komunia

komunia

Jakie ozdoby na stół komunijny wybrać? Serwetki komunijne z motywami hostii lub kielicha stanowią bardzo tematyczną dekorację. Kieszonki na sztućce oraz bieżnik z napisem "Pierwsza Komunia Święta" podkreślą elegancki charakter aranżacji. Stół komunijny dla dziewczynki i chłopca wspaniale wyglądać będzie w odcieniach bieli, srebra i złota. Ozdobne świece ustawione na blacie bezbłędnie ocieplą całe wnętrze. Chętnie wybieranym elementem są także kwiaty na stół komunijny. Bukiety znakomicie urozmaicą przygotowaną aranżację. 

Komunia - aranżacja stołu komunijnego

Stół jest ważnym elementem przyjęć i uroczystości. Podczas Pierwszej Komunii razem z dzieckiem i gośćmi bez dwóch zdań spędzicie przy nim większość czasu na rozmowach oraz jedzeniu. Właśnie z tego powodu tak istotne jest odpowiednie zaaranżowanie blatu. Odpowiednie dekoracje spowodują, że całe wnętrze nabierze nowego wyglądu, a goście bez problemu wczują się w uroczystą i odświętną atmosferę Komunii. Aranżacje z łatwością można dopasować do eleganckiej stylistyki wydarzenia, nowoczesnych trendów czy płci dziecka. Razem ze swoją pociechą zdecydujcie, jaki wariant najbardziej Wam odpowiada i stwórzcie niepowtarzalną kompozycję na Komunię. 

Stół komunijny w domu - dekoracje na Komunię

Do najczęściej wybieranych motywów na przyjęcie komunijne należą projekty w odcieniach bieli, złota oraz srebra. Często też dekoracje zdobione są grafikami kielichów, gołąbków i krzyży czy napisami “Pierwsza Komunia Święta”. W ten sposób bez problemu podkreślić można odświętny charakter uroczystości. Z tego też powodu w naszym sklepie nie mogło zabraknąć gustownych i schludnych ozdób, które bezbłędnie wpisują się w ten trend. Bieżniki z szykownej flizeliny, dopasowane do nich serwetki oraz komunijne kieszonki na sztućce stworzą razem niezwykle elegancką aranżację stołu. Całość dopełnisz świecami w kształcie pieńków lub stożków. Białe świeczki ze złotymi motywami możesz również wykorzystać jako dodatek do innych kompozycji - subtelny akcent nada wystrojowi znakomity klimat. 

Serwetki ze złoconym napisem na I Komunię Świętą dziecka

Serwetki ze złoconym napisem na I Komunię Świętą dziecka 

Dekoracje boho na Komunię

Modnymi motywami w ostatnim czasie są grafiki kwiatów, gałązek oraz innych darów natury. Zwykle utrzymane są one w jasnych odcieniach, które wspaniale wpisują się w charakter projektów. Serwetki dekorowane wieńcami czy kwiatami w innej postaci wspaniale wyglądać będą na stole komunijnym Twojego dziecka. Możesz z powodzeniem dopasować do nich eko bieżniki z koronki czy juty, a także świece dekorowane podobnymi motywami. Zapachowe lampiony czy świece pieńkowe ozdobione naturalnymi jutowymi tasiemkami rewelacyjnie ubiorą stół na uroczystość. Dekoracje w stylu boho bardzo często utrzymane są w kolorystyce ziemi, która bezbłędnie komponuje się z estetyczną bielą wykorzystywaną zwykle na Komunii. Znakomitym rozwiązaniem będzie też ustawienie na stole wazonów z kwiatami, które dopełnią klimat aranżacji. 

Świeca na stół komunijny z dekoracją z juty i kwiatkiem

Świeca na stół komunijny z dekoracją z juty i kwiatkiem

Stół komunijny dla dziewczynki i chłopca

Bardzo dobrym sposobem na udekorowanie wnętrza podczas Komunii dziecka są personalizowane dekoracje i dodatki. Takie produkty pozwalają podkreślić płeć, dzięki czemu cała aranżacja zyskuje jedyny w swoim rodzaju wygląd. Wykorzystaj ten sposób, jeśli zależy Ci na naprawdę wyjątkowej uroczystości dla swojego dziecka. Na Komunię dziewczynki polecić możemy dekoracje z różowymi akcentami. Bieżnik w pastelowym odcieniu, serwetki z różowymi kwiatami czy świece w dziewczęcej stylistyce nie tylko pięknie będą do siebie pasować, ale też oczarują Twoją córkę i wszystkich gości. Z kolei na Komunię syna polecić możemy dekoracje w odcieniach niebieskiego - delikatnym błękicie lub wyrazistym granacie. Tak chłopięca aranżacja doskonale sprawdzi się w czasie uroczystości.

Bieżnik na I Komunię Świętą z kielichem i gołębiem

Bieżnik na I Komunię Świętą z kielichem i gołębiem