chrzest

chrzest

Dekoracje na Chrzest pozwolą pięknie udekorować stół, przy którym zasiądą goście. Jak udekorować stół na Chrzest chłopca? Najchętniej wybierane są dekoracje i akcesoria w odcieniach błękitu lub biało-złotej kolorystyce takie jak: serwetki na Chrzest z napisem, bieżnik z motywem stópek czy eleganckie świece. Dekoracja stołu na Chrzest dziewczynki najczęściej jest biała z elementami różu lub kwiatowymi motywami. Dobrym wyborem jest zestaw dekoracji na Chrzest, dzięki któremu stworzycie spójną całość. Stół na Chrzciny dla dziewczynki i chłopca warto dopełnić także świeżymi kwiatami czy szklanymi świecznikami, które pięknie rozświetlą całość.

Chrzest - dekoracje stołu na chrzciny dziecka

Bardzo często po ceremonii Chrztu Świętego organizowane jest przyjęcie dla najbliższej rodziny. Rodzice, dziadkowie, Chrzestni, wujostwo, rodzeństwo czy kuzynostwo spotykają się wtedy z ochrzczonym maluszkiem i spędzają czas na rozmowach oraz jedzeniu. To doskonała okazja do tego, aby pobyć w rodzinnym gronie. Chrzciny swojej pociechy możesz z powodzeniem zorganizować we własnym domu bądź też wynajętym lokalu. Uroczysty i wyjątkowy charakter wnętrzu nadasz z kolei za pomocą gustownych dekoracji w modnej i niebanalnej stylistyce. Ozdoby stołu to ważny element takiego przyjęcia. Serwetki, kieszonki na sztućce, bieżniki czy świece sprawią, że chrzciny Twojego dziecka będą jedyne w swoim rodzaju. Goście już od progu będą oczarowani przygotowaną w taki sposób aranżacją wnętrza. 

Dekoracje stołu na Chrzest dziewczynki

Planujesz chrzciny swojej córki? Płeć małej pociechy możesz z powodzeniem podkreślić za pomocą odpowiednich ozdób. A ponieważ przy stole z całą pewnością spędzicie z gośćmi najwięcej czasu, dobrze jest szczególną wagę przywiązać do jego aranżacji. Łatwym i niezawodnym sposobem na udekorowanie blatu w dziewczęcym stylu jest wykorzystanie różowych bieżników, różowe serwetki czy świece. Kolorystyczne aplikacje mogą też być subtelne i delikatne - szczególnie dobrze komponować się będą z bielą lub złotem. Śmiało możesz także połączyć uniwersalne, eleganckie dekoracje na Chrzest z różowymi akcentami, które stworzą niebanalną i odświętną aranżację na uroczystość Twojej córeczki. Estetyczne i wysokiej jakości produkty urozmaicą przygotowany wystrój i zachwycą wszystkich zaproszonych gości.

Flizelinowy bieżnik z motywem złotych stópek na Chrzest dziecka

Flizelinowy bieżnik z motywem złotych stópek na Chrzest dziecka

Jak udekorować stół na Chrzest chłopca?

Dekoracje dla dzieci często zdobione są motywami stópek. To przepiękny sposób na podkreślenie charakteru Chrztu Świętego Twojej pociechy. A jeśli dodatkowo chcesz spersonalizować nieco aranżację, wybierz dla swojego syna dekoracje w odcieniach niebieskiego. Błękit to najczęściej wykorzystywany kolor, choć śmiało postawić możesz również na bardziej wyraziste propozycje. Serwetki ze niebieskimi stópkami z trójwarstwowego papieru kapitalnie skomponują się z bieżnikiem z flizeliny, koronki, juty czy satyny. Całość ocieplić można dodatkowo nastrojowymi świecami. Zdobiące je napisy i motywy sprawiają, że dekoracje bezbłędnie wpisują się w klimat Chrztu Świętego. Uzyskany w ten sposób wystrój będzie więc idealnym rozwiązaniem na chrzciny Twojego syna. 

Świeca na Chrzest z nadrukiem botanicznej gałązki eukaliptusa

Świeca na Chrzest z nadrukiem botanicznej gałązki eukaliptusa

Dekoracje rustykalne na Chrzest

W modzie obecnie królują nawiązania do natury i eko produkty, dlatego bardzo dobrym pomysłem na Chrzest jest wykorzystanie tego rodzaju dekoracji do stworzenia gustownej aranżacji stołu. Szczególnie popularne są motywy rustykalne, które potrafią ocieplić każde wnętrze za pomocą malowniczych grafik i dopasowanej do nich kolorystyki. Czarujące wieńce kwiatów umieszczone na serwetkach, świecach lub bieżnikach kapitalnie prezentują się w połączeniu bieżnika jutowego czy drewnem. Takie rozwiązania z powodzeniem można wykorzystać na chrzcinach córki czy syna. Co więcej, do aranżacji znakomicie pasować będą także botaniczne dekoracje z motywami zielonych gałązek. Tak naturalny wystrój bardzo dobrze zapadnie w pamięci gości zaproszonych na uroczystość.

Rustykalne serwetki z kwiatowym wianuszkiem na Chrzest Święty dziecka

Rustykalne serwetki z kwiatowym wianuszkiem na Chrzest Święty dziecka