prezenty na panieński dla Panny Młodej

prezenty na panieński dla Panny Młodej

Prezenty na Panieński dla Panny Młodej, które sprawią jej wiele radości podczas tej szalonej nocy! Oryginalnym prezentem na Wieczór Panieński jest drewniana skrzyneczka z gadżetami mężatki. Taki zabawny prezent wpisze się idealnie w każdy rodzaj przyjęcia. Jeśli szukacie eleganckiego prezentu na Wieczór Panieński polecamy drewniane skrzyneczki z winem musującym lub przepiękną bransoletkę w drewnianym pudełku. Personalizowane prezenty dla Przyszłej Panny Młodej będą pamiątką na wiele lat! Pamiętajcie aby dobrać prezent pod charakter Waszej koleżanki!

 • PREZENT na Wieczór Panieński Z IMIENIEM Niezbędnik EKO Pudrowe Kwiaty

  Śliczny zestaw prezentowy dla Panny Młodej na Wieczór Panieński to piękna pamiątka, na całe lata. W eleganckim pudełeczku udekorowanym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono wszystko co niezbędne młodej mężatce. W pudełeczku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami oraz dekoracyjną kwiatową grafiką. 

  84,98 zł
 • PREZENT na panieński Z IMIENIEM na Noc Poślubną

  Śliczny zestaw prezentowy dla Panny Młodej skomponowany z myślą o wymarzonej nocy poślubnej. W pudełeczku wykonanym z jasnego drewna umieszczono różowe kajdanki z futerkiem, słodkie pianki oraz zapachową świecę z zapałkami. W środku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami i dekoracyjną kwiatową grafikę. 

  79,98 zł
 • PREZENT na panieński personalizowany SKRZYNECZKA MĘŻATKI

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to idealny prezent na Wieczór Panieński. W pudełeczku wykonanym z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono wszystkie niezbędne gadżety dla Młodej Mężatki. Wnętrze4 pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  69,98 zł
 • PREZENT na panieński SKRZYNECZKA MĘŻATKI uniwersalna

  Śliczny zestaw prezentowy dla Panny Młodej to idealny upominek na Wieczór Panieński. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono niezbędne gadżety dla Młodej Mężatki. W pudełeczku umieszczono karteczkę z życzeniami i dekoracyjną kwiatową grafiką. 

  59,98 zł
 • PREZENT na Wieczór Panieński w skrzyni Z PODPISEM Prosecco Eukaliptus LUX

  Śliczny zestaw prezentowy dla Pary Młodej to piękny upominek dla Panny Młodej. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono buteleczkę znakomitego prosecco, ciasteczko z wróżbą, czekoladki w eleganckich papierkach oraz złote pudełeczko. W elegancik pudełeczku umieszczono personalizowaną karteczkę z motywem Eukaliptusa. 

  89,98 zł
 • PREZENT na panieński wino musujące w skrzyni Różowe Kwiaty

  Śliczny upominek dla Panny Młodej idealny na Wieczór Panieński. W pudełeczku z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono owocowe cukierki oraz buteleczkę wina musującego. Wnętrze pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z dekoracyjną kwiatową grafiką. 

  59,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM w skrzyni Wino+pianki

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to wspaniały upominek na wieczór Panieński. W skrzyneczce z jasnego drewna wyłożonej wełną drzewną umieszczono słodkie pianki oraz buteleczkę znakomitego wina musującego. Wnętrze pudełeczka ozdobiono personalizowaną karteczką z kwiatową grafiką. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej w skrzyni Z IMIONAMI Zestaw Pachnący

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to idealny upominek na Wieczór Panieński. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono słodkie pianki, zapachową świeczkę oraz mydełka w kształcie makaroników. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z personalizacją oraz piękną kwiatową grafiką. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino kryształowe+podwiązka LUX

  Box prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to idealny upominek na Wieczór Panieński. Pudełeczko w kolorze delikatnego różu wypełniono dekoracyjną wełną drzewną, na której ułożono błękitną podwiązkę, stylizowaną na kryształową buteleczkę znakomitego wina musującego oraz pyszne czekoladki w złotych papierkach. Wieczko pudełeczka dekoracyjne personalizowaną...

