jak powiedzieć o ciąży - pomysły

jak powiedzieć o ciąży - pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Najlepsze pomysły żeby poinformować bliskich o oczekiwaniu na maluszka, znajdziecie właśnie w tej kategorii. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zdrapki, które pomogą Wam przekazać wesołą wiadomość partnerowi oraz Waszym rodzicom. Ciekawym sposobem na poinformowanie o ciąży są również drewniane pudełeczka z klamerką na zdjęcie USG. Wszystkie upominki są personalizowane, dzięki czemu będą piękną pamiątką na wiele lat! Poinformowanie o ciąży to bardzo ważny moment, który należy przekazać na wyjątkowy sposób!

 • Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU
  79,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU

  Przepiękne, eleganckie wino w wyjątkowy sposób powie Twoim bliskim o ciąży. Dzięki temu przyszli dziadkowie zostaną poinformowani tak, że nigdy o tym nie zapomną, a pudełko zostanie dla nich wspaniałą pamiątką. Takie wina z pewnością ich oczarują.

  79,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU
  39,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU

  Wyjątkowy upominek pozwoli w elegancki sposób poinformować bliskich o ciąży. W eleganckim różowym pudełeczku udekorowanym dopasowaną naklejką na naturalnej wełnie drzewnej umieszczono buteleczkę znakomitego wina musującego. Butelkę udekorowano naklejką z grafiką przyszłej Mamy i radosną wiadomością, dopasowaną wstążką i różową słomką. 

  39,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU
  39,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU

  Wyjątkowy upominek pozwoli przekazać bliskim wspaniałą wiadomość o ciąży. W eleganckim białym pudełeczku ozdobionym dopasowaną naklejką umieszczono na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono buteleczkę znakomitego wina musującego. Butelkę ozdobiono naklejką z grafiką przyszłej Mamy i kwiatów piwonii, dopasowaną wstążką i słomkę w złotym kolorze. 

  39,98 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK DZIEWCZYNKA ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK DZIEWCZYNKA
  69,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży PROSECCO kryształowe w skrzyni

  Śliczny zestaw upominkowy pozwoli przekazać bliskim wspaniałą wiadomość o ciąży. W eleganckim pudełeczku wykonanym z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego prosecco oraz wyśmienite czekoladki pakowane w eleganckie papierki. Wnętrze pudełka ozdobiono personalizowaną karteczką z grafiką...

  69,98 zł
 • ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta) ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Jak powiedzieć o ciąży z Misiem (+koperta)

  Zdrapka jako sposób powiedzenia o ciąży sprawdzi się doskonale. Będzie wspaniała informacją dla przyszłej babci, cioci albo wujka. Poinformuj swoich najbliższych o niesamowitej nowinie w niezwykły sposób. Piękna grafika sprawi, że taka informacja zostanie przyjęta jeszcze lepiej i z jeszcze większą radością. 

  13,00 zł
 • GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta) GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE Zdrapka Zostaniesz Babcią Boho Buciki (+koperta)

  Nie wiesz jak powiedzieć Mamie o ciąży? Wspaniałym wyborem jest śliczna zdrapka udekorowana motywem dziecięcych bucików w modnym stylu boho. Do zdrapki dołączono zawieszkę w kształcie serduszek, która pozwoli odczytać ukrytą wiadomość. Do zestawu dołączona jest także elegancka koperta. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta) ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)
  13,00 zł
  ZDRAPKA Zostaniesz Tatą Jestem w ciąży Boho Buciki (+koperta)

  Śliczna zdrapka w elegancki sposób pozwoli powiedzieć mężowi lub partnerowi o ciąży. Zdrapka została wykonana w modnym stylu boho i przedstawia grafikę dziecięcych bucików. Wiadomość ukrytą pod serduszkiem można odczytać dzięki dopasowanej zawieszce w kształcie serca w złotym kolorze. 

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC
  13,00 zł
  ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho CHŁOPIEC

  Śliczna zdrapka ujawniająca płeć dziecka idealna zabawa pełna emocji niezależnie od wieku. Zdrapka wykonana w stylu boho jest udekorowana grafiką uroczych dziecięcych ubranek. Do zdrapki dołączono śliczną zawieszkę w kształcie serca, która pozwoli odczytać ukrytą wiadomość.

  13,00 zł
 • ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  13,00 zł
  ZDRAPKA gender reveal Ujawnij płeć dziecka Boho DZIEWCZYNKA
  1 Recenzje

  Zdrapka ujawniająca płeć dziecka to fantastyczna zabawa i wielkie emocje dla osób w każdym wieku. Zdrapka wykonana w modnym stylu boho udekorowana grafiką uroczych dziecięcych ciuszków. Do zdrapki dołączono elegancką kraftową kopertę oraz zawieszkę w kształcie serca, która umożliwi odczytanie wiadomości.

