prezenty na Roczek dla gości

prezenty na Roczek dla gości

Prezenty na Roczek dla gości, które podziękują gościom za udział w przyjęciu urodzinowym. Najlepszym podziękowaniem dla gości są słodkie upominki takie jak czekoladki czy lizaki. Krówki na podziękowanie na Roczek owinięte w dekoracyjne papierki z imieniem dziecka zwrócą uwagę każdej obdarowanej osoby. Polecamy również praktyczne podziękowania dla gości w formie magnesu ze zdjęciem dziecka! Nawet drobne upominki wywołają wiele pozytywnych emocji i podziękują wszystkim gościom za udział!

 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Ballerina Króliczek

  Jojo wykonane z jasnego drewna udekorowane personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafiką tańczącego króliczka. Wspaniały upominek pozwoli podziękować dzieciom za przybycie na zabawę. Wspaniały upominek na pewno zapewni dzieciom wiele zabawy przez długi czas. 

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek Z IMIENIEM Leśne Czary

  Jojo to wspaniały upominek dla dzieci pozwoli podziękować za przybycie na przyjęcie urodzinowe. Jojo wykonano z jasnego drewna i udekorowano personalizowana naklejką. Śliczny prezent na pewno zachwyci wszystkie maluchy i pozwoli na wspaniała beztroską zabawę.

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Chłopięcy Świat

  Super jojo to idealne upominki dla dzieci na Roczek lub urodzinki maluszka. Wspaniała zabawa na długie godziny dla dzieci w każdym wieku. Jojo udekorowano śliczną naklejką z dekoracyjną grafiką oraz personalizacją. 

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Dinozaury

  Jojo to śliczny upominek dla dzieci na Roczek i urodziny dziecka. Jojo wykonano z jasnego drewna i udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafią. Świetna zabawka zapewni dzieciakom wspaniała zabawę na długie godziny.

  5,98 zł
 • JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne
  5,98 zł
  JOJO na upominki dla dzieci na Roczek i urodzinki Z IMIENIEM Kwiaty Rustykalne

  Jojo to wspaniały upominek dla gości na Roczek lub urodzinki dziecka. Zabawkę wykonano z jasnego drewna i udekorowano naklejką z personalizowaną karteczką kwiatową grafiką. Piękna zabawka zapewni dzieciom rozrywkę na długie godziny.

  5,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Różowy Króliczek 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Różowy Króliczek 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Różowy Króliczek 100% Handmade

  Śliczne świeczki sojowe to urocze upominki dla gości z okazji przybycia na pierwsze przyjęcie urodzinowe maluszka. Świeczki w szklanych słoiczkach udekorowanych personalizowanymi naklejkami z grafiką sympatycznego króliczka. Świeczka jest udekorowana ślicznym brokatem w złotym kolorze.  

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Niebieski Króliczek 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Niebieski Króliczek 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Roczek podziękowanie Z IMIENIEM Niebieski Króliczek 100% Handmade

  Śliczne świeczki sojowe to znakomity upominek dla gości z okazji przybycia pa przyjęcie urodzinowe małego jubilata. Świeczki umieszczone w słoiczkach udekorowanych personalizowanymi naklejkami z grafiką uroczego króliczka. Świeczka została udekorowana złotym brokatem, który dodaje nieco blasku i elegancji. 

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade
  10,98 zł
  ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade

  Śliczny upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. Ręcznie wykonaną świeczkę sojową umieszczono w słoiczku udekorowanym naklejką z grafiką pudrowych kwiatów. Uroczy prezencik na pewno sprawi twoim bliskim wielką przyjemność.

  10,98 zł
 • MIÓD na Roczek dla gości Leśne Czary UNIWERSALNY (bszn) MIÓD na Roczek dla gości Leśne Czary UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na Roczek dla gości Leśne Czary UNIWERSALNY (bszn)

  Słoiczki znakomitego miodu z polskiej pasieki to fantastyczny upominek dla gości z okazji przybycia na pierwsze urodzinki maluszka. Złocista słodycz znakomicie nadaje się do domowych wypieków oraz jako smakowity dodatek do herbaty. Zdrowy miód umieszczono w ślicznych słoiczkach ozdobionych naklejkami z grafiką ślicznego króliczka.