  89,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaksacja MAŁY

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to wspaniały upominek, który pozwoli podarować chwile błogiego relaksu, tak niezbędnego przed ślubem. W pudełeczku wykonanym z jasnego drewna umieszczono buteleczkę znakomitego wina, różową myjkę do ciała, fiolkę z solą do kąpieli, owocowe cukierki oraz świecę zapachową z zapałkami. Wieczko pudełeczka...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Prosecco+makaroniki mydełka LUX

  Wyjątkowy zestaw prezentowy to idealny wybór upominku na Wieczór Panieński. W różowym pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej i materiałowych kwiatach umieszczono buteleczkę znakomitego wina musującego oraz mydełka w kształcie makaroników w pastelowych kolorach. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Ukojenie MAŁY

  Śliczny zestaw prezentowy został specjalnie skomponowany z myślą o przyszłej Pannie Młodej, która przed weselem na pewno z przyjemnością skorzysta z chwili beztroskiego relaksu. W pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono buteleczkę wina musującego, sól do kąpieli, bańki mydlane, lusterko oraz owocowe cukierki. Wieczko pudełeczka...

  99,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Kubek i herbata MAŁY

  Piękny zestaw upominkowy dla przyszłej Panny Młodej to wspaniały wybór na Wieczór Panieński. W różowym pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, rozgrzewającą herbatę, owocowe cukierki, fiolkę z solą do kąpieli i fiolkę z płatkami róż. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z...

  99,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Wino+makaroniki mydełka LUX

  Śliczny zestaw prezentowy na wieczór Panieński w gustownym kobiecym wydaniu. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono buteleczkę wina musującego, myjkę do ciała oraz mydełka w kształcie makaroników. Wieczko pudełka dekoruje personalizowaną karteczkę z życzeniami i dopasowaną wstążką prezentową.

  99,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Zestaw Luksusowy

  Zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej skompletowany specjalnie w celu zapewnienia relaksu w pełnym emocji okresie przed ślubem. W pudełku umieszczono elementy niezbędne do relaksującej kąpieli, słodkie krówki oraz świeczkę z zapałkami na miły wieczór. Na pudełeczku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami oraz ozdobną kwiatową grafiką. 

  99,98 zł
 • BOX na Panieński z winem musującym Z IMIENIEM Mega Róż

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej, skomponowany specjalnie z intencją zapewnienia chwili relaksu przed ślubem. W pudełku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono butelkę wina musującego, słodkie pianki, różową myjkę do ciała, sól do kąpieli oraz świecę z zapałkami. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Kawa i czekolada MEGA DUŻY

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Panny Młodej to wspaniały upominek na Wieczór Panieński. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej i materiałowych kwiatach umieszczono znakomita kawę, herbatę, sól do kąpieli oraz ręcznie robioną czekoladę z truskawkami. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowaną wstążką prezentową.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej Z IMIENIEM Wino kryształowe Róż MEGA LUX

  Elegancki zestaw prezentowy skomponowany specjalnie dla przyszłej Panny Młodej to doskonały wybór na upominek na Wieczór Panieński. W pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczoną i materiałowymi kwiatami ułożono butelkę znakomitego wina musującego, świecę z zapałkami, myjkę do ciała, słodkie pianki oraz sól do kąpieli. Wieczko pudełeczka...

