Prezenty dla Promotora

Prezenty dla Promotora

Prezenty dla Promotora pozwolą podziękować za pomoc i wsparcie udzielane podczas pisania pracy dyplomowej. Eleganckie zestawy prezentowe wypełniono znakomitymi słodyczami, wspaniałymi kosmetykami oraz wykwintnymi trunkami. Zaskocz Promotora wyjątkowym upominkiem, z personalizacją i ozdobną grafiką. Zestawy skomponowano oraz wykonano z najwyższą starannością, dzięki czemu na pewno sprawią wielką przyjemność każdemu wykładowcy.

Prezenty dla promotora

Zwieńczeniem całej nauki podczas studiów jest obrona pracy. Dotyczy to wszystkich rodzajów studiów: licencjackich, inżynierskich, magisterskich czy doktoranckich. To bez wątpienia ważne wydarzenie, do którego przygotowania trwają całymi miesiącami. Pisanie pracy pod czujnym okiem promotora wymaga wiele wysiłku, który zaowocuje z pewnością zdaniem obrony i uzyskaniem dyplomu ukończenia studiów. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że pomoc promotora jest w całym procesie nieoceniona. Jego wskazówki, doświadczenie oraz zaangażowanie z pewnością potrafią znacząco ułatwić przygotowanie pracy na studia. Właśnie z tego powodu pięknym gestem będzie podziękowanie promotorowi za pomoc w pisaniu. Szczególnie, jeśli swoje słowa poprzesz wyjątkowym prezentem. 

Elegancki prezent dla promotora

Prezent z podziękowaniem dla promotora powinien być schludny i gustowny. W ten sposób wymownie pokaże obdarowanej osobie, jak bardzo cenisz jej pomoc i wsparcie w okresie przygotowań pracy. Wspaniałą propozycją są bez dwóch zdań kosze prezentowe w eleganckich skrzyniach czy boxach. Pudełko z grubej tektury wypełnione naturalną wełną drzewną to piękna oprawa dla eko zestawu z ceramicznym kubkiem, solami do kąpieli, czekoladą, herbatą, miodem, suszoną lawendą i drobnymi akcesoriami. To modna propozycja na podziękowania dla promotora, która bez dwóch zdań przypadnie mu do gustu. Mniejszym prezentem jest box ze świecami w trzech aromatycznych odsłonach. Zestaw z personalizowaną etykietą będzie unikalnym podziękowaniem dla promotora. 

Mega zestaw lawendowy prezent dla promotora

Eko zestaw prezentowy dla promotora

Obrona pracy - prezenty dla promotora

W naszym sklepie internetowym znaleźć można wiele gustownych zestawów, które sprawdzą się doskonale jako podziękowanie. Produkty umieszczone na stylowym wypełnieniu dobrane zostały w niebanalne zestawy, które śmiało wręczyć można promotorowi. Kobiece kosze prezentowe w różowych pudełkach z grubego papieru będą idealnym rozwiązaniem dla pani profesor. Bardzo dobrym pomysłem jest box z winem z dzikiej róży. W skład zestawu wchodzą też zapałki, sole do kąpieli, aromatyczna herbata oraz zapachowa świeczka. Całość uzupełniona została materiałowymi kwiatami, które świetnie komponują się z motywem umieszczonym na personalizowanej kartce z podziękowaniem. 

Kosz prezentowy dla promotora

Drewniane skrzynie prezentują się estetycznie i szykownie, dlatego doskonale sprawdzają się jako część prezentu dla promotora. Zestaw polskich miodów w małych słoiczkach i aromatycznych herbat to bezbłędnie podziękowanie dla profesora za pomoc w pisaniu pracy. Wewnątrz skrzyni znalazła się też kraftowa kartka z tekstem. To gotowy prezent, który od razu wręczyć można promotorowi. Inną nietuzinkową propozycją jest skrzynia z motywem słoneczników. W jej wnętrzu ułożone zostały torebki z kawą i herbatą, czekoladki, smakowy miód oraz wino z jarzębiny. Obdarowana w ten sposób osoba poczuje się naprawdę doceniona. Co więcej, skrzynia stanowi cudowną pamiątkę, którą wykorzystać można do przechowywania osobistych drobiazgów. Dzięki temu Twój promotor na długo zapamięta wyjątkowe podziękowanie.

Prezent dla promotora zestaw słoneczny

Prezent dla promotora w skrzyni