiemkę. 

  19,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek dziewczynki Zwierzaki różowe MEGA (+tasiemka) BANER girlanda na Roczek dziewczynki Zwierzaki różowe MEGA (+tasiemka)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek dziewczynki Zwierzaki różowe MEGA (+tasiemka)

  Dekoracja ścienna w delikatnej kolorystyce. Zamów baner z motywem leśnych zwierzątek w odcieniach różu i bieli z akcentami złota. Girlanda na Roczek dziewczynki wzbogaci cały wystrój wnętrza przygotowany na przyjęcie. 

  19,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek zwierzątka Leśne Czary MEGA (+sznurek) BANER girlanda na Roczek zwierzątka Leśne Czary MEGA (+sznurek)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek zwierzątka Leśne Czary MEGA (+sznurek)

  Girlanda Baner na Roczek z leśnym motywem zwierząt. Ułożone na wstążce literki można powiesić na ściance do zdjęć lub na ścianę. Taka dekoracja świetnie sprawdzi się na urodzinach zarówno chłopca, jak i dziewczynki. Wspaniale wpisuje się w obecne trendy rustykalne. Taka dekoracja zachwyci wszystkich gości.

  19,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka) BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka)
  19,98 zł
  BANER girlanda na Roczek chłopca Zwierzaki niebieskie MEGA (+tasiemka)

  Idealny element wnętrza na Pierwsze Urodzinki chłopca. Girlanda w błękitnym kolorze dekorowana grafiką leśnych zwierzątek zachwyci każdego z gości. Do produktu dołączono tasiemkę w kolorze złotym. 

  19,98 zł
 • BANER girlanda na Roczek Z IMIENIEM dziecka ZŁOTY BANER girlanda na Roczek Z IMIENIEM dziecka ZŁOTY
  21,98 zł
  BANER girlanda na Roczek Z IMIENIEM dziecka ZŁOTY

  Dekoracyjny baner na Roczek w eleganckim stylu. Jeśli chcesz urządzić przyjęcie z okazji pierwszych urodzinek dziecka w stylu glamour to personalizowany baner będzie fantastycznym wyborem. Personalizacja w postaci imienia dziecka nada całej uroczystości oficjalnego charakteru.

  21,98 zł
 • BANER girlanda Chrzest+Roczek Z IMIENIEM dziecka ZŁOTY BANER girlanda Chrzest+Roczek Z IMIENIEM dziecka ZŁOTY
  29,98 zł
  BANER girlanda Chrzest+Roczek Z IMIENIEM dziecka ZŁOTY

  Baner na Chrzest i Roczek ze złotymi literami i motywem ażurowym. Możliwość personalizacji poprzez dodanie imienia dziecka do baneru sprawia, że całość prezentuje się bardzo gustownie i będzie zachwycać. W łatwy sposób dzięki takiej girlandzie odmienisz wygląd pomieszczenia.

  29,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m
  21,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki biała ażurowa 3m

  Bardzo elegancka i efektowna dekoracja przyjęcia w postaci girlandy. Składająca się z białych chorągiewek z ażurowym wzorem prezentuje się olśniewająco. To doskonała dekoracja na każde przyjęcie, zarówno dla dziecka, jak i dorosłej osoby. Z pewnością oczaruje wszystkich zaproszonych gości na przyjęcie. 

  21,98 zł
 • GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m
  13,98 zł
  GIRLANDA chorągiewki kraft Vintage Lace 2,1m

  Oryginalna i bardzo pomysłowa dekoracja przyjęcia w postaci girlandy. Składa się z kraftowych trójkącików, na której znajduje się również nadruk białej koronki. Świetnie zaprezentuje się na przyjęciu w stylu Vintage. To doskonały dodatek do aranżacji na Chrzest, Komunię, urodziny i wiele wspaniałych okazji. 

  13,98 zł
 • ŁAPACZE snów dekoracyjne 3szt BIAŁE Z KORONKĄ

  Delikatna dekoracja pokoiku dziecka, która wpisuje się w najmodniejsze trendy. Łapacze snów w białej kolorystyce przepięknie prezentują na ścianie. Idealna propozycja dekoracji pokoju dla Maluszków i straszych dziewczynek. 

  109,98 zł
 • WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt
  19,98 zł
  WIANUSZKI obręcze metalowe do aranżacji 2szt

  Wspaniała dekoracja wnętrza lub krzesła na uroczystość Chrztu Świętego dziecka. Metalowe obręcze w złotym kolorze stanowią świetną bazę do przygotowania efektownej dekoracji. Obręcze oplecione świeżymi kwiatami i gałązkami wspaniale prezentują się zawieszone nad stołem.

  19,98 zł
 • BALON na Roczek i urodziny Króliczek 65x55cm BALON na Roczek i urodziny Króliczek 65x55cm
  11,98 zł
  BALON na Roczek i urodziny Króliczek 65x55cm

  Śliczny balon na urodzinki dziecka w kształcie pyszczka uroczego króliczka. Piękny gadżet do pamiątkowych zdjęć oraz wspaniały element dekoracji sali. Uroczy króliczek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. 

  11,98 zł
 • ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rosegold ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rosegold
  24,98 zł
  ZESTAW balonów na Roczek dziewczynki z koroną Rosegold

  Zestaw balonów na Roczek dla dziewczynki ze złotą koroną to przepiękna dekoracja, która oczaruje Twoich gości. Różowe złoto dokładnie odda charakter przyjęcia, a obok takiej dekoracji nikt nie przejdzie obojętnie. Każdy zapragnie mieć zdjęcie z solenizantką na tle tej wielkiej liczby.

