Wybierz Prezenty na Wielkanoc

Prezent na Wielkanoc zawsze wywołuje dużo uśmiechu zarówno u najmłodszych jak również i starszych. Kolorowe ozdoby i prezenty Wielkanocne to jedna z cech charakterystycznych dla tego okresu. Motywami, które wpisały się na stałe w ten okres są Wielkanocy króliczek, baranek, kurczaczek i jajeczko. To właśnie one królują pośród dekoracji na Wielkanoc i upominków dla dzieci i bliskich osób. Obdarowanie kogoś prezentem to miły gest. Warto więc dobrze przemyśleć co warto podarować każdej osobie. Jeśli jednak nie masz pomysłu, nie martw się. U nas znajdziesz wiele pomysłów na prezenty Wielkanocne, które na pewno podbiją serce Twoich bliskich. Od symbolicznych prezentów w postaci słodkich miodzików czy śmietankowych krówek, po duże kosze Wielkanocne których zawartość nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej nim osoby, ale również iskierki zachwytu w oczach pozostałych.

 • PREZENT na Wielkanoc dla chłopca słodycze i rzeżucha w ozdobnym wiaderku PREZENT na Wielkanoc dla chłopca słodycze i rzeżucha w ozdobnym wiaderku
  74,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla chłopca słodycze i rzeżucha w ozdobnym wiaderku

  Gotowy upominek na Wielkanoc dla Chłopca. W kurczaczkowym wiadereczku znajdziemy torebkę z rzeżuchą i instrukcją, torebkę z drażami czekoladowymi i marchewkowe pudełeczko z krówkami mlecznymi. Słodki prezent na pewno spodoba się dziecku. Całość została obłożona celofanem i jest gotowa do wręczenia.

  74,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami
  14,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z czekoladowymi jajeczkami

  Wybierz upominek dla bliskich na Wielkanoc. Pyszne, czekoladowe jajeczka w gniazdku zapakowane w celofan i obwiązane wstążeczką z bilecikiem z podpisem, na pewno świetnie się sprawdzą, w szczególności jako prezent dla dzieci.

  14,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z krówkami PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z krówkami
  14,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z PODPISEM Gniazdko z krówkami

  Uroczy upominek z personalizowanym bilecikiem i pysznymi krówkami. Cukierki umieszczono w gniazdku i całość opakowano celofanem i udekorowano wstążeczką. Drobny prezencik świetnie się sprawdzi jako podziękowanie dla gości.

  14,98 zł
 • CZEKOLADA wielkanocna ręcznie robiona z truskawkami W OPAKOWANIU CZEKOLADA wielkanocna ręcznie robiona z truskawkami W OPAKOWANIU
  19,98 zł
  CZEKOLADA wielkanocna ręcznie robiona z truskawkami W OPAKOWANIU

  Wybieraj słodką czekoladę z kawałkami truskawek, jako podarunek dla bliskich na Wielkanoc. Czekolada została zapakowana w dekoracyjny kartonik w beżowym kolorze z ozdobną grafiką pisanek. Taki prezent na pewno zachwyci bliskich i podaruje im chwilę z przepysznym smakołykiem.

  19,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc migdały w czekoladzie MIX w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc migdały w czekoladzie MIX w opakowaniu
  34,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc migdały w czekoladzie MIX w opakowaniu

  Chcesz podarować najbliższej osobie drobny upominek Wielkanocny? Zamów personalizowany słoiczek pełen migdałów w białej czekoladzie - z zieloną herbatą, malinami oraz pudrem bananowym. Zapakowaliśmy go w uroczy beżowy kartonik z delikatną grafiką.

  34,98 zł
 • KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z czekoladą, miodkiem i krówkami KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z czekoladą, miodkiem i krówkami
  59,98 zł
  KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z czekoladą, miodkiem i krówkami

  Uroczy kosz prezentowy w stonowanej kolorystyce to świetny wybór na prezent Wielkanocny. Wewnątrz znalazła się czekolada w ozdobnym wielkanocnym opakowaniu, słoiczek miodu ze świąteczną etykietą oraz sześć sztuk Wielkanocnych krówek. Na wieczku pudełka widnieją personalizowane życzenia.

