prezenty na panieński dla Panny Młodej

prezenty na panieński dla Panny Młodej

Prezenty na Panieński dla Panny Młodej, które sprawią jej wiele radości podczas tej szalonej nocy! Oryginalnym prezentem na Wieczór Panieński jest drewniana skrzyneczka z gadżetami mężatki. Taki zabawny prezent wpisze się idealnie w każdy rodzaj przyjęcia. Jeśli szukacie eleganckiego prezentu na Wieczór Panieński polecamy drewniane skrzyneczki z winem musującym lub przepiękną bransoletkę w drewnianym pudełku. Personalizowane prezenty dla Przyszłej Panny Młodej będą pamiątką na wiele lat! Pamiętajcie aby dobrać prezent pod charakter Waszej koleżanki!

 • KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Różane Marzenie

  Wspaniały prezent dla przyszłej Panny Młodej! Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w koszu z łuby.  W zestawie zawarliśmy: świeżo paloną kawę, krówki o smaku śmietanowym oraz świeczkę z wosku sojowego. Wieczko dopełnia personalizowana etykieta z grafiką pudrowych kwiatów. 

  69,98 zł
 • KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Słodki Relaks KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Słodki Relaks
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy na panieński Z IMIENIEM Słodki Relaks

  Szukasz prezentu na Panieński? Wykorzystaj personalizowany kosz z łuby w którym umieściliśmy świeżo paloną kawę, krówki o smaku śmietanowym oraz świeczkę z wosku sojowego. Idealnie dobrane produkty dopełnia etykieta z grafiką pudrowych kwiatów. Każda kobieta doceni tak wyjątkowy prezent. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa

  Elegancki prezent, który można wręczyć kobiecie na specjalną okazję. Zamów upominek z zawieszką zapachową wykonywaną ręcznie z wosku sojowego. Podaruj spersonalizowany prezent w pudełeczku z grafiką pudrowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie

  Prezent na Wieczór Panieński w kraftowym boxie z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Wybieraj upominek z butelką wina, czekoladkami, czekoladą ręcznie robioną, świecą zapachową oraz zapałkami. Całość udekorowana jest wstążką. 

  169,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Likier i słodkości PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Upominek na Wieczór Panieński zapakowany w przepiękny box w kraftowej odsłonie. Zamów zestaw z likierem truskawkowym oraz przepysznymi słodkościami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw pudrowych kwiatów. Podaruj Przyszłej Pannie Młodej wyjątkowy prezent. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Prezent dla Panny Młodej, który można podarować na Wieczorze Panieńskim. Zamów zestaw z ginem, świecą w szkle, krówkami oraz czekoladami. Spersonalizowany upominek z motywem różowych kwiatów przewiązany jest wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Przyszłej Panny Młodej z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Zamów zestaw z likierem, świecą zapachową, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Box z oryginalną zawartością można wręczyć podczas Wieczoru Panieńskiego. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Francja Elegancja PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Prezent na Wieczór Panieński w boxie. Zamów zestaw z personalizacją oraz motywem graficznym różowych kwiatów. Podaruj upominek Przyszłej Pannie Młodej. W skład zestawu wchodzi: wino półsłodkie, różowa świeca zapachowa, krówki, czekolady oraz mydełka makaroniki. 

  209,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Przyszłej Panny Młodej z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. Podaruj box z najlepszą zawartością dla kobiety. Prezent można wręczyć na przyjęciu z okazji Wieczoru Panieńskiego. Wybieraj zestaw udekorowany wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Przepiękny prezent na Wieczór Panieński w różowym pudełku wykonanym z grubej tektury. Podaruj zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem ze szkła. Spersonalizowany upominek można wręczyć Przyszłej Pannie Młodej. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Prezent dla Panny Młodej umieszczony w boxie z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. Podaruj upominek z mała butelką wina oraz kieliszkiem w czarnej kolorystyce. Oryginalny zestaw można wręczyć na przyjęciu z okazji Wieczoru Panieńskiego. 

