prośby o bycie Chrzestnym

prośby o bycie Chrzestnym

Prośby o zostanie Chrzestnym lub Chrzestną w formie wyjątkowych upominków. Zadaj ważne pytanie w uroczy sposób i podaruj bliskim prześliczne pamiątki o bardzo osobistym charakterze. W naszym sklepie znajdziesz upominki w ciekawych formach: eleganckie zdrapki, puzzle czy drewniane tabliczki z ukrytym pytaniem pozwolą zachować do końca nutę tajemniczości. W ofercie znajdziesz także efektowne zestawy prezentowe wypełnione produktami najwyższej jakości.

 • ZDRAPKA Czy będziesz moim Ojcem Chrzestnym Białe Róże ze stópkami ZDRAPKA Czy będziesz moim Ojcem Chrzestnym Białe Róże ze stópkami
  13,00 zł
  ZDRAPKA Czy będziesz moim Ojcem Chrzestnym Białe Róże ze stópkami

  Oryginalna otwierana kartka wykonana z wysokiej jakości papieru. Produkt ze zdrapką pozwoli zadać ważne pytanie Przyszłemu Ojcu Chrzestnemu. Zamawiaj kartkę z przepięknym motywem graficznym białych róż ze stópkami. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Białe Róże ze stópkami ZDRAPKA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Białe Róże ze stópkami
  13,00 zł
  ZDRAPKA Czy będziesz moją Matką Chrzestną Białe Róże ze stópkami

  Poproś o zostanie Matką Chrzestną bliską osobę. Podaruj kartkę z przepięknym motywem białych róż ze złotymi stópkami. Kartka ze zdrapką pozwoli zadać ważne pytanie w oryginalny sposób. Produkt w komplecie sprzedawany z kopertą. 

  13,00 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Elegancka prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w dużym boxie z grubej tektury. Podaruj prezent z personalizacją, który pozwoli zadać ważne pytanie bliskiej osobie. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w eleganckim boxie prezentowym. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianym skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Poproś bliskiego o zostanie rodzicem Chrzestnym twojego maluszka! Zamów personalizowane pudełko prezentowe zawierające wyłącznie wysokiej jakości produkty. W środku znajduje się zestaw z dużą butelką Brandy, czekoladkami Solidarność, czekoladą Lindt o smaku whisky oraz cukierkami Bimberki. Dopełnienie stanowi wieczko z najważniejszym pytaniem. 

  189,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Siła i Moc PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Siła i Moc

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w kraftowym boxie z oryginalną zawartością. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Wybieraj męski upominek udekorowany wstążką. 

  269,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Popołudniowa Rozkosz

  Przekaż prośbę o zostanie rodzicem Chrzestnym twojego maluszka! Skorzystaj z personalizowanego pudełka prezentowego zawierającego wysokiej jakości produkty. Wewnątrz znajdziesz butelkę Jägermeister, kawę mieloną świeżo paloną oraz słodkie śmietankowe krówki. Wieczko zdobi personalizowana etykieta z życzeniami. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Elegancka prośba z najlepszymi produktami. Upominek z alkoholem, kawą, herbatą oraz słodkościami. Poproś o bycie Chrzestnym dla nowo narodzonego dziecka. Spersonalizowany zestaw udekorowany efektowną wstążką. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym wręczając upominek z personalizacją. Wybieraj zestaw prezentowy z alkoholem, kawa mieloną, czekoladą Merci w obwolucie, satynową muchą oraz skarpetkami bawełnianymi. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki z wódką II PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki z wódką II
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki z wódką II

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym. Zamów zestaw z alkoholem, kawą mieloną, satynową muchą, cukierkami oraz skarpetkami. Oryginalny upominek z pytaniem oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki z wódką PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki z wódką
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Elegancki z wódką