  59,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM Zestaw beżowy ze słodyczami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM Zestaw beżowy ze słodyczami
  199,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM Zestaw beżowy ze słodyczami

  Elegancki zestaw upominkowy w stonowanych kolorach idealnie nada się na prezent z okazji Wielkanocy. W drewnianej skrzyneczce z personalizowaną kartką z życzeniami znalazły się: migdały w białej czekoladzie z pudrem bananowym, ozdobny kartonik na słoiczek, sześć śmietankowych krówek oraz dwie czekolady.

  199,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z likierem i dużą czekoladą w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z likierem i dużą czekoladą w opakowaniu
  199,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z likierem i dużą czekoladą w opakowaniu

  Luksusowy zestaw podarunkowy z różowym motywem idealnie sprawdzi się w roli prezentu Wielkanocnego. W drewnianej skrzyneczce z personalizowaną kartką z życzeniami umieściliśmy likier truskawkowy, migdały w białej czekoladzie z malinami, a także dużą ręcznie robioną czekoladę z piankami i owocami oraz dedykowanym opakowaniem.

  199,98 zł
 • CZEKOLADKI prezent na Wielkanoc dla dziecka w pudełku Z PODPISEM (+wstążka) CZEKOLADKI prezent na Wielkanoc dla dziecka w pudełku Z PODPISEM (+wstążka)
  29,98 zł
  CZEKOLADKI prezent na Wielkanoc dla dziecka w pudełku Z PODPISEM (+wstążka)

  Idealny prezent Wielkanocny dla małego łasucha. Uwielbiane przez dzieci czekoladki Kinder opakowaliśmy w piękny różowy kartonik z wielkanocnym motywem. Całość przewiązana została wstążeczką z personalizowanym bilecikiem - naklejką.

  29,98 zł
 • CZEKOLADA wielkanocna w pudełku różowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka) CZEKOLADA wielkanocna w pudełku różowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)
  44,98 zł
  CZEKOLADA wielkanocna w pudełku różowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)

  Podaruj najbliższym nietuzinkowy prezent z okazji Wielkanocy. Dużą czekoladę z masą różowych pianek marshmallow zapakowaliśmy w ozdobny różowy kartonik z motywem wielkanocnym. Całość przewiązana jest uroczą wstążeczką z personalizowanym bilecikiem - naklejką.

  44,98 zł
 • CZEKOLADA wielkanocna w pudełku beżowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka) CZEKOLADA wielkanocna w pudełku beżowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)
  44,98 zł
  CZEKOLADA wielkanocna w pudełku beżowym Z PODPISEM DUŻA 25cm (+wstążka)

  Szukasz oryginalnego pomysłu na upominek Wielkanocny dla najbliższych? Wybierz dużą czekoladę z orzechami w pięknym opakowaniu z motywem wielkanocnym z personalizowaną naklejką - bilecikiem.

  44,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc dla dziewczynki słodycze i rzeżucha w ozdobnym wiaderku PREZENT na Wielkanoc dla dziewczynki słodycze i rzeżucha w ozdobnym wiaderku
  89,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla dziewczynki słodycze i rzeżucha w ozdobnym wiaderku

  Urocze wiaderko z upominkami na Wielkanoc z różowym motywem dla dziewczynki. Wypełniliśmy je śmietankowymi krówkami wraz z dedykowanym kartonikiem z uszami zająca, batonikami Kinder, rzeżuchą oraz ozdobnym opakowaniem do czekoladek.

  89,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą
  45,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc z migdałami w opakowaniu i czekoladą

  Zamów drobny podarunek wielkanocny dla najbliższych. W pięknym kartoniku umieściliśmy słoiczek z migdałami w białej czekoladzie oraz czekoladę w ozdobnym opakowaniu.

  45,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc migdały z malinami w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc migdały z malinami w opakowaniu
  29,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc migdały z malinami w opakowaniu

  Spraw radość najbliższym, obdarowując ich słodkim upominkiem. Uroczy miętowy kartonik z wielkanocnym motywem zawiera słoiczek z migdałami w białej czekoladzie z malinami.