  89,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT na panieński Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW

  Elegancki zestaw stworzony z myślą o kobietach. Podaruj na przyjęciu z okazji Wieczoru Panieńskiego Przyszłej Pannie Młodej upominek z personalizacją. Motyw pudrowych kwiatów prezentuje się niezwykle stylowo. Wybieraj box z alkoholem, słodyczami oraz kawą. 

  169,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT na panieński Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Baileys GIGA ZESTAW

  Szukasz prezentu dla Przyszłej Panny Młodej? Zamów zestaw z alkoholem oraz słodkościami. Wybieraj box udekorowany wstążką z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Upominek można podarować na przyjęciu zorganizowanym z okazji Wieczoru Panieńskiego. 

  219,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości PREZENT na panieński Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości

  Upominek w eleganckim, kraftowym boxie z personalizacją oraz stylowym motywem pudrowych kwiatów. Zamów prezent z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami, śmietankowymi krówkami oraz materiałowym kwiatkiem. Wybieraj box idealny dla Przyszłej Panny Młodej. 

  119,98 zł
 • PUDEŁKO dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście na podwiązkę PUDEŁKO dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście na podwiązkę
  19,98 zł
  PUDEŁKO dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście na podwiązkę

  Wyjątkowy prezent na Wieczór Panieński! Podarujcie Przyszłej Pannie Młodej pudełeczko z napisem Coś niebieskiego na szczęście zdobione kwiatową grafiką. W środku można umieścić podwiązkę lub inne elementy. Całość prezentuje się niesamowicie elegancko! 

  19,98 zł
 • KARTKA dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście (+koperta) KARTKA dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Panny Młodej Coś Niebieskiego na szczęście (+koperta)

  Wyjątkowa kartka dla Panny Młodej z przepięknym motywem błękitnych kwiatów. To dodatek do prezentu na Wieczór Panieński. Świetnie zaprezentuje się w towarzystwie podwiązki.

  8,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku z kartką podwiązka Coś Niebieskiego LUX PREZENT dla Panny Młodej w pudełku z kartką podwiązka Coś Niebieskiego LUX
  55,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku z kartką podwiązka Coś Niebieskiego LUX

  Elegancki prezent na Wieczór Panieński. Wręczcie Przyszłej Pannie Młodej pudełko z podwiązką. Produkt dekorowany jest uroczą, kwietną grafiką oraz napisem Coś niebieskiego na szczęście. Cały zestaw prezentuje się niezwykle efektownie i ponadczasowo! 

  55,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku podwiązka i krówki Coś Niebieskiego PREZENT dla Panny Młodej w pudełku podwiązka i krówki Coś Niebieskiego
  55,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku podwiązka i krówki Coś Niebieskiego

  Chcecie podarować Przyszłej Pannie Młodej wyjątkowy prezent? Wręczcie jej prezent na szczęście! Pudełko prezentowe z gustowną, błękitną podwiązką oraz 6 sztuk krówek z napisem Słodkości dla Ciebie chwycą za serce każdą kobietę!

  55,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Niezbędnik Panny Młodej Coś Niebieskiego PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Niezbędnik Panny Młodej Coś Niebieskiego
  73,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Niezbędnik Panny Młodej Coś Niebieskiego

  Wyjątkowy prezent dla przyszłej Panny Młodej! W pudełku z przepiękną grafiką kwiatów oraz napisem Coś niebieskiego na szczęście znalazła się metalowa opaska z napisem Brdie oraz koronkowa podwiązka a także balon w kształcie serca. To idealny upominek na Wieczór Panieński! 

  73,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Happy Day Coś Niebieskiego PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Happy Day Coś Niebieskiego
  56,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Happy Day Coś Niebieskiego

  Wyjątkowy prezent dla Panny Młodej zawarty w pudełku z przepiękną, kwiatową grafiką. W środku umieszczono koronkową podwiązkę w błękitnym kolorze, lusterko z motywem kwiatów. 2 śmietankowe krówki oraz paczkę chusteczek higienicznych. Cąłość prezentuje się niezwykle efektownie. Sprawcie radość Przyjaciółce! 

