prezenty na Dzień Babci

prezenty na Dzień Babci

Prezent dla Babci to upominek od serca, który pomoże wyrazić miłość i pokazać, jak bardzo ważną osobą jest Babcia. Prezenty na Dzień Babci najchętniej wybierane są praktyczne oraz eleganckie. Warto skupić się także na tym, aby prezent dla Babci był nowoczesny. Prezenty dla Babci na Święta to wyselekcjonowane zestawy ze słodkościami, miodami i zdrowymi dodatkami skomponowane w specjalne kosze prezentowe. Jaki prezent na Dzień Babci? W naszej ofercie znajdziecie fartuchy dla Babci, kubki, miody i zdrowe zestawy z herbatą, które oczarują każdą Babcię.

 • KARTKA z życzeniami dla kobiety Różowa Delikatność (+koperta) KARTKA z życzeniami dla kobiety Różowa Delikatność (+koperta)
  7,98 zł
  KARTKA z życzeniami dla kobiety Różowa Delikatność (+koperta)

  Kartka z życzeniami ze wspaniałym motywem kwiatowym. Taka kartka to idealny dodatek do prezentu dla wyjątkowej kobiety. Kartka jest do samodzielnego wypisania dlatego życzenia, które otrzyma będą płynąc prosto z serca. Do kartki również dołączona jest biała koperta.

  7,98 zł
 • CZEKOLADKI Merci prezent dla Babci w pudełku Z PODPISEM CZEKOLADKI Merci prezent dla Babci w pudełku Z PODPISEM
  74,98 zł
  CZEKOLADKI Merci prezent dla Babci w pudełku Z PODPISEM

  Bombonierka z czekoladkami w przepięknej drewnianej skrzynce z pięknymi życzeniami na wieku z personalizacja. Prezent, który świetnie się sprawdzi na wiele wspaniałych okazji jak Dzień babci czy urodziny.

  74,98 zł
 • CZEKOLADA podziękowanie dla Babci w pudełku (+wstążka) CZEKOLADA podziękowanie dla Babci w pudełku (+wstążka)
  39,98 zł
  CZEKOLADA podziękowanie dla Babci w pudełku (+wstążka)

  Wyjątkowy prezent, który świetnie się sprawdzi na dzień Babci. Przepyszna biała czekolada, w której zatopiono owoce oraz pianki marshmallow zapakowana w piękne pudełko z życzeniami oraz przewiązane śliczną wstążeczką

  39,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Rustykalne Kwiaty 80 kartek NOTATNIK dla Babci Rustykalne Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Rustykalne Kwiaty 80 kartek

  Świetny prezent na Dzień Babci. Ślicznym notes z kwiatowa grafika w twardej okładce z imieniem. Bardzo poręczny i praktyczny prezent, z którego będzie zadowolona każda Babcia.

  29,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Delikatne Kwiaty 80 kartek NOTATNIK dla Babci Delikatne Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Delikatne Kwiaty 80 kartek

  Cudowny notes na Dzień Babci, urodziny czy imieniny. Notes z piękną kwiatową grafiką w twardej okładce jest bardzo praktyczny. Na przedniej okładce widnieje imię babci w wybranej formie. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Liście 80 kartek NOTATNIK dla Babci Liście 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Liście 80 kartek

  Wspaniały prezent na dzień Babci, urodziny czy imieniny. Notes pozwoli Babci na spisanie wszystkich swoich pomysłów, myśli czy przepisów. Notes ma 80 stron oraz imię na twardej okładce. 

  29,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Błękitna Akwarela 80 kartek NOTATNIK dla Babci Błękitna Akwarela 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Błękitna Akwarela 80 kartek

  Piękny notes z imieniem w twardej oprawie idealnie się sprawdzi jako prezent na Dzień Babci, urodziny czy imieniny. Notes zdobi przepiękna grafika wraz z gumka i imieniem na okładce.

  29,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Beżowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK dla Babci Beżowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Beżowe Kwiaty 80 kartek

  Fantastyczny notatnik dla Babci świetnie się sprawdzi jako prezent. Notatnik ma 80 kartek, przepiękna twardą oprawę ze wspaniałą grafiką, gumką oraz imieniem na stronie tytułowej. Idealnie się nada na Dzień Babci, urodziny czy imieniny.

