prezenty na Dzień Nauczyciela

prezenty na Dzień Nauczyciela

Prezent dla Nauczyciela jaki wybrać na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela? W naszej ofercie znajdziecie pomysły na elegancki prezent dla Nauczyciela matematyki, języka polskiego czy geografii. Sklep oferuje także prezenty dla Nauczyciela na pożegnanie czy z okazji przejścia na emeryturę. Dobrym pomysłem na prezent dla Nauczyciela jest długopis z grawerem lub kubek z jego imieniem i najczęściej powtarzanym powiedzonkiem. Można wybrać także zestaw lub kosz prezentowy na zakończenie roku od uczniów. Niepowtarzalny będzie natomiast własnoręczny prezent dla Nauczyciela, jednak jego przygotowanie zajmie więcej czasu.

 • KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM

  Księga klasy dla Pani Nauczycielki to doskonały prezent, który odwdzięczy jej się za wysiłek i ciężką pracą. Podziękuje jej za spędzone godziny w szkole oraz przekazaną wiedzę. Księga jest idealnym miejscem, aby wkleić zdjęcia ze szkolnych wycieczek, studniówki, bali oraz napisać wyjątkowe życzenia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM

  Księga klasy dla nauczyciela jest wyjątkowym prezentem prosto z serca. Specjalna personalizacja na księdze wyróżni nauczyciela, który z pewnością doceni wysiłek włożony w wypełnienie księgi. Wspaniałe zdjęcia, najlepsze życzenia oraz kilka słów od uczniów to coś co zdecydowanie powinno się znaleźć w księdze.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczyciela idealnie sprawdzi się na zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i piękną grafiką kwitnących róż. W zestawie znajduje się butelka wina, ręcznie robiona czekolada oraz paczka kawy i herbaty. 

  269,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Nauczyciela wypełniony wybornymi słodyczami. W pudełeczku z jasnego drewna umieszczono trzy ręcznie robione czekolady z dodatkami oraz słoiczki ekologicznego miodu z orzechami i owocami. Wnętrze skrzynki zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Malinowa Świeżość

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela inspirowany świeżymi malinami. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczką z podziękowaniami. W środku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono najwyższej jakości produkty.

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Dzika Róża i Kokos

  Wspaniały zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawierający ekologiczne produkty. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wino z dzikiej róży, dwa słoiczki zdrowego miodu z dodatkiem owoców oraz paczkę kawy i herbaty. Wszystko umieszczono w eleganckiej skrzyneczce na dekoracyjnej wełnie drzewnej. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  1 Recenzje

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczyciela Inspirowany pełnią gorącego lata. Zestaw zawiera wino jarzębinowe, znakomite słodycze, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z tekstem podziękowań.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem wiśniowym

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawiera wyborne produkty najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami. Prezent zawiera wino wiśniowe, słodycze oraz paczkę kawy i herbaty.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM EKO Z winem Aronia

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela z wyśmienitym winem, aroniowym. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono także wyborne słodycze i paczkę znakomitej kawy. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami.

  249,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM z winem EKO Zestaw Malina

  Piękny prezent dla Nauczyciela inspirowany słodyczą dojrzałych malin. Wspaniały zestaw pozwoli poczuć pełnie lata dzięki najwyższej jakości produktom z dodatkiem owoców. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczyciela z nalewką oraz kawą i herbatą najwyższej jakości. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami i dekoracyjna grafiką. Znakomite kawy, herbaty, wiśniowa nalewka oraz słodkie czekoladki. 

  239,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności
  239,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Czar Wdzięczności

  Prezent dla Nauczyciela pozwoli podziękować za trud włożony w edukację dzieci. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono znakomitą nalewkę, pyszne słodkości, paczkę kawy oraz herbaty. Wnętrze pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami.

