Wybierz Prezenty na Święta : Wielkanoc

Prezent na Wielkanoc zawsze wywołuje dużo uśmiechu zarówno u najmłodszych jak również i starszych. Kolorowe ozdoby i prezenty Wielkanocne to jedna z cech charakterystycznych dla tego okresu. Motywami, które wpisały się na stałe w ten okres są Wielkanocy króliczek, baranek, kurczaczek i jajeczko. To właśnie one królują pośród dekoracji na Wielkanoc i upominków dla dzieci i bliskich osób. Obdarowanie kogoś prezentem to miły gest. Warto więc dobrze przemyśleć co warto podarować każdej osobie. Jeśli jednak nie masz pomysłu, nie martw się. U nas znajdziesz wiele pomysłów na prezenty Wielkanocne, które na pewno podbiją serce Twoich bliskich. Od symbolicznych prezentów w postaci słodkich miodzików czy śmietankowych krówek, po duże kosze Wielkanocne których zawartość nie tylko wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej nim osoby, ale również iskierki zachwytu w oczach pozostałych.

Prezenty na święta: Wielkanoc

Święta wielkanocne są ruchome i każdego roku przypadają między 22 marca a 25 kwietnia. Zależne jest to od pierwszej pełni księżyca po nadejściu wiosny. Co więcej, Wielkanoc stanowi niezwykle istotne wydarzenie w życiu chrześcijan. To szczególnie ważne święto, podczas którego celebrowane jest misterium paschalne Jezusa Chrystusa, a więc jego męka, śmierć i zmartwychwstanie. W kościołach odbywają się wtedy liczne uroczystości, które trwają kilka dni i pozwalają należycie wczuć się w klimat świąt. Wielkanoc wiąże się również ze świeckimi tradycjami, które ocieplają nastrój i urozmaicają celebrowanie tego szczególnego czasu. Dzięki zwyczajom obchodzonym w domach całe rodziny mogą spędzić razem czas i odpocząć nieco od codziennego biegu. Do najbardziej znanej tradycji bez dwóch zdań należy śniadanie złożone z poświęconych w kościele potraw, jednak fantastyczną zabawę zapewniają też poszukiwania prezentów pozostawionych przez zajączka wielkanocnego czy śmigus-dyngus. W takich atrakcjach brać udział mogą zarówno dzieci, jak i dorośli. A skoro o prezentach mowa, to jakie upominki wielkanocne dla bliskich najlepiej wybrać?

Prezent w postaci pudełka z krówkami na Wielkanoc

Prezent w postaci pudełka z krówkami na Wielkanoc

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci

Prezenty na Wielkanoc dla dzieci sprawiają im wiele radości. Z okazji Wielkanocy możesz podarować różnego rodzaju produkty swojemu dziecku, wnukowi, rodzeństwu czy innemu maluchowi. W ten sposób sprawisz mu ogromną radość! Atrakcja w postaci poszukiwania upominków dodatkowo urozmaici niespodziankę i zapadnie dziecku w pamięci. Zwłaszcza, jeśli podarunek zapakujesz w eko worek z piękną grafiką oraz personalizowanym napisem. Imieniem dziecka można również podpisać wiele innych produktów. Ceramiczny kubek na Wielkanoc, miękka poduszka czy notes z personalizacją będą dla każdego malucha niezawodnym prezentem. Zwłaszcza, że każdy z nich dodatkowo posiada wyjątkowy nadruk. Obrazki zajączków, kwiatów czy pisanek fenomenalnie wpisują się w klimat Wielkanocy, a przy tym najnowsze trendy. Nieduży drewniany zajączek będzie śliczną ozdobą. Z powodzeniem możesz też wręczyć dziecku zestaw prezentowy stworzony specjalnie na tę okazję. Kosz prezentowy z Nutellą, kompletem sztućców dla najmłodszych czy słodkościami i maskotkami na pewno zachwyci malucha. Zwłaszcza, że każda skrzynka ozdobiona jest dodatkowo personalizowaną kartką z wyjątkowym motywem!

Prezent na Wielkanoc dla dziecka - nutelle w skrzyni

Prezent na Wielkanoc dla dziecka - nutelle w skrzyni

Prezenty na Wielkanoc dla bliskich

Jaki prezent na Wielkanoc dla bliskich wybrać? Dzięki wysokiej jakości prezentom uda Ci się ich zaskoczyć w naprawdę znakomity sposób! Pieczołowicie przygotowane zestawy czy upominki sprawią prawdziwą przyjemność Twoim bliskim. Duża skrzynia z eko konfiturami bądź miodami to niezawodny podarunek na Wielkanoc. Każdy ucieszy się z tak smakowitego prezentu. Świetnie wyglądają też kosze prezentowe w naturalnych workach i pudełkach z grubej tektury. Wypełnione słodkościami, herbatą, kubkami, kosmetykami, świecami i innymi produktami zachwycają swoim niebanalnym wyglądem. Zwłaszcza, że każdy zestaw opatrzony jest personalizowaną kartką z autorskim motywem. Grafiki kwiatów czy wielkanocnych symboli na pewno oczarują adresata prezentu. Takie zestawy możesz również przygotować samodzielnie. Pudełka w kształcie marchewek czy opakowania z personalizowanymi etykietami będą bezbłędnie pasować do stworzonych kompletów. Słoiczki z miodem, śmietankowe krówki, czekolady na Wielkanoc czy zapachowe świece to zaledwie część z upominków, które można wykorzystać do zorganizowania prezentów wielkanocnych.

Prezent na Wielkanoc w drewnianej skrzyni z miodami

Prezent na Wielkanoc w drewnianej skrzyni z miodami