podziękowania dla gości Komunia

podziękowania dla gości Komunia

Podziękowania dla gości komunijnych idealnie na przyjęcie zarówno chłopca jak i dziewczynki. Miłym gestem jest wręczanie gościom drobnych upominków, które podziękują im za obecność w dniu Pierwszej Komunii Świętej. Czekoladki, lizaki czy krówki z imieniem dziecka to najchętniej wybierane słodkie podziękowanie. Ciekawym pomysłem jest również podarowanie gościom małego słoiczka z miodem zdobionego piękną naklejką. Nasi klienci obdarowują gości gotowymi upominkami w formie drewnianego aniołka czy słonika sprzedawanych w komplecie z dekoracyjnym bilecikiem. Drobne upominki sprawią radość każdej obdarowanej osobie!

 • RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive
  6,98 zł
  RÓŻANIEC dziesiątka drewniany w opakowaniu IHS Exclusive

  A może podziękowanie dla gości za obecność w postaci drewnianej dziesiątki różańca w eleganckim woreczku z tekstem podziękowania. Taki prezent na pewno spodoba się gościom i chętnie zostanie przez nich zabrany ze sobą. 

  6,98 zł
 • DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna
  6,98 zł
  DZIESIĄTKA różaniec drewniana podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczna

  Jeśli chcesz w wyjątkowy sposób podziękować gościom za ich obecność na uroczystości komunijnej tak ważnej dla Twojego dziecka to drewniany różaniec będzie świetnym wyborem. Wykonana z naturalnego drewna dziesiątka została umieszczona w woreczku w stylu botanicznym ze słowami podziękowania. Taki prezent na bank zachwyci zebranych gości. 

  6,98 zł
 • ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny
  5,98 zł
  ANIOŁEK z serduszkami na podziękowanie W OPAKOWANIU botaniczny

  Urocze podziękowania dla gości, które z wielką chęcią zostanie przez nich zabrane ze sobą do domu. Drewniany aniołek, który uważany jest za stróża i ma za zadanie czuwać nad człowiekiem będzie świetnym podziękowaniem za obecność na tej ważnej dla dziecka uroczystości. 

  5,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Rustykalny

  Jakie podziękowania dla gości wybrać? Jak podziękować za obecność na ważnej dla Waszego dziecka uroczystości? Jeśli brak Wam pomysłu to świetnym rozwiązaniem, które zachwyci zebranych gości będzie drewniana figurka aniołka . Elegancko zapakowane w celofanowe woreczki z tekstem podziękowań. To fenomenalny pomysł, który będzie miłym gestem z Twojej strony. 

  4,98 zł
 • ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny
  4,98 zł
  ANIOŁEK naturalny W OPAKOWANIU Botaniczny

  Podziękowanie dla gości w naturalnym stylu. Przepiękny drewniany aniołek z serduszkiem z tekstem podziękowań zapakowany w celofanowy woreczek. Podziękowanie zostało ozdobione motywem gałązki eukaliptusa, dzięki czemu wpisuje się również w tegoroczne trendy. Takie podziękowanie będzie przeuroczym akcentem i spodoba się gościom. 

  4,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Skrzydełka 5cm ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Skrzydełka 5cm
  4,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie na Chrzest i Komunię Białe Skrzydełka 5cm

  Figurka opiekuńczego aniołka to piękny prezent dla gości na Chrzest oraz Komunię. Aniołek będzie wspaniałą pamiątką wyjątkowej uroczystości. Piękny prezent na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdej obdarowanej osoby.

  4,98 zł
 • ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest i Komunię 6cm ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest i Komunię 6cm
  6,98 zł
  ANIOŁEK podziękowanie w skrzydłach na Chrzest i Komunię 6cm

  Urocza figurka śpiącego aniołka, to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za obecność na Komunii lub Chrzcie dziecka. Piękny upominek będzie bezcenną pamiątką tej wyjątkowej uroczystości. Wspaniały prezent na pewno ucieszy bliskich i sprawi im wiele przyjemności. 