  239,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PODZIĘKOWANIE dla Nauczyciela Z PODPISEM Luksusowe Boho

  Luksusowy zestaw prezentowy dla Nauczyciela na zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono znakomite słodycze, butelkę pigwowej nalewki oraz paczkę pobudzającej kawy. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Prezent dla Nauczyciela na Zakończenie roku szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki znakomitego miodu z owocami oraz paczki aromatycznych kaw. Wnętrze skrzyneczki zdobi personalizowana karteczka z dekoracyjną grafiką. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Zestaw prezentowy dla Nauczyciela zawiera zdrowe miody smakowe oraz paczki różnorodnych herbat. Najwyższej jakości produkty umieszczono w skrzyneczce z jasnego drewna udekorowanej wewnątrz personalizowaną karteczką z podziękowaniami. Zdrowe wyroby zachwycają bogactwem smaków i aromatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  1 Recenzje

  Luksusowy zestaw upominkowy dla Nauczyciela idealnie sprawdzi się jako upominek na Dzień Edukacji Narodowej lub Zakończenie Roku Szkolnego. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z tekstem podziękowań. W zestawie znajdują się słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitej herbaty. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Prezent na Dzień Nauczyciela zachwyci każdego wielbiciela znakomitej kawy. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z podziękowaniami. W zestaw3ie znajdziemy syrop waniliowy, świeczkę zapachową, słodkie czekoladki oraz dwie paczki pobudzającej kawy.

  219,98 zł
 • MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe dla nauczyciela w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Śliczny zestaw prezentowy pozwoli podziękować Nauczycielowi lub Nauczycielce za pracę z dziećmi. W pudełeczku wykonanym z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono znakomite miody z polskiej pasieki. Miody idealne do herbaty lub wyśmienitych domowych wypieków na pewno oczarują każdą obdarowaną osobę swoją wyjątkową słodyczą. 

  149,98 zł
 • ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł
  ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko

  Zestaw eleganckich świec sojowych to wyjątkowy upominek dla Nauczyciela w ekologicznym charakterze. Wieczko pudełeczka zdobi personalizowana karteczka z podziękowaniami. Ręcznie robione świeczki pomogą wprowadzić w domu atmosferę pełną relaksu.

  139,98 zł
 • ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł
  ŚWIECE sojowe prezent dla Nauczyciela Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko
  1 Recenzje

  Elegancki zestaw świec sojowych to idealny upominek na dzień nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego. Ręcznie robione świeczki sojowe umieszczono w słoiczkach wykonanych z ciemnego szkła. Całość zapakowano w pudełeczko udekorowane na wieczku personalizowaną karteczką z życzeniami. 

  139,98 zł
 • ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku
  39,98 zł
  ŚWIADECTWO Wzorowego Nauczyciela Z IMIENIEM prezent zakończenie roku

  Świadectwo dla Nauczyciela to wspaniały upominek na zakończenie roku szkolnego dla wychowawcy. Personalizowane świadectwo z białoczerwonym paskiem umieszczono w eleganckiej białej ramce. Piękny prezent o zabawnym charakterze będzie wspaniałą pamiątką. 

  39,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Klasa A5 176stron

  Elegancki kalendarz to praktyczny upominek dla każdej Nauczycielki. Niezwykle pomocny dodatek pozwoli zorganizować czas i zrealizować nowe projekty w nowym roku szkolnym. Okładkę kalendarza udekorowano personalizowaną obwolutą wykonaną z dobrej jakości papieru. 

  44,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepsza Nauczycielka A5 176stron

  Kalendarz dla Nauczyciela to praktyczny gadżet, który pozwoli lepiej zorganizować czas. Okładkę udekorowano personalizowaną obwolutą z dekoracyjną grafiką. Idealny wybór upominku na Dzień Nauczyciela. 

  44,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Książki A5 176stron

  Kalendarz na Dzień Nauczyciela to niezwykle praktyczny upominek dla wychowawczyni. Okładkę udekorowano personalizowaną obwolutą wykonaną z wysokiej jakości papieru. Wspaniały upominek pozwoli znakomicie zorganizować czas i zre4alizować wszystkie plany.

  44,98 zł
 • KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ dla Nauczycielki terminarz Z IMIENIEM Różowe Kwiaty A5 176stron

  Kalendarz dla Nauczycielki to bardzo praktyczny prezent. Pozwoli na realizację wszystkich zaplanowanych zadań. Kalendarz udekorowano personalizowaną obwolutą z elegancką grafiką pudrowych kwiatów. 

