prezenty na Dzień Babci

prezenty na Dzień Babci

Prezent dla Babci to upominek od serca, który pomoże wyrazić miłość i pokazać, jak bardzo ważną osobą jest Babcia. Prezenty na Dzień Babci najchętniej wybierane są praktyczne oraz eleganckie. Warto skupić się także na tym, aby prezent dla Babci był nowoczesny. Prezenty dla Babci na Święta to wyselekcjonowane zestawy ze słodkościami, miodami i zdrowymi dodatkami skomponowane w specjalne kosze prezentowe. Jaki prezent na Dzień Babci? W naszej ofercie znajdziecie fartuchy dla Babci, kubki, miody i zdrowe zestawy z herbatą, które oczarują każdą Babcię.

 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Spraw radość Babci z okazji jej święta! Podaruj jej personalizowany prezent. W środku drewnianej skrzyni umieściliśmy zestaw z białym winem, notesem, paczką serwetek, pudełkiem do czekolady, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojową, mydełkami, kawą mieloną oraz zapałkami w ozdobnym opakowaniu. Dopełnieniem jest etykieta z...

  299,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki
  29,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki

  Przepiękne tekturowe pudełeczko z motywem pudrowych kwiatów to idealny pomysł na prezent dla Niej. Wybieraj upominek z różowym wypełnieniem. W zestawie znajduje się kompaktowe lustereczko oraz krówki o śmietankowy smaku. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz
  99,98 zł
  PREZENT dla Babci w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz

  Zbliża się Dzień Babci? A może twoja Babcia obchodzi właśnie Urodziny? Podaruj jej drewnianą skrzynkę pełną produktów. W środku znajdziesz zestaw z krówkami, różową świecą zapachową, ciasteczkiem z wróżbą oraz zapałkami w opakowaniu w kształcie serca. Dopełnieniem stanie się personalizowana etykieta z życzeniami, które chwytają za serce.

  99,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa

  Elegancki prezent, który można wręczyć kobiecie na specjalną okazję. Zamów upominek z zawieszką zapachową wykonywaną ręcznie z wosku sojowego. Podaruj spersonalizowany prezent w pudełeczku z grafiką pudrowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Prezent dla Babci z Twoim podpisem to doskonały pomysł na Dzień Babci. Notatnik, czekolada oraz herbata posłużą babci do zapisywania spotkań z koleżankami oraz odwiedzin wnuków przy czekoladkach i herbatce. Komplet jednolitych grafik w pudrowych kwiatach z pewnością oczaruje każdą babcię.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Prezent dla Babci ze spersonalizowanym podpisem, który pozwoli jej się zrelaksować. Sól himalajska ukoi skórę oraz uspokoi organizm. Kawa będzie smakowała dużo lepiej z ręcznie robioną czekoladą oraz krówkami. Natomiast notatnik pozwoli spisać wszystkie najbliższe spotkania oraz myśli.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Box dla Babci z Twoim personalizowanym podpisem pełen prezentów to wspaniały wybór na Dzień Babci. Taki prezent na pewno przypadnie jej du gustu i każda babcia znajdzie tu coś dla siebie! Tak wręczona kawa, herbata czy czekolada to elegancki sposób na powiedzenie babci "Dziękuję, że jesteś".

  149,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Błogi Odpoczynek

  Wspaniały zestaw prezentowy dla ukochanej Babci! W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z kawą mieloną, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, szklanym kieliszkiem oraz ciasteczkiem z wróżbą. Dopełnieniem upominku jest personalizowana etykieta z życzeniami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwile Błogości

  Niesamowity prezent dla Babci, który zawiera kobiecy zestaw z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową maską na oczy, solą do kąpieli, naturalną gąbką luffa oraz śmietankowymi krówkami. Wszystkie produkty umieszczone zostały w kraftowym pudelku prezentowym. Dopełnia je naklejka z grafiką okazałych, pudrowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Wyjątkowy upominek dla Babci, który możesz podarować na Dzień Babci! W środku znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą białą ręcznie robioną oraz kawą mieloną o cudownym aromacie. Dopełnienie stanowi naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości

  Wyjątkowy zestaw prezentowy na Dzień Babci. Wysokiej jakości produkty zostały umieszczone w kraftowym pudełku prezentowym. Zestaw z kawą mieloną w kraftowej torebce, świecą zapachową w brązowym słoiku, zapałkami w opakowaniu w kształcie serca, krówkami o śmietankowym smaku oraz materiałowym kwiatem. Całość dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Baileys GIGA ZESTAW

