Prezenty dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Wyśmienite słodycze na pewno wywołają uśmiech na twarzy każdego dziecka. Czekoladki, krówki oraz lizaki są elegancko zapakowane w dopasowane tematycznie papierki. W naszej ofercie znajdują się również niewielkie figurki, które będą uroczymi pamiątkami dla dzieci oraz nagrodą za cały rok ciężkiej pracy i pilnej nauki. Drobne prezenty na pewno będą dla dzieci bardzo miłą niespodzianką. 

 • KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 20szt KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 20szt

  Przepyszne krówki śmietankowe na drobne upominki dla uczniów. Krówki owinięte zostały w specjalne papierki, na których przedstawiona jest grafika sowy oraz napisy i personalizacja. To doskonały dodatek do boxa prezentowego. Z pewnością tak słodki upominek przypadnie do gustu wszystkim uczniom kończącym rok szkolny.

  39,98 zł
 • KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Sówka i zwierzęta 20szt KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Sówka i zwierzęta 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Sówka i zwierzęta 20szt

  Jakie upominki wręczyć uczniom kończącym rok szkolny? Wspaniałym pomysłem są śmietankowe krówki owinięte w specjalne papierki z uroczą grafiką zwierzątek, sówki oraz napisem Samych Sukcesów i Zakończenie Roku + rok. Tak oryginalne i pomysłowe upominki od nauczyciela oczarują wszystkich uczniów.

  29,98 zł
 • KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Kolorowych Wakacji 20szt KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Kolorowych Wakacji 20szt
  29,98 zł
  KRÓWKI dla uczniów zakończenie roku Kolorowych Wakacji 20szt

  Wspaniałe drobne upominki dla uczniów od nauczyciela. Śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach z napisem Kolorowych Wakacji oraz grafiką kredek zachwycą każdego. Tak słodkie prezenciki nauczyciel może wręczyć uczniom podczas zakończenia roku szkolnego. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Sówka i zwierzęta 10szt CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Sówka i zwierzęta 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Sówka i zwierzęta 10szt

  Przepyszne mleczne czekoladki na upominek dla uczniów kończących rok szkolny. Każda czekoladka posiada specjalną naklejkę, na której znajdują się wspaniałe napisy, urocza grafika zwierzątek oraz rok szkolny. Nauczyciel może rozdać je każdemu podczas zakończenia roku szkolnego, dzięki czemu słodko podziękuje również za wspólną naukę i spędzony rok. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Mądre Sówki 10szt CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Mądre Sówki 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Mądre Sówki 10szt

  Czekoladki to wspaniały i słodki dodatek do prezentu, a także mogą posłużyć jako samodzielny upominek. Wspaniałe czekoladki, które w komplecie posiadają dekoracyjną naklejkę z grafiką uroczych sówek oraz napisem Żegnaj szkoło witaj lato spodoba się każdemu uczniowi. To doskonała propozycja na słodkie upominki od nauczyciela na zakończenie roku szkolnego. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 10szt CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 10szt

  Wspaniałe mleczne czekoladki na słodkie upominki dla uczniów. Każda czekoladka posiada specjalną naklejkę, na której znajduje się piękna grafika sowy oraz napisy i personalizacja. Prezentują się bardzo oryginalnie i gustownie. Takie prezenciki otrzymane od nauczyciela na zakończenie roku będą również podziękowaniem za wspólną naukę i spędzony rok szkolny. 

  29,98 zł
 • LIZAKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 10szt LIZAKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 10szt
  24,98 zł
  LIZAKI dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft 10szt

  Lizaki to genialny słodki prezencik dla każdego, a w szczególności dla uczniów. Owocowe lizaki posiadają w komplecie specjalne naklejki z personalizacją i grafiką sówki, które świetnie prezentują się na słodkościach. Lizaki to doskonały upominek od nauczyciela dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Książki i globus 100g CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Książki i globus 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Książki i globus 100g

  Wyborna i elegancko zapakowana czekolada jest wspaniałym łakociem dla uczniów. Czekoladownik z życzeniami, udekorowano kolorową grafiką, dzięki czemu upominek prezentuje się bardzo schludnie. Słodki prezencik pozwoli uczniom miło rozpocząć wakacje.  