  44,98 zł
 • KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepszy Nauczyciel A5 176stron KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepszy Nauczyciel A5 176stron
  44,98 zł
  KALENDARZ Nauczyciela terminarz Z IMIENIEM Najlepszy Nauczyciel A5 176stron

  Elegancki kalendarz to praktyczny prezent dla Nauczyciela. Kalendarz udekorowano papierową obwolutą. Praktyczny prezent idealnie sprawdzi się na Dzień Nauczyciela czy Zakończenie roku szkolnego. 

  44,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT

  Elegancki zestaw prezentowy dla Nauczycielki pozwoli podziękować za trud włożony w edukację dzieci. W eleganckim pudełeczku wypełnionym naturalną wełną drzewną umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, słodkie krówki o=i zawieszkę w kształcie sówki. Wieczko pudełka udekorowano personalizowaną karteczką z podziękowaniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i sową KRAFT

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela pozwoli podziękować za ciężką pracę i czas poświęcony uczniom. W pudełku prezentowym wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono kubek z imieniem przyszłego właściciela, słodkie krówki i drewnianą zawieszkę w kształcie sowy. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  99,98 zł
 • PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM
  69,98 zł
  PREZENT dla Przedszkolanki w skrzyni Zestaw Słodki Z PODPISEM
  1 Recenzje

  Słodki zestaw prezentowy dla Pani Przedszkolanki, który zachwyci każdą wielbicielkę słodkich łakoci. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dekoracyjną grafiką. Zestaw zawiera słodkie lizaki, pyszne czekoladki oraz dwa słoiczki złocistego miodu.

  69,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Serce

  Śliczny upominek dla Nauczyciela lub Nauczycielki pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w edukację dzieci. W skrzyneczce z jasnego drewna wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną umieszczono wyśmienite słodkości. Wnętrze pudełka dekoruje personalizowana karteczka z podziękowaniami. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Skrzynia Słodkości Eukaliptus

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela lub Nauczycielki pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w edukację dzieci. W skrzyneczce wykonanej z jasnego drewna na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono ciasteczko z wróżbą, herbatę, słoiczek miodu, słodkie krówki, mleczne czekoladki oraz owocowego lizaka. Wnętrze dekoruje personalizowana karteczka z...

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko
  84,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Niezbędnik Z PODPISEM Eko

  Śliczny prezent dla Nauczyciela lub Nauczycielki pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w edukację podopiecznych. W skrzyneczce wykonanej z jasnego drewna wypełnionej dekoracyjną wełną drzewną umieszczono niezbędne pomoce każdego wychowawcy. W środku umieszczono personalizowaną karteczkę z życzeniami. 

  84,98 zł
 • PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczycielki Z PODPISEM Box z kubkiem i długopisem Różowy

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczycielki pozwoli podziękować za ciężką pracę włożoną w edukację dzieci. W eleganckim różowym pudełeczku umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, aromatyczną herbatę, praktyczny długopis oraz owocowe cukierki. Wieczko pudełeczka zostało udekorowane personalizowaną karteczką z podziękowaniami.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z PODPISEM Zestaw z kubkiem i zakładką

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczycielki pozwoli podziękować za trud włożony w naukę i opiekę nad dziećmi. W pudełku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono kubek z imieniem przyszłej właścicielki, zakładkę do książki oraz znakomite słodycze. Wieczko pudełka zostało ozdobione personalizowaną karteczką z podziękowaniami i dekoracyjną grafiką. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM
  79,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Z PODPISEM Box z kubkiem I ZDJĘCIEM

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczyciela lub Nauczycielki pozwoli podziękować za czas poświęcony nauczaniu dzieci. W eleganckim pudełku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną umieszczono słodkie czekoladki, kubek z imienime przyszłego właściciel oraz ramkę ze zdjęciem. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski
  89,98 zł
  PREZENT dla nauczyciela Box Z IMIENIEM kubek+notes+długopis Malarski

  Śliczny zestaw prezentowy dla Nauczycielki pozwoli podziękować za trud i ciężką pracę włożoną w naukę dzieci. W eleganckim pudełeczku wypełnionym dekoracyjną wełną drzewną zawiera kubek z imieniem przyszłej właścicielki, notatnik oraz długopis. Wieczko pudełka dekoruje personalizowana karteczka z życzeniami i dopasowaną wstążką. 