  56,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Na dzień Ślubu Coś Niebieskiego PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Na dzień Ślubu Coś Niebieskiego
  56,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Na dzień Ślubu Coś Niebieskiego

  Kreatywny prezent dla przyszłej Panny Młodej! Niebieski motyw przewodni zdobiony jest kwietnymi dodatkami. W pudełku z grubej tektury umieszczono koronkową podwiązkę, kacówkę oraz lustereczko. Całość zachwyca! 

  56,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Z bransoletką POZŁACANĄ Coś Niebieskiego PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Z bransoletką POZŁACANĄ Coś Niebieskiego
  129,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Z bransoletką POZŁACANĄ Coś Niebieskiego

  Upominek dla przyszłej Panny Młodej, który zachwyci każdą kobietę. Prezent zawarty w pudełeczku prezentowym z motywem kwiatów zawiera koronkową podwiązkę, lustereczko z napisem coś niebieskiego na szczęście, pozłacaną bransoletkę z motywem serduszka. Idealnie dopasowane produkty prezentują się pięknie i elegancko! 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku opaska Bride i gadżety PREZENT dla Panny Młodej w pudełku opaska Bride i gadżety
  75,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku opaska Bride i gadżety

  Podarujcie przyszłej Pannie Młodej prezent na Wieczór Panieński! Produkty umieszczone w pudełku z grafiką niebieskich kwiatów świetnie się komponują tworząc spójną całość. To wyjątkowy upominek, który zachwyci każdą kobietę!

  75,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Podwiązka i czekoladki PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Podwiązka i czekoladki
  56,98 zł
  PREZENT dla Panny Młodej w pudełku Podwiązka i czekoladki

  Wyjątkowy upominek dla przyszłej Panny Młodej zawarty w pudełeczku prezentowym. W środku znajdziecie koronkową podwiązkę w błękitnym kolorze oraz 6 sztuk mlecznych czekoladek. Dobrze dopasowane produkty zachwycą każdą kobietę! 

  56,98 zł
 • KARTKA dla Panny Młodej Różowe Kwiaty (+koperta) KARTKA dla Panny Młodej Różowe Kwiaty (+koperta)
  8,98 zł
  KARTKA dla Panny Młodej Różowe Kwiaty (+koperta)

  Szukasz drobnego upominku dla Przyszłego Panny Młodej? Kartka na życzenia to świetna opcja. Zamów produkt wysokiej jakości sprzedawany w komplecie z różową kopertą. Delikatna kolorystyka wpisuje się w najnowsze trendy. 

  8,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw SPA i odprężenie

  Piękny prezent dla przyszłej Panny Młodej! Podaruj przyjaciółce personalizowany box z cudowną zawartością. W skład zestawu wchodzi: aromatyczna herbata w kraftowej torebce, masażer do ciała, mydło naturalne, lusterko bambusowe, gąbka luffa oraz szczotka do masażu ciała. Na wieczku umieszczono naklejkę z dopasowaną grafiką. Całość prezentuje się...

  179,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT na panieński Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Relaks dla ciała i duszy

  Szukasz efektownego prezentu na Panieński? Zamów niesamowicie kobiece pudełko prezentowe w którym otrzymasz: balsam do ciała i rąk, aromatyczną herbatę, wino musujące, czekoladę Merci w obwolucie oraz gąbkę luffa. Na wieczku umieścimy personalizowaną naklejkę wypełnioną życzeniami oraz piękną grafika piwonii i eukaliptusa. Przyszła Panna Młoda będzie...