  29,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc migdały w białej czekoladzie w opakowaniu PREZENT na Wielkanoc migdały w białej czekoladzie w opakowaniu
  29,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc migdały w białej czekoladzie w opakowaniu

  Elegancki upominek w uroczym opakowaniu. Migdały w białej czekoladzie z pudrem bananowym w szklanym słoiczku w kartoniku z zajączkiem w beżowej kolorystyce.

  29,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc czekoladowe jajeczka w opakowaniu miętowym 10szt PREZENT na Wielkanoc czekoladowe jajeczka w opakowaniu miętowym 10szt
  24,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc czekoladowe jajeczka w opakowaniu miętowym 10szt

  Idealny upominek Wielkanocny dla każdego łasucha. W kartoniku z uroczą grafiką zajączka znajduje się dziesięć sztuk czekoladowych jajeczek w kolorowych papierkach.

  24,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu miętowym 10szt PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu miętowym 10szt
  24,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu miętowym 10szt

  Wywołaj uśmiech na twarzy najbliższych, wręczając słodki upominek w Wielkanoc. Miętowy kartonik z piękną grafiką skrywa dziesięć krówek w papierkach z uroczym wielkanocnym motywem oraz napisem.

  24,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu beżowym 10szt PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu beżowym 10szt
  24,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc krówki w opakowaniu beżowym 10szt

  Słodki prezent na Wielkanoc zamknięty w uroczym kartoniku z grafiką zajączka w stonowanej kolorystyce. W środku znalazło się dziesięć śmietankowych krówek z nadrukowaną piękną grafiką oraz napisem. Gotowy upominek do wręczenia.

  24,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc dla dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka królik z kubkiem i krówkami PREZENT na Wielkanoc dla dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka królik z kubkiem i krówkami
  109,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla dziewczynki Z IMIENIEM Maskotka królik z kubkiem i krówkami

  Personalizowany zestaw prezentowy dla dziewczynki na Święta Wielkanocne. Zaskocz obdarowaną małą damę uroczą maskotką króliczka w koszulce z personalizowanym imieniem, nadającą prezentowi wyjątkowy urok. Kompletny zestaw obejmuje również ceramiczny kubek z nadrukiem dopasowanym do okazji oraz słodkie śmietankowe krówki.

  109,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc dla chłopca Z IMIENIEM Maskotka królik z kubkiem i krówkami PREZENT na Wielkanoc dla chłopca Z IMIENIEM Maskotka królik z kubkiem i krówkami
  109,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla chłopca Z IMIENIEM Maskotka królik z kubkiem i krówkami

  Zaskocz dziecko wyjątkowym prezentem na Wielkanoc. Zamów wyjątkowy zestaw, obejmujący dużą maskotkę królika z koszulką spersonalizowaną imieniem, ceramiczny kubek z imieniem i uroczą grafiką oraz słodkie krówki. To nie tylko prezent na Zajączka, ale także niezapomniana pamiątka, która dostarczy radość i uśmiech maluchowi w czasie świątecznych chwil.

  109,98 zł
 • KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z kawą i krówkami KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z kawą i krówkami
  49,98 zł
  KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z kawą i krówkami

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na Wielkanoc dla bliskiej osoby. W środku znajdziesz aromatyczną świeżo paloną kawę mieloną oraz słodkie śmietankowe krówki. Całość została zapakowana w kosz z naturalnej łuby z personalizowaną dedykacją i pięknymi życzeniami.

  49,98 zł
 • KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z herbatą, miodem i krówkami KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z herbatą, miodem i krówkami
  59,98 zł
  KOSZ prezentowy na Wielkanoc Z PODPISEM z herbatą, miodem i krówkami

  Ręcznie skomponowany kosz prezentowy na Wielkanoc. Zaskocz obdarowanego elegancko zapakowanym prezentem, który obejmuje herbatę czarną z pąkami róż, słoiczek miodu oraz krówki o śmietankowym aromacie. Dodatkowo, prezent został uzupełniony o personalizację i życzenia, co sprawi, że stanie się on nie tylko smakowitym doznaniem, ale również wyjątkową...

