prezenty na Dzień Dziadka

prezenty na Dzień Dziadka

Prezent dla Dziadka jaki wybrać na Dzień Dziadka, Święta czy urodziny? Dobrym wyborem jest zdecydowanie praktyczny lub zdrowy prezent dla Dziadka, który będzie wspaniałym wyborem. Prezenty dla Dziadka z personalizacją cieszą się największym powodzeniem. Warto postarać się także o prezent dostosowany do hobby i zainteresowań np. prezent dla Dziadka majsterkowicza czy Dziadka kierowcy. Prezenty dla Dziadka od wnuka pozwolą wyrazić miłość i docenić Dziadziusia. Będą piękną i trwałą pamiątką z Dnia Dziadka i wyjątkowym upominkiem od serca.

 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro II MEGA

  Upominek idealny na Dzień Dziadka! Produkt z personalizacją oraz etykietą wykonaną w kraftowym stylu został wypełniony wysokiej jakości produktami. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, migdałami, fistaszkami oraz krówkami o śmietankowym smaku. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA
  209,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Retro I MEGA

  Prezent w stylu retro dla Dziadka! Oryginalna propozycja, która zawiera wysokiej jakości produkty umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym  Czarny box z wódką, czekoladą Merci w obwolucie, migdałami, pistacjami oraz przepysznymi fistaszkami do pochrupania. Dziadek będzie zachwycony!

  209,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Siła i Moc PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Siła i Moc
  269,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Siła i Moc

  Wyjątkowy prezent dla Dziadka zamknięty w kraftowym boxie! Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, krówkami, pistacjami, nerkowcami oraz migdałami. Na wieczku znajduje się naklejka zawierająca personalizację oraz motyw eleganckiego jelenia. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Szukasz efektownego prezentu na Dzień Dziadka? Zamów upominek z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Do produktu dołączona zostanie personalizowana naklejka w srebrnym odcieniu. Całość stanowi prezent idealny!

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Elegancki prezent na Dzień Dziadka. Wybierz upominek z oryginalną zawartością. Zestaw z alkoholem premium, czekoladą, piersiówka z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta z grafiką w srebrnym odcieniu. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Wspaniały prezent zawarty w pudełku prezentowym! Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do bogatego wnętrza dołożymy personalizowaną etykietę z wyjątkowymi życzeniami. Dziadek będzie zachwycony. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Biały Bocian Mały PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Biały Bocian Mały
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Biały Bocian

  Cudowny prezent na Dzień Dziadka! Upominek z wódką premium oraz przepysznymi cukierkami. Na wieczku znajdują się personalizowane życzenia. Całość stanowi idealny zestaw dla mężczyzny! 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Biały Bocian MEGA

  Wspaniały upominek na Dzień Dziadka! Czarny box z alkoholem, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci w obwolucie, cukierkami oraz czarną herbatą ekspresową. Wszystkie produkty zostały idealnie dopasowane, ich dopełnienie stanowi personalizowana naklejka.

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzi zestaw z alkoholem premium, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami dla Dziadka. Na wieczku pudełka umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w srebrnym odcieniu. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Oryginalny prezent, który zaskoczy Dziadka! Zamów zestaw z alkoholem premium, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci w specjalnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Personalizowana etykieta z grafiką w srebrnym odcieniu zawiera wyjątkowe życzenia. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Chcesz wręczyć Dziadkowi wyjątkowy prezent? Podaruj mu upominek zawarty w czarnym pudełku prezentowym. Zestaw z materiałową muchą, skarpetkami bawełnianymi, męskim portfelem skórzanym oraz paskiem ze skóry. Całość dopełni personalizowana etykieta z grafiką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen
  169,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Prawdziwy Dżentelmen

  Fantastyczny prezent na Dzień Dziadka! Wręcz bliskiej osobie personalizowany upominek w którym umieszczono wysokiej jakości produkty. Zestaw ze świecą sojową, skarpetkami, kamieniami do whisky oraz pralinami został umieszczony w czarnym pudełku prezentowym. Życzenia zawarte na etykiecie poruszą każdego mężczyznę! 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Niezbędnik dzikiego byczka

