podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest

Podziękowania dla Chrzestnych i Dziadków na Chrzest powinny być naprawdę wyjątkowe. W ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe podziękowania w drewnianych skrzyneczkach lub eleganckich pudełkach. Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych takie jak zestaw miodowy zaskoczą obdarowane osoby. Dla Babci i Chrzestnej polecamy piękne bransoletki w dekoracyjnym pudełku. Podziękowania dostępne w naszym sklepie są personalizowane dzięki czemu staną się bardzo osobistą pamiątką tego dnia!

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków na Chrzest

Ceremonia Chrztu Świętego nie mogłaby odbyć się bez Rodziców Chrzestnych. To osoby - lub osoba - które w czasie uroczystości muszą złożyć wyznanie wiary, a także zobowiązują się do dawania dziecku dobrego przykładu oraz zachęcania go do życia według chrześcijańskich wartości. Podjęcie takiej roli jest niezwykle odpowiedzialne i dlatego powinno być dokonane po przemyśleniu prośby rodziców maluszka. Chrzestni powinni czynnie uczestniczyć w życiu dziecka i z tego powodu najczęściej wybiera się na nich rodzeństwo lub inną bliską rodzinę. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że ważnymi osobami dla każdego szkraba są też jego dziadkowie. To oni często pomagają rodzicom w wychowaniu oraz opiece. Z tego też powodu dobrze jest podziękować im za naprawdę istotny wkład w życie dziecka. 

Oryginalne podziękowania dla Chrzestnych

Podziękowania dla Chrzestnych są całkiem popularnym zwyczajem podczas uroczystości Chrztu Świętego. To doskonały sposób na to, aby w unikalnym stylu wyrazić wdzięczność za podjęcie się tak odpowiedzialnej i ważnej dla Twojego dziecka roli. Na prezent dla Rodziców Chrzestnych bezbłędnie nadają się kosze prezentowe w drewnianych skrzyniach czy tekturowych pudełkach. Takie podarunki mogą mieć uniwersalny wygląd lub też być dopasowane do płci obdarowywanej osoby. Dodatkowo, kapitalnym rozwiązaniem jest wybór modnych prezentów z naturalnymi motywami rustykalnymi, botanicznymi i boho. Jedynym w swoim rodzaju podarunkiem może być zestaw smakołyków w lnianym worku. W naszym sklepie wiele produktów posiada możliwość personalizacji - dzięki temu podziękowania będą jeszcze bardziej szczególne. Słodkości, symboliczne słoniki czy aniołki, słoiczki z miodem, drewniane figurki bądź biżuteria to sprawdzone pomysły na podziękowania dla Rodziców Chrzestnych. 

Botaniczne podziękowanie dla Chrzestnych w skrzyni ze słoiczkami

Botaniczne podziękowanie dla Chrzestnych w skrzyni ze słoiczkami

Podziękowania dla Chrzestnych ze zdjęciem

Bliscy Twojego dziecka na pewno poczują się wyjątkowo, jeśli postanowisz podziękować im przy pomocy personalizowanych upominków zaprojektowanych specjalnie z myślą o uroczystości Chrztu Świętego. Niezwykle pomysłowym i osobistym sposobem na zaskoczenie Chrzestnych jest wręczenie im prezentów zdobionych fotografią dziecka. Upominek ze zdjęciem chrześniaka będzie bowiem nietuzinkową pamiątką, która nawet po wielu latach przypomni im o tym unikalnym dniu. Wysokiej jakości fotografia nadrukowana na kartce z ozdobnym motywem oraz tekstem podziękowań może uatrakcyjnić wszelkiego rodzaju prezenty. Bombonierki ze słodyczami czy pudełka z breloczkiem aniołka są bardzo dobrymi przykładami takich upominków. 

Podziękowanie dla Chrzestnych z krówkami i słonikiem
Podziękowanie dla Chrzestnych z krówkami i słonikiem

Podziękowania dla dziadków na Chrzest

Za pomocą podobnych produktów możesz również podziękować dziadkom swojego dziecka za czynny udział w życiu maluszka. Jeśli Twoi bliscy często pomagają przy opiece nad swoim wnukiem, na pewno poczują się docenieni, otrzymując takie podarunki podczas Chrztu Świętego. Tabliczki czekolady w ozdobnych opakowaniach, drewniane figurki aniołków, miodki w drewnianych pudełkach czy ceramiczne kubki z personalizowanymi motywami to nieduże upominki, które z powodzeniem możesz wykorzystać jako podziękowania dla dziadków. Fantastycznym rozwiązaniem są również zestawy prezentowe z personalizowanym tekstem umieszczonym na ozdobnych kartkach. Znajdujące się w nich akcesoria, słodycze czy kosmetyki pozwolą naprawdę mile zaskoczyć obdarowane osoby.

Smakowe miody dla Dziadków na Chrzest Święty
Smakowe miody dla Dziadków na Chrzest Święty