prezenty na Dzień Taty

prezenty na Dzień Taty

Prezenty dla Taty - kreatywne i pomysłowe prezenty na Dzień Taty, Święta, urodziny czy imieniny. Jednymi z chętniej wybieranych są praktyczne i eleganckie prezenty dla Taty z podpisem. Jeżeli szukacie prezentu dla Taty, który wszystko ma to koniecznie wybierzcie piękny zestaw lub kosz prezentowy, w którym znalazły się spójne drobiazgi. Śmieszne prezenty dla Taty spodobają się szczególnie tym, którzy cenią sobie poczucie humoru. Super prezent dla Taty to np. kubek z trwałym nadrukiem i imieniem czy zestaw dla Taty w męskim stylu.

 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca kosz Z PODPISEM Mega Zestaw Black

  Prezent na Dzień Taty w wyjątkowym boksie prezentowym. Zestaw składa się z ręcznie robionej czekolady, buteleczki na nalewkę, otwieracza do piwa czy puszki whiskey z colą! Zestaw jest pięknie zapakowany a jego wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją. To wyjątkowy prezent na Dzień Taty!

  139,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Mega Zestaw dla Piwosza

  Szukasz prezentu na Dzień Taty? Wyjątkowy zestaw prezentowy to najlepsza propozycja! W zestawie znajdziecie paczkę fistaszków, krówki w dekoracyjnych papierkach, podkładka do piwa czy zabawne skarpetki. Taki zestaw spodoba się każdemu Ojcu. Zastaw jest od razu gotowy do wręczenia!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Kubek i miód

  Prezent dla Taty w eleganckim pudełku. Wewnątrz znajduje się kubek z trwałą grafiką, aromatyczna herbata oraz miód z jabłkiem i cytryną. Taki zestaw to najlepszy prezent dla każdego Taty. Upominek jest pięknie zapakowany tak aby nadawał się do wręczenia!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z fistaszkami

  Szukasz zabawnego prezentu dla Taty? Zestaw piwosza to doskonały wybór! W zestawie znajduje się paczka fistaszków, podkładka pod piwo oraz krówki w dekoracyjnych papierkach! Wieczko pudełka dekorowana jest naklejką z personalizacją, dzięki czemu będzie to bardzo osobisty prezent!

  69,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM Zestaw piwny Z KUFLEM

  Prezent dla prawdziwego piwosza! Zestaw z kuflem na piwo oraz zabawna podstawka to prezent dla każdego Taty! Upominek umieszczony jest w dekoracyjnym pudełku z personalizowaną naklejką. Taki zestaw jest od razu gotowy do wręczenia!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z IMIENIEM Kubek i kawa

  Nie wiesz jaki prezent wybrać na Dzień Taty? Wyjątkowy box z kubkiem to prezent dla każdego Ojca. W zestawie znajduje się również aromatyczna kawa mielona oraz słodkie krówki. Pudełko wypełnione jest dekoracyjną wełną drzewną oraz zdobione naklejką z personalizacją. Upominek jest pięknie zapakowany!

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i herbata

  Nie wiesz jaki prezent wybrać na Dzień Taty? Zestaw prezentowy to najlepsza propozycja. W pudełku znajdziecie piękny kubek z trwałą grafiką oraz aromatyczną herbatę o wyjątkowym smaku! Zestaw wypełniony jest słodkimi krówkami, które osłodzą każdy dzień! Zestaw jest od razu gotowy do wręczenia.

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw I

  Wielki box na Dzień Ojca w eleganckim pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się kubek dla Super Taty, ręcznie robiona czekolada, herbata o aromatycznym smaku i zapachu oraz świeżo mielona kawa. Tak przygotowany jest pięknie zapakowany, dzięki czemu możesz go od razu wręczyć!

  129,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw II

  Mega prezent dla Taty w nowoczesnym boxie. W skład zestawu wchodzą najwyższej jakości produkty, które spodobają się każdemu Tacie! Ręcznie robiona czekolada, kawa i herbata oraz słodkie dodatki to najlepsza propozycja! Upominek zdobiony jest personalizowaną naklejką na wieczku, dzięki czemu będzie bardzo osobistym prezentem!

  109,00 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca BOX Z IMIENIEM kraft Zestaw III

  Nie wiesz jaki prezent wręczyć Tacie? Najlepszym pomysłem jest gotowy zestaw prezentowy dla Taty! Box skomponowany jest tak, aby spodobał się każdemu mężczyźnie. W zestawie znajduje się mleczna czekolada, aromatyczna kawa, otwieracz do piwa oraz wiele słodkości! Całość jest pięknie zapakowana i od razu gotowa do wręczenia!