  199,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Piękny prezent na Wieczór Panieński! Zestaw z kawą mieloną, zieloną herbatą, winem musującym, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą, wszystko pięknie zapakowane w pudełku prezentowym. Wieczko zdobione jest personalizacją, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwile Błogości PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Ekskluzywny box prezentowy na Wieczór Panieński! Podaruj przyszłej Pannie Młodej kraftowe pudełko zawierające zestaw z winem, masażerem, maską na oczy, solą himalajską, gąbka luffa oraz śmietankowymi krówkami. Na wieczku znajduje się etykieta z życzeniami, personalizacją oraz modną grafiką pudrowych kwiatów. Całość stanowi idealny komplet, który doceni...

  229,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Szukasz prezentu dla przyszłej Panny Młodej na Panieński? Pudełko z gustowną zawartością bez wątpienia zachwyci obdarowaną osobę. W środku znajduje się: satynowy szlafrok lub bielizna, opaska satynowa na oczy oraz wino w kryształowej butelce. Dla większego efektu wieczko została ozdobione personalizowaną naklejką z grafiką pudrowych kwiatów. Całość...

  249,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Prezent w białym boxie w którym znajduje się satynowy szlafrok, satynowa opaska na oczy oraz wino musujące w kryształowej butelce został stworzony tak, by oczarować przyszłą Pannę Młodą. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z grafiką różowych kwiatów. Uroku dodaje personalizacja oraz życzenia. Cały box przewiązany jest efektowną wstążką. 

  219,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogie chwile PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogie chwile
  199,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Błogie chwile

  Elegancki prezent dla przyszłej Panny Młodej. Zamów prezent na Wieczór Panieński! Pudełko prezentowe w białym kolorze z personalizowanym wieczkiem zdobionym naklejką, życzeniami oraz grafiką różowych kwiatów. Zestaw zawiera: wino w kryształowej butelce, świecę zapachową w słoiku oraz planer ślubny na spirali. 

  199,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy na Wieczór Panieński, zawiera wszystko co niezbędne aby zapewnić przyszłej Pannie młodej nieco relaksu. W pudełeczku umieszczono elegancki szlafrok, zapachową świecę, ręcznie robioną czekoladę, słodkie krówki oraz suszone płatki róż. Wieczko pudełka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami.

  299,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Śliczny zestaw prezentowy dla Przyszłej Panny Młodej, który zapewni odrobinę relaksu przed Ślubem. W eleganckim pudełeczku umieszczono szlafrok, zapachową świeczkę, sól do kąpieli z nabierakiem oraz butelkę wina musującego. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami. 

  299,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM Poradnik, szlafrok, wino GIGA BOX PREZENT na panieński Z IMIENIEM Poradnik, szlafrok, wino GIGA BOX
  299,98 zł
  PREZENT na panieński Z IMIENIEM Poradnik, szlafrok, wino GIGA BOX

  Słodki zestaw prezentowy na Wieczór Panieński o bardzo kobiecym charakterze. W eleganckim pudełeczku umieszczono biały szlafrok, buteleczkę wina, poradnik perfekcyjnej żony oraz słodkie pianki. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowana wstążką prezentową. 

  299,98 zł
 • PREZENT na panieński w skrzyni Z IMIENIEM Wieczorny Relaks LUX PREZENT na panieński w skrzyni Z IMIENIEM Wieczorny Relaks LUX
  279,98 zł
  PREZENT na panieński w skrzyni Z IMIENIEM Wieczorny Relaks LUX
  1 Recenzje

  Prezent na Wieczór Panieński, który zapewni chwilę bezcennego relaksu przed ślubem. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i piękną grafiką kwitnących róż. W zestawie znajduje się delikatny szlafrok, świeca zapachowa, słodkie krówki oraz kubek z imieniem przyszłej Panny Młodej. 

