jak powiedzieć o ciąży - pomysły

jak powiedzieć o ciąży - pomysły

Jak powiedzieć o ciąży? Najlepsze pomysły żeby poinformować bliskich o oczekiwaniu na maluszka, znajdziecie właśnie w tej kategorii. W ofercie naszego sklepu znajdziecie zdrapki, które pomogą Wam przekazać wesołą wiadomość partnerowi oraz Waszym rodzicom. Ciekawym sposobem na poinformowanie o ciąży są również drewniane pudełeczka z klamerką na zdjęcie USG. Wszystkie upominki są personalizowane, dzięki czemu będą piękną pamiątką na wiele lat! Poinformowanie o ciąży to bardzo ważny moment, który należy przekazać na wyjątkowy sposób!

Jak powiedzieć o ciąży - pomysły

Moment, w którym kobieta dowiaduje się o ciąży wiąże się z ogromnymi emocjami. Perspektywa narodzin dziecka niezwykle mocno wpływa na życie, dlatego z całą pewnością to dzień, który pamięta się długi czas. Wynik testu ciążowego okazał się pozytywny? Wszystko potwierdziło badanie lekarskie? W takim wypadku zdecydowanie nadszedł czas na to, aby o oczekiwanym dziecku poinformować najbliższych. Zastanawiasz się, w jaki sposób przekazać tę nowinę partnerowi, rodzicom, rodzeństwu czy przyjaciołom? Z całą pewnością fantastycznym rozwiązaniem jest wykorzystanie specjalnie zaprojektowanych produktów. To akcesoria, dzięki którym w wyjątkowy sposób powiesz swoim bliskim o ciąży! Sprawdź koniecznie wszystkie produkty i wybierz swój ulubiony - to sprawdzony i niebanalny pomysł, który nada tej chwili jeszcze bardziej szczególny charakter.

Zostaniesz Tatą - prezent dla męża z okazji ciąży

Z całą pewnością jedną z pierwszych osób, jakie informuje się o ciąży jest partner. Twój chłopak, narzeczony czy mąż bez najmniejszych wątpliwości ucieszy się, jeśli w naprawdę oryginalny sposób powiesz mu o oczekiwanym dziecku. Bezbłędnym sposobem na tego rodzaju niespodziankę jest kartka zdrapka poinformuj o ciąży. Pojawiający się napis bez dwóch zdań wprawi Twojego partnera w osłupienie. Bardzo pomysłowym rozwiązaniem są również puzzle. Motyw nawiązujący do ciąży oraz personalizowany tekst spowodują, że wręczony mężowi podarunek stanie się niezapomnianą pamiątką. Każdy z naszych produktów stworzony został według autorskiego projektu, który fantastycznie pasuje do nastroju całego wydarzenia. 

Zdrapka pomysł jak powiedzieć o ciąży w stylu boho

Zdrapka pomysł jak powiedzieć o ciąży w stylu boho

Jak powiedzieć o ciąży partnerowi?

Istnieją także inne ciekawe sposoby na to, aby poinformować bliskich o ciąży. W modzie obecnie są naturalne trendy, dlatego przygotowaliśmy eko propozycję, która na pewno zaskoczy Twojego partnera. Drewniane pudełka z klamerką na zdjęcie USG to przepiękny produkt, który rewelacyjnie sprawdzi się w swojej roli. Stanowi ono nie tylko gustowny gadżet, ale także bardzo praktyczny artykuł, który śmiało wykorzystać możesz do tego, aby bliskim przekazać informację o ciąży. Wśród eko pomysłów znalazła się także drewniana skrzynia wypełniona naturalną wełną drzewną. W jej wnętrzu umieszczona jest butelka wyśmienitego wina, którym można wznieść zdrowie za maluszka rosnącego w Twoim brzuchu. Obdarowana osoba będzie zachwycona taką niespodzianką!

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom?

Z całą pewnością na wieść o ciąży ucieszą się również przyszli dziadkowie. Jak poinformować ich o spodziewanym wnuku? W naszym sklepie internetowym stworzyliśmy specjalne produkty, które idealnie nadają się na niespodziankę dla rodziców. Takie akcesoria można śmiało wręczyć im podczas wizyty, a następnie obserwować reakcję - niezapomniane wspomnienia gwarantowane! Rodziców z powodzeniem zaskoczyć możesz butelką wyśmienitego wina, ozdobną kartką ze zdrapką czy drewnianą układanką niespodzianką z wyjmowanym elementem. Gratulacje dla Dziadków drewniane będą trwałą pamiątką, która zachwyci Rodziców. Wszystkie produkty wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zachwycają swoim estetycznym i stylowym wyglądem. Idealnie wpisują się one również w najnowsze eko trendy, dlatego oczarują Waszych bliskich pięknymi wzorami!

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł: drewniana układanka z wiadomością