Wybierz Wybierz prezent na Dzień...

Prezenty z Twoim podpisem na każdą okazję! Najpiękniejsze pomysły na prezenty dla Dziadków, Mamy, Taty, Dzień Nauczyciela czy Walentynki. Wybierz praktyczne i oryginalne prezenty, które oczarują Twoich bliskich. W ofercie sklepu znajdziesz kubki z imieniem, notesy z personalizacją, kosze prezentowe dla Niej i dla Niego na każdą okazję. Autorskie i oryginalne pomysły na prezent zachwycą i oczarują Twoich bliskich. Zadbaj o prezent od serca, który będzie dostosowany do okazji!

 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem kryształowym i modną...

  Luksusowy zestaw prezentowy w boxie wykonany ze sztywnej tektury z zadrukowaną grafiką pudrowych kwiatów na kraftowo-białym tle. Zamów stylowy upominek dla kobiety z Prosecco w kryształowej butelce, efektowną świeczką sojową w kształcie kobiecej głowy oraz czekoladą w ozdobnym kartoniku. Wnętrze dopełnione jest przepięknym kwiatem, który dodaje lekkości. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z najmodniejszą świeczką, winem i...

  Niezwykle elegancki upominek w pudełku, który został wykonany z grubej i sztywnej tektury. Zamów prezent z winem musującym w ozdobnej puszce, świecą sojową w oryginalny kształcie, kieliszkiem w czarnym kolorze wykonanym ze szkła oraz jasnym kwiatem, który nadaje delikatności i kobiecego charakteru. Wybieraj box z zawartością najwyższej jakości oraz...

  139,98 zł
 • PREZENT dla Babci z kubkiem, herbatą, czekoladą i miodkiem PM12

  Kosz prezentowy w pudełku ze sztywnej i grubej tektury. Podaruj ukochanej Babci w dniu jej święta przemyślany i praktyczny prezent z modną zawartością. Wybieraj zestaw z kubkiem spersonalizowanym, herbatą aromatyczną z pąkami róż, kawą świeżo paloną oraz słoiczkiem słodkiego miodu. Zamów box z motywem pudrowych kwiatów. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Babci z kubkiem, kawą i słodyczami PM13

  Elegancki i niezwykle praktyczny upominek dla miłośniczki dobrej kawy i słodkości. Zamów prezent z kubkiem z różowym uszkiem, na którym nadrukowane jest imię oraz dopasowana grafika. Wybieraj gotowy kosz prezentowy w ozdobnym boxie z kawą świeżo paloną, czekoladą oraz krówkami śmietankowymi. Motyw pudrowych kwiatów przypadnie do gustu obdarowanej kobiecie!

  129,98 zł
 • PREZENT dla Babci z kubkiem, notesem i czekoladą PM14

  Zamów gotowy kosz prezentowy na Urodziny, Imieniny lub Dzień Babci. Niezwykle oryginalna i stylowa propozycja z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Kupuj box z notesem na spirali, czekoladą oraz długopisem. Spraw radość ukochanej Babci wręczając box z idealnie skomponowaną zawartością. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z kubkiem, herbatą, czekoladą i miodkiem PM15

  Zamów box prezentowy wykonany ze sztywnej tektury z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Niezwykle stylowa propozycja na Urodziny, Imieniny lub Dzień Kobiet. Zamów gotowy zestaw z kubkiem ceramiczny z imieniem oraz dopasowaną grafiką, herbatą z pąkami róż, czekoladą oraz słoiczkiem miodu. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z kubkiem, notesem i czekoladą PM16

  Podaruj upominek w pudełku wykonanym ze sztywnej tektury wysokiej jakości. Zamów gotowy kosz prezentowy z modną grafiką pudrowych kwiatów. W skład prezentu dla Mamy wchodzi: kubek ceramiczny z różowym uchem i personalizacją, notes na spirali z dopasowaną grafiką, czekolada w ozdobnym kartoniku oraz pastelowy długopis. Cały box ozdobiony jest wstążką w...