  29,98 zł
 • NOTATNIK dla Babci Różowe Kwiaty 80 kartek NOTATNIK dla Babci Różowe Kwiaty 80 kartek
  29,98 zł
  NOTATNIK dla Babci Różowe Kwiaty 80 kartek

  Prześliczny notatnik na Dzień Babci, Urodziny czy Imieniny. Bardzo praktyczny prezent, który jednocześnie jest oprawiony piękna grafiką. Na okładce znajduje się imię Babci. Notes ma twarda oprawę i 80 kartek.

  29,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych Bombonierka z krówkami Delikatne Kwiaty Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Pudrowe Kwiaty

  Słodki prezent dla Babci na wiele wspaniałych okazji jak Dzień Babci, urodziny czy imieniny. Bombonierka składa się z przepysznych krówek, które są owinięte w papierki z przepiękną grafika i napisem ,,Słodkości dla Ciebie".

  49,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe

  Szukasz pomysłu na prezent z okazji Dnia Babci? mamy cos specjalnie dla tej wyjątkowej kobiety. Przepiękny kubek z imieniem, herbata w pięknym opakowaniu oraz zaparzacz to świetne trio, z którego na pewno ucieszy się każda babcia.

  79,98 zł
 • PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Złoty Wózeczek Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO PODZIĘKOWANIE dla Chrzestnych na Chrzest Bombonierka z krówkami Złoty Wózeczek Z IMIENIEM BIAŁE PUDEŁKO
  49,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Białe Róże

  Świetny prezent dla Babci. W środku znajdziemy 10 przepysznych krówek zawiniętych w papierki z wyjątkową grafiką. Bombonierka świetnie się nada do wręczenie na Dzień Babci czy Urodziny.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe
  92,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe

  Piękny zestaw prezentowy dla babci, który możesz podarować na urodziny, imieniny czy zbliżający się Dzień Babci. Te piękne wysokiej jakości produkty ze wspaniałym kwiatowym wzorem wywołają uśmiech na twarzy każdej Babci. W skład zestawu wchodzi przepyszna aromatyczna herbata z pąkami róż, personalizowany kubek, złoty zaparzacz oraz pyszna czekolada w...

  92,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Różowe Kwiaty PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Różowe Kwiaty
  49,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Różowe Kwiaty

  Przepiękna bombonierka z krówkami z piękna grafiką różowych kwiatów. Słodkości są owinięte w papierki z przepiękna dopasowana do pudełka grafiką. Ta bombonierka to świetny prezent dla Babci.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa Pudrowe
  54,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa Pudrowe

  Wyjątkowy upominek dla babci z pięknym kwiatowym wzorem to świetny pomysł na prezent na wiele wspaniałych okazji jak Dzień Babci, urodziny czy imieniny. Przepiękny kubek posiada personalizację, dzięki której zostanie na nim nadrukowane imię w takiej formie jak nam się podoba .

  54,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Różowa Akwarela PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Różowa Akwarela
  49,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM pudełko z krówkami Różowa Akwarela

  Słodka bombonierka to świetny prezent dla Babci na wiele wyjątkowych okazji. na wieku pudełka znajdziemy piękną grafikę różowych kwiatów a w środku krówki w dopasowanych do opakowania papierkach.

  49,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa+czekolada Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa+czekolada Pudrowe
  79,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+kawa+czekolada Pudrowe

  Piękny upominek z okazji Dnia Babci, urodzin czy imienin. W skład wyjątkowego zestawu wchodzi przepyszna czekolada w pięknym kartoniku z grafika pudrowych kwiatów, kubek z pięknym wzorem wraz z personalizacja oraz przepyszna aromatyczna kawa w pięknym wydaniu.

  79,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe

  Przepiękny prezent dla babci, który wywoła na jej twarzy ogromny uścisk. Aromatyczna herbatka z pąkami róż, piękny złoty zaparzacz i prześliczy kubek z imieniem wraz z piękna kwiatową grafika. Taki prezent świetnie się nada na dzień Babci, urodziny czy imieniny.

  89,98 zł
 • PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym różowym RD1 PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym różowym RD1
  199,98 zł
  PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym różowym RD1

  Elegancki różowy box z przepięknym różowym wypełniaczem. Wewnątrz znajdziemy wyłożone na pięknych różowych kwiatach wino w zjawiskowej kryształowej butelce. Etykieta na winie jest personalizowana i możemy na niej umieścić imię kobiety, która chcemy obdarować.

