prezenty na Dzień Dziadka

prezenty na Dzień Dziadka

Prezent dla Dziadka jaki wybrać na Dzień Dziadka, Święta czy urodziny? Dobrym wyborem jest zdecydowanie praktyczny lub zdrowy prezent dla Dziadka, który będzie wspaniałym wyborem. Prezenty dla Dziadka z personalizacją cieszą się największym powodzeniem. Warto postarać się także o prezent dostosowany do hobby i zainteresowań np. prezent dla Dziadka majsterkowicza czy Dziadka kierowcy. Prezenty dla Dziadka od wnuka pozwolą wyrazić miłość i docenić Dziadziusia. Będą piękną i trwałą pamiątką z Dnia Dziadka i wyjątkowym upominkiem od serca.

 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty zestaw czekoladowy KM6 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty zestaw czekoladowy KM6
  189,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty zestaw czekoladowy KM6

  Szukasz idealnego prezentu na urodziny, Dzień Dziadka czy Święta? Ten męski box to świetny wybór! W środku pięknego kraftowego pudełka znajdziemy kawę w pięknym kartoniku, przepyszne migdały w belgijskiej czekoladzie, czekoladę do picia w przepięknej puszce oraz pyszne krówki prawdziwego mężczyzny.

  189,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, na kawalerski Dzikus z lasu KM1 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, na kawalerski Dzikus z lasu KM1
  159,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, na kawalerski Dzikus z lasu KM1

  Prezent dla mężczyzny oprawiony piękna kraftowa grafika świetnie się nada na Dzień Ojca, Dzień Dziadka czy święta. W boxa znajdziemy wiele wspaniałym produktów z najwyższej półki, które zadowolą każdego Pana.

  159,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka ze słodyczami KM3 PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka ze słodyczami KM3
  109,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, Dziadka ze słodyczami KM3

  Fantastyczny prezent dla wyjątkowego mężczyzny. W przepięknym kraftowo-czarnym-boxie znajdziemy przepyszna czekoladę w specjalnym opakowaniu z dopasowana grafika, migdały w mlecznej czekoladzie z cynamonem, napój bezalkoholowy w przepięknej butelce oraz przepyszne krówki.

  109,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3
  199,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z portfelem i kosmetykami MM3

  Wspaniały męski prezent z pięknymi wysokiej jakości produktami ułożonymi na eleganckim wypełnieniu. Produkty zapakowane są w eleganckie czarne pudełko z wyjątkową grafiką.

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5
  109,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty z wódką i kawą MM5

  Fantastyczny box prezentowy dedykowany dla mężczyzn. W zmysłowym czarnym pudełku z wyjątkową grafika znajdziemy wspaniałe produkty, które pięknie się eksponują na pięknym wypełnieniu.

  109,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4
  179,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Jim Beam MM4

  Wyjątkowy prezent dla mężczyzny. Najwyższej jakości produkty ułożone na pięknym czerwonym wypełnieniu, które po otwarciu pudełka Zrobi ogromne wrażenie. W środku znajdziemy zestaw produktów Jim Beam. Taki prezent świetnie się nada na Dzień Dziadka, Dzień Taty czy święta.

  179,98 zł
 • KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA
  329,98 zł
  KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski II GIGA

  Kosz prezentowy dla Dziadka, który sprawi, że na jego twarzy pojawi się szczery uśmiech. W środku drewnianej skrzyni umieściliśmy wysokiej jakości produkty - wino czerwone półwytrawne, kawę świeżo paloną czekoladę Merci, czekoladowe cygara, orzeszki, krówki oraz świecę sojową. Aby dodać wyjątkowości dołączyliśmy także personalizowane życzenia. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA
  499,98 zł
  KOSZ prezentowy w skrzyni dla Dziadka Z PODPISEM Zestaw Męski GIGA

  Szukasz wspaniałego prezentu dla Dziadka? Wykorzystaj nasz pomysł! W drewnianej skrzyni znajduje się Jack Daniels Honey, świeca zapachowa, dyfuzor, kawa świeżo palona, czekolady, skarpety, orzeszki oraz krówki. Idealnym dopełnieniem prezentu jest personalizowana etykieta z życzeniami. 