  24,98 zł
 • CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Kolorowych wakacji 100g CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Kolorowych wakacji 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Kolorowych wakacji 100g

  Pyszna czekolada zapakowana w elegancki czekoladownik będzie wspaniałym upominkiem dla uczniów. Miły prezent będzie wspaniałym rozpoczęciem wakacji. Czekoladownik udekorowano dopasowaną grafiką oraz miłymi życzeniami. 

  24,98 zł
 • CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Papierowy samolot 100g CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Papierowy samolot 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla ucznia Merci Z PODPISEM Papierowy samolot 100g

  Wyśmienita czekolada pozwoli życzyć uczniom miłych wakacji i życzyć samych sukcesów w przyszłości. Pyszną czekoladę umieszczono w eleganckich czekoladniku z dekoracyjna grafiką. Upominek będzie miłym gestem i wspaniałą niespodzianką dla uczniów.

  24,98 zł
 • MIÓD dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft (bszn) MIÓD dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD dla uczniów zakończenie roku Z PODPISEM Kraft (bszn)

  Jak pomysłowo i oryginalnie obdarować uczniów na zakończeniu roku szkolnego? Wspaniałym rozwiązaniem są małe słoiczki miodu, które spodobają się każdemu. Każdy słoiczek posiada dekoracyjny materiał na nakrętce, jutowy sznureczek, a także specjalną naklejkę z grafiką sówki, napisem Samych Sukcesów oraz imieniem nauczyciela. tak przygotowane prezenciki będą...

  8,98 zł
 • SŁONIK na szczęście drewniany zakończenie roku W WORECZKU SŁONIK na szczęście drewniany zakończenie roku W WORECZKU
  7,98 zł
  SŁONIK na szczęście drewniany zakończenie roku W WORECZKU

  Jakie upominki wręczyć uczniom na zakończenie roku szkolnego? Doskonałym rozwiązaniem są drewniane urocze słoniki, które w komplecie posiadają lniany woreczek. Prezentują się bardzo oryginalnie i zachwycająco. Dzięki nim uczniowie będą mieć wyjątkową pamiątkę od nauczyciela. 

  7,98 zł
 • PUDEŁKO na czekoladę dla uczniów Z PODPISEM kraft (+wstążka) PUDEŁKO na czekoladę dla uczniów Z PODPISEM kraft (+wstążka)
  7,98 zł
  PUDEŁKO na czekoladę dla uczniów Z PODPISEM kraft (+wstążka)

  Przepiękne i bardzo oryginalne pudełko na czekoladę w kraftowym wydaniu. Pudełeczko posiada wstążeczkę, dzięki której elegancko przewiążesz całość upominku. Na wieczku znajduje się specjalna naklejka z uroczą grafiką sowy, napisami oraz personalizacją. Czekolada wręczona w tak eleganckim pudełeczku cudownie sprawdzi się na prezenty dla uczniów na...

  7,98 zł
 • SŁONIK na szczęście dla uczniów zakończenie roku SŁONIK na szczęście dla uczniów zakończenie roku
  6,98 zł
  SŁONIK na szczęście dla uczniów zakończenie roku

  Słonik na szczęście to wspaniały prezencik dla każdego i na każdą okazję, a w szczególności dla uczniów kończących rok szkolny. Porcelanowy słonik w białym kolorze można umieścić również w boxach prezentowych. Będzie cudowną pamiątką na szczęście otrzymaną od nauczyciela. 

  6,98 zł
 • UPOMINEK dla uczniów zakończenie roku Sowa w opakowaniu UPOMINEK dla uczniów zakończenie roku Sowa w opakowaniu
  4,98 zł
  UPOMINEK dla uczniów zakończenie roku Sowa w opakowaniu

  Przepiękne upominki dla uczniów na zakończenie roku szkolnego. Drewniana sówka umieszczona w woreczku wraz z specjalnym bilecikiem z życzeniami dalszych sukcesów zachwyci każdego ucznia. Wspaniale podziękuje za wspólnie spędzony rok szkolny. Taki upominek będzie również wyjątkową pamiątką od nauczyciela. 