  199,98 zł
 • PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym czarnym RD2 PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym czarnym RD2
  129,98 zł
  PREZENT na urodziny, imieniny Z IMIENIEM z winem kryształowym czarnym RD2

  Piękny prezent, z którego będzie zadowolona każda kobieta. Sprawdzi się wspaniale na urodziny, imieniny czy Dzień Babci. W cudownym różowym pudełku na wyjątkowym różowym wypełnieniu znajdziemy ułożone na różowych kwiatach czerwone wino w przepięknej kryształowej butelce w czarnym kolorze wraz z personalizowana etykieta.

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki
  29,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki

  Przepiękne tekturowe pudełeczko z motywem pudrowych kwiatów to idealny pomysł na prezent dla Niej. Wybieraj upominek z różowym wypełnieniem. W zestawie znajduje się kompaktowe lustereczko oraz krówki o śmietankowy smaku. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Spraw radość Babci z okazji jej święta! Podaruj jej personalizowany prezent. W środku drewnianej skrzyni umieściliśmy zestaw z białym winem, notesem, paczką serwetek, pudełkiem do czekolady, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojową, mydełkami, kawą mieloną oraz zapałkami w ozdobnym opakowaniu. Dopełnieniem jest etykieta z...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz
  99,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz

  Zbliża się Dzień Babci? A może twoja Babcia obchodzi właśnie Urodziny? Podaruj jej drewnianą skrzynkę pełną produktów. W środku znajdziesz zestaw z krówkami, różową świecą zapachową, ciasteczkiem z wróżbą oraz zapałkami w opakowaniu w kształcie serca. Dopełnieniem stanie się personalizowana etykieta z życzeniami, które chwytają za serce.

  99,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa

  Elegancki prezent, który można wręczyć kobiecie na specjalną okazję. Zamów upominek z zawieszką zapachową wykonywaną ręcznie z wosku sojowego. Podaruj spersonalizowany prezent w pudełeczku z grafiką pudrowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Prezent z okazji Dnia Babci zapakowany w drewnianą skrzynkę to idealna propozycja dla każdej kobiety! Wybieraj upominek z personalizacją oraz życzeniami. W skład zestawu wchodzi: wino czerwone półwytrawne, opakowanie kawy, włoski płyn do kąpieli, satynowa opaska na oczy oraz praliny.

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Kosz prezentowy z okazji Dnia Babci w drewnianej skrzyni. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz modną grafiką w kwiaty. Zamów zestaw w czerwonej kolorystyce z winem, czekoladami, aromatyczną kawą, herbatą oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Przepiękny kosz prezentowy z elegancką zawartością w czerwonej kolorystyce. Podaruj z okazji Dnia Babci spersonalizowany upominek z winem w kryształowej butelce, czekoladą, bombonierką, włoskim płynem do kąpieli oraz cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Aromatyczny

  Wspaniały i niezwykle stylowy prezent w kobiecym wydaniu. Zamów drewnianą skrzynkę z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Podaruj z okazji Dnia Babci kosz prezentowy z winem, czekoladą oraz migdałami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Owocowy PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Owocowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Owocowy

  Zestaw owocowy to cudowna propozycja na prezent dla Babci. Wybieraj kosz prezentowy w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Zamów upominek z winem czerwonym w kryształowej butelce, czekoladą oraz herbatą. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Relaksacyjny PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Relaksacyjny
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Relaksacyjny

  Przepiękny upominek dla ukochanej Babci z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w kwiatowym stylu. Podaruj zestaw relaksacyjny z winem w kryształowej butelce oraz szklanymi słoiczkami wypełnionymi piankami, drażetkami, migdałami oraz solą do kąpieli. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold
  259,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Wyjątkowy zestaw prezentowy, który można podarować ukochanej Babci z okazji jej święta. Wybieraj upominek zapakowany do drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz delikatną, kwiatową grafiką. W skład prezentu wchodzi: alkohol oraz kosmetyki do ciała o pobudzającym zapachu. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami

  Luksusowy zestaw na prezent dla Babci. Wybieraj upominek z winem w stylowej butelce, czekoladą białą z piankami oraz piankami marshmallow o smaku malinowym w szklanym słoiczku. Podaruj prezent z personalizacją, życzeniami oraz autorską grafiką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Kolorowy PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Kolorowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Kolorowy