  24,98 zł
 • BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek dziewczynki Cyfra 1 Z KORONĄ Róż MEGA 90cm

  Przepiękny balon w kształcie różowej cyferki 1 z złotą koroną to rewelacyjna dekoracja na pierwsze urodzinki dziewczynki. Balon będzie również świetnym gadżetem do pamiątkowej sesji Maluszka. Razem z cyferką wspaniale zaprezentują się foliowe i lateksowe balony w takiej samej kolorystyce. Balon cudownie podkreśli charakter organizowanego przyjęcia.  

  14,98 zł
 • BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm
  14,98 zł
  BALON na Roczek chłopca Cyfra 1 Z KORONĄ Błękit MEGA 90cm

  Jak efektownie udekorować przyjęcie z okazji Roczku chłopca? Cudowną propozycją jest duży błękitny foliowy balon w kształcie cyferki 1 z złotą koroną. Przepięknie prezentuje się wraz z pozostałymi dodatkami i dekoracjami w odcieniach błękitu i złota. Balony to także doskonała propozycja na gadżety do pamiątkowej sesji zdjęciowej z przyjęcia Maluszka. 

  14,98 zł

Dekoracje wnętrza na Roczek

Pierwsze urodziny Twojego dziecka zbliżają się wielkimi krokami? W takim wypadku znakomitym rozwiązaniem będzie przygotowanie przyjęcia dla najbliższych. To doskonała okazja do tego, by spędzić czas z rodziną oraz pokazać małemu solenizantowi, jak wiele dla wszystkich znaczy. Bez względu na to, czy zamierzasz wyprawić przyjęcie swojego maluszka w domu, restauracji, czy ogrodzie, koniecznie zadbaj o gustowną aranżację. Dekoracje na Roczek pozwolą nadać przyjęciu niepowtarzalny charakter. Goście zaproszeni na urodziny bez najmniejszych wątpliwości docenią wysiłek oraz serce włożone w przygotowanie uroczystości i bardzo dobrze zapamiętają uzyskany efekt. Sprawdź oferowane przez nas ozdoby, a z łatwością znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla swojej pociechy!

Leśne dekoracje na Roczek

Naturalne motywy to świetny pomysł na przyjęcie urodzinowe dziecka. Leśne dekoracje na Roczek dodatkowo znakomicie wpisują się w eko trendy. Drewniane girlandy ze zwierzątkami czy gałązkami to boho ozdoby, które z pewnością oczarują wszystkich gości. Co więcej, można śmiało wykorzystać je także podczas innych przyjęć maluszka. Do leśnego wystroju wspaniale pasować będzie również drewniany baner z napisem “Mam Już Roczek”, który podkreśli charakter uroczystości. Eko zawieszki wykonane mogą być również z grubego papieru. Szczególnie dobrze prezentują się girlandy kraftowe. Stonowana kolorystyka dekoracji w naturalnym stylu powoduje, że taką aranżację można śmiało przygotować na Roczek dziewczynki i chłopca. 

Baner drewniany na Roczek ze zwierzątkami

Baner drewniany na Roczek ze zwierzątkami

Dekoracje na Roczek dla dziewczynki i chłopca

Dekoracje na Roczek możesz w pełni dopasować do swojego dziecka. Przyjęcie urodzinowe dziecka można z powodzeniem zorganizować w kolorystyce dopasowanej do płci solenizanta. Roczek dziewczynki w kolorach różu lub chłopca w odcieniach niebieskiego to chętnie wybierany wariant przy planowaniu aranżacji. Jak ubrać wnętrze na urodziny dziecka? Bez dwóch zdań przydatną dekoracją są balony. Można napełnić je helem lub powietrzem, a następnie zawiesić za pomocą wstążek czy sznurków. Stworzona w ten sposób kompozycja na pewno uatrakcyjni całe wnętrze. Różowe lub niebieskie balony mogą być jednolite bądź też zdobione motywami serc i tematycznych napisów. Papierowe rozety, kule czy pompony w dopasowanych odcieniach fantastycznie uzupełnią stworzony w taki sposób wystrój.

Balon na Roczek w kształcie cyfry "1" w koronie

Balon na Roczek w kształcie cyfry "1" w koronie

Personalizowane dekoracje na Roczek

Aby przyjęcie urodzinowe Twojej pociechy było niepowtarzalne, postaw na personalizowane dekoracje na Roczek! Baner z tabliczkami ułożonymi w napis “Roczek” oraz imię dziecka to niezawodne rozwiązanie, które z łatwością dopasować można do najróżniejszej stylistyki imprezy. Jeśli razem z pierwszymi urodzinami wyprawiasz Chrzest, możesz również kupić baner od razu na obie te okazje! Spersonalizowana dekoracja zawieszona nad uroczystym stołem czy w oknie nada całemu wystrojowi unikalny wygląd. Kolor baneru możesz dopasować do własnych upodobań lub motywu przewodniego imprezy, dzięki czemu uzyskany rezultat będzie nietuzinkowy. Do personalizowanych dekoracji można zaliczyć także balony w kształcie cyfry, które podkreślą wiek solenizanta. Duża jedynka w dowolnie wybranym odcieniu będzie świetnym dodatkiem na imprezę Twojego maluszka.

Personalizowany baner na Roczek dla dziecka

Personalizowany baner na Roczek dla dziecka