prezenty na Dzień Mamy

prezenty na Dzień Mamy

Prezent dla Mamy może zostać wręczony na Dzień Mamy, Święta, urodziny czy imieniny. Warto zadbać o to, by prezent dla Mamy był wzruszający i elegancki. Prezent dla Mamy może być niedrogi, jednak powinien spełniać kilka kryteriów: być praktyczny, ładny i zawierać życzenia dla Mamy. Chętnie wybierane są kubki, fartuchy, kosze prezentowe czy całe zestawy na Dzień Matki, które zostały pięknie skomponowane. Można postarać się o prezent dla Mamy z podpisem, który będzie dla niej trwałym i pięknym upominkiem.

 • KOSZ prezentowy dla Mamy Z IMIENIEM Słodki Relaks KOSZ prezentowy dla Mamy Z IMIENIEM Słodki Relaks
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy dla Mamy Z IMIENIEM Słodki Relaks

  Upominek dla Mamy, który świetnie się sprawdzi na Dzień Matki, Imieniny lub Urodziny. Wręcz Mamie kosz z łuby w którym umieszczono: świeżo paloną kawę, krówki o smaku śmietanowym oraz świeczkę z wosku sojowego. Dopełnieniem jest naklejka z grafiką pudrowych kwiatów na której umieścimy personalizowane życzenia. 

  69,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Orzechowy

  Zestaw orzechowy to idealny prezent dla Mam, które kochają ten smak. Zamów przepiękny kosz prezentowy w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz życzeniami. Podaruj upominek z nalewką Soplica, czekoladą, miodem oraz pałką do miodu. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny II

  Wybieraj elegancki prezent dla ukochanej Mamy. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Zamów zestaw z Prosecco w złotej butelce, aromatyczną kawą, bombonierką, czekoladowymi cukierkami oraz pralinami. 

  329,98 zł
 • KOSZ prezentowy dla Mamy Z IMIENIEM Różane Marzenie KOSZ prezentowy dla Mamy Z IMIENIEM Różane Marzenie
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy dla Mamy Z IMIENIEM Różane Marzenie

  Wspaniały zestaw dla Mamy! W środku pudełka z łuby znajduje się zestaw ze świeżo paloną kawą, krówkami o smaku śmietanowym oraz świeczką  z wosku sojowego. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z grafiką pudrowych kwiatów. To prezent idealny na Dzień Matki, Imieniny, Urodziny lub inne ważne okazje. 

  69,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Chcesz podarować Mamie niezapomniany prezent? Zaskocz ją personalizowaną skrzynią z drewna. W środku umieściliśmy zestaw z białym winem, notesem, paczką serwetek, pudełkiem do czekolady, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojową, mydełkami, kawą mieloną oraz zapałkami w ozdobnym opakowaniu. Wewnątrz znajduje się także naklejka z...

  299,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz
  99,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowa Słodycz

  Prezent na Dzień Mamy, który ją zaskoczy. W środku skrzynki znajduje się zestaw z krówkami, różową świecą zapachową, ciasteczkiem z wróżbą oraz zapałkami w opakowaniu w kształcie serca. Dopełnieniem jest personalizowana etykieta z życzeniami oraz dopasowaną grafiką.

  99,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa
  39,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z PODPISEM Zawieszka zapachowa

  Elegancki prezent, który można wręczyć kobiecie na specjalną okazję. Zamów upominek z zawieszką zapachową wykonywaną ręcznie z wosku sojowego. Podaruj spersonalizowany prezent w pudełeczku z grafiką pudrowych kwiatów. 

  39,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Idealnie skomponowany prezent, który przypadnie do gustu każdej kobiecie! Podaruj drewnianą skrzynię z przepiękną zawartością. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj upominek na Dzień Mamy z alkoholem, słodkościami oraz płynem do kąpieli. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Mega elegancki prezent, który można podarować z okazji Dnia Mamy. Wybieraj kosz prezentowy w drewnie z personalizacją, życzeniami oraz przepiękną, kwiatową grafiką. Zamów upominek z Prosecco, świecą, słodkościami oraz opaską na oczy. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowy

  Niezwykle elegancki prezent z przepyszną zawartością. Podaruj z okazji Dnia Mamy drewnianą skrzynkę z produktami wysokiej jakości. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. W skład prezentu wchodzi: wino czerwone, czekolada oraz herbata z pąkami róży. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Słodki relaks

  Upominek ze słodką zawartością oraz alkoholem można podarować z okazji Dnia Mamy. Zamów prezent w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz grafiką kwiatową. Wybieraj zestaw z winem, piankami, drażetkami, migdałami oraz solą do kąpieli. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Prezent dla ukochanej Mamy w różowym pudełku. Na wieczku umieszczona jest personalizacja oraz motyw kwiatowym. Wybieraj upominek z ginem, świecą w szkle, krówkami śmietankowymi oraz przepysznymi czekoladami. Całość ozdobiona jest wstążką. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla Mamy w eleganckim wydaniu. Zamów zestaw z likierem, świecą w szkle, krówkami, czekoladkami oraz piankami. Pudełko z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów można podarować ukochanej Mamie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki
  29,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Lusterko i krówki

  Przepiękne tekturowe pudełeczko z motywem pudrowych kwiatów to idealny pomysł na prezent dla Niej. Wybieraj upominek z różowym wypełnieniem. W zestawie znajduje się kompaktowe lustereczko oraz krówki o śmietankowy smaku. 

  29,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowe Orzeźwienie

  Upominek dla Mamy, który można wręczyć z okazji urodzin, imienin lub Dnia Matki. Podaruj zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą ręcznie robioną, świecą sojową oraz zapałkami w oryginalnym opakowaniu. Zamawiaj spersonalizowany prezent. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Rosegold

  Przepiękny prezent w drewnianej skrzyni z idealnie skomponowaną zawartością dla każdej kobiety. Zamów upominek z podpisem, życzeniami oraz grafiką kwiatową z okazji Dnia Mamy. W skład zestawu wchodzi: alkohol, włoski płyn do kąpieli oraz krem do ciała. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Black

  Niezwykle elegancki prezent z dedykacją, który można podarować ukochanej Mamie w dni Jej święta. Wybieraj upominek z winem czerwonym półwytrawnym w przepięknej butelce, winem musującym w puszce oraz czekoladą z orzechami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Wino i czekolada z piankami

  Zestaw w drewnianej skrzyni dla ukochanej Mamy. Podaruj kobiecy prezent z dedykacją, życzeniami oraz przepiękną grafiką w kwiatowej odsłonie. Zamów upominek z winem w białej butelce, czekoladą z piankami oraz malinowymi piankami w szklanym słoiczku.

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Francja Elegancja PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Francja Elegancja

  Prezent dla Mamy, który można wręczyć na wiele specjalnych okazji. Podaruj box z winem półsłodkim, świecą zapachową, krówkami, czekoladami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Wybieraj upominek z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. 

  209,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Z winem bezalkoholowym Słodkie Odprężenie

  Podaruj ukochanej Mamie prezent idealny na Urodziny, Imieniny lub Dzień Matki. Wybieraj zestaw z winem bezalkoholowym, słodkościami, świeczką oraz mydełkami w kształcie makaroników. Upominek w boxie prezentowym w stylowej odsłonie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Likier i słodkości PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Likier i słodkości

  Prezent dla Mamy na różne okazje zapakowany w kraftowe pudełko wysokiej jakości. Zamów zestaw z likierem truskawkowym, czekoladą oraz czekoladkami. Upominek z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów spodoba się każdej obdarowanej kobiecie. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwono-Złoty

  Niezwykle elegancki prezent w dużej, drewnianej skrzyni. Wybieraj upominek z okazji Dnia Mamy w czerwono-złotej kolorystyce. Podaruj ukochanej Mamie w dni jej święta prezent z alkoholem, słodkościami oraz włoskim płynem do kąpieli. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny III

  Przepiękny prezent w dużej, drewnianej skrzynce z personalizacją. Podaruj upominek z kwiatową grafiką oraz życzeniami. Kosz prezentowy z okazji Dnia Mamy zawiera: wódkę smakową, czekoladę, bombonierki oraz kawę w słoiku. 