  6,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM IHS Exclusive 100% Handmade

  Podziękowania dla gości w formie świecy to świetny plan. Świece sojowe mają coraz większą rzesze zwolenników. Umieszczone w małych szklanych słoiczkach z naklejką ozdobioną grafiką Złotej Hostii o fantastycznym waniliowym aromacie. Po zapaleniu takiej świecy goście będą mogli myślami wrócić do tej wyjątkowej uroczystości. 

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10% Handmade

  Śliczna ręcznie robiona świeca na upominek dla gości przybyłych na przyjęcie komunijne. Słoiczki udekorowano personalizowanymi naklejkami z dekoracyjnym motywem srebrnej hostii. Miły upominek sprawi wielką przyjemność Waszym bliskim. 

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Gałązka Eukaliptusa 100% Handmade

  Świeca sojowa jako podziękowanie dla gości na Komunię to wspaniały pomysł. Wykonana z naturalnego wosku sojowego oraz olejów eterycznych prezentuje się przepięknie i cudownie pachnie. Ozdobiona naklejką z motywem eukaliptusa wygląda wspaniale na stołach postawiona tuż obok winietki z imieniem gościa. Takie naturalne podziękowanie na pewno spodoba się...

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Komunię podziękowanie Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 100% Handmade

  Efektowne podziękowanie dla gości komunijnych za ich obecność na tej ważnej dla Twojego dziecka uroczystości w postaci świec sojowych. Piękne świece ręcznie robione o waniliowym aromacie chętnie zostaną po Komunii zabrane do domu przez gości. Ozdobna grafika posiada personalizację i prezentuje się fantastycznie. 

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade
  10,98 zł
  ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade

  Śliczny upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. Ręcznie wykonaną świeczkę sojową umieszczono w słoiczku udekorowanym naklejką z grafiką pudrowych kwiatów. Uroczy prezencik na pewno sprawi twoim bliskim wielką przyjemność.

  10,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)

  Podziękowanie dla gości za ich obecność na ważnej dla Waszego dziecka uroczystości w postaci przepięknie ozdobionego słoiczka z miodzikiem. Naklejona na słoiczku naklejka z podziękowaniem oraz grafiką jasnych kwiatów prezentuje się prześlicznie i zachwyci każdego z gościa. 

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Podziękowania dla gości w postaci miodu w eleganckich słoiczkach. Ozdobione naklejką z grafiką różowych kwiatów na kraftowym tle oraz wieczkiem dekorowanym uroczą różyczką, materiałem oraz jutowym sznureczkiem. Takie podziękowanie na długo zagości w pamięci gości. 

  11,98 zł
 • MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz) MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz)
  7,98 zł
  MIÓD na Komunię dla gości IHS Exclusive UNIWERSALNY (bz)

  Podziękowanie na Komunię dla gości w wyjątkowym i zdecydowanie pysznym stylu. Małe słoiczki miodzików z elegancką naklejką ze złotym nadrukiem hostii oraz słowami podziękowania za obecność będą wprost genialnym podziękowaniem za obecność dla gości, którzy je będą mogli zabrać ze sobą do swoich domów. Takie podziękowanie na pewno wywoła na ich twarzach...

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie Komunia Wianuszek z eukaliptusem Z IMIENIEM (bszn) MIÓD podziękowanie Komunia Wianuszek z eukaliptusem Z IMIENIEM (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie Komunia Wianuszek z eukaliptusem Z IMIENIEM (bszn)

  Podziękowanie na Komunie w słodkim wydaniu. Naturalny miód z polskiej pasieki w małych słoiczkach z ozdobną personalizowaną grafiką przedstawiającą wianuszek z eukaliptusem. Takie podziękowanie pięknie będzie się prezentować na stole, a goście będą zachwyceni. 

  8,98 zł
 • MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała) MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała)
  13,98 zł
  MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała)

  Słodkie podziękowanie dla gości za przybycie na przyjęcie komunijne. W słoiczku znajdziemy pyszny miód z maliną. Słoiczki zostały udekorowane personalizowaną naklejką z dekoracyjną grafiką oraz dopasowaną wstążką. 

