Wybierz Przejście na emeryturę

Przejście na Emeryturę to bardzo ważny dzień w życiu każdego dorosłego człowieka dlatego wymaga specjalnego prezentu. Gotowe zestawy prezentowe pomogą Wam podziękować pracownikowi za lata pracy oraz wynagrodzić mu trud wykonywany w wykonanie zawodu! W ofercie naszego sklepu znajdziecie boxy z gadżetami dla Emeryta które pomogą mu się zrelaksować w pierwszych dniach wolnych od pracy. Zabawne zestawy prezentowe oraz ekskluzywne boxy z winem? Wybór należy do Was! Pamiętajcie aby prezent dobrać odpowiednio pod charakter obdarowanej osoby, dzięki czemu będzie miło wspominał ten dzień!

Przejście na emeryturę

Praca wypełnia każdemu z nas większą część życia. Spędzamy w niej zwykle osiem godzin dziennie przez pięć dni w tygodniu. To ogrom czasu, który dzielimy ze współpracownikami i szefostwem. Jeśli w miejscu pracy panuje przyjazna i miła atmosfera, wszystkie te godziny mogą stać się prawdziwą przyjemnością. Łatwo nawiązać w ten sposób znajomości trwające długie lata, co sprawia, że chodzenie do pracy przestaje kojarzyć się z przykrym obowiązkiem. Jednak w życiu przychodzi moment, w którym można przejść na emeryturę i pożegnać się z miejscem pracy. Bez wątpienia taka chwila jest niezwykle ważna i emocjonująca. Wiele osób, a nawet całych zakładów decyduje się na jej szczególne celebrowanie. Chcesz w piękny sposób pożegnać współpracownika przechodzącego na emeryturę? 

Jak pożegnać pracownika odchodzącego na emeryturę?

Istnieje wiele różnych sposobów na świętowanie przejścia na emeryturę. Wybór odpowiedniego zależy od możliwości finansowych, atmosfery panującej w pracy oraz osobistych upodobań. Osoby odchodzące na emeryturę często przynoszą do firm ciasta czy inne smakołyki, którymi chcą w wyjątkowy sposób pożegnać znajomych z pracy. Zdarza się też, że przyszły emeryt wyprawia przyjęcie dla najbliższych współpracowników lub całego zespołu.

Wspaniałe pożegnanie można jednak zorganizować także jako niespodziankę dla pracownika opuszczającego firmę. To z pewnością szczególny gest, który świeżo upieczony emeryt doceni i dobrze zapamięta. Pożegnanie przygotować mogą z powodzeniem znajomi z pracy lub przełożeni. Dzięki temu pracownik odchodzący na emeryturę poczuje się naprawdę doceniony. Z przyjemnością wspominać będzie nie tylko ten dzień, ale wszystkie godziny spędzone w pracy, a przede wszystkim - w Waszym towarzystwie. Takie pożegnanie zorganizowanie w formie niespodzianki bez dwóch zdań poruszy odchodzącego pracownika. 

Pomysły na pożegnanie emeryta

Jeśli pożegnanie planowane jest przez kierownika czy brygadzistę, z powodzeniem można zagospodarować trochę czasu w trakcie pracy na należyte uczczenie osoby opuszczającej Waszą firmę. Można wyprawić je na porannym spotkaniu działu albo na wydłużonej przerwie śniadaniowej. Przygotowane na tę okazję słodkości i inne przekąski wprowadzą wyjątkową atmosferę i sprawią, że pracownik przechodzący na emeryturę będzie czuł się fantastycznie. Warto podczas takiego pożegnania wygłosić też parę słów. Przełożony może podziękować za lata współpracy, pogratulować osiągniętych wyników oraz życzyć wiele dobrego podczas zasłużonego odpoczynku. 

Dobrym rozwiązaniem będzie też wręczenie z tej okazji prezentu, który podkreśli wagę wydarzenia i sprawi emerytowi jeszcze większą przyjemność!

Prezent z okazji przejścia na emeryturę

Kosz prezentowy z okazji przejścia na emeryturę

Prezenty z okazji przejścia na emeryturę

Zastanawiacie się z innymi współpracownikami, co podarować osobie przechodzącej na emeryturę? Znakomitym rozwiązaniem będą wyjątkowe kosze prezentowe z personalizowanymi życzeniami. Takie podarunki wręczyć mogą współpracownicy czy szefostwo podczas uroczystego pożegnania. Upominki zamknięte w boxach z grubej tektury, pudełkach z łuby drzewnej czy drewnianych skrzyniach na pewno spodobają się adresatowi. Bardzo popularnym prezentem na pożegnanie jest butelka wyśmienitego alkoholu. Wino czy inny trunek w ozdobnej oprawie sprawi niemałą przyjemność. Słodycze czy kosmetyki także są czarującym rozwiązaniem. Świeżo upieczony emeryt będzie mógł dzięki nim doskonale się zrelaksować. Na prezent wybrać można też kubki ceramiczne, zapachowe świece, a nawet pamiątkowe albumy. Zajrzyjcie do naszej oferty i wybierzcie taki projekt, który najbardziej przypadnie do gustu Waszemu współpracownikowi. Oryginalna niespodzianka spowoduje, że miło będzie Was wspominać podczas swojej emerytury!