  59,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM zestaw różowy z kawą, herbatą i słodyczami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM zestaw różowy z kawą, herbatą i słodyczami
  229,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM zestaw różowy z kawą, herbatą i słodyczami

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na Wielkanoc w różowej kolorystyce. Zamów upominek, w skład którego wchodzi dekoracja zajączka, słoik migdałów w białej czekoladzie z malinami, słodkie krówki, aromatyczna kawa oraz czarna herbata z pąkami róż. To nie tylko podarunek na Wielkanoc, ale również harmonijna kompozycja smaków i elegancji, która z pewnością oczaruje...

  229,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z kubkiem, kawą i herbatą PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z kubkiem, kawą i herbatą
  259,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z kubkiem, kawą i herbatą

  Podaruj bliskiej osobie na Zajączka wyjątkowy upominek zamknięty w drewnianej skrzyni, ozdobionej personalizacją i życzeniami. Zamów zestaw prezentowy, który zawiera dekorację zajączka, kubek z trwałym nadrukiem, wielkanocną podkładkę, słodkie krówki, aromatyczną herbatę oraz świeżo paloną kawę, zamkniętą w kraftowych opakowaniach.

  259,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z herbatą, kawą i słodyczami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z herbatą, kawą i słodyczami
  239,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z herbatą, kawą i słodyczami

  Słodki zestaw prezentowy na Wielkanoc dla bliskiej osoby. Zamów starannie skomponowany podarunek, który obejmuje aromatyczną herbatkę z pąkami róż, pyszną kawę mieloną, słodkie krówki oraz trzy słoiczki migdałów w czekoladzie. Całość została zapakowana w drewnianą skrzynię, ozdobioną życzeniami i personalizacją. To nie tylko zestaw smaków, ale także wyraz...

  239,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z winem, kawą i słodyczami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z winem, kawą i słodyczami
  219,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z winem, kawą i słodyczami

  Zamów niezwykły prezent z okazji Wielkanocy, ułożony w drewnianej skrzyni pełnej serdecznych życzeń. Wybierz gotowy zestaw obejmujący dużą butelkę białego półsłodkiego wina, migdały w białej czekoladzie z malinami w słoiczku, świeżo paloną kawę mieloną oraz śmietankowe krówki. Zamów wyjątkowy zestaw, który umili świąteczne chwile.

  219,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z winem i słodyczami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z winem i słodyczami
  249,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z winem i słodyczami

  Elegancki prezent z okazji Świąt Wielkanocnych, starannie zapakowany w drewnianą skrzynię. Zamów zestaw, który obejmuje białe półsłodkie wino, słoiczki z migdałami w białej czekoladzie oraz przepyszne krówki śmietankowe. Podaruj najbliższym gotowy upominek, który z pewnością wywoła uśmiech na ich twarzy i dostarczy radość w czasie świątecznej celebracji.

  249,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc dla dziecka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy z maskotką i kubkiem PREZENT na Wielkanoc dla dziecka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy z maskotką i kubkiem
  269,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla dziecka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw różowy z maskotką i kubkiem

  Różowy zestaw wielkanocny w drewnianej skrzyni, wykonanej z najwyższej jakości drewna. Skomponowany z sercem prezent z pewnością rozpromieni twarz maluszka. Zamów zestaw z miękką przytulanką, spersonalizowanym kubkiem wielkanocnym, słodkimi krówkami, kolorowymi drażetkami oraz rzeżuchą do zasiania. To nie tylko zestaw, ale także wyjątkowy podarunek...

  269,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM wino białe z krówkami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM wino białe z krówkami
  169,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM wino białe z krówkami

  Wyjątkowy zestaw podarunkowy na Wielkanoc. Podaruj bliskiej osobie upominek z białym półsłodkim winem z ozdobną etykietą oraz słodkimi krówkami. Na wieczku skrzyni umieszczona jest personalizacja, serdeczne życzenia oraz urokliwa grafika w świątecznym klimacie. To nie tylko prezent, lecz również wyjątkowy sposób na przekazanie radości i ciepła.

  169,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc Z IMIENIEM Kubek+kawa+krówki PREZENT na Wielkanoc Z IMIENIEM Kubek+kawa+krówki
  74,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc Z IMIENIEM Kubek+kawa+krówki

  Wyjątkowy prezent, gotowy do wręczenia z okazji Świąt Wielkanocnych. Zamów upominek, który składa się z spersonalizowanego kubka, aromatycznej kawy świeżo palonej oraz słodkich krówek. To nie tylko podarunek, ale także wyjątkowe doświadczenie smakowe, które sprawi radość obdarowanej osobie.

