prośby o Świadkowanie

prośby o Świadkowanie

Prośby o Świadkowanie powinny być wyjątkowe tak jak wyjątkowe są osoby które je otrzymają. W sklepie znajdziecie oryginalne prośby o świadkowe w formie zdrapki dla niej i dla niego. Jeśli jednak szukacie czegoś większego oferujemy pudełko z prośbą o Świadkowanie. Zestawy zawierają różne słodkości, alkohole czy świeczki. Najlepszym pomysłem na prośbę dla Świadkowej jest bransoletka na dekoracyjnym bileciku z zapytaniem Czy zostaniesz naszą Świadkową?. Te i inne prośby znajdziecie w ofercie naszego sklepu!

 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie

  Prośba o Świadkowanie w kraftowym pudełku z oryginalną zawartością. Podaruj zestaw z alkoholem, słodkościami, świecą zapachową oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw pudrowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Bransoletka Nieskończoności PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Bransoletka Nieskończoności
  29,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Bransoletka Nieskończoności

  Poproś o Świadkowanie w oryginalny sposób wręczając upominek w małym, uroczym pudełeczku z motywem kwiatowym w pudrowej odsłonie. Wybieraj prezencik dla niej z bransoletką, dwustronnym bilecikiem z prośbą oraz krówką śmietankową. 

  29,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Zapytaj o Świadkowanie bliską koleżankę lub przyjaciółkę. Podaruj box z ginem, świecą zapachową, krówkami śmietankowymi oraz czekoladami. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz motyw graficzny różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Prośba o Świadkowanie w eleganckim pudełku w różowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z likierem truskawkowym, świecą zapachową, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Zadaj ważne pytanie wręczając spersonalizowany box. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Kamień Gua sha PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Kamień Gua sha
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Kamień Gua sha

  Elegancka prośba o Świadkowanie w tekturowym pudełeczku z motywem pudrowych kwiatów. Wybieraj upominek z naturalnym kamieniem do masażu twarzy, dwustronnym bilecikiem oraz krówką zawiniętą w ozdobny papierek. 

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Bransoletka POZŁACANE SREBRO PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Bransoletka POZŁACANE SREBRO
  79,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Bransoletka POZŁACANE SREBRO

  Przepiękne pudełeczko z prośbą o świadkowanie. Wybieraj upominek z kobiecą zawartością. Zamów tekturowe pudełeczko z pozłacaną bransoletką, dwustronnym bilecikiem z nadrukiem, krówką oraz woreczku welurowym. 

  79,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Francja Elegancja PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w boxie z grubej tektury. Podaruj zestaw z alkoholem, świecą w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz mydełkami. Upominek można wręczyć miłośniczce psów. Wybieraj prezent z pytaniem ozdobiony wstążką. 

  209,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Poproś o Świadkowanie na swoim Ślubie bliską koleżankę lub kuzynkę. Podaruj zestaw z winem bezalkoholowym, świeczką, słodyczami oraz mydełkami do kąpieli. Zestaw na odprężenie przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Likier i słodkości PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Prośba o Świadkowanie w kraftowym pudełku z oryginalną zawartością. Podaruj przyszłej Świadkowej upominek z likierem oraz przepysznymi słodkościami. Tak skomponowany box sprawi, że powie "TAK!". Wybieraj prezent z personalizacją. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Rosegold PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Rosegold
  39,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową w pudełku Rosegold

  Poproś o świadkowanie wręczając upominek z przepiękną grafiką, która wpadnie w oko każdej kobiecie. Wybieraj prezencik z balsamem do ust oraz lustereczkiem, dwustronnym bilecikiem oraz słodką krówką. 

  39,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Upominek z pytaniem w eleganckiej odsłonie. Zamów box w różowej kolorystyce z winem musującym oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła. Na wieczku umieszczona jest personalizacją oraz motyw różowych kwiatów. Poproś o Świadkowanie wręczając przepiękny prezent. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Poproś o Świadkowanie bliską koleżankę/przyjaciółkę. Podaruj zestaw w różowym pudełku z oryginalną zawartością. Wybieraj upominek z winem w małej butelce oraz eleganckim kieliszkiem w czarnym odcieniu. Zamawiaj box ozdobiony wstążką. 

