prezenty dla Przyszłej Mamy

prezenty dla Przyszłej Mamy

Prezenty dla Przyszłej Mamy sprawią wiele radości kobiecie oczekującej na narodziny maluszka. Oryginalne prezenty dla Przyszłej Mamy w pięknych boxach prezentowych to najlepsza propozycja upominku dla każdej kobiety. Upominki dla Mamy na Baby Shower dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych oraz graficznych. Box dla Przyszłej mamy zawiera elementy które pomogą jej odprężyć się oraz przygotować na narodziny dziecka. Zestawy prezentowe są pięknie zapakowanie oraz gotowe do wręczenia. W ofercie naszego sklepu znajdziecie szeroki wybór prezentów oraz gotowych zestawów prezentowych dla Przyszłej Mamy!

 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)
  59,99 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)

  Śliczny dziennik ciąży to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. Dziennik jest udekorowany na okładce śliczną naklejką z grafiką przyszłej Mamy i imieniem przyszłej właścicielki. W środku można umieścić fotografie dziecka i przyszłej Mamy, złote myśli czy wspomnienia. 

  59,99 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)
  59,99 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)

  Śliczny dziennik ciążowy to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. W środku można umieścić pamiątkowe fotografie oraz własne zapiski. Okładkę dziennika dekoruje personalizowana naklejka z grafiką uroczych dziecięcych bucików. 

  59,99 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)
  59,99 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)

  Śliczny dzienni ciąży to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. W środku można umieścić pamiątkowe fotografie i własne przemyślenia z pełnego emocji okresu ciąży. Dziennik jest podpisany imieniem przyszłej właścicielki i grafiką dziecięcej kołyski w modnym stylu boho.

  59,99 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA
  1 Recenzje

  Śliczna teczka ciążowa pozwoli trzymać w jednym podręcznym miejscu najważniejsze dokumenty związane z ciążą. Teczka jest udekorowana naklejką z grafiką przyszłej Mamy wykonanej w modnym stylu boho. Piękna i praktyczna teczka jest podpisana imieniem przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA

  Śliczna teczka na dokumenty ciążowe udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki oraz dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych bucików. Teczka pozwoli trzymać najważniejsze dokumenty w jednym podręcznym miejscu. Piękna pamiątkowa teczka w białym kolorze została udekorowana grafiką w modnym stylu boho.

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA

  Teczka na dokumenty ciążowe pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w podręcznym miejscu. Teczka została udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki i dekoracyjną grafika dziecięcej kołyski w stylu boho. Śliczna pamiątkowa teczka prezentuje się wspaniale i jest niezbędnym dodatkiem każdej przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa

  Śliczna teczka na dokumenty ciążowe pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w jednym podręcznym miejscu. Różowa teczka została udekorowana naklejką udekorowaną grafiką przyszłej Mamy z imieniem przyszłej właścicielki. Piękna teczka to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold

  Śliczna teczka na dokumenty ciążowe to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. Różowa teczka została udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki i kwiatową grafiką. Teczka pozwoli utrzymać wszystkie dokumenty ciążowe w jednym podręcznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Zabawki BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Zabawki BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Zabawki BIAŁA

  Urocza teczka ciążowa przeznaczona do przechowywania dokumentów, wyników badań oraz zdjęć USG. To wspaniałe rozwiązanie dla Przyszłej Mamy, która będzie mogła zachować wszystkie ważne papiery w jednym miejscu. Teczka zdobiona jest grafiką boho zabawek oraz personalizacją, która sprawia, że jest ona jeszcze bardziej wyjątkowa. 

  24,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Boho Zabawki 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Boho Zabawki 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Boho Zabawki 80 kartek

  Notatniki ciążowy to pozwoli uporządkować wszystkie terminy wizyt lekarskich, wyniki badań zdjęcia USG a także pomysły oraz plany w jednym miejscu. To praktyczny upominek w uroczej formie! Okładkę zdobi personalizacja oraz grafika w stylu boho przedstawiająca boho zabawki. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek

  Śliczny notatnik to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. Notatnik został udekorowany naklejką z imieniem przyszłej właścicielki o grafice przyszłej Mamy w modnym stylu boho. W notatniku możesz umieścić terminy wizyt lekarskich, pytania dotyczące ciąży o które chcesz zapytać bliskich oraz własne wpisy o pełnych emocji miesiącach ciąży. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek

  Śliczny notatnik ciążowy to idealny dodatek dla przyszłej Mamy. Notatnik został udekorowany naklejką z imieniem przyszłej Mamy i grafią uroczych boho bucików. W notatniku można umieścić terminy wizyt lekarskich, pytań dotyczących ciąży czy opisy pełnych emocji ciążowych miesięcy.