  Szukasz eleganckiego prezentu, który można wręczyć z okazji Dnia Babci? Wybieraj przepiękny upominek zapakowany do drewnianej skrzyni z personalizacją, życzeniami oraz delikatną grafika kwiatów. Zamów kosz prezentowy z winem w kryształowej butelce, czekoladą oraz kolorowymi drażetkami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Szukasz eleganckiego prezentu w dużej, drewnianej skrzyni? Podaruj premium upominek z personalizacją, życzeniami oraz kobiecą grafiką. Zamów kosz prezentowy dla Babci. W skład zestawu wchodzi: Prosecco, świeca, czekolada, satynowa opaska na oczy, praliny oraz woreczek z cukierkami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Zamów przepiękny zestaw prezentowy w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj upominek z Prosecco w złotej butelce, bombonierkami, włoskim płynem do kąpieli oraz pralinami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III
  319,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Wybieraj duży kosz prezentowy w drewnianej skrzyni, który sprawi radość Babci w dniu jej święta. Zamów zestaw z wódką smakową, czekoladą deserową, bombonierkami oraz kawą w słoiku. Podaruj z okazji Dnia Babci spersonalizowany upominek. 

  319,98 zł

Prezenty dla Babci - kreatywne i piękne pomysły na prezent na Dzień Babci

Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia. To święto, w którym wnukowie w każdym wieku mogą złożyć ukochanej babci najlepsze życzenia oraz zaskoczyć ją wyjątkowym prezentem. Z tej okazji często organizowane są też przedstawienia czy uroczystości w przedszkolach i szkołach. Każdy z tych sposobów jest dobry na to, by pokazać babci, jak wielkie znaczenie ma w naszym życiu. Babcie służą swoim wnukom wsparciem oraz pomocą w trudnych momentach, a przy tym na każdym kroku okazują im wielką miłość. Nierzadko mają również spory wpływ na ich wychowanie. Właśnie z tego powodu dobrze jest w dniu ich święta odwdzięczyć się za wszystko, co dla nas robią. Chcesz z tej okazji wręczyć swojej babci trafiony prezent? 

Co można kupić na prezent dla babci?

Oto kilka kreatywnych i pięknych pomysłów na prezent dla babci:

• Personalizowany album ze zdjęciami - stwórz unikalną kolekcję wspomnień w postaci pięknego albumu, który zawierać będzie zdjęcia z ważnymi momentami spędzonymi z babcią.

• Książka kucharska lub notes na przepisy - zapewnij jej inspirację do gotowania i pieczenia, oferując specjalną książkę z ulubionymi recepturami babci.

• Zestaw SPA do domu - daj babci możliwość relaksu i odprężenia w domowym zaciszu, oferując zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała i odpoczynku.

• Wizyta w ulubionej restauracji - zabierz babcię na wyjątkowy obiad lub kolację w jej ulubionej restauracji, abyście mogli spędzić razem miłe chwile przy pysznym jedzeniu.

• Voucher na masaż lub zabiegi spa - spraw jej luksusowy relaks dzięki vouchery na profesjonalny masaż lub inne zabiegi spa, które pozwolą jej poczuć się odprężoną i zadbaną.

• Książka ulubionego autora - każda miłośniczka książek będzie zachwycona tak użytecznym i przemyślanym podarunkiem.

• Wysokiej jakości alkohol - butelka wina to świetny dodatek do prezentu. Może być też wyjątkowym upominkiem na dowolną okazję.

• Praktyczne akcesoria - kubki, fartuchy, notesy, koce czy inne akcesoria na pewno przydadzą się każdej obdarowanej kobiecie.

Pamiętaj, że najważniejsze jest dostosowanie prezentu do gustów i zainteresowań konkretnej osoby. Wybierz coś, co sprawi radość Twojej babci oraz pokaże jej, jak bardzo ją doceniasz.

Prezent dla kobiet bd22

Kosz prezentowy dla babci

Prezent dla Babci na urodziny, Święta czy imieniny

Jedną z najważniejszych rzeczy przy wyborze prezentu dla babci jest uwzględnienie jej gustów i zainteresowań. Dostosowanie prezentu do pasji babci jest kluczowe - w ten sposób nie tylko sprawisz jej przyjemność, ale również pokażesz, jak dobrze się znacie. To doskonały pomysł na prezent, który wywoła radość na twarzy obdarowanej osoby. Ponadczasowym prezentem dla babci będzie butelka wina. Możesz wybrać wino, które jest ulubionym rodzajem babci albo postawić na coś bardziej ekskluzywnego i wyjątkowego. Whisky, likier czy nalewka na pewno jej zasmakują. To niezawodny dodatek do większego prezentu czy zestawu podarunkowego - zupełnie jak czekoladki czy bombonierka. Wybierz oryginalny prezent dla swojej babci spośród naszych propozycji i zaskocz ją w ważnym dla niej dniu!

