Wybierz Ciąża

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu każdej kobiety. Jeśli zastanawiasz się jak poinformować najbliższych o tym, że spodziewasz się dziecka oferujemy gotowe zdrapki z informacją o ciąży. Taką informację możesz również przekazać przy pomocy drewnianej skrzyneczki ze zdjęciem USG. Podczas ciąży warto również podarować drobny upominek Przyszłej Mamie. zestawy prezentowe dla Przyszłej Mamy pomogą się jej zrelaksować oraz przygotować do narodzin maluszka. Tak przygotowane boxy są od razu gotowe do wręczenia co znacznie ułatwia znalezienie odpowiedniego prezentu. Zestaw prezentowy na pewno ucieszy każdą kobietę!

 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Dziecięce zabawki

  Zamów personalizowany produkt w formie cyfrowej, który pozwoli Ci przekazać radosną nowinę o zajściu w ciążę. Przepiękna grafika dziecięcych zabawek oraz personalizowany tekst zachwyci najbliższych. Produkt jest ekologiczny, pozwoli Ci wesprzeć planetę, ponadto stanie się pamiątką, która nie ulegnie zniszczeniu pod wpływem czasu. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Sukienka

  Powiadom bliskich o ciąży za pomocą elektronicznej wiadomości. Zamów cyfrowy produkt zdobiony uroczą grafiką różowej sukienki. Dołączono do niego personalizowany tekst, który wyślesz na naszego maila. Całość będzie stanowić wyjątkową pamiątkę z ważnego dnia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Słonik z eukaliptusem

  Powiadom najbliższych o ciąży w wyjątkowy sposób. Roześlij elektroniczny produkt zdobiony grafiką słonika z eukaliptusem. Do grafiki dołączymy personalizowany tekst. Całość niesamowicie się skomponuje tworząc spójną całość. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowe kwiaty

  Wspaniałe powiadomienie o ciąży na telefon, które dotrze do najbliższych w zaledwie kilka chwil. Zamów produkt w formie cyfrowej zdobiony grafiką różowych kwiatów. Dołączymy do niego personalizowany tekst, który zachwyci wszystkich. Całość stanowi idealne powiadomienie! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Różowy balon

  Powiadomienia o ciąży na telefon to najnowocześniejszy sposób na przekazanie radosnej nowiny. Grafika różowego balonu wspaniale sprawdzi się dla dziewczynki. Obok ilustracji umieszczono także tekst nadesłany na naszego maila. Całość wspaniale się komponuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Polne Kwiaty

  Fantastyczne powiadomienie o zajściu w ciąże, które zachwyci bliskich! Wyślij wiadomość elektroniczną zdobioną grafiką polnych kwiatów. Dopełnieniem jest samodzielnie przesłany do nas tekst. Wyjątkowa propozycja może stać się pamiątką. Zamawiając ten produkt wesprzesz także ekologię. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Pampas Boho

  Wspaniałe powiadomienie o zajściu w ciąże! Roześlij do najbliższych wirtualna wiadomość zdobioną przepiękną grafiką boho mamusi. Do produktu możesz dołączyć własny tekst. Zaskocz bliskich jednocześnie zachowując przepiękną pamiątkę z tego ważnego dnia. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Girl

  Powiadom najbliższych o ciąży w nowoczesny sposób. Roześlij elektroniczną wiadomość zdobioną grafiką dziecięcego ubranka. Dołączymy do niej personalizowany tekst. To wspaniała propozycja dla dziewczynki. Całość niesamowicie się komponuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Oh Boy

  Zaskocz najbliższych za pomocą elektronicznego zawiadomienia o ciąży. Roześlij radosną nowinę z grafiką dziecięcego ubranka pośród eukaliptusa. Personalizowany tekst sprawi, że produkt będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. To wspaniała pamiątka na długie lata. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Niebieski balon

  Roześlij radosną wiadomość za pomocą cyfrowego produktu. Powiadomienie z grafiką niebieskiego balonu pozwoli przekazać informację na temat ciąży. To propozycja idealna dla chłopca. Dopełnieniem będą personalizowane życzenia.