  99,98 zł
 • MIODY smakowe dla Taty Dzień Ojca w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Zestaw miodów dla Taty to zdrowy prezent na każdą okazję. W drewnianej skrzynce znajdziecie 4 słoiczki smakowych miodów, które świetnie sprawdzą się jako dodatek do herbaty! Miody wyłożone są na eleganckiej wełnie drzewnej. Drewniana skrzyneczka udekorowana jest naklejką z personalizacją, dzięki czemu jest przepiękną pamiątką!

  149,98 zł
 • PREZENT dla Taty w skrzyni Z TWOIM PODPISEM miód z kawą

  Prezent na Dzień Taty w drewnianej skrzyneczce z upominkami. Wewnątrz znajduje się aromatyczna kawa, syrop do kawy oraz miód o ciekawym smaku. Całość jest pięknie zapakowana tak aby można było ją od razu wręczyć!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca w skrzyni Z IMIENIEM Czekolada

  Wyjątkowy prezent dla Taty w drewnianej skrzyneczce. Wewnątrz znajduje się ręcznie robiona czekolada biała z pistacjami, krówki w dekoracyjnych papierkach oraz zabawny otwieracz do piwa! Całość jest zapakowana oraz dekorowana karteczką z personalizacją!

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Piersiówka i kamienie LUX

  Wyjątkowo męski prezent dla Taty w eleganckim boxie. W zestawie znajdują się kostki kamienne do alkoholu oraz elegancka piersiówka, którą możesz wypełnić ulubionym alkoholem każdego Taty! Całość zapakowana jest tak aby można ją było od razu wręczyć!

  119,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Z piersiówką Frak LUX

  Szukasz prezentu dla Taty? Zestaw upominków to najlepsza propozycja! Zestaw składa się z czarnej piersiówki, pudełeczka w kształcie fraku oraz satynowej muszki! To zestaw dla prawdziwego mężczyzny! Tak przygotowany zestaw spodoba się każdemu Tacie!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z IMIENIEM Piersiówka i cygara LUX

  Prezent dla Taty z eleganckim tekturowym pudełku! Wewnątrz znajdują się słodkie, czekoladowe cygaro, satynowa muszka oraz elegancka piersiówka! Tak skomponowany zestaw spodoba się każdemu mężczyźnie! Prezent możesz od razu wręczyć!

  89,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca Z PODPISEM Kubek i skarpetki

  Wyjątkowy prezent dla super Taty! Zestaw z zabawnymi skarpetkami oraz kubkiem to najlepsza propozycja na prezent na Dzień Taty! Zestaw jest pięknie zapakowany, wypełniony wełną drzewną oraz dekorowany naklejką z personalizacją. To wszystko sprawia, że prezent możesz od razu wręczyć!

  99,98 zł
 • PREZENT dla Taty Z PODPISEM Eukaliptusowy Relax z Prosecco

  Prezent dla Taty w eleganckim eukaliptusowym boxie. Zestaw z małą butelką Prosecco spodoba się każdemu Tacie. W zestawie znajduje się również sól do kąpieli, nabierak do soli oraz mleczne czekoladki. Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacją oraz przepiękną grafiką!

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Ojca Z PODPISEM Wino bezalkoholowe Eukaliptus

  Przepiękny zestaw prezentowy dla Taty z butelką bezalkoholowego wina. W eleganckim boxie znajdziecie również sól do kąpieli oraz mleczne czekoladki w woreczku z organzy! Wieczko dekorowane jest naklejką z personalizacja, dzięki czemu prezent stanie się bardzo osobistą pamiątką!

  79,98 zł
 • PREZENT dla Taty Dzień Ojca pudełko Z PODPISEM Gałązka Eukaliptusa z czekoladą

  Szukasz gotowego upominku dla Taty? Box prezentowy zdobiony grafiką gałązki eukaliptusa to najlepsza propozycja. W skład zestawu wchodzi ręcznie robiona czekolada z pistacjami, aromatyczna herbata, słoiczek polskiego miodu oraz czekoladki w woreczku z organzy. Prezent jest pięknie zapakowany i od razy gotowy do wręczenia!

  79,98 zł
 • KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Córeczka Tatusia

  Kubek dla Taty to najlepszy pomysł na praktyczny prezent! Grafika Córki z Tatą wzruszy każdą obdarowaną osobę! Kubek jest personalizowany, dzięki czemu każdy będzie wiedział do kogo należy! Minimalistyczna grafika z pewnością dodaje mu uroku!

  36,98 zł
 • KUBEK dla Taty Dzień Ojca Z IMIENIEM 330ml Mój bohater

  Szukasz praktycznego prezentu dla Taty? Kubek z minimalistyczną grafiką to idealny pomysł! Czarne uszko oraz nadrukowane imię sprawiają, że to kubek idealny dla mężczyzny! Taki upominek na pewno zachwyci każdego Tatę!