  Prezent dla Babci zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz wysokiej jakości produkty takie jak: likier, czekolada oraz czekoladki. Dopełnieniem jest naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Przepiękne życzenia wzruszą niejedną kobietę! 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie
  179,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Zestaw SPA i odprężenie

  Upominek dla Babci z aromatyczną herbatą w kraftowej torebce, drewnianym masażerem do ciała, naturalnym mydłem roślinnym, bambusowym lusterkiem, gąbką luffa oraz szczotką do masażu ciała. Zamów zestaw z personalizacją, który dopełni naklejka z grafiką piwonii i eukaliptusa. 

  179,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Relaks dla ciała i duszy

  Prezent dla Babci zawarty w białym pudełku. Zamów zestaw z  balsamem do ciała i rąk, aromatyczną zieloną herbatą, winem musującym w kryształowej butelce, czekoladą Merci w obwolucie oraz gąbką luffa. Na wieczku znajduje się naklejka z grafiką piwonii i eukaliptusa. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Time to relax

  Uroczy kobiecy prezent z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy w jasnoróżowym kolorze, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą zapachową w słoiku. Zamów box z grafiką różowych kwiatów. Całość zachwyci każdą Babcię! 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Upominek dla Babci umieszczony w dużym pudełku prezentowym. Zamów box z satynowym szlafrokiem w jasnoróżowym kolorze, satynową opaską na oczy oraz winem musującym w kryształowej butelce. Na wieczku znajduje się personalizowana etykieta z motywem różowych kwiatów. To idealny upominek, który Babcia zapamięta na długo. 

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Szukasz prezentu na Dzień Babci? Zamów zestaw z satynowym szlafrokiem lub kompletem bielizny do wybory, satynową opaską na oczy oraz winem białym w kryształowej butelce. Dopełnieniem prezentu jest personalizowana naklejka z grafiką kwiatową, umieszczono na niej wyjątkowe życzenia. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Upominek na Dzień Babci w efektownej odsłonie. Zamów zestaw z winem bezalkoholowym Rose w eleganckiej butelce, świecą zapachową w szkle, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Dopełnieniem jest naklejka z życzeniami na kwiatowym tle. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Prezent dla Babci z oryginalnymi życzeniami zawierającymi personalizację. W środku pudełka prezentowego umieszczono zestaw z ginem, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi oraz czekoladkami. Całość utrzymana została w różu, prezent zdobi grafika różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Likier i słodkości

  Zestaw umieszczony w kraftowym boxie z grubej tektury zawiera likier truskawkowy, czekoladę oraz czekoladki. Na wieczku znajduje się naklejka z życzeniami kierowanymi do ukochanej Babci. Całość zdobi modny motyw pudrowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Pudełko prezentowe z wysokiej jakości zawartością to wspaniały prezent dla Babci! W środku znajduje się zestaw z likierem truskawkowym, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladkami oraz aromatycznymi piankami. Całość dopełnia naklejka z grafiką różowych kwiatów. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Francja Elegancja

  Upominek dla Babci zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. Zestaw w kobiecej odsłonie z winem półsłodkim, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami śmietankowymi, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Upominek z personalizowaną naklejką z grafiką różowych kwiatów zachwyci każdą Babcię!

  209,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek z winem o smaku czereśni, czekoladkami, czekoladą mleczną ręcznie robioną, świecą sojową w szklanym słoiku oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Wszystkie produkty zostały umieszczone w kraftowym pudełku prezentowym. Całość dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów na białym tle. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino Cava i kieliszek

  Zestaw dla Babci, który zaskoczy każdą kobietę! Zamów prezent z mała butelką białego wina musujące oraz kieliszkiem z czarnego szkła. Na wieczku znajdują się życzenia umieszczone na naklejce z grafiką różowych kwiatów. Całość prezentuje się niesamowicie efektownie! 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT dla Babci z PODPISEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Wyjątkowy upominek dla Babci umieszczony w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajduje się zestaw z winem musującym w kryształowej butelce oraz eleganckim kieliszkiem. Dopełnienie stanowi naklejka z życzeniami na tle różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Wiśniowa Miłość PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Wiśniowa Miłość
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Wiśniowa Miłość

  Prezent dla Babci i Dziadka z personalizowanym podpisem to wyjątkowy upominek na Dzień Babci i Dziadka. Aromatyczna kawa w zestawie z herbatą, winem, czekoladkami oraz miodem sprawdzi się doskonale jako prezent na tę wyjątkową okazję. Taki zestaw zachwyci i oczaruje niejednych dziadków!

