prezenty na Dzień Taty

prezenty na Dzień Taty

Prezenty dla Taty - kreatywne i pomysłowe prezenty na Dzień Taty, Święta, urodziny czy imieniny. Jednymi z chętniej wybieranych są praktyczne i eleganckie prezenty dla Taty z podpisem. Jeżeli szukacie prezentu dla Taty, który wszystko ma to koniecznie wybierzcie piękny zestaw lub kosz prezentowy, w którym znalazły się spójne drobiazgi. Śmieszne prezenty dla Taty spodobają się szczególnie tym, którzy cenią sobie poczucie humoru. Super prezent dla Taty to np. kubek z trwałym nadrukiem i imieniem czy zestaw dla Taty w męskim stylu.

 • PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato
  69,98 zł
  PREZENT dla Taty w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM Kocham Cię Tato

  Śliczny upominek dla Taty to idealny prezent na Dzień Ojca. W drewnianym pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono wyśmienite słodycze. Wnętrze skrzynki dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  69,98 zł
 • NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Taty Z PODPISEM Najlepszy Tata na świecie 80 kartek

  Śliczny notatnik dl Taty podpisany imieniem przyszłego właściciela. Spotkania z szefem, daty rocznic i urodzin oraz terminy występów ukochanej pociechy wszystko to w jednym podręcznym notatniku. Okładkę udekorowano sympatyczną grafiką, wymarzony prezent dla zabieganego Taty. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g
  24,98 zł
  CZEKOLADA dla Taty Merci Z PODPISEM Kocham Cię Tato 100g

  Słodki upominek to fantastyczny gest, który wywoła uśmiech na twarzy ukochanego Taty. Pyszna czekolada Merci Coffee and Cream zapakowana w elegancki czekoladnik z personalizacją i dekoracyjną grafiką. Podaruj bliskim chwile wypełnione znakomitą słodyczą. 

  24,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Wino Cava, skarpety i kartka LUX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Wino Cava, skarpety i kartka LUX
  199,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Wino Cava, skarpety i kartka LUX

  Zestaw upominkowy dla Kochanego Taty, na pewno wywoła uśmiech na Jego Twarzy. W pudełeczku umieszczono butelkę wyśmienitego wina, super skarpetki, pyszne krówki oraz karteczkę z przypinką. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z dekoracyjna grafika i dopasowaną wstążką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX
  149,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Kubek, skarpety i kartka LUX

  Zestaw prezentowy dla Taty umieszczony w czarnym eleganckim pudełku. Zestaw zawiera kubek z imieniem przyszłego właściciela, skarpetki z dekoracyjnym motywem oraz kartka z życzeniami z elegancką przypinką. Wieczko pudełeczka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i dekoracyjna grafiką. 

  149,98 zł
 • KARTKA dla Taty z przypinką prezent na Dzień Taty KARTKA dla Taty z przypinką prezent na Dzień Taty
  17,98 zł
  KARTKA dla Taty z przypinką prezent na Dzień Taty

  Wspaniały upominek na pewno wywoła uśmiech na twarzy każdego Tatusia. Elegancka karteczka, w której można umieścić życzenia oraz przypinką z napisem "Super Dad". Do kompletu dopasowano czerwoną kopertę ze złotymi detalami. 

  17,98 zł
 • KARTKA z breloczkiem dla Taty/Świadka Super Hero 12x16cm KARTKA z breloczkiem dla Taty/Świadka Super Hero 12x16cm
  27,98 zł
  KARTKA z breloczkiem dla Taty/Świadka Super Hero 12x16cm

  Wyjątkowa karta z grafiką super bohatera i breloczkiem w kształcie błyskawicy z napisem "Super Hero". Breloczek to wspaniała pamiątka i gustowny dodatek, który na pewno będzie trafionym prezentem. Do kompletu dopasowano błękitną kopertę z elementami w złotym kolorze.

  27,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black
  139,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black

  Prezent na Dzień Taty w wyjątkowym boksie prezentowym. Zestaw składa się z ręcznie robionej czekolady, buteleczki na nalewkę, otwieracza do piwa czy puszki whiskey z colą! Zestaw jest pięknie zapakowany a jego wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją. To wyjątkowy prezent na Dzień Taty!

