podziękowania dla gości na Chrzest

podziękowania dla gości na Chrzest

Podziękowania dla gości na Chrzest wyrażą Waszą wdzięczność za udział w tej ważnej uroczystości. Drobne upominki dla gości możesz wykonać samodzielne lub zakupić gotowe z naszego sklepu internetowego. Największą popularnością cieszą się podziękowania dla gości na Chrzest breloczki lub słoiczki z miodem. Gościom możecie również podarować słodkości takie jak czekoladki z imieniem dziecka czy lizaki. Jeśli szukacie praktycznego podziękowania na Chrzest najlepszą opcją będą magnesy ze zdjęciem dziecka. Upominki które podarujecie gościom na pewno ich zaskoczą i wywołają wiele pozytywnych emocji!

 • ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska 100% Handmade ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Boho Kołyska 100% Handmade
  11,98 zł
  ŚWIECA sojowa na Chrzest podziękowanie Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 100% Handmade

  Śliczna świeca sojowa to piękny upominek, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty. Świecę umieszczono w szklanym słoiczku udekorowanym personalizowaną naklejką. Na naklejce umieszczono śliczną grafikę kołyski w kwiatach w modnym stylu boho.

  11,98 zł
 • ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade
  10,98 zł
  ŚWIECA sojowa Pudrowe Kwiaty UNIWERSALNA 100% Handmade

  Śliczny upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. Ręcznie wykonaną świeczkę sojową umieszczono w słoiczku udekorowanym naklejką z grafiką pudrowych kwiatów. Uroczy prezencik na pewno sprawi twoim bliskim wielką przyjemność.

  10,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn) MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  7,98 zł
  MIÓD na podziękowanie dla gości Gałązka Eukaliptusa UNIWERSALNY (bszn)
  1 Recenzje

  Słoiczki złocistego miodu z polskiej pasieki to doskonały upominek dla gości, który pozwoli podziękować za przybycie na Chrzest Święty. Słoiczki są ozdobione naklejkami z motywem eukaliptusa i materiałowym kapturkiem z jutowym sznurkiem. Słoiczki można umieścić przy nakryciu dla każdego gościa i wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  7,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty (bszn)

  Sympatyczne podziękowanie dla gości na Chrzest Święty. Złocisty miód idealnie pasuje do herbaty lub słodkich domowych wypieków. Słoiczki udekorowano personalizowaną naklejką z kwiatową grafiką, materiałowym kapturkiem przewiązany jutowym sznurkiem.

  8,98 zł
 • MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bszn) MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bszn)
  8,98 zł
  MIÓD podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bszn)

  Podziękowanie dla gości na Chrzest w efektownym i smakowitym stylu. Miód naturalny z polskiej pasieki to świetny upominek, który możesz podziękować gościom za to, że byli w tym ważny dla Was i Waszego dziecka dniu. Szklany słoiczek udekorowany został piękną naklejką z grafiką kołyski wśród kwiatów w boho stylu. 

  8,98 zł
 • MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka) MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD na podziękowanie Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Botaniczny (bszn+różyczka)

  Podziękowanie dla gości za ich obecność na ważnej dla Waszego dziecka uroczystości w postaci przepięknie ozdobionego słoiczka z miodzikiem. Naklejona na słoiczku naklejka z podziękowaniem oraz grafiką jasnych kwiatów prezentuje się prześlicznie i zachwyci każdego z gościa. 

  11,98 zł
 • MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka) MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)
  11,98 zł
  MIÓD Chrzest Komunia Roczek Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty KRAFT (bszn+różyczka)

  Podziękowania dla gości w postaci miodu w eleganckich słoiczkach. Ozdobione naklejką z grafiką różowych kwiatów na kraftowym tle oraz wieczkiem dekorowanym uroczą różyczką, materiałem oraz jutowym sznureczkiem. Takie podziękowanie na długo zagości w pamięci gości. 

  11,98 zł
 • NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM
  8,98 zł
  NUTELLA mini na podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM

  Słoiczek z uwielbianą przez dzieci i dorosłych oryginalną nutellą. Wyśmienity krem znakomicie sprawdzi się jako prezenty dla gości. Mini słoiczku są ozdobione personalizowanymi naklejkami. Słodki oryginalny upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy wszystkich gości. 

