gratulacje dla Dziadków

gratulacje dla Dziadków

Gratulacje dla Dziadków z okazji narodzin dziecka, które będą pamiątką na wiele lat! Wyjątkowe gratulacje z okazji zostania Dziadkami w formie zdrapki lub małego upominku sprawią wiele radości obdarowanym osobom. Przepiękne drewniane skrzyneczki na zdjęcie USG to modny i sprawdzony sposób na złożenie gratulacji. W ofercie naszego sklepu znajdziecie również klasyczne kartki z gratulacjami dla Dziadków. Tak skomponowane gratulacje dla dziadków będą piękną pamiątką na wiele lat!

Gratulacje dla dziadków

Narodziny dziecka to bez wątpienia wielkie wydarzenie dla jego rodziców. Spore emocje wywołuje ono jednak także w świeżo upieczonych dziadkach. Bez wątpienia z ogromną przyjemnością odwiedzą oni nowonarodzonego wnuka jeszcze w szpitalu bądź tuż po powrocie matki z dzieckiem do domu. Chcecie, aby ta chwila była dla nich niezapomniana? W takim wypadku świetnym rozwiązaniem będzie podarowanie najbliższym drobnych upominków, które sprawią im prawdziwą radość. Takie prezenty są również bezbłędną pamiątką na całe życie. Ich forma i rozmiar mogą być naprawdę rozmaite, dlatego koniecznie dopasujcie wygląd podarunków do własnych upodobań. Upominki z gratulacjami z okazji narodzin wnuka to niezwykle oryginalny i ciekawy pomysł, który zachwyci wszystkich dziadków. 

Gratulacje z okazji narodzin wnuka

Swoim rodzicom możecie pogratulować narodzin wnuka za pomocą drobnych upominków zaprojektowanych specjalnie na tę szczególną okazję. Takie produkty świetnie nadają się również do tego, aby poinformować bliskich o ciąży! Stylowe kartki czy drewniane pudełka z miejscem na zdjęcie dziecka przygotowane zostały w naprawdę gustownej odsłonie. Boho motywy to jeden z największych hitów ostatnich sezonów. Nawiązania do natury i malownicze ilustracje w stonowanych kolorach wspaniale się ze sobą komponują oraz nadają produktom niezwykle oryginalny wygląd. Do tego rodzaju motywów wspaniale pasuje drewno czy papier kraftowy, dlatego stworzone przez nas upominki zachwycają swoim niebanalnym charakterem. Wasi bliscy na pewno docenią tak szykownie wykonane podarunki. 

Zdrapka zostałeś Dziadkiem dla w stylu boho

Zdrapka "Zostałeś Dziadkiem" dla w stylu boho

Gratulacje dla babci i dziadka

Modne gratulacje z całą pewnością wywołają uśmiechy na twarzach Waszych bliskich. Spersonalizowany tekst umieszczony na produktach przygotowanych według autorskich projektów uczyni całość jeszcze bardziej wyjątkową. Wasi rodzice bez dwóch zdań z przyjemnością będą w przyszłości powracać do tych szczególnych chwil. Zwłaszcza, jeśli na prezent z gratulacjami wybierzecie dla nich naprawdę oryginalne produkty. Puzzle ze zdjęciem noworodka bądź drewniane pudełka to jedyne w swoim rodzaju upominki dla dziadków. Fotografia maluszka sprawi, że taki podarunek będzie unikalną niespodzianką, która poruszy babcie i dziadków. Całość przygotowana z dbałością o najmniejsze szczegóły oczarowuje swoim niezwykłym stylem. 

Gratulacje dla Babci z małym Prosecco w skrzyni

Gratulacje dla Babci z małym Prosecco w skrzyni

Gratulacje z okazji zostania dziadkami

Kartki, pudełka ze zdjęciem czy puzzle to zaledwie część z fenomenalnych produktów stworzonych na narodziny dziecka. W naszym sklepie internetowym dostępnych jest także wiele innych propozycji, które ozdobione zostały autorskimi grafikami. Stylistyka boho to prawdziwy hit, ale duża popularnością cieszą się również różowe czy błękitne motywy podkreślające płeć nowonarodzonego wnuka. Takie nadruki mają bombonierki z gratulacjami dla dziadków. Gorąco polecamy również inne słodkości stworzone specjalnie na narodziny dziecka. Świetnym rozwiązaniem są duże zestawy, które można wręczyć jako wspólne gratulacje dla babci i dziadka. Znajdujące się w nich produkty bez najmniejszych wątpliwości spodobają obdarowanym osobom.

Gratulacje ze zdjęciem z okazji zostania Babcią lub Dziadkiem w pudełku

Gratulacje ze zdjęciem z okazji zostania Babcią lub Dziadkiem w pudełku