prezenty na Chrzest dla dziecka

prezenty na Chrzest dla dziecka

Prezenty na Chrzest dla Dziecka, które warto podarować maluszkowi w tym wyjątkowym dniu. Wybierając prezent na Chrzest warto wybrać coś praktycznego, a zarazem dostosowanego do wieku maluszka. W ofercie naszego sklepu znajdziecie wyjątkowe zestawy prezentowe na Chrzest ze sztućcami lub pięknymi maskotkami. Ciekawym prezentem na Chrzest jest również pamiątka w formie różańca, słonika czy bransoletki, którą Rodzice mogą podarować dziecku gdy już dorośnie. Piękne grafiki pozwolą Wam wybrać prezent na Chrzest dziewczynki lub chłopca.

Prezenty na Chrzest dla dziecka

Chrzest Święty jest ważnym wydarzeniem dla chrześcijan. To moment obmycia z grzechu pierworodnego, a także chwila przyjęcia dziecka do wspólnoty Kościoła. W ceremonii uczestniczy nie tylko osoba przyjmująca sakrament, ale też jej rodzice oraz Chrzestni. Po uroczystości zwykle wyprawia się przyjęcie dla najbliższych. Chrzciny organizowane w prywatnym domu bądź wynajętym lokalu restauracyjnym stanowią idealną okazję do tego, aby celebrować ten szczególny dzień. Maluszek z reguły nie jest w stanie zapamiętać nic ze swojego Chrztu, jednak goście mogą śmiało sprezentować mu wyjątkowy podarunek, który będzie niezawodną pamiątką na całe życie. Jaki produkt najlepiej nadaje się na tak uroczystą okazję? 

Elegancki prezent na Chrzest dla dziecka

Ze względu na uroczystą i odświętną atmosferę Chrztu dobrze jest wybrać wysokiej jakości prezent, który pasować będzie o szykownego charakteru ceremonii. Co więcej, taki podarunek bezbłędnie pokaże w przyszłości dziecku, jak wiele dla Ciebie znaczy. Szczególną popularnością cieszą się upominki w odcieniach bieli, złota oraz srebra. Wspaniale wpisują się one w klimat Chrztu Świętego i z pewnością oczarują wszystkie osoby zebrane na uroczystości. Można śmiało podarować taki podarunek zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Grafiki aniołków, krzyży, hostii, dziecięcych wózków czy stópek wspaniale wyglądać będą w takiej właśnie odsłonie. Zdobione nimi kosze prezentowe, świece do Chrztu, szatki, okładki Pisma Świętego czy inne propozycje z naszego sklepu będą niezwykle trafionym podarunkiem. 

Prezent na Chrzest z misiem i sztućcami z grawerem

Prezent na Chrzest z misiem i sztućcami z grawerem

Oryginalny prezent na Chrzest dla dziewczynki

Nie masz pomysłu na prezent z okazji Chrztu Świętego własnej córki, wnuczki, siostrzenicy, chrześniaczki czy kuzynki? Możliwości jest naprawdę wiele. Ciekawymi rozwiązaniami są szykowne podarunki w postaci gromnic czy szatek, ale też Biblie oraz duże kosze prezentowe z drobnymi akcesoriami. Można w nich znaleźć symboliczną biżuterię, sztućce do nauki jedzenia, pluszaki, pamiątkowe srebrne obrazki oraz wiele innych akcesoriów. Spośród tak szerokiej gamy dostępnych produktów z łatwością znajdziesz idealny prezent na chrzciny dziewczynki. Zwłaszcza, że każdy z naszych produktów zdobiony jest unikalnym motywem w modnej odsłonie. Biało-złote wzory, naturalne grafiki czy różowe ilustracje w dziecięcym stylu z pewnością będą pięknym podarunkiem. Wystarczy wybrać wariant, który wydaje Ci się najbardziej odpowiedni dla obdarowywanego maluszka. 

Pamiątka Chrztu Świętego - łańcuszek z krzyżykiem i czekoladki

Pamiątka Chrztu Świętego - łańcuszek z krzyżykiem i czekoladki

Prezenty na Chrzest dla chłopca

Na prezent z okazji Chrztu Świętego możesz wręczyć duże zestawy i drobne upominki - każdy z nich stworzony został z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dla chłopca rewelacyjnym rozwiązaniem będą podarunki z niebieskimi akcentami, choć śmiało możesz postawić także na bardziej klasyczne motywy czy modne i naturalne projekty. Każdy z nich zachwyca swoim niebanalnym charakterem. Dodatkowo, wiele produktów możesz spersonalizować, dzięki czemu całość będzie naprawdę unikalnym prezentem oraz piękną pamiątką na całe życie. Metryczki, maskotki, niezbędnik w skrzyni dla chłopca czy symboliczne upominki stanowią ofertę, która zachwyciła już całe mnóstwo gości, rodziców oraz dzieci. Właśnie dlatego nie mamy najmniejszych wątpliwości, że sprawdzą się też jako prezent na chrzciny dla bliskiej Ci osoby.

Prezent na Chrzest chłopca w drewnianej skrzynce ze sztućcami

Prezent na Chrzest chłopca w drewnianej skrzynce ze sztućcami