prezenty na Kawalerski

prezenty na Kawalerski

Prezenty na Kawalerki które spodobają się każdemu mężczyźnie. Zabawne prezenty na Kawalerski, które wręczycie koledze w jego ostatni wolny wieczór. W ofercie naszego sklepu znajdziecie gotowe zestawy prezentowe na Kawalerski w wyjątkowo męskim stylu. Prezent dla Pana Młodego od kolegów powinien być personalizowany, dzięki czemu będzie zabawną pamiątką na wiele lat! Wieczór kawalerski to wyjątkowa noc która wymaga oryginalnego prezentu!

 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski
  69,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Zestaw Męski

  Prezent na Wieczór Kawalerki dla przyszłego Pana Młodego! Zamieszczony w drewnianej skrzyni z personalizowanymi życzeniami będzie miłym geste ze strony wszystkich obecnych na wieczorze. We wnętrzu skrzyni na wełnie drzewnej umieściliśmy szklanką buteleczkę na bimberek pędzony nocą, czekoladowe cygaro oraz cukierki z nadzieniem alkoholowym. Prezent wprost...

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą
  79,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Whiskey z colą

  Genialny pomysł na prezent na Kawalerski, który uczci ostatni dzień wolności przyszłego Pana Młodego. Personalizowana skrzynia w męskim stylu skrywa w swoim wnętrzu puszkę whisky z colą, czekoladowe cygaro oraz słodkie mleczne cukierki w czerwonych papierkach. Idealny zestaw na pożegnanie ze stanem Kawalerskim.

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski w skrzyni Z IMIENIEM Z muchą i krówkami
  1 Recenzje

  Prezent na Kawalerski w eleganckiej drewnianej skrzyni z personalizowaną kartką w kraftowym stylu. Modna drewniana muszką będzie wspaniałym dodatkiem do niecodziennych stylizacji, śmietankowe krówki w oryginalnych papierkach z napisem "Dla Super Faceta". Do zestawu dorzuciliśmy również szklaną butelkę na bimberek pędzony nocą. Całość wygląda świetnie.

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Chcesz wręczyć Przyszłemu Panu Młodemu elegancki upominek na Wieczorze Kawalerskim? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, skarpetkami bawełnianymi oraz cukierkami. 

  319,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Elegancki zestaw na Wieczór Kawalerski. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu upominek z personalizacją. Motyw graficzny w krafcie prezentuje się niezwykle stylowo. Zamów zestaw z alkoholem, miodem, słodkościami oraz drobnymi przekąskami. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Zestaw prezentowy dla Przyszłego Pana Młodego z elegancką zwartością oraz stylową grafiką. Wybieraj upominek z alkoholem, czekoladą, kamieniami do schładzania napojów, skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. Prezent można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim. 

  299,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Zestaw dla Przyszłego Pana Młodego w eleganckim pudełku prezentowym z oryginalną zawartością. Podaruj box z alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. Ciekawy upominek, który można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim. 

  259,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Prezent na Wieczór Kawalerski w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem, słodyczami, piersiówką, skarpetkami oraz muchą. Praktyczny upominek z wódką przypadnie do gustu Przyszłemu Panu Młodemu. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Irish Cream

  Prezent na Wieczór Kawalerski w eleganckim boxie. Męski zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, migdałami oraz kawą mieloną. Podaruj upominek Przyszłemu Panu Młodemu udekorowany wstążką. Wybieraj zestaw z najlepszymi produktami. 

  229,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Elegancki zestaw na Wieczór Kawalerski z personalizacją. Pudełko prezentowe udekorowane wstążką z grafiką w krafcie prezentuje się niezwykle efektownie. Zamów upominek z alkoholem, likworami, skarpetkami bawełnianymi, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Podaruj Panu Młodemu przepiękny box. 