  139,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza

  Szukasz prezentu na Dzień Taty? Wyjątkowy zestaw prezentowy to najlepsza propozycja! W zestawie znajdziecie paczkę fistaszków, krówki w dekoracyjnych papierkach, podkładka do piwa czy zabawne skarpetki. Taki zestaw spodoba się każdemu Ojcu. Zastaw jest od razu gotowy do wręczenia!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód

  Prezent dla Taty w eleganckim pudełku. Wewnątrz znajduje się kubek z trwałą grafiką, aromatyczna herbata oraz miód z jabłkiem i cytryną. Taki zestaw to najlepszy prezent dla każdego Taty. Upominek jest pięknie zapakowany tak aby nadawał się do wręczenia!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami
  69,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Szukasz zabawnego prezentu dla Taty? Zestaw piwosza to doskonały wybór! W zestawie znajduje się paczka fistaszków, podkładka pod piwo oraz krówki w dekoracyjnych papierkach! Wieczko pudełka dekorowana jest naklejką z personalizacją, dzięki czemu będzie to bardzo osobisty prezent!

  69,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM
  79,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Prezent dla prawdziwego piwosza! Zestaw z kuflem na piwo oraz zabawna podstawka to prezent dla każdego Taty! Upominek umieszczony jest w dekoracyjnym pudełku z personalizowaną naklejką. Taki zestaw jest od razu gotowy do wręczenia!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Nie wiesz jaki prezent wybrać na Dzień Taty? Wyjątkowy box z kubkiem to prezent dla każdego Ojca. W zestawie znajduje się również aromatyczna kawa mielona oraz słodkie krówki. Pudełko wypełnione jest dekoracyjną wełną drzewną oraz zdobione naklejką z personalizacją. Upominek jest pięknie zapakowany!

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata

  Nie wiesz jaki prezent wybrać na Dzień Taty? Zestaw prezentowy to najlepsza propozycja. W pudełku znajdziecie piękny kubek z trwałą grafiką oraz aromatyczną herbatę o wyjątkowym smaku! Zestaw wypełniony jest słodkimi krówkami, które osłodzą każdy dzień! Zestaw jest od razu gotowy do wręczenia.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I
  129,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I

  Wielki box na Dzień Ojca w eleganckim pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się kubek dla Super Taty, ręcznie robiona czekolada, herbata o aromatycznym smaku i zapachu oraz świeżo mielona kawa. Tak przygotowany jest pięknie zapakowany, dzięki czemu możesz go od razu wręczyć!

  129,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II
  109,00 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II

  Mega prezent dla Taty w nowoczesnym boxie. W skład zestawu wchodzą najwyższej jakości produkty, które spodobają się każdemu Tacie! Ręcznie robiona czekolada, kawa i herbata oraz słodkie dodatki to najlepsza propozycja! Upominek zdobiony jest personalizowaną naklejką na wieczku, dzięki czemu będzie bardzo osobistym prezentem!

  109,00 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Nie wiesz jaki prezent wręczyć Tacie? Najlepszym pomysłem jest gotowy zestaw prezentowy dla Taty! Box skomponowany jest tak, aby spodobał się każdemu mężczyźnie. W zestawie znajduje się mleczna czekolada, aromatyczna kawa, otwieracz do piwa oraz wiele słodkości! Całość jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia!

  99,98 zł
 • MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Zestaw miodów dla Taty to zdrowy prezent na każdą okazję. W drewnianej skrzynce znajdziecie 4 słoiczki smakowych miodów, które świetnie sprawdzą się jako dodatek do herbaty! Miody wyłożone są na eleganckiej wełnie drzewnej. Drewniana skrzyneczka udekorowana jest naklejką z personalizacją, dzięki czemu jest przepiękną pamiątką!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą

  Prezent na Dzień Taty w drewnianej skrzyneczce z upominkami. Wewnątrz znajduje się aromatyczna kawa, syrop do kawy oraz miód o ciekawym smaku. Całość jest pięknie zapakowana tak aby można było ją od razu wręczyć!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Wyjątkowy prezent dla Taty w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się ręcznie robiona czekolada biała z pistacjami, krówki w dekoracyjnych papierkach oraz zabawny otwieracz do piwa! Całość jest zapakowana oraz dekorowana karteczką z personalizacją!

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw Majsterkowicza kubek i skarpety GIGA BOX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw Majsterkowicza kubek i skarpety GIGA BOX
  169,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw Majsterkowicza kubek i skarpety GIGA BOX

  Świetny zestaw prezentowy dla Taty jest idealnym wyborem dla zapalonego majsterkowicza. W eleganckim pudełeczku umieszczono kubek z imieniem, słodkie krówki, miarkę, skarpetki oraz karta wielozadaniowa. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster skarpety+krówki Mały

  Wspaniały prezent dla majsterkowicza zawiera gadżety, które są niezbędne dla każdego majsterkowicza. W pudełeczku umieszczono słodkie krówki, skarpetki, miarkę oraz kartę wielozadaniową. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster Kubek+kawa Mały PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster Kubek+kawa Mały
  109,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Majster Kubek+kawa Mały

