prezenty na Dzień Nauczyciela

prezenty na Dzień Nauczyciela

Prezent dla Nauczyciela jaki wybrać na zakończenie roku lub Dzień Nauczyciela? W naszej ofercie znajdziecie pomysły na elegancki prezent dla Nauczyciela matematyki, języka polskiego czy geografii. Sklep oferuje także prezenty dla Nauczyciela na pożegnanie czy z okazji przejścia na emeryturę. Dobrym pomysłem na prezent dla Nauczyciela jest długopis z grawerem lub kubek z jego imieniem i najczęściej powtarzanym powiedzonkiem. Można wybrać także zestaw lub kosz prezentowy na zakończenie roku od uczniów. Niepowtarzalny będzie natomiast własnoręczny prezent dla Nauczyciela, jednak jego przygotowanie zajmie więcej czasu.

 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Nauczycielki w stylowej odsłonie. Podaruj zestaw w kraftowym opakowaniu z personalizacją, tekstem podziękowania oraz motywem pudrowych kwiatów. W skład boxa wchodzi: butelka wina, czekoladki, czekolada ręcznie robiona, świeca sojowa oraz zapałki. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki
  29,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki

  Przepiękne tekturowe pudełeczko z motywem pudrowych kwiatów to idealny pomysł na prezent dla Niej. Wybieraj upominek z różowym wypełnieniem. W zestawie znajduje się kompaktowe lustereczko oraz krówki o śmietankowy smaku. 

  29,98 zł
 • CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku UNIWERSALNA Biret w kwiatach CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku UNIWERSALNA Biret w kwiatach
  19,98 zł
  CZEKOLADA dla Nauczyciela/uczniów w pudełku UNIWERSALNA Biret w kwiatach

  Słodki prezent w formie tabliczki czekolady zapakowanej w ozdobny kartonik. Podaruj z okazji Dnia Edukacji Narodowej lub Zakończenia Roku Szkolnego przepyszną czekoladę. Taki upominek przypadnie również do gustu uczniom. Wybieraj prezent z grafiką biretu w kwiatach. 

  19,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Likier i słodkości PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Likier i słodkości

  Upominek dla Nauczycielki w eleganckim pudełku prezentowym wykonanym z grubej tektury. Podaruj zestaw z likierem, czekoladą oraz czekoladkami. Spersonalizowany prezent można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Prezent dla Nauczycielki w różowym boxie. Na pudełku umieszczona jest personalizacja z tekstem podziękowania oraz motyw kwiatowym. Wybieraj upominek z ginem, świecą zapachową, krówkami oraz czekoladkami. Podaruj Pani Pedagog kobiecy zestaw. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Nauczycielki w pudełku z personalizacją. Podaruj zestaw z alkoholem, świecą zapachową, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Motyw różowych kwiatów prezentuje się niezwykle kobieco. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Francja Elegancja

  Upominek dla Nauczycielki z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. Podaruj zestaw dla miłośniczki zwierząt. Wybieraj prezent z alkoholem, świecą, mydełkami oraz przepysznymi słodyczami. Oryginalny box ozdobiony wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Upominek dla Nauczycielki w boxie wykonanym z grubej tektury. Podaruj zestaw z winem bezalkoholowym, świecą w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladami oraz mydełkami. Wybieraj prezent z personalizacją. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla Nauczycielki, który można podarować na Zakończenie Roku Szkolnego. Elegancki zestaw z alkoholem, słodyczami oraz kawą mieloną. Wybieraj prezent z motywem graficznym pudrowych kwiatów oraz tekstem podziękowania. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Prezent dla Nauczycielki idealny na Zakończenie Roku Szkolnego. Podaruj zestaw z alkoholem oraz słodkościami udekorowany złotą wstążką. Motyw graficzny pudrowych kwiatów prezentuje się stylowo i elegancko. Wybieraj upominek z personalizacją. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Prezent dla Nauczycielki z personalizacją, tekstem podziękowania oraz motywem różowych kwiatów. Podaruj zestaw z winem musującym w przepięknej, kryształowej butelce oraz kieliszkiem w złotej kolorystyce. Podziękuj za trud nauczania i poświęcony czas. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczycielki Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Szukasz prezentu, który można wręczyć Nauczycielce na Zakończenie Roku Szkolnego lub Dzień Edukacji Narodowej? Podaruj upominek z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów w pięknym boxie. Oryginalny zestaw z winem i kieliszkiem spodoba się obdarowanej Kobiecie. 