  8,98 zł
 • MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała) MIÓD z maliną na Komunię Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała)
  13,98 zł
  MIÓD z maliną na Chrzest Z IMIENIEM w słoiczku LUX (+wstążka biała)

  Słodkie podziękowania na Chrzest dla gości. W słoiczku umieszczono pyszny miód z dodatkiem malin. Słoiczek udekorowano personalizowaną naklejką z dekoracyjna grafiką oraz dopasowaną wstążką. 

  13,98 zł
 • KONFITURA malinowa w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM KONFITURA malinowa w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM
  6,98 zł
  KONFITURA w słoiczku Na Chrzest EKO Z IMIENIEM

  Słoiczek wyśmienitej konfitury malinowej na pewno sprawi przyjemność gościom zaproszonym na uroczystość. Słoiczki są udekorowane personalizowaną naklejką i delikatną wstążką. Znakomite łakocie na pewno zachwycą smakiem wszystkich gości.

  6,98 zł
 • PŁATKI róż jadalne w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest (wb) PŁATKI róż jadalne w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest (wb)
  9,98 zł
  PŁATKI róż jadalne w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest (wb)

  Śliczne słoiczki prezentowe wypełnione suszonymi płatkami róż. Piękny upominek na pewno spodoba się zaproszonym gościom. Słoiczki zostały udekorowane personalizowaną naklejką z kwiatową grafiką i delikatną wstążką.  

  9,98 zł
 • LAWENDA suszona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest (wl) LAWENDA suszona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest (wl)
  9,98 zł
  LAWENDA suszona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest (wl)

  Śliczne podziękowania dla gości na Chrzest Święty. W eleganckich słoiczkach z personalizowanymi naklejkami i dopasowanymi wstążkami umieszczono kwiaty suszonej lawendy. Lawenda oczaruje każdego swoim wyjątkowym zapachem, który pobudzi i rozpieści swą wonią niczym z dalekiej Prowansji. 

  9,98 zł
 • HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Gałązka Eukaliptusa (wb) HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Gałązka Eukaliptusa (wb)
  9,98 zł
  HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Gałązka Eukaliptusa (wb)

  Śliczne upominki pozwolą podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Słoiczki wypełnione aromatyczną herbatą na pewno sprawią nie małą przyjemność obdarowanym osobom. Słoiczki udekorowano personalizowanymi naklejkami z dekoracyjną grafiką świeżego eukaliptusa.

  9,98 zł
 • HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Złote Stópki (wz) HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Złote Stópki (wz)
  9,98 zł
  HERBATKA zielona w słoiczku Z IMIENIEM na Chrzest Złote Stópki (wz)

  Słoiczki wypełnione wyśmienitą zieloną herbatą, na pewno sprawią przyjemność gościom przybyłym na przyjęcie. Słoiczki zostały udekorowane personalizowanymi naklejkami z motywem uroczych dziecięcych stópek. Słoiczki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu umieszczając je przy nakryciu każdego gościa. 

  9,98 zł
 • SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach
  7,98 zł
  SŁOICZEK z cukierkami na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach (bz)

  Słoiczek z cukierkami to świetny pomył na podziękowanie dla gości na Chrzest. Udekorowany ślicznym białym kapturkiem przewiązanym złotą wstążeczką prezentuje się bardzo efektownie. Dodatkowo posiada naklejkę z grafiką w stylu boho oraz personalizacja w postaci imienia dziecka i daty Chrztu dzięki czemu staje się bardzo wyjątkowym upominkiem. 

  7,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR
  19,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki Z PODPISEM na Chrzest 10szt WYBIERZ WZÓR

  Białe pudełeczka pozwolą w elegancki sposób podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty dla maluszka. pudełeczka są udekorowane personalizowanymi naklejkami z wybraną grafiką. Zapakuj smakowite miody lub śliczne sojowe świeczki dzięki czemu będą się wspaniale prezentować. 

