prezenty dla Księdza/Katechety na Komunię

prezenty dla Księdza/Katechety na Komunię

Prezenty dla księdza i katechety pozwolą podziękować za ciężką pracą i trud włożony w przygotowanie dzieci do Komunii. W naszej ofercie znajdziecie wspaniałe zestawy prezentowe wypełnione znakomitymi słodyczami. Smakowite czekoladki, słodkie krówki i złociste miody sprawią wiele przyjemności, jako pyszny łakoć przy porannej kawie lub herbacie. Upominki skrywają również w sobie śliczne pamiątki, które pozwolą zachować wspomnienia na całe lata.

Prezenty dla księdza i katechety na Komunię

Podziękowanie dla katechety lub księdza to bardzo miły i ważny element. Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej trwają kilka miesięcy. W tym czasie księża i katecheci przekazują dzieciom mnóstwo wiedzy dotyczącej uroczystości, ale także samej religii oraz zasad moralnych. To ogrom pracy, który w przyszłości zaowocuje mocną wiarą. Katecheta czy ksiądz przygotowujący Twoje dziecko do Komunii wkłada w swoje obowiązki mnóstwo serca? Chcesz podziękować mu za to indywidualnie lub razem z innymi rodzicami? Rzecz jasna, możecie to zrobić tradycyjnie za pomocą miłych słów, jednak znakomicie sprawdzą się też drobne prezenty zaprojektowane specjalnie na tę szczególną okazję. Upominki z symbolicznymi motywami i personalizacją sprawią obdarowanej osobie ogromną przyjemność. Będą też wyjątkową pamiątką, która nawet po wielu latach wywoła miłe wspomnienia. 

Podziękowanie dla księdza lub katechety w drewnianej skrzyneczce z dziesiątką różańca

Podziękowanie dla księdza lub katechety w drewnianej skrzyneczce z dziesiątką różańca

Elegancki prezent dla księdza

Stylowy i czarujący prezent dla księdza czy katechety w ozdobnym pudełku będzie naprawdę wyjątkową niespodzianką. Drewniana skrzyneczka stanowi kapitalne opakowanie, w którym prezent wygląda fantastycznie. Dzięki personalizowanej kartce z motywem aniołka czy minimalistycznych gałązek całość prezentuje się bezbłędnie. Wewnątrz pudełek można natomiast znaleźć wysokiej jakości produkty przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły. Mleczne czekoladki czy śmietankowe krówki w ozdobnych papierkach rewelacyjnie pasują do każdego rodzaju podarunku. Symboliczne elementy w postaci aniołka, matki z dzieckiem lub kielicha idealnie wpisują się w klimat Pierwszej Komunii Świętej. Drobne aplikacje eko w postaci juty oraz koronki sprawiają natomiast, że upominek ma niesamowicie modny charakter. 

Prezent dla księdza na Komunię

Prezent dla księdza na Komunię

Podziękowanie dla katechetki

Podziękowanie dla katechetki to bardzo miły gest z Twojej strony, który na pewno ją ucieszy. Na upominek z podziękowaniami bez najmniejszego problemu wręczyć można też słodkości. Duża czekolada w ozdobnej obwolucie sprawi przyjemność każdej obdarowanej osobie. Personalizowane podziękowania umieszczone na grubym papierze uczynią podarunek bardzo osobistym, a modna grafika bezbłędnie dopełni wygląd całości. Niedużym prezentem jest też płaskie pudełeczko z tekstem nadrukowanym na wewnętrznej stronie wieka. Symboliczne elementy znajdujące się w środku takiego opakowania będą kapitalnym sposobem na podziękowanie katechecie lub księdzu. Upominek może wręczyć tuż po zakończeniu ceremonii w kościele rodzic bądź dziecko. 

Podziękowanie dla katechetki na Komunię

Podziękowanie dla katechetki na Komunię

Podziękowania dla księdza i katechety

Jeśli podziękowania dla księdza mają być naprawdę szczególne, bardzo dobrze sprawdzą się też duże zestawy prezentowe w drewnianych skrzyniach. Przygotowane specjalnie na Pierwszą Komunię kosze prezentowe cechuje niesamowicie gustowny wygląd i pieczołowite wykonanie. Nasze słodkie upominki ułożone w przegródkach wypełnionych naturalną wełną drzewną bez najmniejszych wątpliwości zachwycą obdarowane osoby. Zwłaszcza, że każdy z produktów został zapakowany w ozdobny papierek z motywem dopasowanym do reszty zestawu. Elegancka kolorystyka i autorskie grafiki doskonale się ze sobą komponują, dlatego zestawy bez wątpienia oczarują księdza czy katechetę obdarowanego takim prezentem w dniu Pierwszej Komunii Twojej pociechy. Tak wyjątkowe propozycje można także wręczyć razem z innymi rodzicami dzieci komunijnych.

Podziękowanie na Komunię dla księdza lub katechety w drewnianej skrzynce z krówkami

Podziękowanie na Komunię dla księdza lub katechety w drewnianej skrzynce z krówkami