  Prośba o zostanie Ojcem Chrzestnym w eleganckim pudełku. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją, pytaniem oraz grafiką w czarno-srebrnej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem, słodyczami, świecą oraz skarpetkami. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym bliskiego przyjaciela. Zamów upominek w czarnym boxie z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami oraz cukierkami. Wybieraj prezent udekorowany wstążką. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Eleganckie pudełko z oryginalną zawartością. Upominek z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami. Zadaj ważne pytanie wręczając spersonalizowany prezent. Całość ozdobiona jest złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w formie boxa z męską zawartością. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Oryginalny upominek z pytaniem oraz motywem graficznym w krafcie. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Prośba o zostanie Ojcem Chrzestnym w pudełku prezentowym. Zestaw z alkoholem, czekoladą, migdałami, pistacjami oraz fistaszkami. Zadaj ważne pytanie w życiu dziecka. Męski upominek z personalizacją oraz stylowym motywem. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Zadaj ważne pytanie w życiu twojego dziecka. Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym w oryginalny sposób. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Prezent z personalizacją oraz stylową grafiką. 

  259,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym w oryginalny sposób. Zamów zestaw z męską zawartością udekorowany wstążką. Prezent z alkoholem, czekoladą, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą sojową oraz przepysznymi czekoladkami. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym bliską osobę. Podaruj upominek z personalizacją, pytaniem oraz motywem graficznym w krafcie. Zestaw z alkoholem, miodem, krówkami, migdałami, pistacjami oraz nerkowcami. Elegancki prezent dla Przyszłego Ojca Chrzestnego. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Na apetyt PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Na apetyt

  Poproś o bycie Ojcem Chrzestnym dla Twojego dziecka. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Kupuj prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Styl i klasa PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Styl i klasa

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w formie boxa z męską zawartością. Podaruj upominek z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Cudowny zestaw z alkoholem, piersiówką, słodkościami, skarpetkami oraz muchą. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Irish Cream PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Irish Cream

  Poproś o bycie Ojcem Chrzestnym w elegancki sposób. Podaruj zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną. Przepiękny box z personalizacją, pytaniem oraz motywem graficznym w krafcie. 

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Poproś o zostanie Ojcem Chrzestnym w oryginalny sposób. Podaruj upominek z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z alkoholem, likworami, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Zadaj ważne pytanie wręczając cudowny box. 

  219,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czarny Bocian PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Prośba o bycie Ojcem Chrzestnym w czarnym pudełku. Wybieraj prezent z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Zestaw z alkoholem, skarpetkami oraz czekoladkami sprawi, że przyszły Chrzestny powie "TAK!". 

  159,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Chcesz poprosić o zostanie Rodzicem Chrzestnym dla nowo narodzonego dziecka? Wybieraj zestaw z alkoholem, kawą mieloną oraz krówkami. Upominek dla przyszłego Ojca Chrzestnego z personalizacją. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Poproś o zostaniem Ojcem Chrzestnym w oryginalny sposób. Podaruj upominek z alkoholem, Jackiem Danielsem z colą w puszce, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Zadaj ważne pytanie w życiu dziecka wręczając spersonalizowany box. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Prośba o zostanie Ojcem Chrzestnym w eleganckim czarnym boxie z oryginalną zawartością. Wybieraj spersonalizowany prezent z pytaniem. Zamów zestaw idealny dla mężczyzny z alkoholem oraz słodkościami. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Biały Bocian Mały PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Biały Bocian

  Poproś o bycie Ojcem Chrzestnym wręczając upominek z personalizacją. Podaruj zestaw w czarnym boxie z alkoholem oraz cukierkami. Oryginalny sposób, aby zadać ważne pytanie w życiu nowo narodzonego dziecka. Box udekorowany jest wstążką. 

  159,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Zapytaj, czy bliska osoba zostanie Ojcem Chrzestnym dla twojego dziecka. Podaruj upominek z alkoholem, czekoladą, piersiówką z ekoskóry oraz cukierkami. Wybieraj męski zestaw z personalizacją oraz grafiką z akcentami srebra. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Poproś o zostanie Rodzicem Chrzestnym. Zestaw z alkoholem przypadnie do gustu obdarowanemu mężczyźnie. Podaruj przyszłemu Ojcu Chrzestnemu box z personalizacją oraz motywem graficznym w krafcie. 