  129,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z kubkiem, kawą i słodyczami PM17

  Elegancki kosz prezentowy, który można wręczyć ukochanej Mamie. Podaruj idealnie skomponowany upominek dla niej z kubkiem ceramiczny z różowym uchem i personalizacją, kawą świeżo paloną, drobno mieloną, czekoladą w ozdobnym kartoniku oraz krówkami o słodkim, śmietankowym smaku. Wybieraj box na Urodziny, Imieniny lub Dzień Mamy. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z kubkiem, herbatą, czekoladą i miodkiem PM18

  Zamów prezent dla Nauczycielki, który można wręczyć wspólnie z innymi uczniami. Elegancka propozycja w boxie, który został wykonany ze sztywnej tektury. Modna grafika pudrowych kwiatów wpadnie w oko każdej kobiecie. Wybieraj upominek z kubkiem spersonalizowanym, herbatą z pąkami róż, czekoladą oraz miodkiem w szklanym słoiczku. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Panny Młodej z winem musującym PM3

  Zamów elegancki prezent z motywem pudrowych kwiatów w kobiecej odsłonie, który można wręczyć na wiele okazji. Wybieraj upominek z winem musującym w różowej butelce z mrożonego szkła, czekoladą w ozdobnym kartoniku z dopasowaną grafiką oraz solą do kąpieli w szklanym słoiku. Kupuj gotowy zestaw z kwiatami w jasnym odcieniu. Cały box ozdobiony jest...

  119,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Panny Młodej z winem musującym i słodyczami PM4

  Przepiękny zestaw prezentowy z idealnie wyselekcjonowaną zawartością dla niej. Zamów pudełko wykonany ze sztywnej tektury z zadrukowaną grafiką pudrowych kwiatów, które przewiązane jest delikatną wstążką. Kupuj gotowy box z winem musującym w złotej butelce z mrożonego szkła, białą czekolada, krówkami o śmietankowym smaku oraz kwiatami, które wyglądają...

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem i mydełkami ręcznie...

  Zamów elegancki upominek w kobiecej odsłonie na specjalna okazje. Niezwykle stylowa propozycja dla niej w boxie z zadrukowaną grafiką pudrowych kwiatów. Spraw radość bliskiej osobie wręczając gotowy zestaw z winem musującym w kryształowej butelce, pudełkiem z mydełkami ręcznie robionymi oraz słodkimi cukierkami. Całość dopełniona jest kwiatami w jasnym...

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem bezalkoholowym i...

  Przepiękny upominek w formie boxa z motywem pudrowych kwiatów oraz idealnie skomponowaną zawartością dla niej. Wybieraj prezent z winem bezalkoholowym, pudełeczkiem z mydełkami ręcznie robionymi oraz słodkimi cukierkami. Kupuj kobiecy zestaw ozdobiony wstążką. Do boxa można zamówić spersonalizowaną zawieszkę. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z Prosecco PM7

  Zamów gotowy prezent w boxie z motywem pudrowych kwiatów, który wpadnie w oko każdej kobiecie. Wybieraj idealnie skomponowany upominek z produktami wysokiej jakości. W skład zestawu wchodzi: czarna butelka Prosecco, krówki o śmietankowym smaku oraz błyszczyki w przepięknym opakowaniach w kolorze rosegold. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem i kieliszkiem PM8

  Kupuj box prezentowy z motywem pudrowych kwiatów oraz kobiecą zawartością. Zamów gotowy upominek, który wpadnie w oko obdarowanej kobiecie. W skład zestawu wchodzi: wino musujące w czarnej butelce, kieliszek do wina z czarnego szkła oraz krówki śmietankowe zawinięte w ozdobne papierki z dopasowaną grafiką. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem i złotym kieliszkiem PM9

  Szukasz prezentu w kobiecej odsłonie, który można wręczyć na wiele specjalnych okazji? Uniwersalna propozycja ze złotą zawartością, która skradnie serce obdarowanej osobie. Wybieraj gotowy kosz prezentowy z winem musującym w butelce z mrożonego szkła, kieliszkiem do wina oraz krówkami śmietankowymi. Całość dopełniona jest efektownym kwiatem w delikatnym...

  109,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z kubkiem, kawą i słodyczami PM21

  Elegancki kosz prezentowy, który można wręczyć Nauczycielce z okazji Zakończenia Roku lub Dnia Edukacji Narodowej. Wybieraj upominek z kubkiem spersonalizowanym, który został wykonany z ceramiki wysokiej jakości. W skład zestawu wchodzi również: kawa świeżo palona, czekolada w ozdobnym opakowaniu oraz krówki o śmietankowym smaku. Zamów box z motywem...

  129,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z kubkiem, notesem i czekoladą PM24

  Prezent dla Nauczycielki w formie boxa z idealnie skomponowaną zawartością. Wybieraj upominek z motywem pudrowych kwiatów. Gotowy kosz prezentowy w skład, którego wchodzi: kubek z personalizacją oraz kwiatową grafiką, notes na spirali, czekolada w ozdobnym pudełeczku oraz długopis pastelowy. Zamów box ozdobiony wstążką. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Babci zestaw miodowy z kubkiem PM27

  Miodowy zestaw prezentowy, który można wręczyć ukochanej Babci. Niezwykle praktyczna, a zarazem stylowa propozycja w pudełku z grafiką pudrowych kwiatów. Zamów upominek z kubkiem spersonalizowanym, miodem ekologicznym z polskiej pasieki, drewnianą pałką do miodu, mydłami oraz świecą wykonaną z naturalnego wosku pszczelego.