  Wyjątkowy prezent dla Dziadka. Zamów zestaw z krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną oraz białym kubkiem z grafiką oraz imieniem. Bogate wnętrze dopełnia personalizowana etykieta z grafiką eleganckiego jelenia w garniturze.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM na męską energię Kawa z Czekoladą

  Wspaniały prezent dla Dziadka, który zapamięta na długo! Zamów zestaw z syropem do kawy, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladą Merci w obwolucie oraz kawą mieloną. Produkty zostały umieszczone w kraftowym boxie do którego dołączymy personalizowaną etykietę z życzeniami. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Box Pełen Słodyczy

  Zestaw prezentowy idealny dla Dziadka. Kraftowe pudełko prezentowe zawiera upominek z czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną, krówkami o śmietankowym smaku, choco stickiem oraz papierowymi serwetkami z motywem jelenia. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką jelenia w garniturze. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Zestaw dla brodacza to idealny prezent dla brodatego Dziadka! Zamów upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Wszystkie produkty zostały umieszczone w pudełku prezentowym do którego dołączono etykietę z grafiką jelenia w garniturze.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw klasycznego mężczyzny

  Prezent dla Dziadka w wyjątkowym wydaniu! Zamów upominek ze stylowym portfelem, paskiem, bawełnianymi skarpetkami, drewnianą muchą oraz czekoladkami. Wszystkie produkty zostały umieszczone w kraftowym pudełku. Na jego wieczku znajduje się personalizowana etykieta z życzeniami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Wspaniały prezent dla brodatego Dziadka! Zamów box z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, grzebieniem, drewnianą muchą oraz śmietankowymi krówkami. Urocza naklejka zdobiona grafiką jelenia w garniturze zawiera przepiękne, personalizowane życzenia. Dziadek będzie zachwycony.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Męska Pielęgnacja z Portfelem

  Wyjątkowe pudełko prezentowe dla Dziadka. Pielęgnacyjny upominek w którego skład wchodzi: żel pod prysznic, mydło, krówki o śmietankowym smaku, czekolada Merci w obwolucie oraz męski portfel. Dopełnienie stanowią personalizowane życzenia, które poruszą każdego mężczyznę. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami
  69,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z migdałami

  Wspaniały upominek dla Dziadka z personalizacją. Zamów zestaw, który zawiera dwa opakowania migdałów oraz choco stick w woreczku. Przyjemność z migdałami dopełnia personalizowana etykieta z grafiką w stylu kraftowym. Całość stanowi idealny zestaw na Dzień Dziadka. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chwila Odprężenia PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chwila Odprężenia
  89,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chwila Odprężenia

  Upominek dla Dziadka umieszczony w czarnym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z winem musującym w przepięknej butelce, migdałami w mlecznej czekoladzie oraz przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku. Personalizowana etykieta zawiera przepiękne życzenia. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chill Time PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chill Time
  79,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Chill Time

  Wspaniały upominek z przepyszną zawartością. Zamów zestaw z cukierkami, fistaszkami do pochrupania oraz mała butelką Prosecco. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z życzeniami dla Dziadka. Ukochany Dziadek będzie zachwycony otrzymanym prezentem. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Personalizowany upominek z wysokiej jakości produktami. Wszystkie elementy zostały umieszczone w pudełku prezentowym. W środku znajdziesz zestaw z portfelem z naturalnej skóry, bawełnianymi skarpetkami w brązowej kolorystyce oraz drewnianą muchą. Naklejka umieszczona na boxie zawiera przepiękne życzenia. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą
  79,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Słodka Przyjemność z Kawą