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Białe kwiaty z misiem

  Powiadomienia o ciąży na telefon to propozycja, która pozwoli Ci w szybki sposób dotrzeć do najbliższych. Produkt zdobiony jest uroczą grafiką białych róż z misiem. Dopełnieniem jest personalizowany tekst. Całość wspaniale się komponuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Kubraczki

  Szukasz sposobu by powiadomić bliskich o zajściu w ciążę? Skorzystaj z elektronicznego powiadomienia zdobionego uroczą grafiką dziecięcych kubraczków. Znajduje się na nim także teks, który nadeślesz na naszego maila. Zaskocz najbliższych wyjątkową wiadomością. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Garniturek

  Powiadomienia o ciąży w wirtualnej wersji. Zamów produkt zdobiony grafiką malutkiego garniturka. Dołączymy do niego tekst, który znajdzie się na naszym mailu. Całość niesamowicie się zaprezentuje, zachwycając najbliższych. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla dziewczynki

  Powiadomienie o ciąży, który przekaże przepiękną nowinę. Produkt w wersji cyfrowej dotrze do najbliższych w zaledwie kilka chwil. Umieszczona na nim grafika zwierzątek pośród różu wspaniale sprawdzi się dla dziewczynki. Personalizowane życzenia chwycą wszystkich za serce. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Zwierzątka dla chłopca

  Powiadomienie o zajściu w ciąże, które zaskoczy najbliższych. Zamów produkt w wersji cyfrowej, który zdobi grafika zwierzątek na niebieskim tle. To wspaniała propozycja dla chłopca. Zadbaj o środowisko z ekologicznym produktem. Całość niesamowicie się prezentuje. 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Buciki

  Szukasz wyjątkowego sposobu by przekazać nowinę o zajściu w ciążę? Zamów personalizowany produkt wirtualny z grafiką boho bucików. Umieścimy na nim nadesłane na naszego maila życzenia. Całość niesamowicie się zaprezentuje. Produkt jest ekologiczny, dzięki niemu wesprzesz ekologię! 

  39,98 zł
 • POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian
  39,98 zł
  POWIADOMIENIA o ciąży na telefon elektroniczne Boho Bocian

  Wyjątkowe powiadomienie o ciąży, które zachwyci każdego, kto je otrzyma. Zamów personalizowany produkt w wersji cyfrowej. Zdobi go grafika boho bociana. Całość niesamowicie się prezentuje. Zaskocz bliskich radosną wiadomością!

  39,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Zabawki BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Zabawki BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Zabawki BIAŁA

  Urocza teczka ciążowa przeznaczona do przechowywania dokumentów, wyników badań oraz zdjęć USG. To wspaniałe rozwiązanie dla Przyszłej Mamy, która będzie mogła zachować wszystkie ważne papiery w jednym miejscu. Teczka zdobiona jest grafiką boho zabawek oraz personalizacją, która sprawia, że jest ona jeszcze bardziej wyjątkowa. 

  24,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Boho Zabawki 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Boho Zabawki 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Baby Shower Boho Zabawki 80 kartek

  Notatniki ciążowy to pozwoli uporządkować wszystkie terminy wizyt lekarskich, wyniki badań zdjęcia USG a także pomysły oraz plany w jednym miejscu. To praktyczny upominek w uroczej formie! Okładkę zdobi personalizacja oraz grafika w stylu boho przedstawiająca boho zabawki. 

  29,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA
  11,98 zł
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa 26,5x33,5cm DUŻA

  Śliczna torba prezentowa z napisem Beautiful Day i dekoracyjnym motywem świeżego eukaliptusa. Toba pozwoli elegancko zapakować każdy upominek. Praktyczny dodatek będzie prezentować się wspaniale. 

  11,98 zł
 • TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa
  8,98 zł
  TORBA na prezent Beautiful Day Gałązka Eukaliptusa

  Torba prezentowa z dekoracyjnym motywem gałązki eukaliptusa. Wspaniały dodatek pozwoli elegancko wręczyć upominek dla bliskiej osoby. Torb wykonano z grubego papieru wysokiej jakości, dzięki czemu prezentuje się bardzo elegancko. 

  8,98 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)
  59,99 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Kołyska (+sznurek jutowy)

  Śliczny dzienni ciąży to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. W środku można umieścić pamiątkowe fotografie i własne przemyślenia z pełnego emocji okresu ciąży. Dziennik jest podpisany imieniem przyszłej właścicielki i grafiką dziecięcej kołyski w modnym stylu boho.

  59,99 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)
  59,99 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Buciki (+sznurek jutowy)

  Śliczny dziennik ciążowy to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. W środku można umieścić pamiątkowe fotografie oraz własne zapiski. Okładkę dziennika dekoruje personalizowana naklejka z grafiką uroczych dziecięcych bucików. 

  59,99 zł
 • DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy) DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)
  59,99 zł
  DZIENNIK CIĄŻY na zdjęcia USG Z IMIENIEM Boho Mama (+sznurek jutowy)

  Śliczny dziennik ciąży to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. Dziennik jest udekorowany na okładce śliczną naklejką z grafiką przyszłej Mamy i imieniem przyszłej właścicielki. W środku można umieścić fotografie dziecka i przyszłej Mamy, złote myśli czy wspomnienia. 