  499,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Taty, męża, chłopaka luksusowy KD20 PREZENT dla mężczyzny, Taty, męża, chłopaka luksusowy KD20
  299,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Taty, męża, chłopaka luksusowy KD20

  Luksusowy box prezentowy, który nada się dla chłopaka, Świadka czy Taty na wiele cudownych okazji. W środku znajdziemy butelkę wysokiej klasy alkoholu, kawę w przepięknym opakowaniu, wspaniałą książkę o samorozwoju oraz pyszne pastylki. Wszystko zapakowane w piękne pudełko z solidnej tektury przewiązane czarna wstążką.

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, Taty, Dziadka z kawą i piersiówką KM8 PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, Taty, Dziadka z kawą i piersiówką KM8
  139,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, Taty, Dziadka z kawą i piersiówką KM8

  Wspaniały kraftowy box prezentowy z kawą i piersiówka. Prezent, który świetnie się sprawdzi na Dzień Dziadka, urodziny taty czy imieniny chłopaka. W środku znajdziemy elegancką piersiówkę, przepyszne migdały w czekoladzie z cynamonem, Jacka Danielsa oraz aromatyczna mielona kawę.

  139,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26 PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26
  169,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, męża, chłopaka, Taty dla piwosza KD26

  Zestaw dla prawdziwego konesera piwa. W kraftowym pudełku z czarna wstążka znajdziemy szklany kufel do piwa, bawełniane skarpetki z grafika dla fanów piwa, kraftowa podkładka i otwieracz do piwa, przepyszne krówki w pięknych papierkach z dopasowana grafiką, fistaszki do pochrupania do piwa oraz czekolada w opakowaniu pasującym do całości.

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7
  129,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka ze słodyczami MM7

  Elegancki prezent dla Mężczyzny, który zrobi na nim niesamowite wrażeni. W pudełku została umieszczona pyszna czekolada, cudowne migdały z cynamonem, ziarna kawy oraz nerkowce. Wszystkie produkty ułożone na wyjątkowym srebrnym wypełniaczu.

  129,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1
  169,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty Jack Daniels MM1

  Męski box na wiele wspaniałych okazji. Świetnie się sprawdzi na urodziny, imieniny czy święta. W pięknym czarnym pudełku z wyjątkową grafika znajdziemy najwyższej jakości produkty ułożone na czerwonym wypełnieniu. Prezent zachwyci każdego mężczyznę.

  169,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6 PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6
  169,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka z kubkiem termicznym MM6

  Jeśli szukasz wyjątkowego prezentu dla wyjątkowego mężczyzny to ten box jest idealnym wyborem. Wysokiej jakości produkty wyłożone na pięknym wypełnieniu i zapakowane w zmysłowe czarne pudełko ze specjalna grafiką, na pewno zrobi ogromne wrażenie na Nim.

  169,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Upominek dla Dziadka w dużym boxie z grubej tektury. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj box z personalizacją udekorowany wstążką. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Elegancki upominek dla Dziadka w dużym boxie. Podaruj oryginalny zestaw z idealnie skomponowaną zawartością. Zamów prezent dla Niego z alkoholem wysokiej jakości. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz stylowa grafika. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Elegancki prezent na Dzień Dziadka. Wybierz upominek z oryginalną zawartością. Zestaw z alkoholem premium, czekoladą, piersiówka z ekoskóry oraz przepysznymi cukierkami. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta z grafiką w srebrnym odcieniu. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty z notesem i portfelem KD24 PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty z notesem i portfelem KD24
  209,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, taty z notesem i portfelem KD24

  Niezwykle elegancki i klasyczny zestaw prezentowy dla każdego Pana. Świetnie się sprawdzi na każda okazję. W wyjątkowym kraftowym pudełku znajdziemy skórzany brązowy portfel, notes w brązowej oprawie, drewnianą muchę, przepyszną czekoladę oraz wyśmienite krówki. Wszystkie produkty wspaniale ze sobą współgrają i wyglądają wspaniale po otwarciu pudełka. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny miłośnika wina KD19 PREZENT dla mężczyzny miłośnika wina KD19
  249,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny miłośnika wina KD19

  Ten kraftowo-czarny zestaw to idealny prezent dla każdego konesera wina. Pięknie wydana książka, aromatyczne wino aroniowe, przepyszna czekolada mleczna z mixem owoców, napar w pięknej puszce oraz otwieracz do wina to świetnie skomponowane ze sobą produkty, które są zarówno praktyczny jak i pyszne.