  Podaruj ukochanemu Dziadkowi wyjątkowy upominek! Personalizowane pudełko prezentowe zawiera idealnie skomponowaną zawartość. W skład zestawu wchodzi: syrop do kawy, kawa mielona oraz śmietankowe krówki. Na wieczku boxa znajduje się samoprzylepna naklejka w kraftowym stylu.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Prezent dla Dziadka w wyjątkowym, kawowym wydaniu. W środku znajdziesz zestaw z nalewką o kawowym smaku, kawą mieloną o wyjątkowym aromacie oraz śmietankowymi krówkami. Wszystkie produkty zostały wyłożone na naturalnej wełnie drzewnej. Na wieczku pudełka zamieszczono samoprzylepną naklejkę z życzeniami. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Wspaniały upominek dla Dziadka! Wręcz bliskiemu pudełko prezentowe wypełnione po brzegi produktami. Upominek z nalewką o smaku orzecha w czekoladzie, migdałami oraz przepysznymi krówkami o śmietankowym smaku to idealna propozycja dla fana orzechów. Personalizowane życzenia zachwycą każdego Dziadka! 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Zestaw prezentowy dla Dziadka umieszczony w czarnym pudełku prezentowym. Zamów idealny upominek z kubkiem z czarnym uchem, kawą mieloną o aromacie irlandzkiej whisky oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wyjątkowe życzenia zostaną umieszczone na personalizowanej etykiecie w stylu kraftowym. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Podziękuj Dziadkowi za pomocą przepięknego prezentu. Podaruj mu pudełko prezentowe pełne wysokiej jakości produktów. W środku znajdziesz zestaw z winem musującym w przepięknej butelce, śmietankowymi krówkami, czekoladą Merci w obwolucie, paskiem ze skóry oraz drewnianą muchą. Dopełnienie stanowi personalizowana etykieta z życzeniami.

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Prawdziwego Mężczyzny

  Wspaniały zestaw prezentowy przeznaczony dla Dziadka! Podziękuj dziadkowi za pomocą upominku ze świecą sojową ręcznie robioną, czarną piersiówką w ekoskóry oraz krówkami o śmietankowym smaku. Na wieczku umieścimy personalizowane życzenia na kraftowej grafice. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Fantastyczny prezent zawarty w czarnym pudełku prezentowym wspaniale sprawdzi się jako prezent Imieninowy, Urodzinowy lub na Dzień Dziadka. Sprezentuj radość ukochanemu dziadkowi wręczając mu zestaw z męskim portfelem, czarnym notesem, długopisem, skarpetkami bawełnianymi oraz przepysznymi czekoladkami. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Oryginalny Zestaw Dżentelmena został przygotowany z myślą o Dziadku. W skład prezentu wchodzi upominek ze świecą sojową ręcznie robioną, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką oraz kamieniami do schładzania napojów. Wszystkie produkty zostały umieszczone w pudełku prezentowym dopełnionym samoprzylepną naklejką z życzeniami.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Upominek dla Dziadka! Elegancki zestaw z syropem do kawy, śmietankowymi krówkami, kawą mieloną, kubkiem wykonanym z ceramiki oraz przepysznymi migdałami w mlecznej czekoladzie. Dodatkowo do pudełka prezentowego dołączono personalizowaną etykietę. To prezent idealny na Imieniny, Urodziny, Dzień Dziadka

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Fantastyczna propozycja prezentu dla Dziadka! Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym. Zestaw z syropem do kawy, kawą mieloną, czarnym kubkiem termicznym oraz przepysznymi czekoladkami. Całość dopełnia naklejka z życzeniami. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Szukasz wyjątkowego prezentu dla Dziadka? Podaruj mu upominek z winem półwytrawnym, kawą mieloną, przepysznymi, śmietankowymi krówkami oraz czekoladą Merci w eleganckiej obwolucie. Wszystkie produkty zawarte zostały w czarnym pudełku prezentowym. Na jego wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z życzeniami.

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT dla Dziadka pudełko Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Słodki zestaw dla ukochanego Dziadka! Zamów upominek z winem o przepysznym smaku, krówkami, czekoladkami oraz przekąskami do pochrupania. Idealnie dobrane produkty zostały umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym. Dziadek będzie zachwycony. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Na apetyt

  Zestaw Na apetyt został stworzony specjalnie dla mężczyzny! Zamów upominek dla Dziadka z alkoholem, czekoladą Merci w obwolucie, kawą mieloną, migdałami w czekoladzie, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami do pochrupania. Produkty wzbogaca personalizowana etykieta z grafiką w stylu kraftowym. 

