zaproszenia na Rocznicę Ślubu

zaproszenia na Rocznicę Ślubu

Zaproszenia na rocznicę ślubu to ważny element organizacji przyjęcia. Takie dodatki są praktycznym, a zarazem bardzo stylowym rozwiązaniem. Zaproszenia do wypisania posiadają gotowy do uzupełnienia tekst, który ułatwi przygotowanie kartek. Stylowe zaproszenia ozdobione rustykalną lub botaniczną grafiką kwiatów oczarują wszystkich gości. Wasi najbliżsi zaproszenia w tak fantastyczny sposób na pewno na długo zapamiętają zorganizowaną uroczystość. Pamiętajcie przy tym, aby kartki rozesłać do swoich gości z odpowiednim wyprzedzeniem!

Zaproszenia na rocznicę ślubu

Rocznica ślubu stanowi wyjątkowe wydarzenie dla każdej pary. To znakomita okazja do świętowania zawartego przed laty małżeństwa. Wiele par decyduje się na celebrowanie tego szczególnego dnia w gronie rodziny i przyjaciół. Najczęściej takie imprezy wyprawiane są z okazji okrągłych rocznic jak 10, 25, 40 czy 50! Przyjęcie sprawi ogromną przyjemność nie tylko małżonkom, ale również wszystkim ich gościom. Jak zaprosić bliskich na taką uroczystość? Bez dwóch zdań znakomite rozwiązanie stanowią specjalnie przygotowane kartki. Zaproszenia pozwolą w estetyczny i stylowy sposób przekazać gościom wszystkie niezbędne informacje dotyczące przyjęcia. Zobacz, jakie produkty przygotowaliśmy i wybierz swój ulubiony wariant!

Zaproszenia na rocznicę z tekstem do samodzielnego wypisania

Zaproszenia do samodzielnego wypisania to sprawdzony i chętnie wybierany dodatek nie tylko na rocznice, ale też inne uroczystości oraz wydarzenia. Tekst umieszczony wewnątrz składanych kartek został zaprojektowany w taki sposób, aby ułatwić przekazanie gościom istotnych informacji na temat przyjęcia. Dzięki temu z całą pewnością nie zapomnisz o niczym ważnym! Co więcej, zaproszenia z tekstem do uzupełnienia są czytelne i schludne, dlatego już od pierwszej chwili spodobają się wszystkim gościom. Napisy zapisane przy wykorzystaniu gustownych czcionek są stylowo dopasowane do motywów umieszczonych na kartkach. To sprawia, że uzyskany efekt jest naprawdę wyjątkowy i ciekawy. Zaproszone osoby na pewno na długo zapamiętają takie rozwiązanie!

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu do wypisania

Najmodniejsze zaproszenia na rocznicę

Do najmodniejszych trendów w ostatnim czasie bez wątpienia należą naturalne motywy oraz eko rozwiązania. Właśnie z tego powodu gorąco polecamy nasze zaproszenia na rocznicę w botanicznej czy rustykalnej odsłonie. Malownicze grafiki roślin już od pierwszej chwili oczarują wszystkie obdarowane w ten sposób osoby. Wystarczy wybrać motyw, który najbardziej spodoba się Tobie oraz Twojej drugiej połówce albo też dopasować zaproszenia do wystroju przygotowanego na przyjęcie. W ten sposób uzyskać można niezwykle gustowne i ciekawe rozwiązanie. Spójne elementy uczynią rocznicę ślubu jeszcze bardziej szczególną i unikalną! Sprawdź wszystkie propozycje zaprojektowane specjalnie na tę okazję i przekonaj się, jakie zaproszenia będą najlepsze!

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu z grafiką wianuszka z kwiatami

Zaproszenia na Rocznicę Ślubu z grafiką wianuszka  z kwiatami

Zaproszenia na rocznicę ślubu

Stylowe zaproszenia na rocznicę ślubu z naturalnymi grafikami zachwycają swoim autorskim i modnym wykonaniem. Wewnątrz każdej kartki dodatkowo znajduje się piękna sentencja, która wspaniale komponuje się z resztą motywu. Do zaproszeń dołączone zostały również gustowne koperty wykonane z grubego białego bądź kraftowego papieru. Takie zestawy pozwolą w naprawdę piękny sposób zaprosić gości na przyjęcie z okazji rocznicy ślubu. Zaproszenia na rocznicę DIY także są dobrym rozwiązaniem dla osób, które lubią rękodzieło. Zastanawiacie się ze swoją drugą połówką, kiedy najlepiej rozdać lub rozesłać kartki? Gości dobrze jest zaprosić na przyjęcie z odpowiednim wyprzedzeniem. To sprawi, że bez problemu zaplanują oni swój czas. Cztery do sześciu tygodni przed przyjęciem będzie wystarczającym okresem w przypadku rocznicy ślubu.