Prezent dla babci zestaw złoto czarny

Kosz upominkowy na prezent dla babci

Praktyczny prezent dla Babci

Każda babcia bez najmniejszych wątpliwości doceni pożyteczny prezent, który będzie mogła wykorzystać w codziennym życiu. Dzięki wręczeniu takiego podarunku będziesz mieć pewność, że będzie przydatny, a co za tym idzie - naprawdę trafiony. Co więcej, przy używaniu otrzymanego prezentu Twoja babcia będzie często wspominać swojego ukochanego wnuka. W ten sposób podarunek stanie się wyjątkową pamiątką. Wśród użytecznych prezentów na Dzień Babci dużą popularnością cieszą się ceramiczne kubki z imieniem. Kubek dla Babci z jej imieniem to trwały i ponadczasowy produkt. Taki produkt będzie dobrym podarunkiem dla każdego, więc na pewno spodoba się Twojej babci. Możesz także z powodzeniem wręczyć jej notatnik na ważne zapiski albo fartuch kuchenny z personalizacją.

Prezent kubek dla babci czerwone kwiaty

Personalizowany kubek dla babci

Zdrowe prezenty dla Babci

W jaki jeszcze sposób można pokazać babci, jak wiele dla Ciebie znaczy? Bez najmniejszych wątpliwości sprawdzonym rozwiązaniem jest prezent w zdrowej odsłonie. Pięknym gestem będzie podarunek, który pozwoli Twojej babci nieco o siebie zadbać. Starsze osoby szczególnie powinny troszczyć się o swoje zdrowie, dlatego takie rozwiązanie będzie z pewnością trafione. Wysokiej jakości zestawy polskich konfitur czy miodów to eko propozycje, które fantastycznie smakują, a przy tym są naprawdę zdrową alternatywą dla klasycznych słodkości. To naprawdę świetny podarunek na Dzień Babci. Aromatyczne herbaty także bardzo dobrze wpisują się w zdrowy charakter prezentu. Każdy z koszy prezentowych stworzony został z dbałością o najmniejsze szczegóły, więc na pewno spodoba się obdarowanej kobiecie.

Prezent dla Babci, który jej się przyda

W naszym sklepie internetowym znalazło się wiele gustownych prezentów, które znakomicie nadają się na Dzień Babci. Świetnym przykładem prezentu, który babcia z pewnością wykorzysta jest chociażby fartuch kuchenny dla babci czy praktyczna poduszka z nadrukiem. Można je podarować także na wiele innych okazji. Urodziny, Boże Narodzenie czy imieniny będą dla Twojej babci naprawdę przyjemne, jeśli sprawisz jej z tej okazji nietuzinkowy podarunek. Wysokiej jakości produkty i autorskie motywy powodują, że nasze kosze prezentowe dla Babci i upominki zachwycają swoim niebanalnym wyglądem. To produkty, które oczarowały już mnóstwo osób i dlatego mamy pewność, że będą trafionym podarunkiem dla Twojej babci. Postaw na zestawy z winem czy słodyczami albo personalizowane poduszki, ramki czy szlafroki. Każdy z nich jest szykowną propozycją na Dzień Babci i na pewno spodoba się obdarowanej osobie.

Fartuch kuchenny babcia jest tylko jedna

Fartuch z imieniem dla babci

Praktyczny prezent dla Babci, która lubi gotować

Książka kucharska lub zeszyt na przepisy, zestaw kosmetyków dla kobiet, ceramiczny kubek, fartuch z imieniem oraz inne praktyczne akcesoria - to wszystko może być idealnym prezentem dla Twojej babci. Pamiętaj o dostosowaniu prezentu do jej gustów i zainteresowań. Jeśli lubi gotować, na pewno doceni akcesoria i sprzęt kuchenny na prezent. Tak praktyczny podarunek dla babci będzie prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Obdarowana kobieta będzie mogła z powodzeniem wykorzystać wszystkie otrzymane produkty w rozwijaniu swoich zainteresowań czy okazywaniu troski najbliższym. Jeśli babcia woli czytać książki - spraw jej piękny prezent w postaci powieści ulubionego autora lub ładnie wydanej klasyki. Na pewno taki tytuł uatrakcyjni jej domową biblioteczkę. Do praktycznych prezentów zaliczają się również kosmetyki - żele pod prysznic, kremy, sole do kąpieli, balsamy czy scruby do ciała. Każdy z nich pozwoli obdarowanej osobie poczuć się wyjątkowo.