  59,99 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Buciki 80 kartek

  Śliczny notatnik ciążowy to idealny dodatek dla przyszłej Mamy. Notatnik został udekorowany naklejką z imieniem przyszłej Mamy i grafią uroczych boho bucików. W notatniku można umieścić terminy wizyt lekarskich, pytań dotyczących ciąży czy opisy pełnych emocji ciążowych miesięcy.

  29,98 zł
 • NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK ciążowy prezent Z IMIENIEM Boho Mama 80 kartek

  Śliczny notatnik to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. Notatnik został udekorowany naklejką z imieniem przyszłej właścicielki o grafice przyszłej Mamy w modnym stylu boho. W notatniku możesz umieścić terminy wizyt lekarskich, pytania dotyczące ciąży o które chcesz zapytać bliskich oraz własne wpisy o pełnych emocji miesiącach ciąży. 

  29,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Kwiaty Rosegold

  Śliczna teczka na dokumenty ciążowe to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. Różowa teczka została udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki i kwiatową grafiką. Teczka pozwoli utrzymać wszystkie dokumenty ciążowe w jednym podręcznym miejscu. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM kwiaty Różowa

  Śliczna teczka na dokumenty ciążowe pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w jednym podręcznym miejscu. Różowa teczka została udekorowana naklejką udekorowaną grafiką przyszłej Mamy z imieniem przyszłej właścicielki. Piękna teczka to niezbędny dodatek dla każdej przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Kołyska BIAŁA

  Teczka na dokumenty ciążowe pozwoli trzymać wszystkie dokumenty w podręcznym miejscu. Teczka została udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki i dekoracyjną grafika dziecięcej kołyski w stylu boho. Śliczna pamiątkowa teczka prezentuje się wspaniale i jest niezbędnym dodatkiem każdej przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Buciki BIAŁA

  Śliczna teczka na dokumenty ciążowe udekorowana naklejką z imieniem przyszłej właścicielki oraz dekoracyjną grafiką uroczych dziecięcych bucików. Teczka pozwoli trzymać najważniejsze dokumenty w jednym podręcznym miejscu. Piękna pamiątkowa teczka w białym kolorze została udekorowana grafiką w modnym stylu boho.

  24,98 zł
 • TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA
  24,98 zł
  TECZKA ciążowa na dokumenty, USG Z IMIENIEM Boho Mama BIAŁA
  1 Recenzje

  Śliczna teczka ciążowa pozwoli trzymać w jednym podręcznym miejscu najważniejsze dokumenty związane z ciążą. Teczka jest udekorowana naklejką z grafiką przyszłej Mamy wykonanej w modnym stylu boho. Piękna i praktyczna teczka jest podpisana imieniem przyszłej Mamy. 

  24,98 zł
 • JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU
  39,98 zł
  JAK powiedzieć o ciąży WINO MUSUJĄCE Piwonie W PUDEŁKU

  Wyjątkowy upominek pozwoli przekazać bliskim wspaniałą wiadomość o ciąży. W eleganckim białym pudełeczku ozdobionym dopasowaną naklejką umieszczono na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono buteleczkę znakomitego wina musującego. Butelkę ozdobiono naklejką z grafiką przyszłej Mamy i kwiatów piwonii, dopasowaną wstążką i słomkę w złotym kolorze. 

  39,98 zł
 • WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU
  39,98 zł
  WINO MUSUJĄCE Zostaniesz Babcią/Dziadkiem/Tatusiem Premium Różowe Kwiaty W PUDEŁKU

  Wyjątkowy upominek pozwoli w elegancki sposób poinformować bliskich o ciąży. W eleganckim różowym pudełeczku udekorowanym dopasowaną naklejką na naturalnej wełnie drzewnej umieszczono buteleczkę znakomitego wina musującego. Butelkę udekorowano naklejką z grafiką przyszłej Mamy i radosną wiadomością, dopasowaną wstążką i różową słomką. 

  39,98 zł
 • Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU
  79,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży WINO Z PODPISEM Miś z balonikami w PUDEŁKU

  Przepiękne, eleganckie wino w wyjątkowy sposób powie Twoim bliskim o ciąży. Dzięki temu przyszli dziadkowie zostaną poinformowani tak, że nigdy o tym nie zapomną, a pudełko zostanie dla nich wspaniałą pamiątką. Takie wina z pewnością ich oczarują.

  79,98 zł
 • ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK DZIEWCZYNKA ZDRAPKA Ujawnij płeć dziecka SŁONIK DZIEWCZYNKA
  69,98 zł
  Jak powiedzieć o ciąży PROSECCO kryształowe w skrzyni

  Śliczny zestaw upominkowy pozwoli przekazać bliskim wspaniałą wiadomość o ciąży. W eleganckim pudełeczku wykonanym z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono stylizowaną na kryształową butelkę znakomitego prosecco oraz wyśmienite czekoladki pakowane w eleganckie papierki. Wnętrze pudełka ozdobiono personalizowaną karteczką z grafiką...