  29,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa
  8,98 zł
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa

  Torba prezentowa z dekoracyjnym motywem gałązki eukaliptusa. Wspaniały dodatek pozwoli elegancko wręczyć upominek dla bliskiej osoby. Torb wykonano z grubego papieru wysokiej jakości, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. 

  8,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA
  11,98 zł
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA

  Śliczna torba prezentowa z napisem Beautiful Day i dekoracyjnym motywem świeżego eukaliptusa. Toba pozwoli elegancko zapakować każdy upominek. Praktyczny dodatek będzie prezentować się wspaniale. 

  11,98 zł

Prezenty dla Przyszłej Mamy z okazji ciąży

Twoja żona, siostra, przyjaciółka czy kuzynka oznajmiła właśnie, że jest w ciąży i dlatego chcesz podarować jej czarujący prezent z gratulacjami? To całkiem często praktykowany zwyczaj, który bez dwóch zdań sprawi przyszłej mamie ogromną przyjemność. Taki podarunek śmiało wręczyć można także podczas Baby Shower zorganizowanego dla ciężarnej kobiety. Wysokiej jakości produkty przygotowane specjalnie na tę szczególną okazję bez najmniejszych wątpliwości oczarują obdarowaną kobietę. Możesz z powodzeniem postawić na wyjątkowe kosze prezentowe, praktyczne akcesoria czy drobne upominki, które dla przyszłej mamy będą fantastyczną niespodzianką. Na pewno doceni ona tak miły gest i bardzo dobrze go zapamięta. To świetny sposób na pokazanie ciężarnej kobiecie, że zawsze może na Ciebie liczyć. 

Oryginalny prezent dla Przyszłej Mamy

Bez dwóch zdań ciekawym prezentem dla ciężarnej kobiety jest box prezentowy wypełniony rozmaitego rodzaju produktami. Takie zestawy zaprojektowane w naprawdę kobiecej stylistyce zachwycają swoim wyglądem. Wyjątkowo gustownie prezentują się kosze prezentowe w naturalnej odsłonie z grafikami kwiatów czy boho motywami. W podobnej odsłonie przygotowane zostały zresztą również inne produkty przeznaczone na podarunki dla przyszłej mamy. Każdy box dodatkowo opatrzony jest ozdobną kartką z personalizowanymi życzeniami, które sprawią, że podarunek będzie jedyny w swoim rodzaju. Box dla przyszłej mamy zawierać może kosmetyki, słodycze, herbaty, praktyczne akcesoria oraz czarujące ozdoby, które zachwycą adresatkę prezentu już od pierwszej chwili. 

Prezent dla Przyszłej Mamy w ciąży

Praktyczne prezenty są trafionym rozwiązaniem, dlatego z powodzeniem możesz postawić na tego rodzaju produkty, jeśli chcesz pogratulować partnerce, przyjaciółce czy krewnej ciąży. Taki podarunek z całą pewnością przyda się adresatce, dlatego będzie naprawdę fantastyczną niespodzianką. Teczki ciążowe czy notatniki ciążowe z personalizowanymi okładkami znakomicie nadają się na prezent dla przyszłej mamie. Imię kobiety umieszczone na produkcie uczyni go niezawodnym upominkiem. Zwłaszcza, że każdy produkt ozdobiony został dodatkowo autorskim motywem. Na okładkach zeszytów i teczek znaleźć można grafiki kobiet w ciąży, dziecięcych bucików czy kołysek - a to wszystko w stylowej, naturalnej odsłonie! Bezbłędnie dopasowana kolorystyka i malownicze rośliny nadają całości przepiękny wygląd. 

Notatnik ciążowy prezent dla Przyszłej Mamy

Notatnik ciążowy prezent dla Przyszłej Mamy

Prezent na Baby Shower dla Przyszłej Mamy

Wiele z naszych produktów przygotowanych zostało w modnej i czarującej stylistyce, dzięki czemu można z powodzeniem wręczyć je ciężarnej kobiecie. Twoja partnerka czy przyjaciółka bez dwóch zdań na długo zapamięta taki prezent, zwłaszcza jeśli będzie on też niezawodną pamiątką na całe życie. Zestaw drewnianych tabliczek w lnianym woreczku pozwoli wykonać zdjęcia rosnącego brzucha lub maluszka. W ten sposób powstanie znakomity zbiór fotografii, które znaleźć się mogą w personalizowanym albumie ciąży. Takie produkty dekorowane naszymi bestsellerowymi motywami dla kobiet w ciąży spodobają się każdej obdarowanej osobie. Adresatka podarunku z przyjemnością będzie do niego wracać w przyszłości i nie zapomni, kto sprawił jej tak fenomenalny prezent.

Tabliczki do zdjęć prezent na Baby Shower

Tabliczki do zdjęć prezent na Baby Shower