podziękowania dla Świadków

podziękowania dla Świadków

Podziękowania dla Świadków to bardzo ważny moment uroczystości ślubnej. Warto podarować Świadkom miłą niespodziankę za pomoc w organizacji ślubu i wesela. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyjątkowe spersonalizowane podziękowania dla Świadka i Świadkowej. Najchętniej wybierane są podziękowania dla świadków box, który zawiera mnóstwo gadżetów czy słodkości. Dla Świadka najczęściej wybierany jest alkohol w dekoracyjnej skrzyni. Nadrukowany tekst na podziękowaniach sprawia, że będzie to bardzo osobisty upominek.

 • KOSZ prezentowy dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw kawowy KOSZ prezentowy dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw kawowy
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw kawowy

  Wspaniały prezent dla Świadka umieszczony w kraftowo-czarnym koszu z łuby. W zestawie znajdziesz: migdały w mlecznej czekoladzie, kawę mieloną oraz śmietankowe krówki. Naklejka znajdująca się na pudełku zawiera piękne podziękowania zawierające imię Świadka, podpis Pary Młodej oraz datę uroczystości. 

  69,98 zł
 • KOSZ prezentowy w skrzyni PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA KOSZ prezentowy w skrzyni PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA
  329,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA

  Wyjątkowy kosz prezentowy, który pozwoli przekazać Świadkowi najszczersze podziękowania. W środku zawarto wino czerwone półwytrawne, kawę świeżo paloną czekoladę Merci, czekoladowe cygara, orzeszki, krówki oraz świecę sojową. Wysokiej jakości produkty dopełni personalizowana etykieta z tekstem podziękowania oraz przepiękną grafiką w krafcie.

  329,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA
  499,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA

  Chcesz w efektowny sposób podziękować Świadkowi za pomoc podczas ceremonii zaślubin? Podaruj mu personalizowany prezent. W środku drewnianej skrzyni umieściliśmy butelkę alkoholu Jack Daniels Honey, komplet świec, patyczki zapachowe oraz słodkości. Personalizowana naklejka zawiera tekst podziękowań. Zaskocz bliską osobę wyjątkowym gestem.  

  499,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA PREZENT dla Świadkowej w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Podziękuj Świadkowej za pomoc podczas Wesela! Wręcz jej personalizowany upominek, który pozostanie pamiątką z tak ważnego wydarzenia. W środku drewnianej skrzyni umieściliśmy wysokiej klasy produkty. W środku znajdziesz zestaw z białym winem, notesem, paczką serwetek, pudełkiem do czekolady, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojową,...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz PREZENT dla Świadkowej w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz
  99,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz

  Idealny prezent dla Świadkowej! Podziękuj jej za pomoc, wsparcie i obecność. W drewnianej skrzyni zawarliśmy zestaw idealny dla każdej kobiety. Znajdziesz tam krówki, różową świecę zapachową, ciasteczko z wróżbą oraz zapałki w opakowaniu w kształcie serca. Do prezentu dołączono także personalizowaną etykietę z podziękowaniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Świadkowej w eleganckim pudełku prezentowym. Kraftowy zestaw z idealnie skomponowaną zawartością przypadnie do gustu przyszłej Świadkowej. Podaruj prezent z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Likier i słodkości PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Likier i słodkości

  Upominek dla Świadkowej w kraftowym pudełku z oryginalną zawartością. Zamów zestaw z likierem truskawkowym oraz słodkościami. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw pudrowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Świadkowej w różowym boxie wykonanym z grubej tektury. Podaruj zestaw z ginem, świecą zapachową, krówkami śmietankowymi oraz przepysznymi czekoladami. Spersonalizowane podziękowanie można wręczyć na przyjęciu weselnym. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Świadkowej w różowym pudełku. Podaruj w ramach podziękowań za obecność na przyjęciu weselnym zestaw z likierem truskawkowym, różową świecą, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Upominek z personalizacją ozdobiony jest wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Francja Elegancja PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Francja Elegancja