  319,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Pink&Black

  Ekskluzywny zestaw z okazji Dnia Mamy w dużej, drewnianej skrzyni. Podaruj prezent z produktami wysokiej jakości. Na wieku umieszczona jest personalizacja, życzenia oraz grafika w kwiatowym stylu. Wybieraj upominek z wódką, płynem do kąpieli oraz kremem do ciała. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Gold

  Chcesz wręczyć Mamie z okazji Jej święta elegancki prezent z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w kwiatowej odsłonie. Zamów upominek w drewnianej skrzyni z Prosecco w złotej butelce oraz czekoladą deserową z orzechami laskowymi. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Black&Gold

  Szukasz uniwersalnego prezentu, który można wręczyć z okazji Dnia Mamy? Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz grafiką w kwiatowym stylu. Zamów zestaw z Prosecco w złotej butelce, kawą oraz winem musującym w puszce. 

  239,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino kryształowe róż i kieliszek

  Wino musujące oraz elegancki kieliszek w złotej kolorystyce to świetny pomysł na prezent dla ukochanej Mamy. Podaruj przepiękny upominek zapakowany w pudełku. Całość ozdobiona jest wstążeczką. Zamawiaj spersonalizowany zestaw z motywem różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek
  89,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy Box Z IMIENIEM Wino Cava i kieliszek

  Zestaw dla Mamy na wiele specjalnych okazji. Podaruj upominek z winem musującym w eleganckiej butelce oraz kieliszkiem wykonanym ze szkła w czarnym odcieniu. Zamawiaj box z personalizacją oraz motywem różowych kwiatów. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW PREZENT dla Mamy z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Martini GIGA ZESTAW

  Prezent dla Mamy, który możesz wręczyć w dniu jej święta. Zamów zestaw z alkoholem, przepysznymi słodyczami oraz mieloną kawą. Wybieraj upominek z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów w stylowej odsłonie. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości PREZENT dla Mamy z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości
  119,98 zł
  PREZENT dla Mamy z PODPISEM Kawa, świeca i słodkości

  Prezent dla ukochanej Mamy z personalizacją oraz przepięknym motywem graficznym pudrowych kwiatów. Zamów zestaw z aromatyczną kawą mieloną, świecą sojową, zapałkami, krówkami o śmietankowym smaku oraz materiałowym kwiatem. Podaruj oryginalny box na Dzień Mamy. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoto-Czarny

  Szukasz prezentu, który spodoba się Mamie z okazji Jej święta? Wybieraj elegancki prezent w dużej drewnianej skrzyni w czarno-złotej kolorystyce. Podaruj upominek z alkoholem, kawą, włoskim płynem do kąpieli, opaską na oczy oraz pralinami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony II

  Elegancki kosz prezentowy w drewnie w kobiecej odsłonie. Zamów upominek z produktami wysokiej jakości, personalizacją oraz życzeniami. Przepiękny prezent z grafiką kwiatową przypadnie do gustu obdarowanej Mamie. Wybieraj upominek z winem, słodkościami, kawą oraz herbatą. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Kolorowa słodycz

  Zestaw prezentowy z okazji Dnia Mamy zapakowany w stylową skrzynię wykonaną z wysokiej jakości drewna. Wybieraj prezent z personalizacją, życzeniami oraz elegancką grafiką w kwiaty. Zamów upominek z: winem, czekoladą oraz drażetkami w słoiczku. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Pink&Gold

  Niezwykle stylowy zestaw w drewnianej skrzyni, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Podaruj upominek z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Zamów kosz prezentowy z wódką w czarno-złotej butelce, płynem do kąpieli oraz świecą. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Aroniowa słodycz

  Szukasz wyjątkowego prezentu z okazji Dnia Mamy? Podaruj przepiękną skrzynkę wypełnioną produktami wysokiej jakości. Zamów zestaw z winem czerwonym półsłodkim o aroniowym smaku, czekoladą z piankami oraz migdałami w białej czekoladzie z malinami. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Elegant Red

  Szukasz prezentu, który można wręczyć z okazji Dnia Matki? Wybieraj drewnianą skrzynię z ekskluzywną zawartością, kwiatową grafiką, podpisem oraz życzeniami. Zamów kosz prezentowy z winem w stalowej butelce, kawą oraz herbatą. 