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM EKO Zestaw Słoneczny

  Prezent dla Babci i Dziadka z produktami ekologicznymi to wyjątkowy sposób na zadbanie o nich! Słoiczek miodu doskonale komponuje się z aromatyczną herbatą, a kawa idealnie współgra z małymi czekoladkami. Dzięki temu dziadkowie sami zdecydują na co mają ochotę!

  249,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty
  239,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Nalewka, kawy i herbaty

  Prezent dla Babci i Dziadka z Twoim własnym podpisem to idealny sposób, aby złożyć życzenia swoim Dziadkom. Taki zestaw jest idealny na chłodne wieczory i doskonale wpasuje się w babcine desery. Skomponuje się z domowymi wypiekami oraz będzie idealne do domowego obiadu.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Zestaw Malinowa Świeżość PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Zestaw Malinowa Świeżość
  239,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Zestaw Malinowa Świeżość

  Prezent dla Babci i Dziadka z personalizowaną skrzynią to doskonały pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka. Zestaw zawierający kawę, czekoladę, miód oraz ekologiczne wino śliwkowe sprawi, że i Dziadek i Babcia znajdzie tutaj coś dla siebie. Ekologiczne produkty to propozycja stworzona dla wszystkich dziadków.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Czar Miłości PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Czar Miłości
  239,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Czar Miłości

  Prezent dla Babci i Dziadka z Twoim własnym podpisem i pięknymi życzeniami to strzał w dziesiątkę! Wyjątkowe życzenia połączone z upominkiem w postaci kawy, herbaty, miodu, czekoladek oraz nalewki sprawdzą się doskonale. Tak wyjątkowa skrzynia będzie prezentem nie tylko w tym szczególnym dniu, ale także posłuży jeszcze na długo.

  239,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Prezent dla Babci i Dziadka w postaci skrzyni składającej się z małych miodów oraz herbat to doskonała propozycja dla Dziadków. Herbata będzie doskonałym połączeniem z wyjątkowymi miodami, które sprawdzą się jako dodatek do domowego ciasta. Herbata z miodem to idealny poczęstunek dla bliskich oraz znajomych.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Prezent dla Babci i Dziadka składający się z wyjątkowych herbat oraz niezwykłych miodów. Takie połączenie skomponuje przepyszny napar, doskonały na wieczór. Spersonalizowana skrzynia będzie dodatkowym atutem, a wspaniałe życzenia wzruszą wszystkich Dziadków!

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i kawy PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Miody smakowe i kawy

  Prezent dla Babci i Dziadka w postaci skrzyni z miodami oraz aromatycznymi kawami to doskonały upominek dla Dziadków. Personalizowana skrzyneczka jest dodatkowym atutem całej kompozycji oraz uroczym elementem. Taki prezent będzie idealny, aby spróbować czegoś nowego, a przy tym mieć personalizowaną skrzynię!

  229,98 zł
 • PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Kawa z czekoladą PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT dla Babci i Dziadka Z PODPISEM Kawa z czekoladą

  Prezent dla Babci i Dziadka ze specjalnymi personalizowanymi życzeniami w skrzyni to doskonała propozycja na Dzień Babci i Dziadka. Aromatyczna kawa zestawiona z syropem do kawy oraz czekoladkami sprawdzi się doskonale do niedzielnego sernika czy szarlotki.

  219,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy PREZENT dla Babci Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy

  Wspaniały lawendowy zestaw prezentowy z okazji Dnia Babci. W eleganckim pudełeczku znajdują się najwyższej jakości produkty, na których umieszczona została piękna lawendowa grafika. Dopracowany w każdym szczególe prezent stworzony specjalnie z myślą o Ukochanej Babci z pewnością ją zachwyci. Dzięki personalizowanej karteczce z życzeniami i dopasowanej...

  199,98 zł
 • PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i likierem Pudrowe PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i likierem Pudrowe
  199,98 zł
  PREZENT dla Babci Z IMIENIEM Giga BOX z kawą i syrop Pudrowe

  Duże pudełko prezentowe wypełnione wspaniałymi akcesoriami specjalnie dla Ukochanej Babci. W skład prezentu wchodzi syrop do kawy, czekolada Merci, świeca zapachowa, czekoladowe cukierki, kubeczek z pięknym nadrukiem, aromatyczna kawa, choco stick, a także drewniane kółeczko z grawerem. Pudełeczko udekorowane zostało dopasowaną wstążeczką oraz...