  179,98 zł

Prezenty na Dzień Dziadka i eleganckie prezenty dla Dziadka. Zobacz najciekawsze pomysły

Dziadkowie odgrywają istotną rolę w życiu każdego człowieka. Całkiem często mają oni spory wpływ na wychowanie oraz rozwój dziecka, a także służą dobrą radą oraz wsparciem. Bywają także mediatorami w sporach z rodzicami czy powiernikami sekretów. Bez wątpienia najlepsze wakacje spędza się właśnie u dziadków, dzięki czemu nawet po wielu latach można wracać do nich we wspomnieniach. Nic więc dziwnego, że 22 stycznia to tak ważna data - w końcu to narodowe święto wszystkich dziadków! Z tej okazji wnukowie składają dziadkom najlepsze życzenia oraz przynoszą wspaniałe prezenty. Upominki bywają ręcznie wykonane oraz kupne, a także mają rozmaite wielkości i formy. Tak naprawdę dla dziadków najbardziej liczy się sama pamięć i czas spędzony z ukochanym wnukiem. Warto jednak wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego mężczyzny za pomocą wyjątkowego prezentu. 

Prezent na Dzień Dziadka super pomysły

Szukasz naprawdę stylowego podarunku dla swojego dziadka? Taką niespodziankę możesz sprawić mu nie tylko z okazji Dnia Dziadka, ale także podczas innych świąt i uroczystości, np. Świąt Bożego Narodzenia. Niepowtarzalny prezent znaleziony pod choinką sprawi dziadkowi prawdziwą radość. Jeśli zastanawiasz się, jaki podarunek będzie najlepszy, musisz zastanowić się, co tak naprawdę spodoba się obdarowywanej osobie. Dla jednych będą to słodkości, dla innych natomiast symboliczna pamiątka. Dobrym wyborem będzie słodki prezent dla Dziadka umieszczony w drewnianym kuferku. Bez względu na rodzaj podarunku pamiętaj o tym, aby był wręczony prosto z serca. Wysokiej jakości prezent wybrany specjalnie na daną okazję bez najmniejszych wątpliwości oczaruje Twojego dziadka i na długo zapadnie mu w pamięci. Na szczęście, w naszym sklepie wszystkie podarunki przygotowywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Słodki kosz prezentowy dla Dziadka z podpisem

Słodki kosz prezentowy dla Dziadka z podpisem

Kreatywny prezent dla Dziadka

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla swojego dziadka? Taki podarunek może mieć naprawdę różne formy, choć jedną z najlepszych niewątpliwie będzie kosz prezentowy. Zestaw upominków zamkniętych w ozdobnym opakowaniu to oryginalny i niebanalny podarunek na dowolną okazję. Możesz go wręczyć na Dzień Dziadka, Gwiazdkę, urodziny czy inne święto, a na pewno sprawisz przyjemność obdarowanej osobie. W takim zestawie można znaleźć smakowite słodycze w postaci czekoladek, krówek, lizaków, a nawet konfitur czy miodów. Wspaniałą propozycją będą też eko kosze prezentowe z herbatą, suszoną pomarańczą albo wysokiej jakości winem. Całości świetnie dopełniają personalizowane życzenia nadrukowane na ozdobnym papierze. Taki prezent urzeknie każdego!

Zdrowy prezent dla Dziadka z herbatą i miodem

Zdrowy prezent dla Dziadka z herbatą i miodem

Co kupić Dziadkowi na urodziny?

Prezent dla dziadka w postaci kosza prezentowego to niezawodne rozwiązanie. Podarunek może być jednak także nieco mniejszy. Jeśli wybierzesz praktyczny upominek lub symboliczny dodatek, bez wątpienia także mile zaskoczysz swojego dziadka. Obecnie w modzie są eko trendy, więc bardzo dobrym pomysłem są produkty wykonane z drewna czy innych naturalnych materiałów. Ogromną popularnością cieszą się również prezenty personalizowane. Imię umieszczone na podarunku dla dziadka uczyni całość naprawdę osobistym prezentem, który można wręczyć na dowolną okazję. W naszym sklepie internetowym dostępne są fartuchy, kubki, ramki, poduszki oraz bombonierki, które z powodzeniem wykorzystać można na prezent dla ukochanego dziadka.