podziękowania dla Świadków

podziękowania dla Świadków

Podziękowania dla Świadków to bardzo ważny moment uroczystości ślubnej. Warto podarować Świadkom miłą niespodziankę za pomoc w organizacji ślubu i wesela. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyjątkowe spersonalizowane podziękowania dla Świadka i Świadkowej. Najchętniej wybierane są podziękowania dla świadków box, który zawiera mnóstwo gadżetów czy słodkości. Dla Świadka najczęściej wybierany jest alkohol w dekoracyjnej skrzyni. Nadrukowany tekst na podziękowaniach sprawia, że będzie to bardzo osobisty upominek.

Podziękowania dla Świadków

Coraz częściej podczas przyjęć i uroczystości pojawiają się drobne upominki będące podziękowaniem dla zebranych gości. To piękny sposób na wyrażenie wdzięczności za obecność w czasie ważnego wydarzenia. Ślub jest jednak naprawdę wyjątkową ceremonią, w trakcie której niektóre osoby zasługują na szczególne podziękowania. Takimi postaciami są bez najmniejszych wątpliwości Świadkowie. Osoby wspierające Młodą Parę w przygotowaniach do ślubu oraz czuwające nad przebiegiem uroczystości zdecydowanie dobrze jest docenić w niebanalny sposób. Jak to zrobić? Z powodzeniem wykorzystać możecie gotowe produkty stworzone specjalnie na ślub. Kosze prezentowe, butelki z alkoholem czy nieduże upominki wspaniale nadają się do tego, aby swoim Świadkom powiedzieć “Dziękujemy”. 

Podziękowanie dla Świadków - personalizowany tekst

Prezenty wręczane Świadkom w ramach podziękowania za pomoc przy organizacji ślubu oraz wesela mają różne formy i wielkość. Jednak zdecydowaną większość z naszych propozycji możecie śmiało spersonalizować przy pomocy imienia obdarowywanej osoby. Dzięki temu upominek będzie niezwykle wyjątkowy i oczaruje każdego! Na produktach znalazł się również tekst podziękowań, który sprawia, że prezenty mają naprawdę szczególny charakter. Wśród prezentów znaleźć można duże zestawy w boxach i skrzyniach, ozdobne bransoletki, alkohol dla Świadkowej, ceramiczne kubki czy słodycze. Spośród tak gustownej gamy produktów bez wątpienia uda Wam się wybrać idealne podziękowania dla swoich bliskich. Za pomocą nadruków na opakowaniach możecie też dodatkowo spersonalizować prezent - w tym celu wybierzcie różowy wariant dla Świadkowej lub czarny dla Świadka!

Podziękowanie dla Świadka z miodem, kawą i syropem

Podziękowanie dla Świadka z miodem, kawą i syropem

Podziękowania dla Świadków z alkoholem

Popularnym rozwiązaniem na podziękowania jest alkohol. Butelka wysokiej jakości wina będzie niezwykle miłą niespodzianką dla obdarowanych osób. Szczególnie dobrym prezentem będzie alkohol w eleganckiej skrzyni dla Świadka czy pudełko. Opakowanie wykonane z solidnego drewna czy grubego papieru bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy eko. Wasi Świadkowie bez dwóch zdań docenią tak stylowe rozwiązanie. Zwłaszcza, że na każdym opakowaniu dodatkowo znajduje się ozdobna kartka z personalizowanym tekstem. Grafiki nowoczesnych wieńców, malowniczych kwiatów czy eleganckich gałązek rewelacyjnie dopełniają charakter całego podarunku. Tak modne propozycje sprawiają, że prezent nabiera zupełnie nowego stylu!

Prezent dla Świadka w eleganckiej skrzyni z winem musującym

Prezent dla Świadka w eleganckiej skrzyni z winem musującym

Podziękowania dla Świadków - box prezentowy

Alkohole można znaleźć także w wyjątkowych zestawach prezentowych przygotowanych na tę okazję. Boxy wypełnione naturalną wełną drzewną bądź ozdobnym konfetti stanowią wspaniałą oprawę dla prezentów z podziękowaniami. Każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który na pewno oczaruje obdarowane osoby. Do najpopularniejszych motywów należą roślinne wzory przedstawiające pastelowe kwiaty, lawendę czy eukaliptus. Prezenty w stylistyce boho to jeden z największych hitów ostatnich sezonów, dlatego z powodzeniem możecie postawić na takie rozwiązanie. Sprawdzonym i ciekawym pomysłem jest też wykorzystanie boxów z klasycznymi, eleganckimi zdobieniami. Wewnątrz zestawów znalazło się wiele słodkości, kosmetyków, symbolicznych pamiątek i innych upominków. To niezawodne produkty na podziękowania dla Świadków.

Podziękowanie dla Świadkowej na ślub z kubkiem

Podziękowanie dla Świadkowej na ślub z kubkiem