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura z herbatą MEGA LUX

  Śliczny zestaw prezentowy został wykonany specjalnie dla przyszłej Panny Młodej. W pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, dwa świecę z zapałkami, wspaniałe słodkości oraz aromatyczną herbatę. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  169,98 zł
 • BOX na Panieński Z IMIENIEM Odprężenie MEGA LUX

  Śliczny zestaw prezentowy dla Panny Młodej to idealny upominek na Wieczór Panieński. W pudełeczku udekorowanym dekoracyjną wełną drzewną zawiera wszystko co niezbędne do relaksującej kąpieli oraz buteleczkę znakomitego wina musującego oraz słodkie pianki. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  109,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Konfitura i czekolada MEGA LUX

  Śliczny zestaw prezentowy na Wieczór Panieński dla przyszłej Panny Młodej. W eleganckim pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono znakomite słodycze. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z kwiatową grafiką. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z PODPISEM Wino kryształowe z czekoladą

  Luksusowy zestaw prezentowy wypełniony czarnym konfetti zawiera stylizowaną na kryształową buteleczkę znakomitego wina musującego, dwie tabliczki znakomitej czekolady, fiolkę z solą solą do kąpieli, fiolkę z suszonymi płatkami oraz czekoladki w złotych papierkach. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami.

  199,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z PODPISEM Wino i różane konfetti

  Luksusowy zestaw prezentowy na Wieczór Panieński na pewno zauroczy przyszłą Pannę Młodą. W eleganckim pudełeczku wypełnionym czarnym konfetti umieszczono butelkę znakomitego wina, mydlane konfetti w kształcie kwiatów róż, świecę zapachową, znakomite czekoladek oraz fiolkę z suszonymi płatkami róż, i fiolkę z solą do kąpieli.  Na wieczku udekorowano...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Panny Młodej Box Z IMIENIEM Wino Cava i świeca w szkle LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to idealny upominek na Wieczór Panieński. W pudełku wypełnionym luksusowym konfetti umieszczono buteleczkę znakomitego wina, świecę zapachową oraz znakomite czekoladki w złotych papierkach. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Relaks przy świecy LUX

  Eleganckie pudełeczko zawiera zestaw prezentowy skomponowany specjalnie dla przyszłej Panny Młodej. W pudełku umieszczono świecę zapachową z zapałkami, dwie tabliczki czekolady, fiolkę z solą do kąpiel. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to idealny upominek na Wieczór Panieński. W pudełku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono sól do kąpieli z nabierakiem wykonanym z drewna, buteleczkę znakomitego prosecco oraz czekoladki w złotych papierkach. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami oraz...

  79,98 zł
 • Prezent dla Panny Młodej Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą

  Elegancki zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej to doskonały wybór upominku na Wieczór Panieński. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono ręcznie robioną czekoladę, herbatę, czekoladki w złotych papierkach, oraz słoiczek pysznego miodu. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dekoracyjną grafiką...

  79,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy Czekolada i sól MAŁY

  Elegancki zestaw prezentowy został specjalnie skomponowany z myślą o przyszłej Pannie Młodej. Pudełeczko zostało udekorowane personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa. W pudełku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono sól do kąpieli, ręcznie robioną czekoladę, lusterko i słodkie czekoladki w złotych papierkach. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Biały Eukaliptus

  Zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej inspirowany motywem świeżego eukaliptusa. W elegancki pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono sól do kąpieli z nabierakiem, aromatyczną herbatę, lusterko oraz znakomite czekoladki w złotych papierkach. Wieczko pudełka dkoruje personalizowana karteczka z życzeniami. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Panieński Z IMIENIEM Eukaliptusowy BOX z kubkiem

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej inspirowany świeżością eukaliptusa. W eleganckim pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, zdrową herbatę oraz znakomite słodycze. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowaną wstążką. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Panieński Box Z IMIENIEM Eukaliptusowe Odprężenie

  Śliczny zestaw prezentowy dla przyszłej Panny Młodej inspirowany świeżym eukaliptusa. W okrągłym pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną zawiera czekoladki, słoiczek miodu, gąbka, herbatę czy fiolkę z solą do kąpieli. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowaną karteczką z życzeniami oraz dekoracyjną grafiką eukaliptusa. 