  74,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z kubkiem i słodyczami PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z kubkiem i słodyczami
  229,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z kubkiem i słodyczami

  Słodki zestaw podarunkowy na Święta Wielkanocne. Zamów upominek w drewnianej skrzyni z personalizacją i uroczymi życzeniami. W skład tego oryginalnego zestawu wchodzi personalizowany kubek z trwałym nadrukiem, podkładka z drewna, śmietankowe krówki, migdały w białej czekoladzie z malinami, pudrem bananowym oraz zieloną herbatą. To smakowity prezent który...

  229,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z likierem Advocaat PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z likierem Advocaat
  209,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM z likierem Advocaat

  Piękny zestaw podarunkowy dla bliskiej osoby na Wielkanoc. Zamów upominek, który obejmuje likier jajeczny Advocaat, aromatyczną herbatkę z pąkami róż, pyszną kawę mieloną o słodkim aromacie oraz śmietankowe krówki. Całość została starannie zapakowana w elegancką drewnianą skrzynię z personalizacją. To wyjątkowy sposób na podziękowanie i sprawienie radości...

  209,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM wino białe PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM wino białe
  119,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc w skrzyni Z PODPISEM wino białe

  Wspaniały prezent w drewnianej skrzyni z okazji Świąt Wielkanocnych. Zamów oryginalny zestaw, który zawiera białe półsłodkie wino oraz urocze ozdobne jajeczka, idealnie wpisujące się w atmosferę świąteczną. Na wieczku skrzyni umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją, serdecznymi życzeniami oraz urokliwą grafiką. To wyjątkowy prezent, który...

  119,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc dla dziecka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miętowy z maskotką i kubkiem PREZENT na Wielkanoc dla dziecka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miętowy z maskotką i kubkiem
  269,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla dziecka w skrzyni Z PODPISEM Zestaw miętowy z maskotką i kubkiem

  Wielkanocny zestaw podarunkowy w miętowym motywie, starannie ułożony w drewnianej skrzyni. Zamów prezent skomponowany z myślą o wywołaniu uśmiechu na twarzy malucha. Upominek obejmuje miękką przytulankę, ceramiczny kubek wielkanocny, słodkie krówki, kolorowe drażetki oraz rzeżuchę do zasiania. Całość prezentu ozdabia przepiękna personalizacja na wieczku,...

  269,98 zł
 • CZEKOLADKI Merci prezent na Wielkanoc w pudełku Z PODPISEM CZEKOLADKI Merci prezent na Wielkanoc w pudełku Z PODPISEM
  74,98 zł
  CZEKOLADKI Merci prezent na Wielkanoc w pudełku Z PODPISEM

  Oryginalny prezent na Święta Wielkanocne. Zamów słodki upominek, który został zapakowany w pudełko z drewna najwyższej jakości. Na wieczku znajduje się efektowny grawer, dodający wyjątkowości i uroku upominkowi. W środku znajdują się życzenia i personalizacja, które uczynią ten prezent nie tylko słodkim podarunkiem, lecz również niezapomnianym gestem.

  74,98 zł
 • PREZENT na Wielkanoc dla dziecka Maskotka Króliczek+kubek+krówki PREZENT na Wielkanoc dla dziecka Maskotka Króliczek+kubek+krówki
  99,98 zł
  PREZENT na Wielkanoc dla dziecka Z IMIENIEM Maskotka Króliczek+kubek+krówki

  Szukasz prezentu dla Dziecka na Wielkanoc? Zamów upominek, który zawiera dużą maskotkę szarego króliczka, uroczy kubek z trwałym świątecznym nadrukiem oraz przepiękną grafiką. Dodatkowo, w zestawie znajdują się słodkie krówki. To niezwykły prezent na Zajączka, który z pewnością wywoła radość i uśmiech na twarzy malucha.