  89,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Martini GIGA ZESTAW

  Prośba o Świadkowanie w eleganckim pudełku wykonanym z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą oraz kawą mieloną. Na wieczku umieszczona jest samoprzylepna naklejka z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PYTANIE do Świadkowej Z IMIONAMI Baileys GIGA ZESTAW PYTANIE do Świadkowej Z IMIONAMI Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PYTANIE do Świadkowej Z IMIONAMI Baileys GIGA ZESTAW

  Poproś o Świadkowanie wręczając przepiękny upominek z personalizacją oraz pytaniem. Podaruj zestaw z alkoholem oraz słodyczami. Motyw graficzny pudrowych kwiatów w delikatnej kolorystyce wpisuje się w charakter przyjęcia weselnego. 

  219,98 zł
 • ZAPYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości ZAPYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  ZAPYTANIE do Świadkowej Z IMIENIEM Kawa, świeca i słodkości

  Pytanie do Świadkowej umieszczone na pudełku prezentowym. Zamów box z najlepszymi produktami w stylowej odsłonie. Wybieraj zestaw z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami, śmietankowymi krówkami oraz materiałowym kwiatem. Podaruj prezent z prośbą.  

  119,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Błogi Odpoczynek

  Prośba o Świadkowanie w pięknej formie. Podaruj przyszłej świadkowej eleganckie pudełko prezentowe w którym znajdzie się mielona kawa, aromatyczna herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą. Piękna grafika pudrowych kwiatów świetnie wpasowuje się w najnowsze trendy, personalizacja sprawia, że prezent staje się...

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Świetnie dopasowany prezent dla Świadkowej! Poproś przyjaciółkę o pełnienie tej ważnej roli na waszym Ślubie w atrakcyjny sposób. Szlafrok satynowy lub komplet bielizny do wyboru, satynowa opaska oraz wino w kryształowej butelce zostały umieszczone w pudełku prezentowym na którym znajduje się personalizowana naklejka. Etykieta zdobiona jest modną,...

  249,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwile Błogości

  Nie wiesz jak poprosić przyjaciółkę o zostanie Świadkową? Wykorzystaj personalizowane pudełko prezentowe zawierające to ważne pytanie dekorowane grafiką pudrowych kwiatów. W środku znajduje się upominek w postaci wina w kryształowej butelce, masażera do ciała, satynowej opaski na oczy, soli himalajskiej, gąbki luffa oraz krówek o śmietankowym smaku....

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkową Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Poproś o Świadkowanie na Ślubie poprzez niesamowity box prezentowy. Pudełko z personalizowaną grafiką zdobione motywem różowych kwiatów zawiera: satynowy szlafrok, opaskę na oczy oraz wino w kryształowej butelce. Dopasowana zawartość sprawi, że przyszła świadkowa będzie zachwycona! 

  219,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Prześliczny zestaw prezentowy na prośbę o bycie Świadkową. Duży zestaw kąpielowy sprawi, że świadkowa odpręży się przed przygotowaniami do tego wielkiego dnia. Tak skomponowany zestaw oczaruje wybraną osobę, a co ważniejsze zgodzi się ona zostać Świadkową podczas tak ważnej uroczystości jaką jest Ślub i Wesele. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prośba o świadkowanie w przepięknym pudełku otulonym wyjątkową kwiatową grafiką. Prośba o świadkowanie to obowiązkowy punkt do odhaczenia jeszcze przed samym rozpoczęciem przygotowań weselnych. Taki sposób zapytania, sprawi, że żadna poproszona osoba nie odmówi.

  239,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i cygara LUX PROŚBA o Świadkowanie pudełko Z IMIENIEM Piersiówka i cygara LUX
  299,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX

  Prezent na prośbę o Świadkowanie powinien być przemyślany i odpowiedni. Wspaniały zestaw w kraftowym pudełeczku, który zawiera przepiękny szlafrok, świecę zapachową oraz własnoręcznie robioną czekoladę oczaruje każdą kobietę. Pudełeczko dodatkowo zdobi personalizowana karteczka z pytaniem o bycie Świadkową oraz dopasowana wstążka, dzięki czemu prezent...

  299,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Idealna prośba o świadkowanie w eleganckim wydaniu. Nawiązujący do pudrowych kwiatów prezent, którym idealnie pokaże jej, że bez niej nie idziesz i nie wyobrażasz sobie innej Świadkowej. Ręcznie robiona czekolada oraz notatnik i herbata to słodka zachęta do pełnienia tej ważnej funkcji.