  89,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pani Nauczycielki Z IMIENIEM

  Księga klasy dla Pani Nauczycielki to doskonały prezent, który odwdzięczy jej się za wysiłek i ciężką pracą. Podziękuje jej za spędzone godziny w szkole oraz przekazaną wiedzę. Księga jest idealnym miejscem, aby wkleić zdjęcia ze szkolnych wycieczek, studniówki, bali oraz napisać wyjątkowe życzenia.

  49,98 zł
 • KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM
  49,98 zł
  KSIĘGA Klasy Dla Pana Nauczyciela Z IMIENIEM

  Księga klasy dla nauczyciela jest wyjątkowym prezentem prosto z serca. Specjalna personalizacja na księdze wyróżni nauczyciela, który z pewnością doceni wysiłek włożony w wypełnienie księgi. Wspaniałe zdjęcia, najlepsze życzenia oraz kilka słów od uczniów to coś co zdecydowanie powinno się znaleźć w księdze.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream
  229,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Irish Cream

  Podaruj na Zakończenie Roku Szkolnego zestaw z alkoholem, słodkościami oraz kawą. Upominek dla Nauczyciela z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej stylistycy. Podziękuj za pomoc w edukacji oraz poświęcony czas najlepszemu Wychowawcy/Pedagogowi. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Styl i klasa

  Upominek dla najlepszego Nauczyciela w boxie prezentowy. Zamów zestaw z najlepszymi produktami oraz przepięknym motywem graficznym. Wybieraj prezent z alkoholem, który można wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego swojemu Pedagogowi. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt
  179,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Na apetyt

  Upominek na Dzień Nauczyciela lub Zakończenie Roku Szkolnego z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, kawą mieloną, migdałami, nerkowcami, pistacjami oraz fistaszkami. Podaruj ulubionemu Wychowawcy męski prezent. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy

  Szukasz prezentu dla Nauczyciela, który możesz wręczyć na Zakończenie Roku Szkolnego wspólnie z innymi uczniami. Zamów zestaw z alkoholem, słodkościami oraz drobnymi przekąskami do pochrupania. Box z personalizacją przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA

  Prezent w elegancki pudełku z oryginalną zawartością. Podaruj Nauczycielowi upominek z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej odsłonie. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, kamieniami do whisky, skarpetkami, świecą sojową oraz czekoladkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MEGA II

  Upominek dla najlepszego Nauczyciela w eleganckim pudełku wykonanym z grubej tektury. Na wieczku znajduje się naklejka z personalizacją oraz grafiką w czarno-kraftowej kolorystyce. Wybieraj zestaw z: alkoholem, czekoladą, puszką Jim Beam z colą, pistacjami, fistaszkami oraz cukierkami. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels GIGA

  Upominek dla Nauczyciela w eleganckim, czarnym boxie. W skład zestawu wchodzi: whisky, czekolada, Jack Daniels z colą w puszce, kamienie do schładzania napojów, skarpetki bawełniane oraz przepyszne cukierki. Podaruj Wychowawcy wyjątkowy prezent. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA
  219,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw z Brandy MEGA

  Elegancki zestaw dla Nauczyciela udekorowany złotą wstążką. Wybieraj męski upominek z idealnie skomponowaną zawartością. Prezent z alkoholem, skarpetkami, muchą oraz słodkościami przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. Box można wręczyć na uroczystości Zakończenie Roku Szkolnego. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały III

  Elegancki box dla Nauczyciela, który można wręczyć podczas Zakończenia Roku Szkolnego lub Dnia Edukacji Narodowej. Zamów zestaw z idealnie skomponowaną zawartością, personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-srebrnej kolorystyce. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Czarny Bocian

  Upominek na Dzień Nauczyciela w elegancki boxie z personalizacją. Podaruj zestaw z alkoholem, skarpetkami oraz mlecznymi czekoladkami. Podziękuj za pomoc w edukacji oraz poświęcony czas. Wybieraj box udekorowany wstążką. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jack Daniels Mały II

  Upominek dla Nauczyciela w eleganckim pudełko. Wybieraj zestaw z alkoholem, czekoladą, piersiówką oraz cukierkami. Podziękuj za pomoc oraz przekazaną wiedzę. Zamów box z męską zawartością udekorowany wstążka. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Jim Beam MAŁY

  Upominek na Dzień Nauczyciela z oryginalną zawartością. W skład zestawu wchodzi: alkohol, Jim Beam w puszce z colą, czekolada oraz cukierki. Podziękuj za pomoc w edukacji oraz poświęcony czas wręczając box z personalizacją. 