  13,98 zł
 • HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Gałązka Eukaliptusa (wb) HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Gałązka Eukaliptusa (wb)
  9,98 zł
  HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Komunię Gałązka Eukaliptusa (wb)

  Wyjątkowy upominek dla gości z okazji przybycia na przyjęcie komunijne. Słoiczki wypełnione aromatyczną herbatą na pewno przypadną go gustu każdemu wielbicielowi tego znakomitego naparu. Słoiczki są udekorowane personalizowanymi naklejkami z grafiką świeżego eukaliptusa. 

  9,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Komunię 10szt WYBIERZ WZÓR

  Śliczne białe pudełeczka na prezenty dla gości przybyłych na przyjęcie komunijne. Pudełeczko zostało udekorowane personalizowaną naklejką z motywem hostii. Pudełeczka pomogą wręczyć gościom upominek w elegancki sposób. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt

  Pyszne czekoladki to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjcie. Słodkości zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem w modnym stylu pampas. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne IHS Exclusive 10szt

  Przepiękny sposób na podziękowanie komunijne dla gościa za ich obecność w tym ważnym dla Twojego dziecka dniu. Mleczne czekoladki w eleganckich papierkach w kolorze bieli i złota z pięknym motywem Złotej Hostii. Taki upominek na pewno zostanie przez gości miło odebrany. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie komunijne Srebrna Hostia 10szt

  Jak podziękować gościom za ich obecność na Komunii Twojego dziecka? Belgijskie mleczne czekoladki będą wspaniałym i zdecydowanie smakowitym pomysłem. Zapakowane w eleganckie papierki w kolorze białym ze srebrnym nadrukiem "Dziękujemy" oraz Srebrnej Hostii będą prezentowały się fenomenalnie na stołach. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  3 Recenzje

  Czekoladka z minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa to pomysł na drobny upominek dla klientów. Dorzucony do zakupów zrobionych przez internet wywoła wiele radości. Dbałość o szczegóły jest bardzo ważna!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Pyszne mleczne czekoladki pakowane w eleganckie ozdobne papierki ze śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wspaniały upominek dla klientów, uroczy gest który zostanie doceniony przez każdego. Znakomity upominek dorzucony do zakupów internetowych który na pewno wywoła miłe wrażenie.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 10szt

  Czekoladki komunijne na podziękowania dla gości to idealny wybór. Czekolada to coś, co uwielbiają wszyscy i na pewno goście będą zachwyceni takim podziękowaniem. Czekoladki zapakowane w eleganckie papierki z grafiką wianuszka z eukaliptusem oraz napisem "Pierwsza Komunia Święta" i "Dziękuję" z personalizacją będą prezentować się bardzo elegancko na...

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Mleczne czekoladki w złotkach i papierkach z grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniały wybór na podziękowania dla gości. Czekoladki można zapakować do woreczków z organzy lub specjalnych, dopasowanych pudełeczek. Wspaniały wybór, by wyrazić wdzięczność za obecność i wręczone prezenty.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki dla gości z napisem Słodkości dla Ciebie i motywem różowych kwiatów to wspaniały sposób, by wyrazić wdzięczność za przybycie i podziękować najbliższym za wręczone prezenty. Pyszne i efektowne - polecamy umieścić w dopasowanych pudełeczkach lub woreczkach!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  3 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla klientów dołączony do zamówienia. Czekoladki możesz umieścić również w szklanej misie aby poczęstować nimi gości na targach.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM IHS Exclusive 10szt

  Wyśmienite czekoladki pakowane w dekoracyjne papierki z dekoracyjnym motywem hostii. Na papierkach umieszczono również imię dziecka oraz datę uroczystości. Słodkie czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, umieszczając czekoladkę przy nakryciu każdego gościa. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI komunijne Z IMIENIEM Srebrna Hostia 10szt

  Znakomite czekoladki to słodki upominek dla gości zaproszonych na przyjęcie komunijne. Łakocie zostały zapakowane w dekoracyjne personalizowane papierki z motywem hostii. Czekoladki można dodatkowo wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, układając czekoladkę przy nakryciach dla gości. 