  179,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prośba o świadkowanie z wyjątkowym podpisem oraz personalizowaną grafiką, która mówi "BEZ CIEBIE NIE IDĘ|" Doskonały prezent dla siostry czy przyjaciółki, który pokażę jej, jak wiele dla Was znaczy jej wkład w przygotowania do Waszego ślubu i wesela.

  179,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prośba o świadkowanie umieszczona w przepięknym boxie oraz wzbogacona o wyjątkową personalizowaną grafikę z pewnością zachwyci każdą obdarowaną osobę, którą wybraliście na swoją przyszłą Świadkową! Niezależnie od tego czy to najbliższa siostra, kuzynka czy przyjaciółka taki podarunek będzie doskonały.

  149,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  279,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Różowy szlafrok i wino MEGA LUX
  1 Recenzje

  Śliczny zestaw, jako prośba o bycia świadkową w przepięknych różowych kolorach to doskonała propozycja dla siostry czy przyjaciółki. W eleganckim boxie został umieszczony szlafrok oraz pyszne wino, które pozwoli zrelaksować się świadkowej przed nowymi obowiązkami.

  279,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino musujące Ice Rose w kwiatach MEGA LUX
  1 Recenzje

  Elegancki zestaw prezentowy, jako prośba o świadkowanie pozwoli poprosić wyjątkową kobietę w cudowny sposób o jej pomoc i wsparcie podczas przygotowań do Waszego ślubu. Gustowny upominek na pewno będzie miłym dopełnieniem tej prośby i od razu będziecie miały co opijać.

  229,98 zł
 • PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX
  229,98 zł
  PROŚBA o Świadkowanie Z IMIENIEM Wino musujące Cava Negro w kwiatach MEGA LUX

  Elegancka prośba z pytaniem o świadkowanie z przepięknym czarnym winem. Luksusowy box wypełniony kwiatami oraz przepiękną personalizowaną grafiką oczaruje każdą obdarowaną, która nie będzie w stanie odmówić temu Wasze prośbie.

  229,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Prośba o Świadkowanie w formie eleganckiego zestawu dla Niego z najlepszymi produktami. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Poproś o zostanie Świadkiem z personalizowanym prezentem! Zamów zestaw z dużą butelką Brandy, czekoladkami Solidarność, czekoladą Lindt o smaku whisky oraz cukierkami Bimberki. Wieczko dopełni personalizowana etykieta z ważnym pytaniem. 

  189,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Prośba o Świadkowanie umieszczona w dużym, czarnym boxie. Upominek z personalizacją w eleganckiej kolorystyce prezentuje się niezwykle stylowo. Wybieraj prezent z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Poproś o Świadkowanie bliskiego przyjaciela lub kuzyna. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Box z męską zawartością udekorowany złotą wstążką. 

  259,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Poproś o Świadkowanie swojego bliskiego przyjaciela lub kuzyna. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Elegancki upominek z personalizacją. 

  299,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Poproś o Świadkowanie bliskiego przyjaciela lub kuzyna. Podaruj męski zestaw z personalizacją oraz ważnym pytaniem. Elegancki box z oryginalną zawartością przypadnie do gustu obdarowanemu facetowi. Pudełko udekorowane jest złotą wstążką. 

  199,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Na apetyt PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Na apetyt

  Prośba o Świadkowanie w formie boxa z oryginalną zawartością oraz personalizacją. Na wieczku pudełka umieszczona jest samoprzylepna naklejka z pytaniem oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem. 

  179,98 zł
 • PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PROŚBA o bycie Świadkiem Z IMIENIEM Styl i klasa

  Poproś o Świadkowanie bliską osobę. Zamów zestaw z alkoholem, piersiówka, skarpetkami, muchą oraz słodyczami. Tak skomponowany box sprawi, że przyszły Świadek powie "TAK!". Elegancki prezent z personalizacją oraz pytaniem. 