  36,98 zł
 • KRÓWKI piwne do prezentu dla chłopaka 20szt

  Przepyszne śmietankowe krówki w oryginalnych papierkach. Krówki owinięte zostały w papierki z grafiką kufla oraz napisem Krówka Piwna. Świetnie sprawdzą się jako słodki dodatek do zestawu prezentowego z okazji Walentynek, Dnia Chłopaka lub Dnia Taty. Z pewnością spodobają się każdemu mężczyźnie!

  34,98 zł
 • KRÓWKI dla Super Faceta do prezentu 20szt

  Rewelacyjne śmietankowe krówki, które spodobają się każdemu mężczyźnie. Krówki owinięte zostały w papierki w czarnym kolorze z napisem Dla Super Faceta. Taki słodki dodatek świetnie sprawdzi się w prezencie z okazji Dnia Taty, Chłopaka, jak i Walentynek.

  34,98 zł

Prezent dla Taty pomysły. Kreatywne prezenty na Dzień Taty z podpisem

Dzień Ojca w Polsce celebrowany jest 23 czerwca. Najważniejszą tradycją związaną z tym świętem jest składanie życzeń oraz wręczanie prezentów tacie. W ten sposób można pokazać mu, jak wielkie ma znaczenie w życiu swoich dzieci. Jednak Dzień Ojca to nie jedyna okazja, w czasie której można zaskoczyć tatę wyjątkowym podarunkiem. Prezenty wręczać można także na urodziny, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, imieniny czy Dzień Chłopaka. Każdy podarunek dla taty jest szczególnym symbolem łączącej Was więzi. Za pomocą nawet najdrobniejszego prezentu można bowiem okazać bliskiej osobie miłość oraz troskę. Nawet najtwardszy mężczyzna doceni upominek prosto z serca otrzymany od swoich dzieci. Zastanawiasz się, co podarować tacie? Mamy dla Ciebie kilka naprawdę sprawdzonych pomysłów. 

Praktyczny prezent dla Taty

Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że jednym z najlepszych prezentów dla taty jest praktyczny produkt. W ten sposób każdy ojciec będzie mógł wykorzystać go w codziennym życiu. Dzięki temu często wspominać będzie miłą niespodziankę, jaką mu sprawiłeś. Wysokiej jakości produkt przygotowany z dbałością o najmniejsze szczegóły to bezbłędny prezent, który tacie wręczyć można na dowolną okazję. Jakie użyteczne podarunki dla ojca znalazły się w naszej ofercie? Z całą pewnością warto zwrócić uwagę na ceramiczne kubki dostępne w naprawdę wielu fantastycznych odsłonach. Kubek dla Taty z imieniem lub podpisem i zabawnym wzorem będzie dobrym pomysłem dla każdego. Możesz kupić drobny upominek w postaci kubka lub też postawić na bogaty zestaw z innymi produktami. Użytecznymi propozycjami są również smakowite miody, herbaty oraz kawy, którymi uzupełnione są kosze prezentowe. 

Kubek dla Taty z trwałym nadrukiem

Kubek dla Taty z trwałym nadrukiem

Prezent na Dzień Ojca, urodziny Taty czy imieniny

Twojego ojca z całą pewnością mile zaskoczy zabawny prezent dla Taty wręczony w dniu jego święta. Pieczołowicie zaprojektowany oraz przygotowany zestaw będzie doskonałym rozwiązaniem. Box wykonany z grubej tektury i wypełniony naturalną wełną drzewną pozwala pięknie wyeksponować wszystkie produkty wchodzące w skład podarunku, a kartka z personalizowanymi życzeniami nadaje całości niepowtarzalnego charakteru. Kosze prezentowe z motywami Supermana czy piwa to męskie propozycje, które bez najmniejszych wątpliwości mogą mile zaskoczyć obdarowaną osobę. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawów są do siebie bezbłędnie dopasowane, co sprawia, że efekt końcowy jest naprawdę znakomity. 

Zabawny prezent na Dzień Taty o piwnym charakterze

Zabawny prezent na Dzień Taty o piwnym charakterze

Elegancki prezent dla Taty na Dzień Ojca

Twój tata poczuje się naprawdę wyjątkowo, jeśli na urodziny czy pod choinkę otrzyma szykowny prezent złożony z wysokiej jakości produktów. Produkty w naszym sklepie internetowym to solidne prezenty dobrej jakości, które zachwycają niepowtarzalnym stylem. Wykonane według autorskich projektów są jedyne w swoim rodzaju i na pewno sprawią ogromną przyjemność obdarowanej osobie. Szczególnie gustownym rozwiązaniem będą zestawy w drewnianych skrzyniach czy pudełkach z grubej tektury. Takie opakowanie zapewni schludny i ekskluzywny wygląd produktom wewnątrz. W środku koszy prezentowych znaleźć można natomiast słodycze, alkohole, personalizowane akcesoria i praktyczne gadżety. Z tak szerokiej gamy męskich prezentów na pewno z łatwością wybierzesz idealną opcję dla swojego taty.