  19,98 zł
 • MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz) MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz)
  7,98 zł
  MIÓD na Chrzest dla gości Złote Stópki UNIWERSALNY (bz)

  Słodki miód z polskiej pasieki to idealny upominek dla gości, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Złocisty miód umieszczono w słoiczku z naklejką z dekoracyjną grafiką dziecięcych stópek. Wieczko udekorowano materiałowym kapturkiem i elegancką tasiemką. 

  7,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 10szt

  Smakowite czekoladki to doskonały upominek dla gości, który pozwoli podziękować za przybycie na uroczystość. Znakomite słodycze sprawdzą się jako dodatkowy element dekoracji stołu dzięki personalizacji oraz dekoracyjnej kwiatowej grafice. Pyszne czekoladki na pewno wywołają uśmiech na twarzy gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie dla gości Pampas Boho 10szt

  Pyszne czekoladki to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjcie. Słodkości zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem w modnym stylu pampas. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI na upominki dla dzieci Leśne Czary 10szt

  Słodkie czekoladki to miły upominek dla gości na Chrzest lub Roczek dziecka. Słodycze zapakowano w papierki z motywem leśnych zwierzątek. Słodkie prezenciki na pewno sprawią przyjemność gościom. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 10szt CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 10szt
  29,98 zł
  CZEKOLADKI na Chrzest Z IMIENIEM Kołyska w kwiatach 10szt

  Czekoladki na Chrzest z przepysznej belgijskiej czekolady. Owinięte w eleganckie papierki z uroczą grafiką dziecięcej kołyski w stylu boho prezentują się niezwykle efektownie. Możliwość dodania personalizacji w postaci imienia dziecka oraz daty sprawia, że stają się wspaniałą formą podziękowania dla gości. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki 10szt CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie na Chrzest Złote Stópki 10szt

  Wyśmienite czekoladki pozwolą podziękować gościom za przybycie na Chrzest Święty maluszka. Czekoladki pakowane są w eleganckie papierki z motywem uroczych dziecięcych stópek. Czekoladki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu i umieścić jedną przy nakryciu dla każdego gościa. 

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Gałązka Eukaliptusa 10szt
  3 Recenzje

  Czekoladka z minimalistycznym motywem gałązki eukaliptusa to pomysł na drobny upominek dla klientów. Dorzucony do zakupów zrobionych przez internet wywoła wiele radości. Dbałość o szczegóły jest bardzo ważna!

  19,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Pyszne mleczne czekoladki pakowane w eleganckie ozdobne papierki ze śliczną grafiką delikatnych kwiatów. Wspaniały upominek dla klientów, uroczy gest który zostanie doceniony przez każdego. Znakomity upominek dorzucony do zakupów internetowych który na pewno wywoła miłe wrażenie.

  19,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Pudrowe Kwiaty KRAFT 12szt

  Słodkie ciasteczka z wróżbą to wspaniały upominek dla gości w podziękowaniu za przybycie na przyjęcie. Ciasteczka zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjną grafiką pudrowych kwiatów na kratowym tle. słodki prezencik na pewno sprawi wiele przyjemności każdej obdarowanej osobie. 

  32,98 zł
 • CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt
  32,98 zł
  CIASTECZKA z wróżbą w opakowaniu Różowe Kwiaty 12szt

  Słodkie ciasteczka z wróżbą to nie tylko wspaniała rozrywka lecz i pyszny łakoć. Ciasteczka zapakowano w bardzo elegancki sposób dzięki czemu są od razu gotowe do wręczenia. Ciastka można umieścić także na stole przy nakryciu dla każdego gościa w wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. 

  32,98 zł
 • CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  19,98 zł
  CZEKOLADKI podziękowanie z sercem Dziękujemy 10szt
  3 Recenzje

  Prześliczna mleczna czekoladka dekorowana motywem uroczego serduszka i napisem Dziękujemy idealnie sprawdzi się jako upominek dla klientów dołączony do zamówienia. Czekoladki możesz umieścić również w szklanej misie aby poczęstować nimi gości na targach.