  Upominek dla Świadkowej z alkoholem, świecą w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Podaruj prezent z kobiecą zawartością. Wybieraj box z motywem kwiatowym. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Prezent dla Świadkowej w różowym boxie. Podaruj zestaw z winem bezalkoholowym, różową świecą w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Wybieraj upominek z personalizacją oraz stylowym motywem graficznym. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Świadkowej Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla Świadkowej w eleganckim pudełku prezentowym. Zamów box z alkoholem, słodyczami oraz przepyszną, mieloną kawą. Wybieraj spersonalizowany prezent, który można wręczyć w ramach podziękowań najlepszej Świadkowej. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Świadkowej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Upominek dla Świadkowej w eleganckim boxie z personalizacją oraz motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą oraz czekoladkami w przepysznych smakach. Podaruj prezent najlepszej Świadkowej w ramach podziękowań. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT dla Świadkowej Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Prezent dla Świadkowej z najlepszymi produktami. Zamawiaj eleganckie podziękowanie w różowym pudełku wysokiej jakości. Wybieraj zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz kieliszkiem w złotej kolorystyce. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT dla Świadkowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Prezent dla Świadkowej w różowym boxie wykonanym z grubej tektury. Podaruj zestaw z winem w czarnej butelce oraz kieliszkiem ze szkła. Spersonalizowany upominek będzie świetnym pomysłem, aby podziękować Świadkowej za obecność na Ślubie i Weselu. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIONAMI Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Świadkowej Z IMIONAMI Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIONAMI Kawa, świeca i słodkości

  Upominek dla Świadkowej, który można wręczyć na przyjęciu Weselnym. Zamów zestaw z kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami, śmietankowymi krówkami oraz materiałowym kwiatem. Przepiękny prezent na podziękowanie. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie

  Podaruj Świadkowej podziękowanie! Pudełko prezentowe dekorowane personalizowaną naklejką z grafiką piwonii i eukaliptusa zostało wypełnione aromatyczną herbatą w kraftowej torebce, drewnianym masażerem do ciała, naturalnym mydłem roślinnym, bambusowym lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu ciała. Podziękuj w pięknym stylu za trud włożony w...

  179,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Wspaniały upominek dla Świadkowej! Niesamowicie kobiecy box wypełniony produktami wysokiej jakości. W środku można znależć: balsam do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatę, wino musujące, czekoladę Merci w ozdobnej obwolucie oraz naturalną gąbka luffa. Dopełnienie stanowi personalizowana naklejka z motywem kwiatowym. Podaruj przyjaciółce odrobinę relaksu!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus
  79,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus

  Podaruj Świadkowej niesamowity prezent, który podziękuje za jej zaangażowanie. Butelka wysokiej jakości wina została umieszczona w pudełku z grubej tektury. Na pudełku zamieszczono naklejkę z personalizowaną etykietą zdobioną grafiką kwiatów piwonii i eukaliptusa. To wyjątkowy prezent, który doceni każda kobieta. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Elegancki prezent, dzięki któremu podziękujesz swojej Świadkowej! Pudełko prezentowe zostało wypełnione niesamowitą zawartością. W środku znajduje się kawa mielona, aromatyczna herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą w uroczym pudełeczku. Na wieczku umieszczona została personalizowana naklejka z grafiką...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Chwile Błogości

  Wspaniały prezent dla Świadkowej! Zestaw idealny dla kobiety zawiera: wino w kryształowej butelce, masażer do ciała, satynową maskę na oczy, sól himalajską, gąbkę luffa oraz krówki o śmietankowym smaku. Zawartość dopełnia naklejka z personalizacją oraz grafiką pudrowych kwiatów. Świadkowa będzie oczarowana otrzymanym upominkiem.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Elegancki prezent w postaci pudełka prezentowego! Wręcz podziękowania swojej Świadkowej za pomocą personalizowanego prezentu. W zestawie znajduje się satynowy szlafrok lub komplet bielizny, satynowa opaska na oczy w złotym kolorze oraz wino w kryształowej butelce. Całość dopełnia przepiękna grafika z motywem pudrowych kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Elegancki prezent dla Świadkowej w formie pudełka prezentowego! Na wieczku umieszczona została personalizowana naklejka z motywem kwiatowym w delikatnym, różowym odcieniu. W zestawie znajduje się szlafrok w jasnoróżowym kolorze, satynowa opaska na oczy oraz wino musujące. Całość prezentuje się niezwykle efektownie! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Time to relax PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Time to relax

  Przekaż niesamowite podziękowania swojej Świadkowej. Pudełko prezentowe w piękny sposób okaże wdzięczność za zaangażowanie w przygotowania do ceremonii zaślubin. W środku znajduje się: wino w kryształowej butelce, satynowa opaska na oczy, gumka do włosów, patyczki zapachowe oraz różowa świeca w słoiku. Piękna, kobieca grafika zdobiąca naklejkę prezentuje...