  7,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)

  Podziękowanie dla gości za ich obecność na ważnej dla Waszego dziecka uroczystości w postaci przepięknie ozdobionego słoiczka z miodzikiem. Naklejona na słoiczku naklejka z podziękowaniem oraz grafiką jasnych kwiatów prezentuje się prześlicznie i zachwyci każdego z gościa. 

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Podziękowania dla gości w postaci miodu w eleganckich słoiczkach. Ozdobione naklejką z grafiką różowych kwiatów na kraftowym tle oraz wieczkiem dekorowanym uroczą różyczką, materiałem oraz jutowym sznureczkiem. Takie podziękowanie na długo zagości w pamięci gości. 

  11,98 zł
 • BILECIKI na Roczek podziękowanie dla gości 10szt BILECIKI na Roczek podziękowanie dla gości 10szt
  6,98 zł
  BILECIKI na Roczek podziękowanie dla gości 10szt

  Śliczne bileciki dla gości na Roczek znakomicie sprawdzą się jako elegancki dodatek, który można umieścić na stole. Bileciki znakomicie będą się komponować z upominkami dla gości, które można wykonać samodzielnie. Stonowana biało złota kolorystyka doskonale sprawdzi się na przyjęciu dla chłopca i dziewczynki. 

  6,98 zł
 • UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU

  Słodki upominek dla gości pozwoli podziękować za przybycie na pierwsze urodzinki maluszka. Pyszne czekoladki są udekorowane eleganckim motywem znakomitym zarówno dla chłopca i dziewczynki. Wspaniałe słodkości będą niezwykle miłym gestem i na pewno pozytywnie zaskoczą gości. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Rustykalny

  Znakomite, elegancko pakowane czekoladki to idealny wybór na podziękowanie dla gości. Wyśmienite słodkości można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, układając je przy nakryciu każdego gościa. Delikatny smak na pewno zachwyci podniebienie każdego wielbiciela słodyczy. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości czekoladka W OPAKOWANIU Botaniczna

  Wyśmienite czekoladki pozwolą podziękować gościom za przybycie na uroczystość. Słodkości elegancko zapakowano i udekorowano motywem świeżego eukaliptusa. Łakocie można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, kładąc je przy nakryciach gości. 

  4,98 zł
 • UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU
  4,98 zł
  UPOMINEK dla gości na Roczek czekoladka W OPAKOWANIU

  Znakomite czekoladki zapakowane w eleganckie papierki z napisem "Mam już 1 roczek!". Słodki upominek na pewno sprawi gościa miłą niespodziankę o pozwoli podziękować za przybycie na urodzinki. Dzięki stonowanej kolorystyce znakomicie sprawdzą się zarówno na przyjęciu dla chłopca jak i dziewczynki. 

  4,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  3 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla klientów dołączony do zamówienia. Czekoladki możesz umieścić również w szklanej misie aby poczęstować nimi gości na targach.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Roczek Z IMIENIEM Zajączek w wianuszku 10szt

  Pyszne czekoladki pakowane w dekoracyjne w papierki z motywem uroczego króliczka w kwiatowym wianuszku. Papierki są udekorowane imieniem dziecka oraz datą uroczystości. Wyśmienite słodycze można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, wspaniały słodki upominek dla gości.

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt

  Pyszne czekoladki to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjcie. Słodkości zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem w modnym stylu pampas. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Słodkie czekoladki to miły upominek dla gości na Chrzest lub Roczek dziecka. Słodycze zapakowano w papierki z motywem leśnych zwierzątek. Słodkie prezenciki na pewno sprawią przyjemność gościom. 

  19,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Owocowe lizaki zapakowane w kartoniki z dekoracyjną grafiką delikatnych kwiatów. Słodkie podziękowania dla gości idealnie sprawdzą się na każdą okazję. Słodkości można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  26,98 zł
 • LIZAKI podziękowanie dla dzieci na wesele w kartoniku Leśne Czary 10szt LIZAKI podziękowanie dla dzieci na wesele w kartoniku Leśne Czary 10szt
  26,98 zł
  LIZAKI podziękowanie dla dzieci w kartoniku Leśne Czary 10szt

  Słodkie lizaczki o owocowym smaku to wspaniały łakoć, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Lizaczki zapakowano w kartoniki z dekoracyjną grafiką leśnych zwierzaczków. Słodycze można wręczyć gościom osobiście lub wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  26,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  3 Recenzje

  Czekoladka z minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa to pomysł na drobny upominek dla klientów. Dorzucony do zakupów zrobionych przez internet wywoła wiele radości. Dbałość o szczegóły jest bardzo ważna!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Różowe Kwiaty 10szt