  89,98 zł

Prezent dla Nauczyciela. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego? 

Dzień Nauczyciela, jak potocznie nazywany jest Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony jest 14 października. Z tej okazji w szkołach organizowane są liczne wydarzenia. Przedstawienia i akademie przede wszystkim podkreślają uroczysty charakter święta, nadając mu wyjątkową atmosferę. Szkoła oraz uczący w niej nauczyciele mają bowiem ogromny wpływ na dzieci i młodzież, kształtując ich na wielu płaszczyznach. Ich zadaniem jest nie tylko wyedukowanie nowego pokolenia. Nauczyciele również są wsparciem dla uczniów i często pomagają im w rozwijaniu zainteresowań. Warto więc docenić ich w tym szczególnym dniu. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest wręczenie nauczycielce prezentu, który sprawi jej ogromną przyjemność. Co podarować nauczycielce z okazji Dnia Edukacji Narodowej?

Prezent na Dzień Nauczyciela elegancki

Wysokiej jakości prezent dla nauczycielki będzie wymownym podziękowaniem za poświęcony czas oraz wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy. Można z powodzeniem wręczyć taki upominek indywidualnie lub też razem z innymi uczniami. W ten sposób pokażecie swojej wychowawczyni bądź innej obdarowanej nauczycielce, jak bardzo cenicie jej zaangażowanie. Jaki prezent najlepiej nada się na taką okazję? Wśród gustownych propozycji znaleźć można wiele zestawów, w których umieszczone zostały słodycze oraz symboliczne akcesoria. Kosz prezentowy dla Nauczyciela składający się z dopasowanych składników z pewnością zachwyci Nauczyciela lub Nauczycielkę. Autorskie motywy zdobiące skrzynie czy pudełka nadają całości jedyny w swoim rodzaju i niezwykle modny charakter. Twoja nauczycielka będzie oczarowana takim podarunkiem. 

Kosz prezentowy dla Nauczyciela z podpisem

Kosz prezentowy dla Nauczyciela z podpisem

Prezent na pożegnanie Nauczyciela

Nauczycielkom prezenty wręcza się nie tylko z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ale także na koniec roku - zwłaszcza, gdy oznacza on pożegnanie z pewnym etapem edukacji. To piękne podziękowanie za spędzone wspólnie lata. Bez wątpienia taki prezent powinien być wyjątkowy i stanowić pamiątkę tego niezwykłego okresu. Najlepiej na tego rodzaju podarunek nadają się kosze prezentowe. Skrzynie i boxy z przemyślanymi upominkami bez najmniejszych wątpliwości trafią w upodobania obdarowanej nauczycielki. Co można znaleźć w takich zestawach? Dużą popularnością cieszą się kosze prezentowe z ramkami na zdjęcia, personalizowanymi kubkami czy notesami i słodkościami. Tak zaprojektowane prezenty stanowią niezawodną niespodziankę dla ulubionej nauczycielki. Sam notatnik dla Nauczyciela jest również ciekawą propozycją. Będzie zawsze pod ręką i pozwoli od razu zapisać najważniejsze sprawy.

Prezent dla Nauczycielki z notesem i kubkiem

Prezent dla Nauczycielki z notesem i kubkiem

Oryginalny prezent dla Nauczyciela

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele wysokiej jakości prezentów, które doskonale nadają się na Dzień Nauczyciela. Wśród nich dostępne są praktyczne upominki jak ceramiczne kubki czy notesy, ale też bardzo symboliczne propozycje. Wiele z produktów możesz spersonalizować - w ten sposób prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Obdarowana nauczycielka na pewno bardzo dobrze zapamięta taką niespodziankę i poczuje się naprawdę wyjątkowo. Ciekawymi propozycjami są też zestawy prezentowe, w których znalazło się kilka różnego rodzaju produktów. Świetnym przykładem jest drewniana sowa, która pięknie nawiązuje do wiedzy przekazywanej przez obdarowaną osobę. Obowiązkowo sprawdź również inne prezenty, którymi możesz sprawić przyjemność swojej nauczycielce.