  159,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI

  Poproś o zostanie Chrzestnym za pomocą personalizowanego prezentu. Zamów zestaw ze szklanym kuflem, fistaszkami do pochrupania, skarpetkami piwnymi oraz podkładką do piwa. Personalizowana etykieta z najważniejszym pytaniem została umieszczona na wieczku. Przyszły Ojciec Chrzestny będzie zachwycony! 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Wianuszek PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Wianuszek
  119,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Bransoletka pozłacana z krówkami Wianuszek

  Przepiękna i bardzo elegancka prośba o bycie Matką Chrzestną Maluszka. W drewnianym pudełeczku, w specjalnych przegródkach umieszczona została biała bransoletka na sznureczku z zawieszką serduszka, welurowy woreczek oraz pyszne krówki owinięte w papierki z napisem Powiedz Tak! Po otwarciu pudełka Ukochana Ciocia ujrzy również wyjątkową personalizowaną...

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestną Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA

  Przepiękny i bardzo pomysłowy zestaw na prośbę o bycie Matką Chrzestną. W eleganckim prezentowym pudełeczku, na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczony został ceramiczny kubeczek z imieniem Ukochanej Cioci, a także przepyszne słodkości w postaci czekoladek i krówek. Całość wykonana w spójnym motywie graficznym prezentuje się czarująco. Dodatkowo wieczko...

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Kubek i słodkości MEGA

  Rewelacyjny zestaw prezentowy na prośbę o bycie Ojcem Chrzestnym. W białym pudełeczku, na naturalnej wełnie drzewnej ułożony został wspaniały kubeczek z imieniem Ukochanego Wujka, a także mnóstwo słodkości w postaci krówek i czekoladek udekorowanych spójnym motywem. Całość wspaniale dopełnia personalizowana karteczka z grafiką wianuszka. Taki zestaw z...

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym w skrzyni Z IMIENIEM Wino Cava i Słodkości

  Genialna prośba o bycie Ojcem Chrzestnym, która sprawi, że wybrana osoba nie odmówi pełnienia tak ważnej roli w życiu dziecka. Drewniana skrzyneczka, wewnątrz której znajduje się elegancka buteleczka wina musującego z słomką oraz słodkości oczarują Ukochanego Wujka. Dodatkowo posiada personalizowaną karteczkę z prośbą oraz personalizacją, która doskonale...

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe i Słodkości PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe i Słodkości
  89,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestną w skrzyni Z IMIENIEM Prosecco kryształowe i Słodkości

  Wspaniała drewniana skrzyneczka z cudownym wypełnieniem na prośbę o bycie Matką Chrzestną. W skład prezentu wchodzi elegancka buteleczka wina musującego stylizowana na kryształową wraz z słomką i wstążeczką, a także przepyszne mleczne czekoladki i śmietankowe krówki. Po otwarciu skrzyneczki Ukochana Ciocia ujrzy specjalną karteczkę z personalizacją,...

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek
  59,98 zł
  PROŚBA o bycie Chrzestnym Z IMIENIEM Stópki z krówkami Wianuszek

  Eleganckie drewniane pudełeczko z cudowną zawartością na prośbę o bycie Ojcem Chrzestnym dziecka. W skład prośby wchodzą przepyszne śmietankowe krówki owinięte w papierki z napisem Powiedz Tak! oraz drewniane dziecięce stópki na jutowej gąbeczce. Całość prezentuje się zjawiskowo! W pudełeczku umieszczona została także personalizowana karteczka z pytaniem...