  Czekoladki dla gości z napisem Słodkości dla Ciebie i motywem różowych kwiatów to wspaniały sposób, by wyrazić wdzięczność za przybycie i podziękować najbliższym za wręczone prezenty. Pyszne i efektowne - polecamy umieścić w dopasowanych pudełeczkach lub woreczkach!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Białe Kwiaty 10szt

  Mleczne czekoladki w złotkach i papierkach z grafiką i napisem Słodkości dla Ciebie to wspaniały wybór na podziękowania dla gości. Czekoladki można zapakować do woreczków z organzy lub specjalnych, dopasowanych pudełeczek. Wspaniały wybór, by wyrazić wdzięczność za obecność i wręczone prezenty.

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Pyszne mleczne czekoladki pakowane w eleganckie ozdobne papierki ze śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wspaniały upominek dla klientów, uroczy gest który zostanie doceniony przez każdego. Znakomity upominek dorzucony do zakupów internetowych który na pewno wywoła miłe wrażenie.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Elegancko zapakowane słodkie krówki pozwolą podziękować gościom za wspólna zabawę. Słodycze zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym kwiatowym motywem. Słodkie podziękowanie będzie miłym gestem i na pewno wywoła uśmiech na twarzach gości. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek Leśne Czary 10szt KRÓWKI na Roczek Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Roczek Leśne Czary 10szt

  Pyszne krówki na pierwsze urodzinki dziecka pakowane w dekoracyjne papierki. Na papierkach umieszczono śliczną grafikę sympatycznych leśnych zwierzątek. Słodkie krówki to znakomity upominek dla gości, który pozwoli podziękować za przybycie na przyjęcie urodzinowe. Śliczna grafika doskonale sprawdzi się na przyjęciu zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Roczek Zajączek w wianuszku Z IMIENIEM 20szt

  Słodkie krówki zapakowane w personalizowane papierki z dekoracyjną grafiką ślicznego króliczka w wianuszku. Eleganckie słodycze to znakomity dodatek na stół na przyjęcie z okazji pierwszych urodzinek. Znakomite słodycze na pewno wywołają uśmiech na twarzach gości. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie 10szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie 10szt

  Słodkie krówki to znakomity upominek dla gości z okazji przybycie na na pierwsze urodzinki maluszka. Krówki pakowane w papierki z dekoracyjną grafiką serduszek doskonale nadają się na przyjęcie dla chłopca i dziewczynki. Pyszne słodkości na pewno przypadną do gustu gościom w każdym wieku. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Roczek podziękowanie w woreczku 2szt KRÓWKI na Roczek podziękowanie w woreczku 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Roczek podziękowanie w woreczku 2szt

  Słodkie krówki to wspaniały prezent dla gości, który pozwoli podziękować za przybycie na pierwsze urodzinki dziecka. Dwie krówki zapakowane w eleganckie papierki z dekoracyjną grafiką serduszek. Słodycze umieszczono w woreczku z dekoracyjną wstążką. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Słodkie podziękowanie dla gości idealne na każdą okazję, by podziękować wszystkim za przybycie na przyjęcie. Pyszny podarunek będzie miłym gestem i na pewno sprawi wszystkim wiele przyjemności. Słodkości zostały zapakowane w dekoracyjne papierki. Dwie krówki umieszczono w eleganckim woreczku z dopasowaną wstążką.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt

  Słodkie krówki to idealny upominek dla gości, który na pewno sprawi wszystkim nie małą przyjemność. Krówki pakowane w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem świeżego eukaliptusa. Dwie krówki pakowane są w elegancki woreczek z dekoracyjną wstążeczką dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Słodkie krówki pakowane w eleganckie papierki z delikatną kwiatową grafiką. Krówki pakowane są po dwie sztuki w eleganckie woreczki z dopasowaną wstążką. Słodki upominek na pewno sprawi przyjemność wszystkim gościom. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt

  Słodkie krówki to wspaniały upominek, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Krówki elegancko zapakowano z papierki z dekoracyjną, kwiatową grafiką. Słodkie podziękowanie będzie miłym gestem dla bliskich. 

