Wybierz Ciąża

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Jeśli zastanawiasz się jak poinformować najbliższych o tym, że spodziewasz się dziecka oferujemy gotowe zdrapki z informacją o ciąży. Taką informację możesz również przekazać przy pomocy drewnianej skrzyneczki ze zdjęciem USG. Podczas ciąży warto również podarować drobny upominek Przyszłej Mamie. zestawy prezentowe dla Przyszłej Mamy pomogą się jej zrelaksować oraz przygotować do narodzin maluszka. Tak przygotowane boxy są od razu gotowe do wręczenia co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego prezentu. Zestaw prezentowy na pewno ucieszy każdą kobietę!

Ciąża - najmodniejsze prezenty dla Przyszłej Mamy i akcesoria dla dziecka

Czas ciąży stanowi niezwykle emocjonujący okres w życiu każdego człowieka. Zarówno przyszła mama, jak i tata odczuwają ogromne szczęście z powodu oczekiwania dziecka, ale także z pewnością zdają sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa. Jednak w trakcie ciąży radość towarzyszy także ich rodzinom i przyjaciołom. Najbliżsi zwykle służą pomocą i chętnie wspierają przyszłych rodziców, dzięki czemu mogą poczuć oni mnóstwo miłości i rodzinnego ciepła. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że uśmiechy na twarzach najbliższych można wywołać także oryginalnymi i ciekawymi prezentami. Właśnie dlatego na tę szczególną okazję przygotowaliśmy fantastyczne upominki, które można śmiało wręczyć przyszłej mamie. To wyjątkowy sposób na pogratulowanie jej i wyrażenie wsparcia w tym ważnym czasie. W naszej ofercie nie zabrakło też kreatywnych produktów, za pomocą których o ciąży można poinformować partnera czy rodziców. Sprawdź je koniecznie i zaskocz bliskich swoją nowiną!

Prezenty dla Przyszłej Mamy

Chcesz wręczyć swojej partnerce drobny prezent? A może szukasz sposobu na pogratulowanie ciąży córce, siostrze, kuzynce czy przyjaciółce? Przygotowane przez nas prezenty będą dla niej naprawdę miłą niespodzianką. Modnym i ciekawym upominkiem jest zestaw drewnianych tabliczek do zdjęć rosnącego brzucha bądź maluszka. W ten sposób przyszła mama stworzy fantastyczną pamiątkę na całe życie. Równie dobrym rozwiązaniem jest wręczenie ciężarnej kobiecie dziennika ciąży, w którym zbierać można zdjęcia USG, fotografie z sesji czy inne pamiątki. W takim albumie można też zapisać ważne informacje dotyczące ciąży czy wychowywania maluszka. Wszystkie porady zebrane w jednym miejscu będą niezwykle przydatne! Notesy czy teczki na dokumenty bez najmniejszych wątpliwości stanowią naprawdę użyteczne prezenty, które można podarować przyszłej mamie. Co więcej, każdy z upominków ozdobiony został personalizowanym tekstem oraz modnym motywem w naturalnej stylistyce. Obdarowana kobieta będzie zachwycona takim prezentem!

Notatnik ciążowy prezent dla Przyszłej Mamy

Notatnik ciążowy prezent dla Przyszłej Mamy

Jak powiedzieć o ciąży - pomysły

Drobne akcesoria mogą być niezwykle pomocne w tym, aby powiedzieć bliskim o ciąży. Przy użyciu ozdobnych kartek ze zdrapkami możesz nie tylko poinformować rodzinę o oczekiwanym dziecku, ale także zdradzić płeć maluszka! Rodzicom z powodzeniem wręczyć możesz też drewniane tabliczki z wyjmowanym elementem. Pudełka z miejscem na zdjęcie USG to z kolei bardzo uniwersalny dodatek, który możesz podarować każdemu. Obdarowana osoba będzie zachwycona takim sposobem przekazania informacji. Mini butelka wina w ozdobnym opakowaniu, pudrowe cukierki czy bombonierka z krówkami to wyśmienite produkty, które śmiało można wykorzystać do powiedzenia bliskim o ciąży. Z powodzeniem wykorzystać możesz również puzzle i magiczne kubki, które stanowią niezwykle pomysłowe rozwiązanie. Dla Twojego partnera czy rodziców takie prezenty nie tylko będą fantastyczną niespodzianką, ale również pamiątką tego szczególnego dnia. Sprawisz im w ten sposób ogromną przyjemność. Obowiązkowo sprawdź wszystkie nasze projekty i wybierz swój ulubiony!

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł: drewniana układanka z wiadomością