  209,98 zł
 • PREZENT dla Mamy zestaw miodowy z kubkiem PM28

  Podaruj elegancki kosz prezentowy z miodową zawartością. Zamów upominek dla Mamy na Urodziny lub Imieniny. Przepiękny box z kubkiem spersonalizowanym, miodem ekologicznym w szklanym słoiczku, drewnianą pałką do miodu, mydłami oraz świecą z wosku pszczelego. Do prezentu można dokupić spersonalizowaną zawieszkę. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki zestaw miodowy z kubkiem PM29

  Niezwykle oryginalny kosz prezentowy z miodową zawartością. Wybieraj upominek w boxie z zadrukowanym motywem pudrowych kwiatów. Podaruj Nauczycielce zestaw z kubkiem ceramicznym w białym kolorze z imieniem, miodem w szklanym słoiczku, drewnianą pałką do miodu, mydłami oraz świecą z wosku. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci zestaw na odprężenie z kubkiem PM32

  Podaruj ukochanej Babci kobiecy zestaw z idealnie wyselekcjonowaną zawartością. Zamów box z grafiką pudrowych kwiatów w stylowej odsłonie. Wybieraj zestaw na odprężenie z kubkiem spersonalizowanym, solą do kąpieli z pąkami róż, czekoladą w ozdobnym opakowaniu, zapachową świecą w szkle oraz zapałkami w kartoniku w kształcie serca. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Mamy zestaw na odprężenie z kubkiem PM33

  Kobiecy zestaw z idealnie skomponowaną zawartością, który można wręczyć na Urodziny, Imieniny lub Dzień Mamy. Wybieraj box z motywem pudrowych kwiatów, który przewiązany jest delikatną wstążką. W skład zestawu wchodzi: kubek z personalizacją oraz modną grafiką, solą do kąpieli z pąkami róż, czekoladą z ozdobnym opakowaniu, świecą w szkle oraz zapałkami w...

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki zestaw na odprężenie z kubkiem PM34

  Zamów gotowy prezent z motywem pudrowych kwiatów oraz zawartością wysokiej jakości. Niezwykle kobiecy zestaw z kubkiem spersonalizowanym, solą do kąpieli z pąkami róż, czekoladą w opakowaniu, zapachową świecą w szkle oraz zapałkami w kartoniku. Taki upominek można wręczyć Nauczycielce z okazji Zakończenia Roku Szkolnego lub Dnia Edukacji Narodowej. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z kubkiem, modną świecą i kawą PM39

  Przepiękny i modny kosz prezentowy z wyselekcjonowaną zawartością dla niej i grafiką pudrowych kwiatów. Wybieraj upominek z kubkiem spersonalizowanym z różowym uszkiem, efektowną świeczką sojową ręcznie robioną w kształcie kobiecej głowy, kawą rozpuszczalną w szklanym słoiku oraz zapałkami w kartoniku z dopasowaną grafiką. Podaruj Nauczycielce box...

  179,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z kubkiem, modną świecą i kawą PM40

  Elegancki prezent w pudełko z grafiką pudrowych kwiatów. Stylowa propozycja na upominek z okazji Urodzin, Imienin lub Dnia Mamy. Podaruj ukochanej osobie prezent z kubkiem spersonalizowanym, świecą sojową w kształcie kobiecej głowy, kawą rozpuszczalną w słoiku oraz zapałkami w ozdobnym kartoniku. 

  179,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety pudrowego Dla Babci

  Zawieszka wykonana ze sztywnego i białego papieru w białym kolorze. Taki gotowy bilecik z personalizacją oraz tekstem życzeń można przywiązać do boxa prezentowego dla Babci z motywem pudrowych kwiatów. 

  10,00 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety pudrowego Dla Mamy

  Kupuj zawieszkę do prezentu, która sprawi, że cały box będzie wyglądał niezwykle oryginalnie. Biały bilecik wykonany ze sztywnego papieru zawiera nadrukowaną personalizację, życzenia dla Mamy oraz kwiatową grafikę w modnej odsłonie. 