  6,98 zł
 • LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (+naklejka) LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (+naklejka)
  5,98 zł
  LIZAK na Roczek kręcony Z IMIENIEM Niebiesko-Złota Jedynka (+naklejka)

  Smakowite lizaki w efektownym niebieskim kolorze to doskonały dodatek na przyjęcie urodzinowe dla chłopca. Lizaki na roczek to znakomity łakoć dla dzieci, który fantastycznie sprawdzi się jako dodatek na przyjęciu. Fantastyczny smakołyk można ułożyć na stole jako dodatkowy element dekoracji.

  5,98 zł

Prezenty na Roczek dla gości

Nieduże upominki przygotowane prosto z serca są wspaniałym sposobem na to, by podziękować gościom za przybycie na uroczystość urodzinową Twojego dziecka. To zwyczaj, który z sezonu na sezon zyskuje coraz większą popularność i z całą pewnością będzie także trafionym rozwiązaniem na organizowanej przez Ciebie imprezie. Roczek dziecka jest niezwykle oryginalnym wydarzeniem. Z okazji pierwszych urodzin wielu rodziców decyduje się wyprawić swojemu maluszkowi fantastyczne przyjęcie w gronie najbliższych. Podczas takiej imprezy drobne podziękowania możesz wręczyć gościom osobiście bądź też ułożyć je na stole. Zebrane osoby bez najmniejszych wątpliwości będą mile zaskoczone takim rozwiązaniem i docenią Twój gest. 

Podziękowanie za przybycie na Roczek

W jaki sposób podziękować gościom za obecność na Roczku dziecka? Chętnie wybieranymi produktami są słodycze. Czekoladki, lizaki, krówki czy miodki dla gości stanowią smakowitą propozycję, która przypadnie do gustu dzieciom i dorosłym. Zwłaszcza, że każdy smakołyk zapakowany został w ozdobne opakowanie z modnym motywem i personalizowanym tekstem. Jeśli zależy Ci na naprawdę gustownych upominkach, wybierz słodkości zdobione naturalnymi grafikami. Obrazki przedstawiające zwierzątka, kwiaty i gałązki roślin doskonale wpisują się w trendy rustykalne, botaniczne czy boho. Takie podziękowania będą więc bardzo dobrze pasować do wystroju w podobnej stylistyce. Wśród przygotowanych przez nas produktów bez wątpienia znajduje się idealny wariant na Twoje przyjęcie!

Podziękowanie dla gości na Roczek - rustykalny drewniany aniołek

Podziękowanie dla gości na Roczek - rustykalny drewniany aniołek

Drobne upominki dla gości urodzinowych

Prezenty dla gości na Roczek swojego dziecka możesz dopasować do płci małego solenizanta. W ten sposób sprawisz, że podziękowania będą naprawdę osobiste i jedyne w swoim rodzaju. W takiej stylistyce przygotowane zostały wspomniane już słodycze, ale też słoiczki z miodem, świece czy drewniane aniołki na Roczek. Możliwości na stworzenie unikalnych podziękowań jest naprawdę wiele. Każda z nich zachwyca wysokiej jakości wykonaniem i modnym wyglądem. Różowe motywy wspaniale sprawdzą się podczas przyjęcia dziewczynki. Dla chłopca polecamy natomiast grafiki w niebieskim kolorze. Projekty z króliczkiem bądź dużą, złotą jedynką są idealnymi przykładami tego rodzaju produktów. Możesz z ogromną łatwością dopasować je do płci swojej pociechy i mile zaskoczyć zebrane na przyjęciu osoby!

Personalizowany miód na podziękowanie dla gości na Roczek

Personalizowany miód na podziękowanie dla gości na Roczek

Pomysłowe podziękowania na Roczek - magnes

Nie mamy najmniejszych wątpliwości, że szczególną radość wśród gości wywołasz za pomocą naprawdę kreatywnych podziękowań. Pomysłowe upominki ułożone przy nakryciach zebranych osób od razu zwrócą ich uwagę i sprawią, że Twoi bliscy z chęcią sprawdzą, co przygotowałeś! Jednym z najchętniej wybieranych wariantów są magnesy. Oryginalne i personalizowane akcesoria sprzedawane w zestawie z ozdobnymi bilecikami stanowią niezawodny pomysł na upominki dla gości. Na magnesach umieścić można imię dziecka, a w niektórych przypadkach także jego fotografię! Stylowy wygląd produktów bez dwóch zdań dodaje im niepowtarzalnego charakteru. Możesz śmiało postawić na magnesy z naturalnymi wzorami lub te dopasowane do płci dziecka. Goście będą oczarowani tak wyjątkowymi upominkami.