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie Pudrowe Kwiaty 10szt

  Elegancko zapakowane słodkie krówki pozwolą podziękować gościom za wspólna zabawę. Słodycze zapakowano w eleganckie papierki z dekoracyjnym kwiatowym motywem. Słodkie podziękowanie będzie miłym gestem i na pewno wywoła uśmiech na twarzach gości. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt
  19,98 zł
  KRÓWKI na Chrzest podziękowanie Złote Stópki 10szt

  Znakomite krówki to wspaniały słodki poczęstunek dla gości, który pozwoli podziękować za przybycie na Chrzest Święty. Słodkości są zapakowane w eleganckie papierki z motywem dziecięcych stópek. Krówki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu, umieszczając jedną przy nakryciu każdego gościa. 

  19,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Z IMIENIEM Pudrowe Kwiaty 20szt

  Smakowite krówki zapakowane w eleganckie personalizowane papierki z dekoracyjną kwiatową grafiką. Słodkości znakomicie sprawdzą się jako dodatkowy element dekoracji stołu. Krówki na pewno wywołają uśmiech na twarzy wszystkich wielbicieli łakoci. 

  39,98 zł
 • KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Boho Buciki Z IMIENIEM 20szt KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Boho Buciki Z IMIENIEM 20szt
  39,98 zł
  KRÓWKI podziękowanie na Chrzest Boho Buciki Z IMIENIEM 20szt

  Smakowite krówki zapakowane w eleganckie papierki z personalizacją i dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych bucików. Krówki można wykorzystać jako dodatkowy element dekoracji stołu. Pyszne słodycze na pewno przypadną do gustu gościom w każdym wieku.

  39,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Pudrowe Kwiaty 2szt

  Słodkie krówki to wspaniały upominek, który pozwoli podziękować gościom za przybycie na przyjęcie. Krówki elegancko zapakowano z papierki z dekoracyjną, kwiatową grafiką. Słodkie podziękowanie będzie miłym gestem dla bliskich. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na Chrzest podziękowanie w woreczku Złote Stópki 2szt KRÓWKI na Chrzest podziękowanie w woreczku Złote Stópki 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na Chrzest podziękowanie w woreczku Złote Stópki 2szt

  Pyszne krówki to wspaniały upominek dla gości na każdą okazję. Słodkości są pakowane w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem serduszek. Dwie krówki umieszczono w woreczku z dekoracyjną wstążką. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Gałązka Eukaliptusa 2szt

  Słodkie krówki to idealny upominek dla gości, który na pewno sprawi wszystkim nie małą przyjemność. Krówki pakowane w eleganckie papierki z dekoracyjnym motywem świeżego eukaliptusa. Dwie krówki pakowane są w elegancki woreczek z dekoracyjną wstążeczką dzięki czemu prezentują się bardzo elegancko. 

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku z sercem Dziękujemy 2szt

  Słodkie podziękowanie dla gości idealne na każdą okazję, by podziękować wszystkim za przybycie na przyjęcie. Pyszny podarunek będzie miłym gestem i na pewno sprawi wszystkim wiele przyjemności. Słodkości zostały zapakowane w dekoracyjne papierki. Dwie krówki umieszczono w eleganckim woreczku z dopasowaną wstążką.

  6,98 zł
 • KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt
  6,98 zł
  KRÓWKI na podziękowanie w woreczku Różowe Kwiaty 2szt

  Słodkie krówki pakowane w eleganckie papierki z delikatną kwiatową grafiką. Krówki pakowane są po dwie sztuki w eleganckie woreczki z dopasowaną wstążką. Słodki upominek na pewno sprawi przyjemność wszystkim gościom. 

  6,98 zł

Podziękowania dla gości na Chrzest

Upominki wręczane gościom podczas przyjęć i uroczystości to jedna z najpopularniejszych tradycji. W ostatnim czasie organizatorzy imprez coraz częściej decydują się na przygotowywanie podziękowań, które są naprawdę czarującym gestem wobec zebranych osób. Chcesz w podobny sposób zaskoczyć swoich bliskich zaproszonych na chrzciny Twojej pociechy? Podziękowania dla gości mogą mieć naprawdę różnorodną formę. Popularne zdecydowanie są wszelkiego rodzaju słodkości takie jak czekoladki, krówki czy lizaki. Do chętnie wybieranych rozwiązań należą też słoiczki z miodem, herbata oraz konfitury. Zapachowe świece w szkle, symboliczne figurki, magnesy i różańce mogą być nie tylko wyjątkowym podziękowaniem, ale także śliczną pamiątką. Wybierz swój ulubiony produkt i spraw bliskim jedyne w swoim rodzaju podziękowania. 