  69,98 zł
 • GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta) GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)
  13,00 zł
  GRATULACJE ZDRAPKA Zostaniesz Babcią Złote Stópki (+koperta)

  Śliczna zdrapka z gratulacjami dla przyszłej Babci pozwoli w elegancki sposób przekazać radosną wiadomość. Zdrapka jest udekorowana prześliczną grafiką uroczych dziecięcych stópek. Do zdrapki dołączono zawieszkę w kształcie serduszka w kolorze złotym, która umożliwi odczytanie wiadomości. 

  13,00 zł

Ciąża - najmodniejsze prezenty dla Przyszłej Mamy i akcesoria dla dziecka

Czas ciąży stanowi niezwykle emocjonujący okres w życiu każdego człowieka. Zarówno przyszła mama, jak i tata odczuwają ogromne szczęście z powodu oczekiwania dziecka, ale także z pewnością zdają sobie sprawę z wielkiej odpowiedzialności, jaka na nich spoczywa. Jednak w trakcie ciąży radość towarzyszy także ich rodzinom i przyjaciołom. Najbliżsi zwykle służą pomocą i chętnie wspierają przyszłych rodziców, dzięki czemu mogą poczuć oni mnóstwo miłości i rodzinnego ciepła. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że uśmiechy na twarzach najbliższych można wywołać także oryginalnymi i ciekawymi prezentami. Właśnie dlatego na tę szczególną okazję przygotowaliśmy fantastyczne upominki, które można śmiało wręczyć przyszłej mamie. To wyjątkowy sposób na pogratulowanie jej i wyrażenie wsparcia w tym ważnym czasie. W naszej ofercie nie zabrakło też kreatywnych produktów, za pomocą których o ciąży można poinformować partnera czy rodziców. Sprawdź je koniecznie i zaskocz bliskich swoją nowiną!

Prezenty dla Przyszłej Mamy

Chcesz wręczyć swojej partnerce drobny prezent? A może szukasz sposobu na pogratulowanie ciąży córce, siostrze, kuzynce czy przyjaciółce? Przygotowane przez nas prezenty będą dla niej naprawdę miłą niespodzianką. Modnym i ciekawym upominkiem jest zestaw drewnianych tabliczek do zdjęć rosnącego brzucha bądź maluszka. W ten sposób przyszła mama stworzy fantastyczną pamiątkę na całe życie. Równie dobrym rozwiązaniem jest wręczenie ciężarnej kobiecie dziennika ciąży, w którym zbierać można zdjęcia USG, fotografie z sesji czy inne pamiątki. W takim albumie można też zapisać ważne informacje dotyczące ciąży czy wychowywania maluszka. Wszystkie porady zebrane w jednym miejscu będą niezwykle przydatne! Notesy czy teczki na dokumenty bez najmniejszych wątpliwości stanowią naprawdę użyteczne prezenty, które można podarować przyszłej mamie. Co więcej, każdy z upominków ozdobiony został personalizowanym tekstem oraz modnym motywem w naturalnej stylistyce. Obdarowana kobieta będzie zachwycona takim prezentem!

Notatnik ciążowy prezent dla Przyszłej Mamy

Notatnik ciążowy prezent dla Przyszłej Mamy

Jak powiedzieć o ciąży - pomysły

Drobne akcesoria mogą być niezwykle pomocne w tym, aby powiedzieć bliskim o ciąży. Przy użyciu ozdobnych kartek ze zdrapkami możesz nie tylko poinformować rodzinę o oczekiwanym dziecku, ale także zdradzić płeć maluszka! Rodzicom z powodzeniem wręczyć możesz też drewniane tabliczki z wyjmowanym elementem. Pudełka z miejscem na zdjęcie USG to z kolei bardzo uniwersalny dodatek, który możesz podarować każdemu. Obdarowana osoba będzie zachwycona takim sposobem przekazania informacji. Mini butelka wina w ozdobnym opakowaniu, pudrowe cukierki czy bombonierka z krówkami to wyśmienite produkty, które śmiało można wykorzystać do powiedzenia bliskim o ciąży. Z powodzeniem wykorzystać możesz również puzzle i magiczne kubki, które stanowią niezwykle pomysłowe rozwiązanie. Dla Twojego partnera czy rodziców takie prezenty nie tylko będą fantastyczną niespodzianką, ale również pamiątką tego szczególnego dnia. Sprawisz im w ten sposób ogromną przyjemność. Obowiązkowo sprawdź wszystkie nasze projekty i wybierz swój ulubiony!

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł

Jak powiedzieć o ciąży Rodzicom? Pomysł: drewniana układanka z wiadomością