  249,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Zestaw Orzechowy KD2 PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Zestaw Orzechowy KD2
  229,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Dziadka, Taty, Nauczyciela Zestaw Orzechowy KD2

  Nie wiesz co podarować ważnemu dla Ciebie mężczyźnie? Ten box to idealny wybór. Najwyższej jakości produkty ułożone na naturalnej wełnie drewnianej i zamknięte w pięknym kraftowym pudełku z solidnej tektury. Nada się świetnie dla Taty, Dziadka czy chłopaka.

  229,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem bezalkoholowym MD18 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem bezalkoholowym MD18
  159,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z winem bezalkoholowym MD18

  Nie masz pomysłu na wyjątkowy prezent dla Niego? Ten box sprawdzi się idealnie! Wino bezalkoholowe w przepięknej butelce, kawa w wyjątkowym czarno-złotym kartoniku oraz przepyszna czekolada w pięknym opakowaniu dla mężczyzny. Całość pięknie ułożona w czarnym pudełku z przepiękna grafiką.

  159,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką i piersiówką MM2 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką i piersiówką MM2
  139,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka z wódką i piersiówką MM2

  Wyjątkowy prezent dla Prawdziwego Mężczyzny z piękną grafiką na wieku solidnego tekturowego pudełka. Najwyższej jakości produkty są ozdobione piękną grafiką doskonale pasującą do pudełka. Całość ułożona jest na wyjątkowym czerwonym wypełnieniu co daje niesamowity efekt.

  139,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Taty z paskiem i portfelem MD14 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Taty z paskiem i portfelem MD14
  309,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Taty z paskiem i portfelem MD14

  Niezwykle elegancki prezent dla Niego na wiele wspaniałych okazji jak Dzień Taty, urodziny czy imieniny. W eleganckim czarnym pudełku znajdziemy klasyczny skórzany portfel w komplecie z paskiem, przepyszną czekoladę w eleganckim opakowaniu oraz praktyczny kubek termiczny.

  309,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Wspaniały prezent zawarty w pudełku prezentowym! Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem w puszce z colą, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do bogatego wnętrza dołożymy personalizowaną etykietę z wyjątkowymi życzeniami. Dziadek będzie zachwycony. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Szukasz efektownego prezentu na Dzień Dziadka? Zamów upominek z alkoholem, Jackiem Danielsem w puszce z colą, ręcznie robioną czekoladą oraz metalowym kieliszkiem. Do produktu dołączona zostanie personalizowana naklejka w srebrnym odcieniu. Całość stanowi prezent idealny!

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, chłopaka Zapach Mężczyzny KD14 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, chłopaka Zapach Mężczyzny KD14
  199,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, chłopaka Zapach Mężczyzny KD14

  Zmysłowy zestaw prezentowy dla mężczyzny, w którym znajdziemy m.in patyczki zapachowe i świeczkę w pięknych tubach oraz wiele niesamowitych słodkości. Wszystko starannie ułożone na naturalnej wełnie drewnianej a wszystko zwieńcza piękne kraftowo-czarne pudełko.

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23 PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23
  299,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, chłopaka, męża, taty Elegancki KD23

  Niezwykle efektowny prezent dla Niego! Piękny kraftowy box to świetny upominek na Dzień Dziadka, Dzień Taty czy Dzień Nauczyciela. Wspaniałe produkty we wspaniałym wydaniu. Cały box to szczyt elegancji, z której każdy mężczyzna będzie niezwykle zadowolony.