  209,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty

  Podziękowanie dla Świadkowej! Podaruj przyjaciółce różowe pudełko z personalizacją zdobione kwiatowym motywem. W środku zawarte zostało wino w pięknej, kryształowej butelce. To kreatywny upominek, który doceni każda kobieta.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Chwila Relaksu ze szlafrokiem MEGA LUX
  2 Recenzje

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Świadkowej pozwoli podziękować za wsparcie i pomoc w dniu Ślubu. W eleganckim pudełeczku ułożono ręcznie robioną czekoladę z owocami, zapachową świecę, szlafrok, słodkie krówki oraz fiolkę z suszonymi płatkami róż. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczka z dekoracyjną grafiką kwiatów. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX
  299,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Zestaw Kąpielowy MEGA LUX

  Zestaw prezentowy dla Świadkowej pozwoli podziękować za wsparcie w dniu Ślubu. W pudełku na dekoracyjnej wełnie drzewnej i materiałowych kwiatach umieszczono elegancki szlafrok, sól do kąpieli z suszonymi płatkami róż z nabierakiem, świecę zapachową oraz stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego prosecco. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Elegancki zestaw prezentowy dla Świadkowej pozwoli podziękować za pomoc i wsparcie w dniu Ślubu. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono butelkę wina, świecę, słodkie krówki i aromatyczną herbatę. Całości dopełniają piękne materiałowe róże. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prześliczny zestaw prezentowy dla Świadkowej w niezwykle kobiecym stylu. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej i materiałowych kwiatach umieszczono butelkę znakomitego wina, paczkę kawy, paczkę herbaty oraz fiolkę z suszonymi płatkami róż. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjna grafika kwiatów. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent dla Świadkowej z wyjątkową personalizacją, datą ślubu oraz Waszymi imionami sprawi, że zapamięta ten dzień na zawsze. Zestaw świecy sojowej, czekolady i herbaty pozwoli jej na chwilę dla siebie po tygodniach przygotowań.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Prezent dla Świadkowej z wyjątkowym podpisem i podziękowaniami. Cudowny prezent dla świadkowej wypełniony słodkościami to urocze podziękowania za jej włożoną pracę. Jest to miły gest w jej stronę i wdzięczność za jej wysiłek.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Ze szlafrokiem i lampionem Lawenda MEGA LUX PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Ze szlafrokiem i lampionem Lawenda MEGA LUX
  229,98 zł
  PREZENT dla Świadkowej Z IMIENIEM Ze szlafrokiem i lampionem Lawenda MEGA LUX

  Przepiękny zestaw prezentowy dla Świadkowej inspirowany pięknem kwitnącej lawendy. W pudełeczku wypełnionymi dekoracyjną wełną drzewną umieszczono biały szlafrok, kubek z imieniem, woreczek lawendy, lampion oraz sól do kąpieli. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami oraz dopasowana wstążką prezentową.

  229,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Podziękuj swojemu Świadkowi w oryginalny sposób. Podaruj przepiękny zestaw z alkoholem oraz innymi produktami wysokiej jakości. Na wieczku pudełka umieszczona jest personalizacja oraz grafika w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Podziękowanie dla Świadka w dużym boxie. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami bawełnianymi oraz cukierkami. Spraw radość swojemu Świadkowi wręczając spersonalizowany zestaw. 

  319,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Podziękowanie dla Świadka zawarte w personalizowanym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajdziesz zestaw zawierający dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Produkty dopełnia etykieta z wyjątkowym tekstem, który wzruszy niejednego mężczyznę. 

  189,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Siła i Moc PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Świadka Z IMIENIEM Siła i Moc

  Podziękowanie dla Świadka w eleganckim pudełku. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Upominek pozwoli okazać wdzięczność za poświęcony czas i pomoc. 