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Taty jest idealny dla każdego majsterkowicza. W pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono kubek z imieniem, słodkie syrop oraz paczkę kawy. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM SuperBohater kubek i krówki MAŁY BOX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM SuperBohater kubek i krówki MAŁY BOX
  109,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM SuperBohater kubek i krówki MAŁY BOX

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Taty, najwspanialszego super bohatera. W zestawie umieszczono słodkie krówki, skarpetki, imienny kubek oraz otwieracz do piwa. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowana karteczką z życzeniami. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica MEGA BOX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica MEGA BOX
  119,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica MEGA BOX

  Wspaniały prezent dla ukochanego Taty i wiernego fana piłki nożnej. W eleganckim pudełeczku umieszczono kufel na piwo, słodkie krówki, pudełeczko w kształcie piłkarskiej koszulki, piłeczkę antystresową oraz paczkę aromatycznej kawy. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z życzeniami.

  119,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica kubek+krówki Mały PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica kubek+krówki Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Zestaw kibica kubek+krówki Mały

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Taty będzie idealnym wyborem dla zapalonego kibica. W eleganckim pudełeczku umieszczono piłeczkę antystresową, słodkie krówki oraz kubek z imieniem przyszłego właściciela. Wieczko pudełeczka udekorowano personalizowaną karteczką z życzeniami i dopasowaną wstążką prezentową.

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX
  119,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Wyjątkowo męski prezent dla Taty w eleganckim boxie. W zestawie znajdują się kostki kamienne do alkoholu oraz elegancka piersiówka, którą możesz wypełnić ulubionym alkoholem każdego Taty! Całość zapakowana jest tak aby można ją było od razu wręczyć!

  119,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Szukasz prezentu dla Taty? Zestaw upominków to najlepsza propozycja! Zestaw składa się z czarnej piersiówki, pudełeczka w kształcie fraku oraz satynowej muszki! To zestaw dla prawdziwego mężczyzny! Tak przygotowany zestaw spodoba się każdemu Tacie!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki
  99,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki

  Wyjątkowy prezent dla super Taty! Zestaw z zabawnymi skarpetkami oraz kubkiem to najlepsza propozycja na prezent na Dzień Taty! Zestaw jest pięknie zapakowany, wypełniony wełną drzewną oraz dekorowany naklejką z personalizacją. To wszystko sprawia, że prezent możesz od razu wręczyć!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco PREZENT dla Taty Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco
  79,98 zł
  PREZENT dla Taty Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco

  Prezent dla Taty w eleganckim eukaliptusowym boxie. Zestaw z małą butelką Prosecco spodoba się każdemu Tacie. W zestawie znajduje się również sól do kąpieli, nabierak do soli oraz mleczne czekoladki. Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją oraz przepiękną grafiką!

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Ojca Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Eukaliptus PREZENT na Dzień Ojca Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Eukaliptus
  79,98 zł
  PREZENT na Dzień Ojca Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Eukaliptus

  Przepiękny zestaw prezentowy dla Taty z butelką bezalkoholowego wina. W eleganckim boxie znajdziecie również sól do kąpieli oraz mleczne czekoladki w woreczku z organzy! Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacja, dzięki czemu prezent stanie się bardzo osobistą pamiątką!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą
  79,98 zł
  PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą

  Szukasz gotowego upominku dla Taty? Box prezentowy zdobiony grafiką gałązki eukaliptusa to najlepsza propozycja. W skład zestawu wchodzi ręcznie robiona czekolada z pistacjami, aromatyczna herbata, słoiczek polskiego miodu oraz czekoladki w woreczku z organzy. Prezent jest pięknie zapakowany i od razy gotowy do wręczenia!

  79,98 zł
 • KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Córeczka Tatusia KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Córeczka Tatusia
  36,98 zł
  KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Córeczka Tatusia

  Kubek dla Taty to najlepszy pomysł na praktyczny prezent! Grafika Córki z Tatą wzruszy każdą obdarowaną osobę! Kubek jest personalizowany, dzięki czemu każdy będzie wiedział do kogo należy! Minimalistyczna grafika z pewnością dodaje mu uroku!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Mój bohater KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Mój bohater
  36,98 zł
  KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Mój bohater

  Szukasz praktycznego prezentu dla Taty? Kubek z minimalistyczną grafiką to idealny pomysł! Czarne uszko oraz nadrukowane imię sprawiają, że to kubek idealny dla mężczyzny! Taki upominek na pewno zachwyci każdego Tatę!

  36,98 zł
 • KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt

  Przepyszne śmietankowe krówki w oryginalnych papierkach. Krówki owinięte zostały w papierki z grafiką kufla oraz napisem Krówka Piwna. Świetnie sprawdzą się jako słodki dodatek do zestawu prezentowego z okazji Walentynek, Dnia Chłopaka lub Dnia Taty. Z pewnością spodobają się każdemu mężczyźnie!