  219,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Upominek na Wieczór Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Podaruj zestaw z alkoholem premium, skarpetkami bawełnianymi oraz mlecznymi czekoladkami. Box z personalizacją oraz motywem w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Szukasz prezentu dla Przyszłego Pana Młodego? Wybieraj upominek z personalizacją na wieczku oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. Zamów box z alkoholem, kawą mieloną oraz śmietankowymi krówkami. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Zestaw prezentowy na Wieczór Kawalerski z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. Wybieraj box z alkoholem, czekoladą, piersiówką oraz przepysznymi cukierkami. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu wyjątkowy upominek. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Prezent na Wieczór Kawalerski w eleganckim, czarnym boxie z personalizacją oraz stylowym motywem graficznym. Wybieraj upominek z alkoholem, Jackiem Danielsem z colą w puszce, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Podaruj box z oryginalną zawartością Przyszłemu Panu Młodemu. 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁ PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁ
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Efektowny zestaw na Wieczór Kawalerski z alkoholem oraz słodkościami. Podaruj Przyszłemu Panu Młodemu upominek z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej kolorystyce. Całość dopełniona jest złotą wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Upominek dla Przyszłego Pana Młodego z alkoholem oraz słodkościami. Podaruj zestaw z personalizacją oraz motywem graficznym w kraftowo-czarnej kolorystyce. Oryginalny box, który można wręczyć na Wieczorze Kawalerskim. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Efektowny prezent na Kawalerski! Podaruj bliskiemu personalizowane pudełko prezentowe z niesamowitą zawartością. Wewnątrz znajdziesz:  portfel ze skóry naturalnej w brązowym odcieniu, bawełniane skarpetki, długopis w czarnym kartoniku, notes oraz słodkie czekoladki w eleganckich papierkach. Na wieczku umieszczono naklejkę w modnym kraftowym stylu. Ten...

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Zestaw prezentowy dla smakosza słodkości. Wręcz przyjacielowi na Kawalerski piękne pudełko prezentowe. Box zawiera: wino czerwone, krówki śmietankowe, czekoladki w eleganckich papierkach oraz dwa opakowania przepysznych migdałów. Całość dopełnia modna kraftowa naklejka. 

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Niezapomniany prezent na Kawalerski. Energia z czekoladą to pudełko prezentowe zawierające: wino czerwone półwytrawne, świeżo palona kawa mielona z aromatem irlandzkiej whisky, krówki oraz czekolada w stylowej obwolucie. Naklejka w kraftowym stylu została wzbogacona o personalizowaną etykietę. Całość prezentuje się niesamowicie elegancko! 

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w pudełku prezentowym, które tworzy idealny prezent na Kawalerski.  pudełku znajduje się wino musujące, krówki śmietankowe, czekolada Merci w obwolucie, czarny pasek wykonany ze skóry oraz gustowna, drewniana mucha. Wyjątkowości nadaje personalizowana etykieta w przepięknym, kraftowym stylu. Słodka elegancka...

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Niesamowity upominek dla Przyszłego Pana Młodego. Spraw bliskiemu pamiątkę dzięki której miło wspomni swój Kawalerski. Pudełko prezentowe zostało wypełnione: świeczką, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką oraz kostkami do chłodzenia napojów. Dodatkowa personalizacja zawarta na wieczku zdobiona jest kraftową grafiką. Piękny zestaw dla...

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Szukasz prezentu, który przyszły Pan Młody zapamięta na długo? Podaruj mu efektownego boxa! Likier do kawy w małej buteleczce, kawa mielona oraz słodkie krówki o śmietankowym smaku zostały umieszczone w czarnym pudełku. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z motywem kraftowym. Słodka przyjemność z kawą zachwyci każdego miłośnika słodkości i...

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Zbliża się Kawalerski przyjaciela? Podaruj mu pudełko prezentowe pełne słodyczy! W środku znajdziesz: torebkę z migdałami w belgijskiej czekoladzie, torebkę z migdałami w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz choco stick. Zestaw idealny do popołudniowego trunku zawiera także personalizowaną etykietę z pięknym, kraftowym motywem. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Prezent dla eleganckiego mężczyzny! Wręcz przyjacielowi na Kawalerski pudełko prezentowe.  W zestawie znajduje się męski portfel skórzany, skarpetki bawełniane oraz drewniana mucha. Na wieczku umieszczona została personalizowana etykieta z życzeniami oraz efektowną, kraftową grafiką. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Niesamowity prezent, który zachwyci przyszłego Pana Młodego! Świeczka w szklanym słoiczku, czarna piersiówka oraz krówki o śmietankowym smaku umieszczono w pięknym personalizowanym pudełku. Na wierzchu znalazła się naklejka zdobiona delikatnym, krafotwym motywem. To prezent, który wpadnie w gust każdemu mężczyźnie.