  4,98 zł

Prezenty dla uczniów na zakończenie roku szkolnego

W okolicy maja i czerwca wszyscy uczniowie z niecierpliwością wyczekują zakończenia roku szkolnego. Nie mogą doczekać się letnich wakacji, wyjazdów oraz wolnego czasu, w którym odpoczną od obowiązków i szkolnych ławek. Jednak zakończenie roku jest także okresem pożegnań. Dla niektórych to tylko dwumiesięczna przerwa od znajomych twarzy, a dla innych chwila, w której należy opuścić mury szkoły i rozpocząć kolejny etap. Z całą pewnością takie momenty wiążą się z wielkimi emocjami. Warto uprzyjemnić je za pomocą drobnych gestów czy upominków, które wszystkim dobrze zapadną w pamięci. Prezenty wręczane uczniom podczas zakończenia roku szkolnego na pewno spowodują, że miło wspominać będą czas spędzony w przedszkolu, podstawówce czy szkole średniej. 

Prezenty dla uczniów od wychowawcy

Wychowawca z całą pewnością jest jedną z najważniejszych osób podczas pobytu w szkolnych murach. To on rozwiązuje problemy, służy dobrą radą czy organizuje wspólne wyjazdy w każdej klasie. Po spędzeniu kilku lat w swoim towarzystwie, wychowawcy i uczniowie znają się już naprawdę dobrze i są do siebie przyzwyczajeni. Właśnie z tego powodu dobrze jest pożegnać klasę za pomocą symbolicznego podarunku, który będzie dla obdarowanych osób pamiątką na całe życie. Idealnie nadają się do tego słoniki na szczęście wykonane z białej porcelany. Każdy ma uniesioną trąbę i prezentuje się bardzo estetycznie. Tak wyjątkowe upominki wręczone uczniom z Twojej klasy podczas uroczystego zakończenia roku będą naprawdę bezbłędną niespodzianką. 

Słonik na szczęście drewniany

Drewniany słonik na szczęście w woreczku

Drobne upominki na pożegnanie

Na pożegnanie uczniów można wybrać także inne wyjątkowe prezenty. Ważne, by w wymowny sposób pokazały obdarowanym dzieciom czy młodzieży, jak bardzo cenisz sobie lata z nimi spędzone. Dzięki temu uczniowie poczują się naprawdę wyjątkowo i z pozytywnym nastawieniem rozpoczną kolejny etap nauki. Rewelacyjną propozycją na taki upominek jest drewniana sowa pomalowana na biało. To bardzo symboliczny prezent, który idealnie wpisuje się w klimat zakończenia roku szkolnego. Zwłaszcza, że sowa zamknięta została w foliowym woreczku razem z ozdobnym bilecikiem. Napis “Dziękuję za wspólnie spędzony rok szkolny” oraz życzenia dalszych sukcesów pięknie dopełniają wygląd podarunku. Obdarowane osoby będą zachwycone takim upominkiem.

Prezenty na zakończenie roku dla uczniów

Symboliczne upominki są świetnym pomysłem na zakończenie roku. Jednak uczniom z powodzeniem podarować można także smakowite słodycze. To rozwiązanie, które przypadnie do gustu dzieciom i młodzieży w każdym wieku. W naszej ofercie znajdziesz krówki, czekoladki, lizaki, a nawet słoiczki z miodem, które wykorzystać można jako upominki dla uczniów. Każdy smakołyk dodatkowo posiada wyjątkowe opakowanie z podpisem! Śmietankowe krówki w kraftowych papierkach z motywem sowy będą doskonałą propozycją. Można dołączyć je do innych prezentów albo rozdać wszystkim uczniom zebranym na zakończeniu roku szkolnego. Gorąco polecamy także wspaniałe czekolady Merci w obwolutach z grubego papieru. To smakowity sposób na pożegnanie uczniów na uroczystości!

Czekolada dla uczniów ksiązki i globus

Personalizowana czekolada na zakończenie roku szkolnego