  299,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny miłośnika kawy KD18 PREZENT dla mężczyzny miłośnika kawy KD18
  279,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny miłośnika kawy KD18

  Jest smakoszem kawy i szukasz dla Niego czegoś wyjątkowego? Oto zestaw dla prawdziwego kawosza, który jest nie tylko ładny ale również bardzo praktyczny i niezwykle aromatyczny. Niezwykłe produkty zapakowane zostały we wspaniały karaftowo-czarny box, który w środku wyłożony jest wspaniałym wypełnieniem, na którym produkty się wspaniale prezentują.

  279,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Żubrówka Czarna MEGA MD6 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Żubrówka Czarna MEGA MD6
  199,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Taty, Dziadka Żubrówka Czarna MEGA MD6

  Jeśli potrzebujesz wyjątkowego prezentu to ten box sprawdzi się idealnie. Męski box świetnie się sprawdzi na każdą okazję jak na przykład Dzień Taty, urodziny czy imieniny. W środku czarnego pudełka z piękną grafiką znajdziemy wódkę, czekoladę w pięknym opakowaniu, ziarna kawy w czekoladzie, migdały z cynamonem oraz czekoladki w złoto-czarnych papierkach.

  199,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Taty z kubkiem termicznym brązowy MD21 PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Taty z kubkiem termicznym brązowy MD21
  259,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Świadka, Nauczyciela, Taty z kubkiem termicznym brązowy MD21

  Brak pomysłu na prezent dla Niego? Pomożemy Ci! Oto wyjątkowy męski box z wysokiej jakości produktami, które zostały starannie zapakowane w przepiękne czarne tekturowe pudełko z wyjątkowa grafika. Produkty są starannie dobrane i ułożone na czarnym wypełnieniu.

  259,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty MD9 PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty MD9
  189,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, Nauczyciela, Dziadka, Taty MD9

  Przepiękny męski box w czarnym pudełku z piękną grafiką. W środku znajdziemy najwyższej jakości produkty: kubek termiczny, butelkę wódki ziemniaczanej, kawę mielona o aromacie whisky, ziarna kawy w czekoladzie oraz migdały w mlecznej belgijskiej czekoladzie.

  189,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w personalizowanym pudełku prezentowym. W skład prezentu wchodzi zestaw z alkoholem premium, bawełnianymi skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami dla Dziadka. Na wieczku pudełka umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką w srebrnym odcieniu. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Czarny Bocian MEGA

  Oryginalny prezent, który zaskoczy Dziadka! Zamów zestaw z alkoholem premium, aromatyczną kawą mieloną, czekoladą Merci w specjalnej obwolucie, satynową muchą oraz bawełnianymi skarpetkami. Personalizowana etykieta z grafiką w srebrnym odcieniu zawiera wyjątkowe życzenia. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki Zestaw PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Elegancki Zestaw

  Chcesz wręczyć Dziadkowi wyjątkowy prezent? Podaruj mu upominek zawarty w czarnym pudełku prezentowym. Zestaw z materiałową muchą, skarpetkami bawełnianymi, męskim portfelem skórzanym oraz paskiem ze skóry. Całość dopełni personalizowana etykieta z grafiką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT dla Dziadka Z IMIENIEM Zestaw dla brodacza MEGA

  Zestaw dla brodacza to idealny prezent dla brodatego Dziadka! Zamów upominek z olejkiem do brody, szamponem, odżywką, kremem do stylizacji, drewnianą szczotką oraz grzebieniem. Wszystkie produkty zostały umieszczone w pudełku prezentowym do którego dołączono etykietę z grafiką jelenia w garniturze.

  179,98 zł
 • PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25 PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25
  299,98 zł
  PREZENT dla mężczyzny, taty, męża dla podróżnika KD25

  Wyjątkowy prezent dla prawdziwego podróżnika. Wszystko co praktyczne i wyjątkowe w jednym pięknym pudełku. Wewnątrz znajdziemy butelkę rumu, notes dla podróżnika aby spisywał swoje plany podróży, piękny mały i poręczny globus, przepyszny baton oraz czekoladowe cygaro.

