Wybierz Prezenty na Komunię

Prezenty na Komunie dla chłopca i dziewczynki. Najmodniejsze pamiątki komunijne w drewnianych pudełeczkach, które będą pamiątką na wiele lat! Spersonalizowany prezenty na Komunię dla Chrzestnych, Dziadków i gości! W ofercie naszego sklepu znajdziecie drobne podziękowania dla gości w formie czekoladek, lizaków lub krówek. Nie zapomnijcie o prezentach dla Dziadków i Chrzestnych! Wyjątkowe zestawy prezentowe podziękują im za udział w tej ważnej uroczystości. Tak przygotowane prezenty sprawią radość wszystkim obdarowanym osobom!

Prezenty na Komunię

Pierwsza Komunia Święta jest eleganckim i podniosłym wydarzeniem. Z tego też powodu wszystkie produkty kupowane na taką uroczystość powinny oddawać jej odświętny charakter. Nie inaczej jest w przypadku prezentów. Mowa zarówno o pamiątkach wręczanych dziecku komunijnemu, jak i podziękowaniach dla Rodziców Chrzestnych, dziadków oraz innych gości zaproszonych na Komunię. Każdy z prezentów przygotowanych na tak szczególną uroczystość powinien bezbłędnie pasować do jej stylistyki. Właśnie dlatego przygotowaliśmy szeroką gamą produktów, które będą fantastyczną niespodzianką dla dziecka komunijnego oraz jego najbliższych. W poszukiwaniu odpowiednich produktów zajrzyj do jednej z naszych kategorii. Bez najmniejszych wątpliwości znajdziesz wśród nich wysokiej jakości prezenty dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań.

Prezenty na Komunię dla dziecka i pamiątki komunijne

Wśród prezentów komunijnych dla dziecka znaleźć można wiele produktów, które stanowią znakomitą pamiątkę tego szczególnego dnia. Dużą popularnością bez najmniejszych wątpliwości cieszą się symboliczne łańcuszki z krzyżami czy aniołkami. Na prezent dziecku można śmiało wręczyć też Pismo Święte, ozdobny obrazek lub dziesiątkę różańca. Polecamy gorąco także nasze kosze prezentowe, wewnątrz których umieszczone zostały rozmaitego rodzaju upominki. Tak przygotowane produkty oczarują każde dziecko. Skarbonki czy specjalne pudełka są z kolei bezbłędnym sposobem na wręczenie obdarowywanej osobie gotówki. Każdy prezent został ozdobiony za pomocą personalizowanego tekstu z życzeniami oraz modnego motywu. Grafiki w biało-złotej kolorystyce to ponadczasowe rozwiązanie, choć śmiało postawić możesz też na produkty w naturalnej odsłonie. Dziecko doceni tak piękny podarunek wręczony przez bliską osobę. 

Pamiątka I Komunii Świętej z dziesiątką różańca

Pamiątka I Komunii Świętej z dziesiątką różańca

Podziękowania dla gości na Komunię

Organizując Pierwszą Komunię dziecka, dobrze jest pamiętać o podziękowaniach dla zaproszonych osób. To naprawdę wyjątkowy gest, który sprawi przyjemność wszystkim gościom. Jakie upominki wybrać na podziękowania komunijne? Z całą pewnością znakomicie sprawdzą się wszelkiego rodzaju słodkości: czekoladki, lizaki, krówki, cukierki czy słoiczki z miodem. Stylowo przygotowane zostały również aromatyczne herbaty, małe zapachowe świece, bileciki i dziesiątki różańca. Symboliczne aniołki i personalizowane magnesy stanowią niezwykle oryginalne podziękowania na Pierwszą Komunię. Tak pomysłowe rozwiązanie bez dwóch zdań spodoba się bliskim Twojego dziecka. Bardzo dobrym podziękowaniem dla gości będzie też ciasto lub inne smakołyki pozostałe po przyjęciu i zapakowane do specjalnie przygotowanych pudełek. 

Świeca sojowa podziękowanie dla gości komunijnych ze złotą hostią

Świeca sojowa podziękowanie dla gości komunijnych ze złotą hostią

Podziękowania dla Chrzestnych i dziadków na Komunię

Zarówno Rodzice Chrzestni, jak i dziadkowie odgrywają niezwykle istotną rolę w życiu dziecka. Z tego powodu na pewno sprawisz im ogromną przyjemność za pomocą szczególnych podziękowań w dniu Komunii Twojej pociechy. Fantastycznym prezentem dla bliskich może być duża, gustowna skrzynia z miodami, słodyczami czy konfiturami. Możesz także z powodzeniem podarować im jeden z naszych zestawów w drewnianych pudełkach z symbolicznymi figurkami słoni, aniołków lub Matki Boskiej z Dzieciątkiem. Czekoladki, bransoletki, śmietankowe krówki, sole do kąpieli i herbata to inne przykłady produktów zamkniętych w koszach prezentowych dla Chrzestnych i dziadków. Mniejsze upominki w postaci drewnianych aniołków, ceramicznych kubków, kartek, bombonierek lub dziesiątek różańca zostały przygotowane w równie czarujący sposób. Na pewno spodobają się obdarowanym osobom.

Podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków z miodami w skrzyni

Podziękowanie dla Chrzestnych lub Dziadków z miodami w skrzyni