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Szukasz upominku, który zachwyci obdarowanego? Wręcz przyszłemu Panu Młodemu prezent z efektownymi życzeniami, personalizacją oraz wysokiej jakości produktami. Wino musujące, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem oraz krówkami zostały umieszczone w czarnym pudełku prezentowym. Na wieczku umieszczono kraftową naklejkę. Ten prezent pozwoli na odrobinę...

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Chill Time PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Chill Time

  Wspaniały upominek dla każdego mężczyzny! Wręcz przyjacielowi na Kawalerskim niezapomniany prezent. Czarne pudełko prezentowe z wysokiej jakości produktami zawiera:  słodkie cukierki, fistaszki do pochrupania oraz mała butelka Prosecco. Piękna kraftowa grafika znajdująca się na wieczku zawiera personalizację oraz życzenia. Ten box pozwoli na odrobinę...

  79,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Szukasz efektownego prezentu dla brodatego przyjaciela, który będzie miał Kawalerski? Wręcz mu personalizowane pudełko prezentowe zawierające: zestaw z olejkiem, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, szczotką oraz drewnianym grzebieniem. Mega box na wieczku pudełka zawiera personalizowaną etykietę z życzeniami, personalizacją oraz grafiką jelenia w...

  179,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Męska Regeneracja PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Męska Regeneracja

  Prezent na Kawalerski w nietypowym wydaniu. Wykorzystaj pudełko prezentowe z niesamowitą zawartością dekorowane personalizowaną etykietą by przekazać życzenia przyszłemu Panu Młodemu. Pudełko zawiera:  żel pod prysznic, mydło, elegancką muchę, czekoladki oraz kamienie do whisky. Naklejka z motywem jelenia w garniturze prezentuje się niesamowicie...

  149,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Szukasz prezentu na Kawalerski? Zaskocz przyszłego Pana Młodego personalizowanym pudełkiem prezentowym w którym zawarto: męski portfel, pasek dla mężczyzny, skarpetki bawełniane, drewnianą muchę oraz słodkie czekoladki. Zestaw klasycznego mężczyzny zdobi etykieta z eleganckim jeleniem w towarzystwie personalizacji oraz życzeń. To wyjątkowy upominek! 

  199,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Czekoladowy Wieczór

  Podarujcie przyszłemu Panu Młodemu wyjątkowy, personalizowany prezent. Zamówcie czarne pudełko zdobione srebrną naklejką na której znajdują się życzenia. W środku umieścimy dużą butelkę Brandy, czekoladki Solidarność, czekoladę Lindt o smaku whisky oraz cukierki Bimberki. Całość wspaniale się komponuje. 

  189,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej osoby. Podaruj przyjacielowi na Kawalerskim personalizowane pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W  zestawie znajduje się mucha materiałowa, skarpetki bawełniane, męski portfel oraz pasek. Całość dopełnia personalizacja zawarta na srebrnej etykiecie. 

  159,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Szukasz prezentu na Kawalerski dla kumpla? Jeśli tak, to polecamy ten zestaw!Zapakowany w eleganckie pudełko z personalizacją i super tekstem "I po chłopie" który rozbawi przyszłego Pana Młodego. Zestaw zawiera w sobie pyszną czekoladę ręcznie robioną, mleczne cukierki i otwieracz do piwa. By po całonocnej imprezie przyszły Pan Młody odzyskał energie...

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza I

  Upominek idealny dla miłośnika piw. Zamów zestaw z pistacjami, fistaszkami, nerkowcami, skarpetkami oraz podkładką do piw. Prezent, który można wręczyć Panu Młodemu na Wieczorze Kawalerskim. Wybieraj box z personalizacją. 

  99,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski box Z IMIENIEM Zestaw piwny ZE SKARPETKAMI

  Prezent na Kawalerski zawarty w kraftowym pudełku. Kufel, fistaszki, skarpetki, podkładka do piwa to propozycja dla piwosza. Na wieczku umieszczono dopasowaną naklejkę z personalizowanymi życzeniami. Zaskocz przyjaciela przepięknym upominkiem! 

  89,98 zł
 • PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  89,98 zł
  PREZENT na Kawalerski Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Prezent na Kawalerski dla Przyszłego Pana Młodego. Zapakowany w gustowne kraftowe pudełko z personalizowaną kartką z najlepszymi życzeniami. Elegancki szklany kufel, fistaszki, podkładka oraz krówki piwosza to świetny zestaw dla wielbiciela piwnych trunków. Prezent jest pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia.

