gratulacje dla Rodziców

gratulacje dla Rodziców

Gratulacje dla Rodziców z okazji narodzin dziecka, które sprawią im wiele radości oraz wzruszenia. Jeśli nie wiesz jak złożyć gratulacje świeżo upieczonym rodzicom skorzystaj z gotowych gratulacji w formie skrzyneczki, kartki czy pięknej butelki wina. Takie małe upominki jak zestaw polskich miodów sprawią, że chwila narodzin dziecka stanie się naprawdę wyjątkowa. Prezenty dostępne w naszej ofercie posiadają personalizację, dzięki czemu są piękną pamiątką na długie lata!

Gratulacje dla rodziców

Popularną tradycją jest gratulowanie świeżo upieczonym rodzicom narodzin dziecka. Najlepiej zrobić to podczas pierwszych odwiedzin, w czasie których poznasz także nowonarodzonego maluszka. Możesz pogratulować swoim bliskim w klasyczny sposób lub też postawić na oryginalny i ciekawy upominek, który pokaże obdarowanym osobom, jak bardzo cieszy Cię ich szczęście. Prezenty z okazji narodzin dziecka zaprojektowane zostały w niezwykle czarującej odsłonie, która wspaniale podkreśla charakter wydarzenia. Twoi bliscy będą zachwyceni taką niespodzianką i na pewno docenią włożone w nią serce. Takim podarunkiem śmiało obdarować możesz swoich krewnych lub przyjaciół. Sprawdź koniecznie przygotowane przez nas propozycje i wybierz tę, która najbardziej Ci się spodoba!

Gratulacje dla rodziców z okazji narodzin dziecka

Swoim bliskim możesz pogratulować narodzin dziecka w naprawdę rozmaity sposób. Duże zestawy akcesoriów, butelki z winem, symboliczne upominki czy kartka z gratulacjami dla rodziców stworzone specjalnie na tę okazję prezentują się niezwykle czarująco i gustownie. Modne motywy w stylistyce boho są bez wątpienia znakomitym rozwiązaniem na tak szczególne wydarzenie. Grafiki zielonych gałązek, kolorystyka ziemi i dopasowane aplikacje nadają wszystkim produktom fantastyczny wygląd, który z pewnością przypadnie do gustu obdarowanym osobom. W naszej ofercie dostępne są również bardziej klasyczne wzory w biało-złotej kolorystyce, które sprawiają, że prezenty wyglądają elegancko i szykownie. Każda z tych propozycji w piękny sposób uatrakcyjni pudełko z upominkiem czy inny prezent na gratulacje. 

Gratulacje dla Rodziców z Prosecco i gryzakiem dla noworodka

Gratulacje z Prosecco dla Rodziców i gryzakiem dla noworodka

Oryginalne życzenia z okazji narodzin dziecka

Wiele naszych produktów zdobionych jest nie tylko modnymi i stylowymi motywami, ale również personalizowanym tekstem. Gratulacje nadrukowane na papierze przymocowanym do pudełek i skrzynek nadają całemu podarunkowi jedyny w swoim rodzaju charakter. Dzięki temu upominek stanie się dla obdarowanych osób znakomitą pamiątką tego nietuzinkowego dnia. Zestawy eko miodów dla rodziców, wysokiej jakości wino w ozdobnej butelce czy symboliczne akcesoria bez najmniejszych wątpliwości sprawią radość świeżo upieczonym rodzicom. Księgi pamiątkowe dla dziecka, pluszaki, muślinowe pieluszki czy kosmetyki to gustowne produkty, które znaleźć można w naszych koszach prezentowych. Wszystkie doskonale do siebie pasują i pięknie komponują się z personalizowanymi kartkami przymocowanymi do opakowań. 

Bezalkoholowe wino w skrzyni dla świeżo upieczonych rodziców

Bezalkoholowe wino w skrzyni dla świeżo upieczonych rodziców

Prezent dla żony za urodzenie dziecka

Właśnie powitałeś na świecie swoją małą pociechę? Chcesz pokazać swojej partnerce, jak bardzo doceniasz jej wysiłek podczas ciąży i porodu? Możesz to z powodzeniem zrobić za pomocą drobnego upominku. Taki podarunek nie tylko sprawi świeżo upieczonej mamie prawdziwą przyjemność, ale również będzie dla niej wyjątkową pamiątką na całe życie. Symboliczna biżuteria, skrzyneczka z odciskiem stópek dziecka w glinianej masie czy figurka słonika na szczęście to część z proponowanych przez nas pomysłów na prezent dla żony czy narzeczonej. Taki upominek zapakowany w ozdobną skrzynkę z personalizowanym tekstem będzie fantastyczną niespodzianką. Wręczony w szpitalu lub po powrocie do domu bez dwóch zdań sprawi przyjemność Twojej partnerce.

Pozłacana bransoletka oraz czekoladki dla świeżo upieczonej mamy

Pozłacana bransoletka oraz czekoladki dla świeżo upieczonej mamy