Upominki dla gości na Chrzest

Podziękowania dla osób zebranych na chrzcinach Twojego dziecka dobrze jest dopasować do ogólnej stylistyki uroczystości. W ten sposób upominki bezbłędnie podkreślą charakter przyjęcia. Twoi bliscy bez dwóch zdań docenią tak gustowne rozwiązanie. Szczególnie, jeśli zdecydujesz się ułożyć podziękowania na uroczystym stole. Zyskasz tak nie tylko wyjątkowe upominki dla gości, ale też dodatkową dekorację wnętrza. Do najpopularniejszych motywów w czasie Chrztu Świętego należą eleganckie połączenia bieli, złota i srebra. Utrzymane w tych odcieniach aniołki, gołąbki czy dziecięce stópki bardzo dobrze wpisują się w podniosłą atmosferę wydarzenia. Z kolei w ostatnim czasie przyjęcia podbijają nawiązania do natury. Eko materiały, grafiki gałązek i kwiatów, a także kolorystyka ziemi będą więc bardzo dobrym rozwiązaniem na chrzciny Twojej pociechy. Zdecydowanie polecić możemy podziękowania rustykalne na Chrzest czy boho.  

Świeca sojowa na podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka
Świeca sojowa na podziękowanie dla gości na Chrzest dziecka

Podziękowania dla gości na Chrzest - miód w słoiczkach

Gama podziękowań na Chrzest Święty jest naprawdę szeroka. Z powodzeniem stawiać możesz na słodycze, symboliczne figurki, magnesy i inne propozycje dostępne w naszym sklepie internetowym. Modnym sposobem na podziękowanie gościom za przybycie oraz wsparcie w tak istotnym dniu są słoiczki z miodem na Chrzciny. Eko produkt w estetycznym opakowaniu nie tylko zachwyci Twoich bliskich wspaniałym wyglądem, ale też znakomitym smakiem. Słoiczki, w których umieszczony został miód mogą również stanowić trwałą i niepowtarzalną pamiątkę dla rodziny ochrzczonego maluszka. Na każdym naczyniu nalepiona została etykieta z podziękowaniem i modnym motywem. Dodatkowo, słoiczki zdobią materiałowe kapturki przewiązane dekoracyjnymi sznurkami. Te z jutą i roślinnymi grafikami będą szczególnie stylowym rozwiązaniem na Chrzest. 

Prezencik dla gości na Chrzcie - miodek z dekorowanym wieczkiem
Prezencik dla gości na Chrzcie - miodek z dekorowanym wieczkiem

Pudełeczka podziękowania dla gości na Chrzest

Przygotowując podziękowania na Chrzest swojego dziecka, koniecznie zadbaj również o odpowiednią oprawę wybranych upominków. Niektóre z nich od razu nadają się do tego, aby umieścić je na stole czy wręczyć gościom. Jednak do słodkości czy innych drobnych przedmiotów dobrze jest dokupić stylowe opakowania. Pudełka z papieru w kształcie piramidek, serc czy aniołków to niebanalne dodatki, które z całą pewnością przydadzą Ci się w czasie organizacji przyjęcia. Dekorowane ozdobnymi nalepkami z podziękowaniem stanowią naprawdę unikalny sposób na zapakowanie upominków dla Twoich bliskich. Do niektórych wariantów dołączone są też wstążki i sznurki, które pozwolą uatrakcyjnić paczki. Z łatwością dopasujesz opakowania do wybranych przez siebie podziękowań.

Mae pudełeczka na upominki dla gości na Chrzciny dekorowane metalicznymi serduszkami
Mae pudełeczka na upominki dla gości na Chrzciny dekorowane metalicznymi serduszkami