  219,98 zł

Prośby o Świadkowanie

Świadkowie są istotnymi osobami podczas ceremonii ślubu. Ich rolą jest złożenie podpisów na protokole, a także kilka mniej oficjalnych zadań - organizacja wieczoru panieńskiego i kawalerskiego, odbieranie prezentów czy czuwanie nad przebiegiem wesela. Tak naprawdę Świadkowie to osoby, które mają wspierać Państwo Młodych w przygotowaniach oraz podczas uroczystości. Wbrew przekonaniom, Świadkami może zostać każda osoba pełnoletnia posiadająca dokument tożsamości. W przypadku ślubu kościelnego wymogiem może być również zaświadczenie o ukończeniu religii czy przyjęciu sakramentu bierzmowania. Świadkowie nie muszą być jednak różnej płci ani posiadać pokrewieństwa z Parą Młodą. Z tego też powodu można na nich wybrać praktycznie każdą bliską osobę. Jeśli już zdecydowaliście się na Świadków, pozostaje jeszcze kwestia poproszenia ich o pełnienie tej szczególnej roli. Jak zrobić to w naprawdę oryginalny sposób?

Pudełko z prośbą o Świadkowanie

Prośby o Świadkowanie mogą mieć formę gustownego pudełka, które nie tylko mile zaskoczy obdarowane osoby, ale też będzie dla nich jedyną w swoim rodzaju pamiątką. Drewniane pudełko ozdobione wewnątrz kartką z modnym motywem i personalizowanym tekstem stanowi oryginalny pomysł, który bez wątpienia spodoba się Waszym bliskim. W niektórych pudełkach można także znaleźć klamerki do przymocowania zdjęć, czekoladki czy zdrapki. Takie dodatki z pewnością urozmaicą wygląd całego produktu. Nietypową prośbą jest również prośba o Świadkowanie w woreczku. Jeśli zaś chodzi o motywy nadrukowane na papierze, możecie bez problemu dopasować je do płci swoich Świadków. Czarna kartka z biało-złotym wzorem to bardzo elegancki projekt w męskiej stylistyce. Kobiecie z kolei spodoba się grafika różowych kwiatów czy burgundowego bukietu. 

Prośba o bycie Świadkową z pozłacaną bransoletką w pudełku

Prośba o bycie Świadkową z pozłacaną bransoletką w pudełku

Czy zostaniesz moją Świadkową?

Dla kobiet przygotowaliśmy kilka naprawdę kreatywnych produktów, które można wykorzystać jako prośby o Świadkowanie. Siostra, przyjaciółka czy kuzynka obdarowana takim prezentem natychmiast zgodzi się być Waszą Świadkową! Kartki ze zdrapkami, symboliczne bransoletki i butelki z winem to często wybierane propozycje. Zdobione motywami w różowej kolorystyce zachwycają swoim gustownym wyglądem. Kwiaty, pierścionki i kobiety nadrukowane na takich produktach stworzone zostały specjalnie z myślą o ceremonii ślubu. Nieco większą prośbą jest kosz prezentowy z winem dla Świadkowej w postaci skrzyni czy pudełka z drobnymi akcesoriami. Szeroka gama dostępnych produktów bez najmniejszych wątpliwości pozwoli Wam wybrać najlepszy wariant dla bliskich osób. 

Pytanie do przyjaciółki o bycie Świadkową z Prosecco

Pytanie do przyjaciółki o bycie Świadkową z Prosecco

Prośba o Świadkowanie dla niego

Jak o Świadkowanie poprosić brata, kuzyna czy przyjaciela? Z wysokiej jakości produktami to naprawdę proste. Możecie śmiało wykorzystać uniwersalne upominki lub postawić na te zdobione ciemnymi, męskimi projektami. Zabawne propozycje z wąsami czy minimalistyczne i eleganckie motywy nadają każdej z propozycji niebanalny charakter. Szykowne kosze prezentowe z muchą, cygarem lub piersiówką stanowią niezastąpiony podarunek dla prawdziwego dżentelmena. Obdarowany mężczyzna poczuje się więc dzięki nim wyjątkowo i chętnie zostanie Świadkiem na Waszym ślubie. Nosidło na butelki czy skrzynia z przesuwnym wiekiem z Prosecco są także bardzo dobrym pomysłem. Wykonane z grubego drewna bezbłędnie wpisują się w najnowsze trendy, a przy tym są niezwykle praktycznym dodatkiem. Sprawdźcie wszystkie męskie produkty, a uda Wam się sprawić bliskim nietuzinkową niespodziankę.

Pytanie o bycie Świadkiem w drewnianej skrzyni

Pytanie o bycie Świadkiem w drewnianej skrzyni