  10,00 zł

Wybierz prezent na Dzień…

Wręczanie prezentów bliskim osobom to jedna z najpopularniejszych tradycji. Podarunki pojawiają się podczas różnego rodzaju uroczystości i świąt, a często także zupełnie bez okazji. Nic w tym dziwnego - nawet drobny upominek potrafi sprawić obdarowywanej osobie ogromną przyjemność. Poszukujesz właśnie trafionego prezentu na Dzień Chłopaka, Kobiet czy Zakochanych? Nie wiesz, co podarować bliskim z okazji Dnia Babci, Dziadka, Matki czy Ojca? A może razem z klasą chcesz zaskoczyć wychowawcę wyjątkowym upominkiem na Dzień Nauczyciela? Na wszystkie te okazje znajdziesz wspaniałe prezenty w naszym sklepie internetowym. Możesz wygodnie zamówić je z dostawą prosto pod wskazany adres - w ten sposób przygotowanie podarunku będzie naprawdę łatwe i wygodne. Zajrzyj do oferty i wybierz najlepszy wariant na wybraną okazję!

Prezenty na Dzień Babci

Z okazji Dnia Babci przygotowaliśmy wiele fantastycznych prezentów w kobiecej stylistyce. Modne kosze prezentowe, drobne upominki i symboliczne akcesoria bez najmniejszych wątpliwości oczarują każdą babcię. Co więcej, wiele z produktów można spersonalizować, dzięki czemu staną się one jedynym w swoim rodzaju podarunkiem. Wśród dostępnych propozycji znalazły się słodycze, notatniki, ceramiczne kubki, miody, herbaty, kawy, sole do kąpieli, poduszki, figurki, fartuchy kuchenne czy alkohole. Sprawdź koniecznie naszą ofertę, aby znaleźć wszystkie stworzone produkty. Spośród tak szerokiej gamy artykułów bez najmniejszego problemu wybierzesz najlepszy wariant dla swojej babci. Piękne wykonanie i przemyślana forma niewątpliwie oczarują adresatkę prezentu. 

Praktyczny prezent dla Babci: zestaw z kubkiem i notatnikiem

Praktyczny prezent dla Babci: zestaw z kubkiem i notatnikiem

Prezenty na Dzień Dziadka

Co podarować dziadkowi w dniu jego święta? Możliwości sprawdzonego prezentu jest naprawdę wiele, jednak najlepiej zdecydowanie nadają się upominki dopasowane do charakteru oraz upodobań adresata. Bardzo uniwersalnymi propozycjami są ceramiczne kubki, notesy, tabliczki wyśmienitej czekolady oraz inne słodkości. Na prezent z okazji Dnia Dziadka wybrać można z powodzeniem również ozdobne poduszki, fartuszki gastronomiczne, ozdobne ramki, zestawy konfitur czy miodów i drewniane figurki. Wiele z proponowanych przez nas produktów możesz spersonalizować za pomocą imienia dziadka lub jego ukochanego wnuka. W ten sposób sprawisz, że upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Autorskie grafiki i barwne motywy z kolei uatrakcyjnią wygląd każdego produktu. 

Prezenty na Dzień Mamy

Dzień Matki jest wyjątkowym wydarzeniem, dlatego warto zadbać o naprawdę szczególny prezent z tej okazji. Co podarować mamie? Kobiece produkty w postaci gustownych zestawów bez najmniejszych wątpliwości oczarują obdarowaną osobę. Worki, skrzynie czy pudełka wypełnione pieczołowicie przygotowanymi upominkami zachwycą każdego. Zwłaszcza, że opatrzone są dodatkowo kartkami z personalizowanymi motywami. Unikalnym prezentem dla mamy jest też kubek, poduszka, fartuszek czy notes z imieniem o niezwykle oryginalnym wyglądzie. Kosmetyki czy słodkości to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które śmiało możesz wykorzystać w czasie Dnia Matki. Każdy z produktów stworzony został z dbałością o najmniejsze szczegóły, a modne i autorskie zdobienia nadają im wyjątkowy charakter. 

Kubek na prezent dla Mamy z piękną sentencją

Kubek na prezent dla Mamy z piękną sentencją

Prezenty na Dzień Taty

Tata jest ważną osobą w życiu każdego człowieka, dlatego z okazji Dnia Ojca warto wręczyć mu fantastyczny prezent, który będzie podziękowaniem za wsparcie i miłość. Jakie produkty najlepiej nadają się na taki podarunek? Z całą pewnością Twojego tatę zachwycą męskie zestawy stworzone według najnowszych trendów. Gustowne pudełka, naturalna wełna drzewna oraz wyjątkowe upominki komponują się ze sobą naprawdę stylowo i zachwycają niebanalnym charakterem. Całości świetnie dopełniają personalizowane kartki z życzeniami. Imię znaleźć można również na kubkach ceramicznych, puzzlach czy innych wyjątkowych akcesoriach. Z okazji Dnia Ojca podarować możesz swojemu tacie słodycze, symboliczne breloczki do kluczy, alkohol czy zabawne gadżety. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz idealne rozwiązanie. 