  269,98 zł

Podziękowania dla Świadków

Coraz częściej podczas przyjęć i uroczystości pojawiają się drobne upominki będące podziękowaniem dla zebranych gości. To piękny sposób na wyrażenie wdzięczności za obecność w czasie ważnego wydarzenia. Ślub jest jednak naprawdę wyjątkową ceremonią, w trakcie której niektóre osoby zasługują na szczególne podziękowania. Takimi postaciami są bez najmniejszych wątpliwości Świadkowie. Osoby wspierające Młodą Parę w przygotowaniach do ślubu oraz czuwające nad przebiegiem uroczystości zdecydowanie dobrze jest docenić w niebanalny sposób. Jak to zrobić? Z powodzeniem wykorzystać możecie gotowe produkty stworzone specjalnie na ślub. Kosze prezentowe, butelki z alkoholem czy nieduże upominki wspaniale nadają się do tego, aby swoim Świadkom powiedzieć “Dziękujemy”. 

Podziękowanie dla Świadków - personalizowany tekst

Prezenty wręczane Świadkom w ramach podziękowania za pomoc przy organizacji ślubu oraz wesela mają różne formy i wielkość. Jednak zdecydowaną większość z naszych propozycji możecie śmiało spersonalizować przy pomocy imienia obdarowywanej osoby. Dzięki temu upominek będzie niezwykle wyjątkowy i oczaruje każdego! Na produktach znalazł się również tekst podziękowań, który sprawia, że prezenty mają naprawdę szczególny charakter. Wśród prezentów znaleźć można duże zestawy w boxach i skrzyniach, ozdobne bransoletki, alkohol dla Świadkowej, ceramiczne kubki czy słodycze. Spośród tak gustownej gamy produktów bez wątpienia uda Wam się wybrać idealne podziękowania dla swoich bliskich. Za pomocą nadruków na opakowaniach możecie też dodatkowo spersonalizować prezent - w tym celu wybierzcie różowy wariant dla Świadkowej lub czarny dla Świadka!

Podziękowanie dla Świadka z miodem, kawą i syropem

Podziękowanie dla Świadka z miodem, kawą i syropem

Podziękowania dla Świadków z alkoholem

Popularnym rozwiązaniem na podziękowania jest alkohol. Butelka wysokiej jakości wina będzie niezwykle miłą niespodzianką dla obdarowanych osób. Szczególnie dobrym prezentem będzie alkohol w eleganckiej skrzyni dla Świadka czy pudełko. Opakowanie wykonane z solidnego drewna czy grubego papieru bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy eko. Wasi Świadkowie bez dwóch zdań docenią tak stylowe rozwiązanie. Zwłaszcza, że na każdym opakowaniu dodatkowo znajduje się ozdobna kartka z personalizowanym tekstem. Grafiki nowoczesnych wieńców, malowniczych kwiatów czy eleganckich gałązek rewelacyjnie dopełniają charakter całego podarunku. Tak modne propozycje sprawiają, że prezent nabiera zupełnie nowego stylu!

Prezent dla Świadka w eleganckiej skrzyni z winem musującym

Prezent dla Świadka w eleganckiej skrzyni z winem musującym

Podziękowania dla Świadków - box prezentowy

Alkohole można znaleźć także w wyjątkowych zestawach prezentowych przygotowanych na tę okazję. Boxy wypełnione naturalną wełną drzewną bądź ozdobnym konfetti stanowią wspaniałą oprawę dla prezentów z podziękowaniami. Każdy z nich ma swój własny, niepowtarzalny charakter, który na pewno oczaruje obdarowane osoby. Do najpopularniejszych motywów należą roślinne wzory przedstawiające pastelowe kwiaty, lawendę czy eukaliptus. Prezenty w stylistyce boho to jeden z największych hitów ostatnich sezonów, dlatego z powodzeniem możecie postawić na takie rozwiązanie. Sprawdzonym i ciekawym pomysłem jest też wykorzystanie boxów z klasycznymi, eleganckimi zdobieniami. Wewnątrz zestawów znalazło się wiele słodkości, kosmetyków, symbolicznych pamiątek i innych upominków. To niezawodne produkty na podziękowania dla Świadków.

Podziękowanie dla Świadkowej na ślub z kubkiem

Podziękowanie dla Świadkowej na ślub z kubkiem