  34,98 zł
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt
  34,98 zł
  KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt

  Rewelacyjne śmietankowe krówki, które spodobają się każdemu mężczyźnie. Krówki owinięte zostały w papierki w czarnym kolorze z napisem Dla Super Faceta. Taki słodki dodatek świetnie sprawdzi się w prezencie z okazji Dnia Taty, Chłopaka, jak i Walentynek.

  34,98 zł

Prezent dla Taty pomysły. Kreatywne prezenty na Dzień Taty z podpisem

Dzień Ojca w Polsce celebrowany jest 23 czerwca. Najważniejszą tradycją związaną z tym świętem jest składanie życzeń oraz wręczanie prezentów tacie. W ten sposób można pokazać mu, jak wielkie ma znaczenie w życiu swoich dzieci. Jednak Dzień Ojca to nie jedyna okazja, w czasie której można zaskoczyć tatę wyjątkowym podarunkiem. Prezenty wręczać można także na urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, imieniny czy Dzień Chłopaka. Każdy podarunek dla taty jest szczególnym symbolem łączącej Was więzi. Za pomocą nawet najdrobniejszego prezentu można bowiem okazać bliskiej osobie miłość oraz troskę. Nawet najtwardszy mężczyzna doceni upominek prosto z serca otrzymany od swoich dzieci. Zastanawiasz się, co podarować tacie? Mamy dla Ciebie kilka naprawdę sprawdzonych pomysłów. 

Praktyczny prezent dla Taty

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że jednym z najlepszych prezentów dla taty jest praktyczny produkt. W ten sposób każdy ojciec będzie mógł wykorzystać go w codziennym życiu. Dzięki temu często wspominać będzie miłą niespodziankę, jaką mu sprawiłeś. Wysokiej jakości produkt przygotowany z dbałością o najmniejsze szczegóły to bezbłędny prezent, który tacie wręczyć można na dowolną okazję. Jakie użyteczne podarunki dla ojca znalazły się w naszej ofercie? Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na ceramiczne kubki dostępne w naprawdę wielu fantastycznych odsłonach. Kubek dla Taty z imieniem lub podpisem i zabawnym wzorem będzie dobrym pomysłem dla każdego. Możesz kupić drobny upominek w postaci kubka lub też postawić na bogaty zestaw z innymi produktami. Użytecznymi propozycjami są również smakowite miody, herbaty oraz kawy, którymi uzupełnione są kosze prezentowe. 

Kubek dla Taty z trwałym nadrukiem

Kubek dla Taty z trwałym nadrukiem

Prezent na Dzień Ojca, urodziny Taty czy imieniny

Twojego ojca z całą pewnością mile zaskoczy zabawny prezent dla Taty wręczony w dniu jego święta. Pieczołowicie zaprojektowany oraz przygotowany zestaw będzie doskonałym rozwiązaniem. Box wykonany z grubej tektury i wypełniony naturalną wełną drzewną pozwala pięknie wyeksponować wszystkie produkty wchodzące w skład podarunku, a kartka z personalizowanymi życzeniami nadaje całości niepowtarzalnego charakteru. Kosze prezentowe z motywami Supermana czy piwa to męskie propozycje, które bez najmniejszych wątpliwości mogą mile zaskoczyć obdarowaną osobę. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawów są do siebie bezbłędnie dopasowane, co sprawia, że efekt końcowy jest naprawdę znakomity. 

Zabawny prezent na Dzień Taty o piwnym charakterze

Zabawny prezent na Dzień Taty o piwnym charakterze

Elegancki prezent dla Taty na Dzień Ojca

Twój tata poczuje się naprawdę wyjątkowo, jeśli na urodziny czy pod choinkę otrzyma szykowny prezent złożony z wysokiej jakości produktów. Produkty w naszym sklepie internetowym to solidne prezenty dobrej jakości, które zachwycają niepowtarzalnym stylem. Wykonane według autorskich projektów są jedyne w swoim rodzaju i na pewno sprawią ogromną przyjemność obdarowanej osobie. Szczególnie gustownym rozwiązaniem będą zestawy w drewnianych skrzyniach czy pudełkach z grubej tektury. Takie opakowanie zapewni schludny i ekskluzywny wygląd produktom wewnątrz. W środku koszy prezentowych znaleźć można natomiast słodycze, alkohole, personalizowane akcesoria i praktyczne gadżety. Z tak szerokiej gamy męskich prezentów na pewno z łatwością wybierzesz idealną opcję dla swojego taty.