  199,98 zł

Prezenty dla Babci - kreatywne i piękne pomysły na prezent na Dzień Babci

Dzień Babci obchodzony jest 21 stycznia. To święto, w którym wnukowie w każdym wieku mogą złożyć ukochanej babci najlepsze życzenia oraz zaskoczyć ją wyjątkowym prezentem. Z tej okazji często organizowane są też przedstawienia czy uroczystości w przedszkolach i szkołach. Każdy z tych sposobów jest dobry na to, by pokazać babci, jak wielkie znaczenie ma w naszym życiu. Babcie służą swoim wnukom wsparciem oraz pomocą w trudnych momentach, a przy tym na każdym kroku okazują im wielką miłość. Nierzadko mają również spory wpływ na ich wychowanie. Właśnie z tego powodu dobrze jest w dniu ich święta odwdzięczyć się za wszystko, co dla nas robią. Chcesz z tej okazji wręczyć swojej babci trafiony prezent? 

Praktyczny prezent dla Babci

Każda babcia bez najmniejszych wątpliwości doceni pożyteczny prezent, który będzie mogła wykorzystać w codziennym życiu. Dzięki wręczeniu takiego podarunku będziesz mieć pewność, że będzie przydatny, a co za tym idzie - naprawdę trafiony. Co więcej, przy używaniu otrzymanego prezentu Twoja babcia będzie często wspominać swojego ukochanego wnuka. W ten sposób podarunek stanie się wyjątkową pamiątką. Wśród użytecznych prezentów na Dzień Babci dużą popularnością cieszą się ceramiczne kubki z imieniem. Kubek dla Babci z jej imieniem to trwały i ponadczasowy produkt. Taki produkt będzie dobrym podarunkiem dla każdego, więc na pewno spodoba się Twojej babci. Możesz także z powodzeniem wręczyć jej notatnik na ważne zapiski albo fartuch kuchenny z personalizacją

Praktyczny prezent dla Babci: zestaw z kubkiem i notatnikiem

Praktyczny prezent dla Babci: zestaw z kubkiem i notatnikiem

Zdrowe prezenty dla Babci

W jaki jeszcze sposób można pokazać babci, jak wiele dla Ciebie znaczy? Bez najmniejszych wątpliwości sprawdzonym rozwiązaniem jest prezent w zdrowej odsłonie. Pięknym gestem będzie podarunek, który pozwoli Twojej babci nieco o siebie zadbać. Starsze osoby szczególnie powinny troszczyć się o swoje zdrowie, dlatego takie rozwiązanie będzie z pewnością trafione. Wysokiej jakości zestawy polskich konfitur czy miodów to eko propozycje, które fantastycznie smakują, a przy tym są naprawdę zdrową alternatywą dla klasycznych słodkości. To naprawdę świetny podarunek na Dzień Babci. Aromatyczne herbaty także bardzo dobrze wpisują się w zdrowy charakter prezentu. Każdy z koszy prezentowych stworzony został z dbałością o najmniejsze szczegóły, więc na pewno spodoba się obdarowanej kobiecie. 

Zdrowy prezent dla Babci: zestaw miodów w drewnianej skrzyneczce z podpisem

Zdrowy prezent dla Babci: zestaw miodów w drewnianej skrzyneczce z podpisem

Prezent dla Babci elegancki

W naszym sklepie internetowym znalazło się wiele gustownych prezentów, które znakomicie nadają się na Dzień Babci. Można je podarować także na wiele innych okazji. Urodziny, Boże Narodzenie czy imieniny będą dla Twojej babci naprawdę przyjemne, jeśli sprawisz jej z tej okazji nietuzinkowy podarunek. Wysokiej jakości produkty i autorskie motywy powodują, że nasze kosze prezentowe dla Babci i upominki zachwycają swoim niebanalnym wyglądem. To produkty, które oczarowały już mnóstwo osób i dlatego mamy pewność, że będą trafionym podarunkiem dla Twojej babci. Postaw na zestawy z winem czy słodyczami albo personalizowane poduszki, ramki czy szlafroki. Każdy z nich jest szykowną propozycją na Dzień Babci i na pewno spodoba się obdarowanej osobie.