  299,98 zł

Prezenty na Dzień Dziadka i eleganckie prezenty dla Dziadka. Zobacz najciekawsze pomysły

Dziadkowie odgrywają istotną rolę w życiu każdego człowieka. Całkiem często mają oni spory wpływ na wychowanie oraz rozwój dziecka, a także służą dobrą radą oraz wsparciem. Bywają także mediatorami w sporach z rodzicami czy powiernikami sekretów. Bez wątpienia najlepsze wakacje spędza się właśnie u dziadków, dzięki czemu nawet po wielu latach można wracać do nich we wspomnieniach. Nic więc dziwnego, że 22 stycznia to tak ważna data - w końcu to narodowe święto wszystkich dziadków! Z tej okazji wnukowie składają dziadkom najlepsze życzenia oraz przynoszą wspaniałe prezenty. Upominki bywają ręcznie wykonane oraz kupne, a także mają rozmaite wielkości i formy. Tak naprawdę dla dziadków najbardziej liczy się sama pamięć i czas spędzony z ukochanym wnukiem. Warto jednak wywołać uśmiech na twarzy obdarowanego mężczyzny za pomocą wyjątkowego prezentu. 

Prezent na Dzień Dziadka super pomysły

Szukasz naprawdę stylowego podarunku dla swojego dziadka? Taką niespodziankę możesz sprawić mu nie tylko z okazji Dnia Dziadka, ale także podczas innych świąt i uroczystości, np. Świąt Bożego Narodzenia. Niepowtarzalny prezent znaleziony pod choinką sprawi dziadkowi prawdziwą radość. Jeśli zastanawiasz się, jaki podarunek będzie najlepszy, musisz zastanowić się, co tak naprawdę spodoba się obdarowywanej osobie. Dla jednych będą to słodkości, dla innych natomiast symboliczna pamiątka. Dobrym wyborem będzie słodki prezent dla Dziadka umieszczony w drewnianym kuferku. Bez względu na rodzaj podarunku pamiętaj o tym, aby był wręczony prosto z serca. Wysokiej jakości prezent wybrany specjalnie na daną okazję bez najmniejszych wątpliwości oczaruje Twojego dziadka i na długo zapadnie mu w pamięci. Na szczęście, w naszym sklepie wszystkie podarunki przygotowywane są z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Słodki kosz prezentowy dla Dziadka z podpisem

Słodki kosz prezentowy dla Dziadka z podpisem

Kreatywny prezent dla Dziadka

Szukasz ciekawego pomysłu na prezent dla swojego dziadka? Taki podarunek może mieć naprawdę różne formy, choć jedną z najlepszych niewątpliwie będzie kosz prezentowy. Zestaw upominków zamkniętych w ozdobnym opakowaniu to oryginalny i niebanalny podarunek na dowolną okazję. Możesz go wręczyć na Dzień Dziadka, Gwiazdkę, urodziny czy inne święto, a na pewno sprawisz przyjemność obdarowanej osobie. W takim zestawie można znaleźć smakowite słodycze w postaci czekoladek, krówek, lizaków, a nawet konfitur czy miodów. Wspaniałą propozycją będą też eko kosze prezentowe z herbatą, suszoną pomarańczą albo wysokiej jakości winem. Całości świetnie dopełniają personalizowane życzenia nadrukowane na ozdobnym papierze. Taki prezent urzeknie każdego!

Zdrowy prezent dla Dziadka z herbatą i miodem

Zdrowy prezent dla Dziadka z herbatą i miodem

Co kupić Dziadkowi na urodziny?

Prezent dla dziadka w postaci kosza prezentowego to niezawodne rozwiązanie. Podarunek może być jednak także nieco mniejszy. Jeśli wybierzesz praktyczny upominek lub symboliczny dodatek, bez wątpienia także mile zaskoczysz swojego dziadka. Obecnie w modzie są eko trendy, więc bardzo dobrym pomysłem są produkty wykonane z drewna czy innych naturalnych materiałów. Ogromną popularnością cieszą się również prezenty personalizowane. Imię umieszczone na podarunku dla dziadka uczyni całość naprawdę osobistym prezentem, który można wręczyć na dowolną okazję. W naszym sklepie internetowym dostępne są fartuchy, kubki, ramki, poduszki oraz bombonierki, które z powodzeniem wykorzystać można na prezent dla ukochanego dziadka.