  29,98 zł
 • BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe kwiaty KRAFT 10szt BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe kwiaty KRAFT 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI podziękowanie dla gości Pudrowe kwiaty KRAFT 10szt

  Urocze bileciki z podziękowaniami dla gości, które można wykorzystać jako0 dodatkowy element dekoracji stołu lub dodatek do prezentów dla gości. Bileciki udekorowano grafiką pudrowych kwiatów na kraftowym tle. Świetnie odnajdzie się na przyjęciu w stylu rustykalnym. 

  6,98 zł
 • PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Wianuszek z eukaliptusem IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Wianuszek z eukaliptusem IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt
  27,98 zł
  PUDEŁECZKA Aniołek na Komunię Wianuszek z eukaliptusem IMIENIEM (+białe wstążki) 10szt

  Prześliczne pudełeczka aniołki na podziękowania na Komunię. Idealny i bardzo oryginalny pomysł na piękne podziękowanie dla gości z obecność na Komunii Twojego dziecka. Pudełeczka możesz wypełnić cukierkami czy bakaliami. Personalizowana naklejka sprawi, że całość będzie prezentowała się bardzo wyjątkowo. 

  27,98 zł
 • PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt
  16,98 zł
  PUDEŁECZKA SERCA podziękowanie Srebrna Hostia na Komunię (+srebrne wstążki) 10szt

  Przepiękna forma podziękowania na Komunię w postaci pudełeczek w kształcie serduszek ozdobionych srebrnym nadrukiem Hostii. Sprawdzą się idealnie do wypełnienia cukierkami czy innymi drobnymi słodkościami takimi jak orzechy czy inne suszone owoce. To będzie bardzo miły gest z Waszej strony dla gości komunijnych. 

  16,98 zł
 • PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 12szt PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 12szt
  35,98 zł
  PUDEŁKA na ciasto z rączką na Komunię Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 12szt

  Pudełka na ciasto na Komunię możesz wykorzystać świetnie do podziękowań dla gości. Piękne białe pudełka z rączką ozdobione zostały naklejką wianuszka z eukaliptusem oraz personalizacją. Słodkie podziękowanie za obecność to zawsze najlepszy i zdecydowanie najbardziej smakowite wyrażenie wdzięczności za to, że bliskie Wam osoby były z Wami w tym ważnym dla...

  35,98 zł
 • BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunię Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 12szt BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunię Z IMIENIEM Wianuszek z eukaliptusem 12szt
  44,98 zł
  BUTELECZKI szklane z korkiem podziękowania dla gości na Komunię Z IMIENIEM Wianuszek z...

  Buteleczki szklane z korkiem to ciekawy pomysł na podziękowanie dla gości na Komunie. Możesz je wypełnić tym, czym tylko chcesz - herbatką, solą do kąpieli, drobnymi bakaliami, kawą i wieloma innymi rzeczami. Ozdobione subtelną naklejką z personalizacją i grafiką wianuszka z eukaliptusem prezentują się fenomenalnie. Zachwycą wszystkich obecnych gości. 

  44,98 zł
 • MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM
  7,98 zł
  MAGNES na Komunię Z IMIENIEM IHS Exclusive Z BILECIKIEM

  Pamiątkowy magnez na lodówkę to śliczny upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na organizowaną uroczystość. Elegancka kolorystyka złota i bieli oraz motyw hostii podkreśla religijny charakter uroczystości. Magnes jest personalizowany dzięki czemu pamiątka nabiera jeszcze bardziej osobistego charakteru. 