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Orzechowy Mały

  Szukasz prezentu dla Nauczyciela na Zakończenie Roku Szkolnego? Wybieraj zestaw z nalewką, migdałami oraz przepysznymi krówkami. Box z personalizacją oraz tekstem podziękowania przypadnie do gustu Wychowawcy/Pedagogowi. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały
  89,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Kawowy Mały

  Upominek dla Nauczyciela w czarnym pudełku z oryginalną zawartością. Zaskocz swojego Wychowawcę/Pedagoga wręczając prezent z podziękowaniem oraz motywem graficznym w stylowej odsłonie. Wybieraj zestaw z alkoholem, kawą oraz krówkami. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Portfel, notes, skarpety

  Wspaniałe podziękowania dla Nauczyciela w efektownym pudełku prezentowym. W skład zestawu wchodzi: męski portfel, czarny notes z gumką, długopis w kartoniku, skarpetki bawełniane oraz pyszne czekoladki. Całość dopełnia personalizowana etykieta z życzeniami w kraftowym stylu. Podaruj wychowawcy niezapomniany prezent

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Słodki Zestaw

  Spraw radość Nauczycielowi wręczając mu personalizowany upominek na Zakończenie Roku Szkolnego. Pudełko prezentowe wykonane z grubej tektury zostało ozdobione personalizowaną naklejką w stylu kraftowym. Wybierz zestaw z winem, śmietankowymi krówkami, czekoladkami oraz migdałami. Upominek zachwyci każdego mężczyznę. 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM na energię Kawa z czekoladą

  Elegancki prezent dla Nauczyciela. Zamów personalizowany prezent, który pozwoli przekazać najszczersze podziękowania. Zestaw składa się z: wina o przepysznym smaku, kawy świeżo palonej, krówek o śmietankowym smaku oraz czekolady Merci w ozdobnej obwolucie. Personalizowane życzenia zawarte na kraftowej etykiecie wywołają uśmiech na twarzy wychowawcy! 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Słodka Elegancja

  Przepiękny upominek dla Nauczyciela, który możesz wręczyć mu na zakończenie roku. To wspaniałe podziękowanie zostało zawarte w czarnym pudełku prezentowym, w środku znajdziesz: wino musujące, krówki śmietankowe, czekoladę Merci w ozdobnej obwolucie, czarny pasek oraz drewnianą muchę. Uśmiech na twarzy wychowawcy wywołają życzenia oraz personalizacja...

  159,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela Z IMIENIEM Kawa, likier i kubek termiczny

  Upominek dla Nauczyciela w pięknym wydaniu. Podaruj wychowawcy czarne pudełko prezentowe z personalizacją w postaci kraftowej etykiety z życzeniami. Obdarowany w środku znajdzie: syrop do kawy, świeżo paloną kawę mieloną, czarny kubek termiczny oraz czekoladki mleczne. To smaczny zestaw, który pokocha każdy mężczyzna! 

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości
  149,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Kubek, likier i słodkości

  Prezent dla Nauczyciela w efektownym wydaniu! Zestaw prezentowy z syropem do kawy, śmietankowymi krówkami, kawą mieloną, kubkiem z czarnym uchem oraz migdałami w mlecznej czekoladzie. Kraftowa odsłona personalizowanej etykiety wywoła zachwyt wśród każdego mężczyzny. Idealny prezent dla smakosza kawy i słodkości

  149,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Dżentelmena

  Chcesz podarować wychowawcy wyjątkowy prezent? Wręcz mu personalizowane pudełko prezentowe ze świecą sojową w szklanym słoiczku, pistacjami, fistaszkami, cukierkami, piersiówką z ekoskóry oraz kamieniami do schładzania napojów. Na wieczku umieścimy personalizowaną etykietę z życzeniami. To zestaw idealny dla prawdziwego dżentelmena.  

  199,98 zł
 • PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny
  99,98 zł
  PREZENT dla Nauczyciela box Z IMIENIEM Zestaw Eleganckiego Mężczyzny

  Personalizowany prezent dla Nauczyciela! Box ze sztywnej tektury w czarnym kolorze został wypełniony wysokiej jakości produktami. W zestawie znajduje się męski portfel z naturalnej skóry, bawełniane skarpetki oraz gustowna, drewniana mucha. Kraftowy motyw personalizowanej naklejki świetnie się prezentuje! Produkt bez wątpienia zachwyci każdego mężczyznę! 