  99,98 zł

Prezenty na święta: Wielkanoc

Święta wielkanocne są ruchome i każdego roku przypadają między 22 marca a 25 kwietnia. Zależne jest to od pierwszej pełni księżyca po nadejściu wiosny. Co więcej, Wielkanoc stanowi niezwykle istotne wydarzenie w życiu chrześcijan. To szczególnie ważne święto, podczas którego celebrowane jest misterium paschalne Jezusa Chrystusa, a więc jego męka, śmierć i zmartwychwstanie. W kościołach odbywają się wtedy liczne uroczystości, które trwają kilka dni i pozwalają należycie wczuć się w klimat świąt. Wielkanoc wiąże się również ze świeckimi tradycjami, które ocieplają nastrój i urozmaicają celebrowanie tego szczególnego czasu. Dzięki zwyczajom obchodzonym w domach całe rodziny mogą spędzić razem czas i odpocząć nieco od codziennego biegu. Do najbardziej znanej tradycji bez dwóch zdań należy śniadanie złożone z poświęconych w kościele potraw, jednak fantastyczną zabawę zapewniają też poszukiwania prezentów pozostawionych przez zajączka wielkanocnego czy śmigus-dyngus. W takich atrakcjach brać udział mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. A skoro o prezentach mowa, to jakie upominki wielkanocne dla bliskich najlepiej wybrać?

Prezent w postaci pudełka z krówkami na Wielkanoc

Prezent w postaci pudełka z krówkami na Wielkanoc

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci sprawiają im wiele radości. Z okazji Wielkanocy możesz podarować różnego rodzaju produkty swojemu dziecku, wnukowi, rodzeństwu czy innemu maluchowi. W ten sposób sprawisz mu ogromną radość! Atrakcja w postaci poszukiwania upominków dodatkowo urozmaici niespodziankę i zapadnie dziecku w pamięci. Zwłaszcza, jeśli podarunek zapakujesz w eko worek z piękną grafiką oraz personalizowanym napisem. Imieniem dziecka można również podpisać wiele innych produktów. Ceramiczny kubek na Wielkanoc, miękka poduszka czy notes z personalizacją będą dla każdego malucha niezawodnym prezentem. Zwłaszcza, że każdy z nich dodatkowo posiada wyjątkowy nadruk. Obrazki zajączków, kwiatów czy pisanek fenomenalnie wpisują się w klimat Wielkanocy, a przy tym najnowsze trendy. Nieduży drewniany zajączek będzie śliczną ozdobą. Z powodzeniem możesz też wręczyć dziecku zestaw prezentowy stworzony specjalnie na tę okazję. Kosz prezentowy z Nutellą, kompletem sztućców dla najmłodszych czy słodkościami i maskotkami na pewno zachwyci malucha. Zwłaszcza, że każda skrzynka ozdobiona jest dodatkowo personalizowaną kartką z wyjątkowym motywem!

Prezent na Wielkanoc dla dziecka - nutelle w skrzyni

Prezent na Wielkanoc dla dziecka - nutelle w skrzyni

Prezenty na Wielkanoc dla bliskich

Jaki prezent na Wielkanoc dla bliskich wybrać? Dzięki wysokiej jakości prezentom uda Ci się ich zaskoczyć w naprawdę znakomity sposób! Pieczołowicie przygotowane zestawy czy upominki sprawią prawdziwą przyjemność Twoim bliskim. Duża skrzynia z eko konfiturami bądź miodami to niezawodny podarunek na Wielkanoc. Każdy ucieszy się z tak smakowitego prezentu. Świetnie wyglądają też kosze prezentowe w naturalnych workach i pudełkach z grubej tektury. Wypełnione słodkościami, herbatą, kubkami, kosmetykami, świecami i innymi produktami zachwycają swoim niebanalnym wyglądem. Zwłaszcza, że każdy zestaw opatrzony jest personalizowaną kartką z autorskim motywem. Grafiki kwiatów czy wielkanocnych symboli na pewno oczarują adresata prezentu. Takie zestawy możesz również przygotować samodzielnie. Pudełka w kształcie marchewek czy opakowania z personalizowanymi etykietami będą bezbłędnie pasować do stworzonych kompletów. Słoiczki z miodem, śmietankowe krówki, czekolady na Wielkanoc czy zapachowe świece to zaledwie część z upominków, które można wykorzystać do zorganizowania prezentów wielkanocnych.

Prezent na Wielkanoc w drewnianej skrzyni z miodami

Prezent na Wielkanoc w drewnianej skrzyni z miodami