Prezenty na Dzień Kobiet

Zastanawiasz się, co podarować bliskiej osobie na Dzień Kobiet? Szukasz prezentu dla partnerki, mamy, siostry, córki lub przyjaciółki? Do najpopularniejszych pomysłów należy biżuteria oraz słodycze, dlatego nie mogło zabraknąć ich w naszej ofercie. Co więcej, mamy też gustowne zestawy w pudełkach i skrzynkach, ozdobne poduszki, kubki ceramiczne, fartuchy kuchenne czy satynowe szlafroki. Każdy z nich przygotowany został według najnowszych trendów, dzięki czemu obdarowana kobieta na pewno doceni tak stylową niespodziankę. Motywy kwiatów, gałązek i liści nadają całości niebanalny charakter w naturalnej odsłonie. Możesz śmiało postawić na gotowe kosze prezentowe lub stworzyć je samodzielnie przy pomocy naszych produktów. Uzyskany efekt bez najmniejszych wątpliwości będzie fantastyczny.

Prezenty na Dzień Chłopaka

Prezent na Dzień Chłopaka powinien być utrzymany w oryginalnej, męskiej stylistyce, która od pierwszej chwili zachwyci obdarowaną osobę. Właśnie z tego powodu w naszej ofercie znalazły się produkty z grafikami mężczyzn, symbolami superbohaterów oraz minimalistycznymi motywami. Wśród kolorów zdecydowanie króluje czerń, biel oraz złoto, które nadają prezentom nietuzinkowy wygląd. Do najchętniej wybieranych upominków zaliczane są z kolei kubki ceramiczne, fartuchy kuchenne czy słodycze. To piękne prezenty, które można też połączyć w niebanalne zestawy. Szukasz gotowego podarunku? W takim wypadku wybierz jeden z naszych koszy prezentowych. Boxy wypełnione przemyślanymi i męskimi akcesoriami na pewno zachwycą obdarowaną osobę. Warto wybrać te produkty, które posiadają możliwość personalizacji - będą naprawdę unikalnym prezentem na Dzień Chłopaka.

Prezenty na Walentynki

Dzień Świętego Walentego jest wyjątkowym świętem, w czasie którego zakochani zwykle obdarowują się symbolicznymi prezentami. W ten sposób można pokazać drugiej połówce,  jak wiele dla nas znaczy. Jakie podarunki najlepiej sprawdzają się na taką okazję? Dla dziewczyny bardzo dobrym prezentem jest biżuteria, a także wyśmienite wino, zapachowa świeca lub aromatyczne kosmetyki. Chłopakowi wręczyć można stylowy kufel, piersiówkę, elegancką muchę, a także zabawną podkładkę z piwnym motywem. Ceramiczne kubki czy poduszki z imionami to sprawdzony podarunek na Walentynki. Słodycze, kartka walentynkowa albo ramka ze zdjęciem będą czarującym upominkiem dla drugiej połówki. Każdy z proponowanych przez nas prezentów stworzony został w romantycznej stylistyce, dzięki czemu doskonale wpisuje się w klimat Dnia Zakochanych. 

Prezenty na Dzień Nauczyciela

Nauczyciele mają niezwykle odpowiedzialną rolę kształcenia kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży. Warto więc podziękować im za wysiłek i serce wkładane w swoją pracę podczas Dnia Edukacji Narodowej. To święto, w czasie którego uczniowie zwykle wręczają swoim wychowawcom i innym nauczycielom drobne upominki. Co wybrać na taki podarunek? Bardzo dobrym rozwiązaniem są kosze prezentowe w pudełkach i skrzyniach. To gustowne zestawy z praktycznymi akcesoriami uatrakcyjnione za pomocą personalizacji. Unikalny podarunek z całą pewnością zachwyci Twojego nauczyciela. Symboliczne figurki, słodycze, herbata, kawa czy kosmetyki to inne propozycje produktów, które mogą znaleźć się w prezencie z okazji Dnia Nauczyciela.

Kosz prezentowy dla Nauczyciela z podpisem

Kosz prezentowy dla Nauczyciela z podpisem