  69,98 zł

Prezenty na panieński dla Panny Młodej

Wybierasz się na wieczór panieński przyjaciółki? Jednym z najpiękniejszych zwyczajów tego wydarzenia bez dwóch zdań jest obdarowywanie przyszłej Panny Młodej prezentami. Świetną niespodzianką dla przyjaciółki może być impreza-niespodzianka wyprawiona przez najbliższych, jednak dobrze sprawdzają się również gotowe upominki stworzone specjalnie na tę okazję. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępnych jest wiele gustownych podarunków, które przypadną do gustu każdej kobiecie. Modne wzory i niebanalne formy prezentów sprawiają, że to wspaniałe propozycje na upominki wręczane w czasie wieczoru panieńskiego. Znajdziesz wśród nich personalizowane propozycje oraz bardzo uniwersalne dodatki, a każdy z nich oczaruje Cię niebanalnym charakterem. Z pewnością przypadną one do gustu też przyszłej Pannie Młodej. 

Elegancki prezent na wieczór panieński

Gustowny prezent na wieczór panieński już od pierwszej chwili oczaruje obdarowaną osobę. Możesz z powodzeniem postawić na pieczołowicie przygotowany zestaw w pudełku czy skrzyni, który zawiera perfekcyjnie dopasowane do siebie elementy. Kosze prezentowe zaprojektowane z dbałością o najmniejsze szczegóły i spersonalizowane za pomocą ozdobnych kartek z życzeniami będą niepowtarzalnym upominkiem na wieczór panieński. Kwiatowe wzory i pastelowe odcienie bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy rustykalne, botaniczne czy boho. Kobieta obdarowana takim prezentem na pewno doceni jego stylowy charakter. Co więcej, wnętrze wielu koszy prezentowych wypełnione zostało naturalną wełną drzewną, która znakomicie dopełnia wygląd całości. 

Prezent na panieński dla przyjaciółki

Kobiecy prezent wręczony podczas wieczoru panieńskiego będzie naprawdę czarującą niespodzianką. Twoja przyjaciółka zyska w ten sposób znakomitą pamiątkę, która nawet po wielu latach przypomni jej o tym szczególnym wieczorze. Kosze prezentowe wykonane przy pomocy drewnianych skrzyń i pudełek z grubej tektury wyglądają naprawdę gustownie. W ich wnętrzach znaleźć można butelki z winem, słodycze, kosmetyki, zapachowe świece, podwiązki oraz akcesoria, które na pewno przydadzą się obdarowanej kobiecie. Wszystkie produkty zaprojektowane zostały w modnej i niezwykle szykownej stylistyce. Roślinne wzory czy kobiece akcenty doskonale wpisują się w atmosferę wieczoru panieńskiego. Takie zestawy śmiało podarować można indywidualnie lub razem z innymi przyjaciółkami przyszłej Panny Młodej. 

Małe prezenty na wieczór panieński

Nie tylko duże i gustowne zestawy są trafionym prezentem na wieczór panieński. Możesz z tej okazji wręczyć bliskiej osobie również drobny upominek, który będzie dla niej niepowtarzalną niespodzianką. Bransoletka z symboliczną zawieszką, pudełko z miejscem na zdjęcie czy wieszak na suknię ślubną bez dwóch zdań mile zaskoczą przyszłą Pannę Młodą. Album pamiątkowy czy księga z poradami wypełnione przez uczestniczki imprezy na pewno wywołają szeroki uśmiech na twarzy obdarowanej kobiety. Wasza przyjaciółka doceni tak osobisty podarunek i chętnie powróci do niego w przyszłości - i to wielokrotnie! Różowa kolorystyka kobiecych produktów czy eleganckie motywy dodatkowo nadają prezentom styl, który spodoba się każdej obdarowanej w ten sposób przyszłej Pannie Młodej.