  59,98 zł

Prośby o bycie Chrzestnym

Rodzice Chrzestni pełnią ważną rolę w życiu dziecka. Ich zadaniem jest pomoc w wychowaniu maluszka zgodnie z wiarą chrześcijańską, a także wsparcie w ważnych chwilach. Z tego też powodu nad wyborem Chrzestnych dobrze jest porządnie się zastanowić. Nie muszą oni pochodzić z najbliższej rodziny ani nawet być spokrewnieni z chrzczonym szkrabem. Istotne jest jednak, by Chrzestni chcieli aktywnie uczestniczyć w życiu dziecka. Wiesz już, kogo poprosisz o podjęcie się tej roli? Jeśli chcesz to zrobić w naprawdę oryginalny i ciekawy sposób bez dwóch zdań przydadzą Ci się gustowne produkty z naszej oferty, które z powodzeniem można wykorzystać. Pieczołowicie przygotowane prośby o zostanie Chrzestnym czy Chrzestną oczarują Twoich bliskich i nie pozwolą im odmówić!

Personalizowana prośba o bycie Chrzestnym z krówkami

Personalizowana prośba o bycie Chrzestnym z krówkami

Jak oryginalnie poprosić Chrzestnych?

Produkty stworzone specjalnie na tę okazję będą strzałem w dziesiątkę i na pewno przypadną do gustu obdarowanym osobom. Szczególnie dobrym oraz modnym rozwiązaniem są eko artykuły wykonane z drewna, papieru czy grubej tektury. Takie prośby o bycie Chrzestnym rewelacyjnie wpisują się w najnowsze trendy, dlatego są niebanalnym pomysłem! Drewniane tabliczki, pudełka z upominkami, puzzle z prośbą o bycie Chrzestnym czy inne akcesoria wręczone najbliższym z odpowiednim wyprzedzeniem sprawią, że natychmiast zgodzą się oni na zostanie Rodzicami Chrzestnymi Twojej pociechy. Personalizowana prośba o bycie bycie Chrzestny to świetny wybór, a stylowe motywy kołysek, dziecięcych stópek, kwiatów i niemowlaków nadają im jeszcze bardziej oryginalny wygląd.

Prośba o bycie Chrzestną w drewnie z wyjmowanymi stópkmi

Prośba o bycie Chrzestną w drewnie z wyjmowanymi stópkmi

Prośba o bycie Chrzestnym - zdrapka

Fantastycznym pomysłem na poproszenie bliskich o zostanie Chrzestnymi dziecka jest wykorzystanie ozdobnych kartek z grubego papieru. Na każdej z nich umieszczona została zdrapka z prośbą o bycie Chrzestną, dzięki której upominki z prośbą prezentują się niezwykle ciekawie. Białe kartki można kupić w uniwersalnej odsłonie ze złotymi zdobieniami bądź też dopasować do płci dziecka. Różowe czy niebieskie kwiaty w połączeniu z malowniczą grafiką dziecka będą prezentować się naprawdę znakomicie. Do każdej kartki dołączona jest zawieszka pomagająca zeskrobać zdrapkę, a także koperta w dopasowanym odcieniu. Bezbłędnie prezentują się również kartki boho, które stanowią modny pomysł na prośbę o bycie Chrzestnym. Twoi bliscy na długo zapamiętają taką niespodziankę. 

Prośba o bycie Chrzestnym chłopca ze zdrapką

Prośba o bycie Chrzestnym chłopca ze zdrapką 

Prośba o bycie Chrzestnym ze zdjęciem

Jeśli o zostanie Chrzestnymi masz zamiar poprosić już po narodzinach dziecka, możesz bez problemu wykorzystać produkty z fotografią maluszka. To niezwykle unikalne i osobiste artykuły, które będą dla obdarowanych osób prawdziwym zaskoczeniem. Umieszczone w drewnianych pudełkach zdjęcie razem z podpisem i stylowym nadrukiem na długo zapadnie w pamięci. Grafiki dziecięcego wózka czy stópek w kolorach złota to ponadczasowe motywy, które uatrakcyjnią tego rodzaju produkt. Bardzo dobrze wyglądają także personalizowane pudełka z różowymi i niebieskimi kwiatami, za pomocą których podkreślisz płeć swojego szkraba. Kiedy bliscy zgodzą się już na pełnienie roli Chrzestnych, tak zaprojektowany upominek stanie się dla nich jedyną w swoim rodzaju pamiątką na całe życie.