  7,98 zł

Podziękowania dla gości na Komunię

Pierwsza Komunia Święta dziecka stanowi wydarzenie, które najczęściej chętnie celebrowane jest w gronie rodziny oraz przyjaciół. Z tej okazji wielu rodziców tuż po kościelnej ceremonii wyprawia przyjęcia w restauracjach lub prywatnych domach, podczas których komunijne dzieci spędzają czas z najbliższymi. Na takich uroczystościach zwykle pojawia się też góra jedzenia i prezenty. Stosunkowo nowym, ale zyskującym coraz większą popularność zwyczajem jest wręczanie gościom drobnych podziękowań. Upominki dla najbliższych są bardzo dobrym sposobem na to, by wyrazić wdzięczność za ich obecność w tak istotnym dla Twojej pociechy dniu. W niektórych przypadkach prezenty stanowią też niebanalną pamiątkę tego szczególnego wydarzenia. Wystarczy dopasować charakter podziękowań do swojego gustu i stylistyki przyjęcia, a na pewno będą trafionym pomysłem.

Oryginalne podziękowania dla gości komunijnych

Podziękowania na Pierwszą Komunię mogą mieć naprawdę rozmaitą formę. Bez względu na to, jaki rodzaj upominków wybierzesz, Twoi goście na pewno poczują się wyjątkowo i dobrze zapamiętają taki podarunek. Na podziękowania często wybierane są słodkości, które bez dwóch zdań spodobają się każdej z zebranych osób. Mleczne czekoladki komunijne, śmietankowe krówki na Komunię, cukierki czy ciasteczka z wróżbą stanowią sprawdzone produkty na upominki dla gości. Rewelacyjnym rozwiązaniem będą również słoiczki z herbatą, solami do kąpieli czy pudrowymi landrynkami. Zapachowe świece czy bileciki to także chętnie wybierane produkty. Każdy z nich przygotowany został z wysokiej jakości materiałów, dlatego nasze artykuły naprawdę zachwycają niebanalnym wykonaniem i estetycznym wyglądem. 

Czekoladki na podziękowanie komunijne

Czekoladki na podziękowanie komunijne

Podziękowania dla gości komunijnych

Zaprojektowane przez nas podziękowania na Pierwszą Komunię można z łatwością dopasować do motywu przewodniego przyjęcia. Upominki zdobione modnymi grafikami bez dwóch zdań oczarują wszystkie osoby zaproszone na uroczystość. Szczególną popularnością w ostatnim czasie cieszą się produkty dekorowane motywami w naturalnej odsłonie. Na uznanie zasługują zdecydowanie pudełeczka komunijne np. w kształcie alby, aniołka czy serc. Etykiety z grafikami kwiatów czy gałązek uatrakcyjnią wygląd każdego produktu i przykują uwagę zaproszonych gości. Niektóre upominki dodatkowo ozdobione zostały jutą czy materiałowymi kwiatkami. To sprawia, że znakomicie pasują one do stylistyki rustykalnej oraz boho. Jeśli więc planujesz przyjęcie w takiej odsłonie, koniecznie skomponuj swoje podziękowania z resztą wystroju. A może wolisz bardziej klasyczne rozwiązania? Je również możesz z powodzeniem znaleźć w naszej ofercie. 

Pudełeczka na podziękowanie komunijne Alba

Pudełeczka na podziękowanie komunijne Alba

Upominki dla gości komunijnych - anioły

Dobrze, aby podziękowania dla gości dopasowane były do charakteru uroczystości. Możesz postawić na produkty w stylistyce komponującej się z aranżacją na Komunię zgodnie z własnymi upodobaniami. Jednak bardzo dobrym pomysłem będzie też wybranie produktów, które same w sobie oddają odświętny i podniosły klimat wydarzenia. Artykuły w kształcie aniołków wspaniale sprawdzą się w takiej roli. To chętnie wybierane podziękowania, które oczarują zarówno dzieci, jak i dorosłych. Figurki do postawienia w domu czy drobne aniołki, które nosić można w portfelu będą strzałem w dziesiątkę, jeśli chodzi o upominki dla gości komunijnych. Dostępne w kilku wariantach pozwolą wybrać najlepsze rozwiązanie na uroczystość Twojego dziecka. Co więcej, takie aniołki można też podarować w ramach podziękowań dla Chrzestnych czy dziadków.