  259,98 zł

Prezent dla Mamy - jaki wybrać? Najpiękniejsze pomysły

Mama to jedna z najważniejszych osób w życiu każdego człowieka. Dzień Matki w Polsce obchodzony jest 26 maja i stanowi on doskonałą okazję do tego, aby podziękować za miłość i troskę okazywaną przez lata. Prezent wręczany prosto z serca bez najmniejszych wątpliwości oczaruje Twoją mamę i sprawi jej ogromną przyjemność. Co więcej, w wymowny sposób pokaże jej, jak wiele dla Ciebie znaczy. Zastanawiasz się, co wręczyć na taki podarunek? Z całą pewnością świetną opcją są personalizowane oraz symboliczne upominki. Wiele z nich znaleźć możesz w naszym sklepie internetowym. Oferujemy także praktyczne akcesoria czy słodkości, które można z łatwością dopasować do upodobań obdarowywanej kobiety. Koniecznie sprawdź je wszystkie, a bez problemu wybierzesz  idealny wariant!

Prezenty dla Mamy i piękne prezenty na Dzień Mamy z podpisem

Prezent z personalizowanym motywem stanowi wyjątkowy sposób na to, by sprawić mamie ogromną radość. Taki podarunek bezbłędnie pokazuje, jak wiele serca i wysiłku włożyłeś w przygotowanie niespodzianki. Spersonalizowany prezent dla Twojej mamy będzie również wspaniałą pamiątką na całe życie. Tak osobisty i wyjątkowy podarunek bez najmniejszych wątpliwości świetnie sprawdzi się podczas Dnia Matki. Możesz także z powodzeniem podarować go na urodziny, Gwiazdkę czy inną szczególną okazję. Jakie produkty można spersonalizować? W naszym sklepie dostępne są pożyteczne prezenty dla mamy jak kubki dla Mamy z imieniemnotatniki na przepisy czy torby na zakupy, a także bardziej symboliczne podarunki np. pudełka z biżuterią. Możliwości takiego prezentu jest naprawdę wiele, a każdy z nich będzie jedyny w swoim rodzaju. 

Kubek na prezent dla Mamy z piękną sentencją

Kubek na prezent dla Mamy z piękną sentencją

Prezenty na Dzień Mamy - eleganckie zestawy prezentowe

W naszym sklepie internetowym dostępnych jest wiele prezentów, które można wręczyć mamie na rozmaite okazje. Każdy z produktów przygotowany został z dbałością o najmniejsze szczegóły, dzięki czemu zachwyca swoim niebanalnym wyglądem. Wysokiej jakości artykuły i materiały nadają prezentom gustowny charakter. Rewelacyjnie nadają się więc na to, by sprawić mamie przyjemność. Drobne upominki czy duże zestawy prezentowe stworzone według autorskich projektów będą strzałem w dziesiątkę. Co można w nich znaleźć? Z pewnością dużą popularnością cieszą się szykowne prezenty ze smakowitym winem, czekoladą bądź innymi słodkościami. Wszystkie elementy są do siebie pięknie dopasowane, co sprawia, że tworzą razem naprawdę kapitalne zestawy.

Naturalny prezent dla Mamy umieszczony w lnianym woreczku

Naturalny prezent dla Mamy umieszczony w lnianym woreczku

Wzruszające prezenty dla Mamy

Prezent prosto z serca to przepiękny sposób na to, by podziękować mamie za codzienną miłość oraz pomoc w ciężkich chwilach. Taki podarunek będzie dla niej symbolem łączącej Was więzi i na pewno wywoła mnóstwo emocji. Jak sprawić, by prezent na Dzień Matki był wzruszający? Bardzo dobrze w takiej roli sprawdzają się spersonalizowane upominki ze zdjęciem. Ramki, kubki czy puzzle to trzy różnego rodzaju produkty, które można uatrakcyjnić w ten sam sposób. Fotografia matki z dzieckiem uczyni każdy z nich jedynym w swoim rodzaju. Twoją mamę z całą pewnością poruszą również inne produkty dopasowane do jej indywidualnych upodobań. Kosze prezentowe w skrzyniach czy pudełkach mogą być naprawdę czarującą niespodzianką. Wystarczy wybrać odpowiedni wariant, a mama będzie nim zachwycona.