  99,98 zł

Prezent dla Nauczyciela. Jaki prezent na Dzień Nauczyciela i zakończenie roku szkolnego? 

Dzień Nauczyciela, jak potocznie nazywany jest Dzień Edukacji Narodowej, obchodzony jest 14 października. Z tej okazji w szkołach organizowane są liczne wydarzenia. Przedstawienia i akademie przede wszystkim podkreślają uroczysty charakter święta, nadając mu wyjątkową atmosferę. Szkoła oraz uczący w niej nauczyciele mają bowiem ogromny wpływ na dzieci i młodzież, kształtując ich na wielu płaszczyznach. Ich zadaniem jest nie tylko wyedukowanie nowego pokolenia. Nauczyciele również są wsparciem dla uczniów i często pomagają im w rozwijaniu zainteresowań. Warto więc docenić ich w tym szczególnym dniu. Rewelacyjnym rozwiązaniem jest wręczenie nauczycielce prezentu, który sprawi jej ogromną przyjemność. Co podarować nauczycielce z okazji Dnia Edukacji Narodowej?

Prezent na Dzień Nauczyciela elegancki

Wysokiej jakości prezent dla nauczycielki będzie wymownym podziękowaniem za poświęcony czas oraz wysiłek włożony w przekazywanie wiedzy. Można z powodzeniem wręczyć taki upominek indywidualnie lub też razem z innymi uczniami. W ten sposób pokażecie swojej wychowawczyni bądź innej obdarowanej nauczycielce, jak bardzo cenicie jej zaangażowanie. Jaki prezent najlepiej nada się na taką okazję? Wśród gustownych propozycji znaleźć można wiele zestawów, w których umieszczone zostały słodycze oraz symboliczne akcesoria. Kosz prezentowy dla Nauczyciela składający się z dopasowanych składników z pewnością zachwyci Nauczyciela lub Nauczycielkę. Autorskie motywy zdobiące skrzynie czy pudełka nadają całości jedyny w swoim rodzaju i niezwykle modny charakter. Twoja nauczycielka będzie oczarowana takim podarunkiem. 

Kosz prezentowy dla Nauczyciela z podpisem

Kosz prezentowy dla Nauczyciela z podpisem

Prezent na pożegnanie Nauczyciela

Nauczycielkom prezenty wręcza się nie tylko z okazji Dnia Edukacji Narodowej, ale także na koniec roku - zwłaszcza, gdy oznacza on pożegnanie z pewnym etapem edukacji. To piękne podziękowanie za spędzone wspólnie lata. Bez wątpienia taki prezent powinien być wyjątkowy i stanowić pamiątkę tego niezwykłego okresu. Najlepiej na tego rodzaju podarunek nadają się kosze prezentowe. Skrzynie i boxy z przemyślanymi upominkami bez najmniejszych wątpliwości trafią w upodobania obdarowanej nauczycielki. Co można znaleźć w takich zestawach? Dużą popularnością cieszą się kosze prezentowe z ramkami na zdjęcia, personalizowanymi kubkami czy notesami i słodkościami. Tak zaprojektowane prezenty stanowią niezawodną niespodziankę dla ulubionej nauczycielki. Sam notatnik dla Nauczyciela jest również ciekawą propozycją. Będzie zawsze pod ręką i pozwoli od razu zapisać najważniejsze sprawy.

Prezent dla Nauczycielki z notesem i kubkiem

Prezent dla Nauczycielki z notesem i kubkiem

Oryginalny prezent dla Nauczyciela

W naszym sklepie internetowym można znaleźć wiele wysokiej jakości prezentów, które doskonale nadają się na Dzień Nauczyciela. Wśród nich dostępne są praktyczne upominki jak ceramiczne kubki czy notesy, ale też bardzo symboliczne propozycje. Wiele z produktów możesz spersonalizować - w ten sposób prezent będzie jedyny w swoim rodzaju. Obdarowana nauczycielka na pewno bardzo dobrze zapamięta taką niespodziankę i poczuje się naprawdę wyjątkowo. Ciekawymi propozycjami są też zestawy prezentowe, w których znalazło się kilka różnego rodzaju produktów. Świetnym przykładem jest drewniana sowa, która pięknie nawiązuje do wiedzy przekazywanej przez obdarowaną osobę. Obowiązkowo sprawdź również inne prezenty, którymi możesz sprawić przyjemność swojej nauczycielce.