  279,98 zł

Prezenty na panieński dla Panny Młodej

Wybierasz się na wieczór panieński przyjaciółki? Jednym z najpiękniejszych zwyczajów tego wydarzenia bez dwóch zdań jest obdarowywanie przyszłej Panny Młodej prezentami. Świetną niespodzianką dla przyjaciółki może być impreza-niespodzianka wyprawiona przez najbliższych, jednak dobrze sprawdzają się również gotowe upominki stworzone specjalnie na tę okazję. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele gustownych podarunków, które przypadną do gustu każdej kobiecie. Modne wzory i niebanalne formy prezentów sprawiają, że to wspaniałe propozycje na upominki wręczane w czasie wieczoru panieńskiego. Znajdziesz wśród nich personalizowane propozycje oraz bardzo uniwersalne dodatki, a każdy z nich oczaruje Cię niebanalnym charakterem. Z pewnością przypadną one do gustu też przyszłej Pannie Młodej. 

Elegancki prezent na Wieczór Panieński

Gustowny prezent na wieczór panieński już od pierwszej chwili oczaruje obdarowaną osobę. Możesz z powodzeniem postawić na pieczołowicie przygotowany zestaw w pudełku czy skrzyni, który zawiera perfekcyjnie dopasowane do siebie elementy. Kosze prezentowe na panieński zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i spersonalizowane za pomocą ozdobnych kartek z życzeniami będą niepowtarzalnym upominkiem na wieczór panieński. Kwiatowe wzory i pastelowe odcienie bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy rustykalne, botaniczne czy boho. Szczególnym powodzeniem cieszy się skrzyneczka mężatki, która zawiera drobiazgi niezbędne świeżo upieczonej żonie. Kobieta obdarowana takim prezentem na pewno doceni jego stylowy charakter. Co więcej, wnętrze wielu koszy prezentowych wypełnione zostało naturalną wełną drzewną, która znakomicie dopełnia wygląd całości. 

Prezent na panieński Skrzyneczka Mężatki

Prezent na panieński Skrzyneczka Mężatki

Prezent na panieński dla przyjaciółki

Kobiecy prezent wręczony podczas wieczoru panieńskiego będzie naprawdę czarującą niespodzianką. Twoja przyjaciółka zyska w ten sposób znakomitą pamiątkę, która nawet po wielu latach przypomni jej o tym szczególnym wieczorze. Kosze prezentowe wykonane przy pomocy drewnianych skrzyń i pudełek z grubej tektury wyglądają naprawdę gustownie. W ich wnętrzach znaleźć można butelki z winem, słodycze, kosmetyki, zapachowe świece, podwiązki oraz akcesoria, które na pewno przydadzą się obdarowanej kobiecie. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w modnej i niezwykle szykownej stylistyce. Dobrym wyborem będzie także bransoletka dla Przyszłej Panny Młodej umieszczona w personalizowanej skrzyneczce. Roślinne wzory czy kobiece akcenty doskonale wpisują się w atmosferę wieczoru panieńskiego. Takie zestawy śmiało podarować można indywidualnie lub razem z innymi przyjaciółkami przyszłej Panny Młodej. 

Bransoletka dla Panny Młodej w skrzyneczce

Bransoletka dla Panny Młodej w skrzyneczce

Małe prezenty na wieczór panieński

Nie tylko duże i gustowne zestawy są trafionym prezentem na wieczór panieński. Możesz z tej okazji wręczyć bliskiej osobie również drobny upominek, który będzie dla niej niepowtarzalną niespodzianką. Bransoletka z symboliczną zawieszką, pudełko z miejscem na zdjęcie czy wieszak na suknię ślubną bez dwóch zdań mile zaskoczą przyszłą Pannę Młodą. Album pamiątkowy czy księga z poradami wypełnione przez uczestniczki imprezy na pewno wywołają szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety. Wasza przyjaciółka doceni tak osobisty podarunek i chętnie powróci do niego w przyszłości - i to wielokrotnie! Różowa kolorystyka kobiecych produktów czy eleganckie motywy dodatkowo nadają prezentom styl, który spodoba się każdej obdarowanej w ten sposób przyszłej Pannie Młodej.