  89,98 zł

Prezenty na kawalerski

Czeka Cię wieczór kawalerski kumpla? Prezent na kawalerski będzie świetnym gestem dla Przyszłego Pana Młodego. Wybierając na wieczór kawalerski koniecznie zabierz ze sobą również mnóstwo energii i fantastyczny humor. Przyszłemu Panu Młodemu  warto wręczyć przemyślany i ciekawy prezent, który sprawi mu szczególną przyjemność. Taki podarunek wręczony indywidualnie lub z innymi uczestnikami imprezy bez dwóch zdań spodoba się obdarowanemu mężczyźnie i wywoła uśmiech na jego twarzy. Dzięki prezentowi przyszły Pan Młody poczuje się naprawdę wyróżniony i bardzo dobrze zapamięta swój wieczór kawalerski. Estetycznie zaprojektowane upominki z wysokiej jakości materiałów to sprawdzone rozwiązanie na niespodziankę dla przyjaciela. Wystarczy, że wybierzesz najlepiej dopasowany do niego podarunek, a na pewno sprawisz przyszłemu Panu Młodemu ogromną radość. 

Elegancki prezent na kawalerski

Wieczór kawalerski ma całkiem szykowny charakter. Ostatnia impreza z kolegami przed dniem ślubu powinna więc na długo zapaść w pamięci przyszłego Pana Młodego. Ekskluzywne i oryginalne kosze prezentowe na kawalerski stanowią rewelacyjną niespodziankę dla przyjaciela, którą z powodzeniem można wręczyć podczas imprezy. Box wykonany z grubej tektury wyłożony został dekoracyjnym wypełnieniem w ciemnym kolorze, który pozwala estetycznie wyeksponować wszystkie produkty wchodzące w skład zestawów. Komplety w odcieniach czerni, bieli i złota to naprawdę gustowne prezenty na wieczór panieński. Umieszczone w nich piersiówki na kawalerski, satynowe muchy, czekoladki, pudełka na osobiste drobiazgi czy kostki do chłodzenia drinków na pewno przypadną do gustu obdarowanemu mężczyźnie. 

Personalizowany prezent na kawalerki z winem i muszką

Personalizowany prezent na kawalerki z winem i muszką 

Śmieszne prezenty na kawalerski

Ogromną popularnością cieszą się zabawne prezenty na wieczór kawalerski. Śmieszne kosze prezentowe zaprojektowane w niepowtarzalnej stylistyce są znakomitą propozycją, którą możesz z powodzeniem wykorzystać w trakcie imprezy. Szczególnie dobrym pomysłem będą śmieszne zestawy na kawalerski z piwnym motywem.  Niebanalny nadruk umieszczony na opakowaniu, a także produktach wchodzących w skład kosza prezentowego uatrakcyjni wygląd całości. Śmietankowe krówki, skarpetki, podkładki pod kubek, paczki z orzechami czy kufle to artykuły, które kapitalnie się ze sobą komponują. Możesz z powodzeniem wybrać ulubiony wariant i zaskoczyć nim przyszłego Pana Młodego. Tak zabawny prezent z okazji wieczoru kawalerskiego będzie niezapomnianym elementem imprezy!

Prezent dla Pana Młodego od kolegów

Nasze kosze prezentowe to niezawodny pomysł na podarunek dla przyjaciela. Boxy czy drewniane skrzynie stanowią estetyczny, a zarazem niezwykle modny sposób na zapakowanie upominków. Eko trendy są obecnie hitem, dlatego dobrze jest postawić na nie, przygotowując prezenty. Co więcej, każdy kosz prezentowy ozdobiony został kartką z dopasowanym motywem i personalizowanymi życzeniami. Tak unikalne rozwiązanie powoduje, że prezent dla Pana Młodego jest osobisty i jedyny w swoim rodzaju. Obdarowany mężczyzna bez dwóch zdań dobrze zapamięta taki podarunek. W zestawach znaleźć można alkohole, słodycze czy akcesoria, które na pewno przypadną mu do gustu. Gorąco polecamy też drobne upominki w postaci wieszaka na garnitur czy ceramicznego kubka. Przy ich pomocy można wykonać kosz prezentowy DIY, który jeszcze bardziej zachwyci przyszłego Pana Młodego.

Prezent na kawalerski z czekoladą i piersiówką

Prezent na kawalerski z czekoladą i piersiówką