  13,00 zł
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta) GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)

  Śliczna zdrapka z gratulacjami dla przyszłej Babci pozwoli w elegancki sposób przekazać radosną wiadomość. Zdrapka jest udekorowana prześliczną grafiką uroczych dziecięcych stópek. Do zdrapki dołączono zawieszkę w kształcie serduszka w kolorze złotym, która umożliwi odczytanie wiadomości. 

  13,00 zł

Jak powiedzieć o ciąży - pomysły

Moment, w którym kobieta dowiaduje się o ciąży wiąże się z ogromnymi emocjami. Perspektywa narodzin dziecka niezwykle mocno wpływa na życie, dlatego z całą pewnością to dzień, który pamięta się długi czas. Wynik testu ciążowego okazał się pozytywny? Wszystko potwierdziło badanie lekarskie? W takim wypadku zdecydowanie nadszedł czas na to, aby o oczekiwanym dziecku poinformować najbliższych. Zastanawiasz się, w jaki sposób przekazać tę nowinę partnerowi, rodzicom, rodzeństwu czy przyjaciołom? Z całą pewnością fantastycznym rozwiązaniem jest wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych produktów. To akcesoria, dzięki którym w wyjątkowy sposób powiesz swoim bliskim o ciąży! Sprawdź koniecznie wszystkie produkty i wybierz swój ulubiony - to sprawdzony i niebanalny pomysł, który nada tej chwili jeszcze bardziej szczególny charakter.

Zostaniesz Tatą - prezent dla męża z okazji ciąży

Z całą pewnością jedną z pierwszych osób, jakie informuje się o ciąży jest partner. Twój chłopak, narzeczony czy mąż bez najmniejszych wątpliwości ucieszy się, jeśli w naprawdę oryginalny sposób powiesz mu o oczekiwanym dziecku. Bezbłędnym sposobem na tego rodzaju niespodziankę jest kartka zdrapka poinformuj o ciąży. Pojawiający się napis bez dwóch zdań wprawi Twojego partnera w osłupienie. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem są również puzzle. Motyw nawiązujący do ciąży oraz personalizowany tekst spowodują, że wręczony mężowi podarunek stanie się niezapomnianą pamiątką. Każdy z naszych produktów stworzony został według autorskiego projektu, który fantastycznie pasuje do nastroju całego wydarzenia. 

Zdrapka pomysł jak powiedzieć o ciąży w stylu boho

Zdrapka pomysł jak powiedzieć o ciąży w stylu boho

Jak powiedzieć o ciąży partnerowi?

Istnieją także inne ciekawe sposoby na to, aby poinformować bliskich o ciąży. W modzie obecnie są naturalne trendy, dlatego przygotowaliśmy eko propozycję, która na pewno zaskoczy Twojego partnera. Drewniane pudełka z klamerką na zdjęcie USG to przepiękny produkt, który rewelacyjnie sprawdzi się w swojej roli. Stanowi ono nie tylko gustowny gadżet, ale także bardzo praktyczny artykuł, który śmiało wykorzystać możesz do tego, aby bliskim przekazać informację o ciąży. Wśród eko pomysłów znalazła się także drewniana skrzynia wypełniona naturalną wełną drzewną. W jej wnętrzu umieszczona jest butelka wyśmienitego wina, którym można wznieść zdrowie za maluszka rosnącego w Twoim brzuchu. Obdarowana osoba będzie zachwycona taką niespodzianką!

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom?

Z całą pewnością na wieść o ciąży ucieszą się również przyszli dziadkowie. Jak poinformować ich o spodziewanym wnuku? W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy specjalne produkty, które idealnie nadają się na niespodziankę dla rodziców. Takie akcesoria można śmiało wręczyć im podczas wizyty, a następnie obserwować reakcję - niezapomniane wspomnienia gwarantowane! Rodziców z powodzeniem zaskoczyć możesz butelką wyśmienitego wina, ozdobną kartką ze zdrapką czy drewnianą układanką niespodzianką z wyjmowanym elementem. Gratulacje dla Dziadków drewniane będą trwałą pamiątką, która zachwyci Rodziców. Wszystkie produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachwycają swoim estetycznym i stylowym wyglądem. Idealnie wpisują się one również w najnowsze eko trendy, dlatego oczarują Waszych bliskich pięknymi wzorami!

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł: drewniana układanka z wiadomością