prezenty na Dzień Mamy

prezenty na Dzień Mamy

Prezent dla Mamy może zostać wręczony na Dzień Mamy, Święta, urodziny czy imieniny. Warto zadbać o to, by prezent dla Mamy był wzruszający i elegancki. Prezent dla Mamy może być niedrogi, jednak powinien spełniać kilka kryteriów: być praktyczny, ładny i zawierać życzenia dla Mamy. Chętnie wybierane są kubki, fartuchy, kosze prezentowe czy całe zestawy na Dzień Matki, które zostały pięknie skomponowane. Można postarać się o prezent dla Mamy z podpisem, który będzie dla niej trwałym i pięknym upominkiem.

 • PREZENT dla Mamy z winem, notatnikiem, czekoladą w boxie RD16 PREZENT dla Mamy z winem, notatnikiem, czekoladą w boxie RD16
  179,98 zł
  PREZENT dla Mamy z winem, notatnikiem, czekoladą w boxie RD16

  Przepiękny prezent dla Mamy, który możesz jej podarować na wiele wyjątkowych okazji jak urodziny, Dzień Mamy czy Święta. Piękny różowy box zawiera w sobie różowe wino, przepiękny notatnik dla Mamy, dużą ręcznie robiona czekoladę oraz przepyszne śmietankowe krówki.

  179,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z kubkiem, herbatą, notesem w boxie RD72 PREZENT dla Mamy z kubkiem, herbatą, notesem w boxie RD72
  179,98 zł
  PREZENT dla Mamy z kubkiem, herbatą, notesem w boxie RD72

  Przepiękny zestaw prezentowy dla ukochanej Mamy, który nada się świetnie na wiele specjalnych okazji jak Dzień Mamy, urodziny czy imieniny. Wewnątrz znajdziemy najwyższej jakości produkty idealnie psujące do siebie grafiką, które są przepięknie wyeksponowane na eleganckim różowym wypełnieniu.

  179,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety różowego Dla Mamy ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety różowego Dla Mamy
  10,00 zł
  ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety różowego Dla Mamy

  Wspaniałe podziękowania dla Kochanej Mamy. Na ślicznej białej zawieszce znajdziemy naklejkę na której znajdują się słowa podziękowań wraz z piękna grafika, która ozdabia całość. Ta zawieszka świetnie pasuje do różowych prezentów dla kobiet.

  10,00 zł
 • PREZENT dla Mamy z winem i słodyczami ND1 PREZENT dla Mamy z winem i słodyczami ND1
  169,98 zł
  PREZENT dla Mamy z winem i słodyczami ND1

  Fantastyczny upominek dla mamy, który świetnej się sprawdzi na urodziny, imieniny czy Dzień mamy. Wewnątrz pudełka z niebieskim wypełnieniem pięknie eksponuję się wysokiej jakości produkty, który na pewno wywołają na twarzy Twojej Mamy ogromny uśmiech po otwarciu pudełka. 

  169,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z książką, herbatą i świecą kryształową ND28 PREZENT dla Mamy z książką, herbatą i świecą kryształową ND28
  269,98 zł
  PREZENT dla Mamy z książką, herbatą i świecą kryształową ND28

  Piękny prezent dla mamy z okazji Dnia mamy, urodzin czy Świat. Wewnątrz tego pięknego niebieskiego pudełka znajdziemy śliczny personalizowany kubek z trwałym nadrukiem, pięknie wydana książkę o domu mody, kryształowa świece oraz przepyszna herbatę w pięknej ozdobnej puszce. 

  269,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety niebieskiego Dla Mamy ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety niebieskiego Dla Mamy
  10,00 zł
  ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety niebieskiego Dla Mamy

  Przepiękna zawieszka, która jest przepięknym uzupełnieniem do prezentu dla ukochanej Mamy. Na zawieszce znajdziemy przepiękne słowa podzięowania, które fantastycznie się sprawdza na każda okazję i doprowadzą Mamę do łez. 

  10,00 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Babci, Świadkowej BD1 DUŻY

  Zamów przepiękny prezent w dużym pudełku w beżowej kolorystyce. Podaruj oryginalny kosz prezentowy w kobiecej odsłonie. W skład zestawu wchodzi: wino, czekoladowe serce w ozdobnym opakowaniu, kryształki do kąpieli, balsam do ciała oraz scrub. Do pudełka dołączona jest pasująca zawieszka. 

  229,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Mamy z winem kryształowym róż BM5 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Mamy z winem kryształowym róż BM5
  149,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Mamy z winem kryształowym róż BM5

  Zamów prezent w beżowym boxie z grafiką delikatnych kwiatów. Wybieraj upominek dla niej z różowym winem musującym, migdałami, piankami, świecą oraz krówkami śmietankowymi. Podaruj kobiecy zestaw z zawieszką udekorowany kremową wstążką. 

  149,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu z personalizacją beżowa Dla Mamy ZAWIESZKA do prezentu z personalizacją beżowa Dla Mamy
  10,00 zł
  ZAWIESZKA do prezentu z personalizacją beżowa Dla Mamy

  Wybieraj zawieszkę do prezentu, która wzbogaci wygląd kosza prezentowego przygotowanego dla Mamy. Zamów dwustronny dodatek z nadrukowaną personalizacją oraz tekstem życzeń. Delikatna grafika nawiązuje do okazji. 

  10,00 zł
 • PREZENT dla Mamy z winem, solą do kąpieli i świecą w szkle PD46 PREZENT dla Mamy z winem, solą do kąpieli i świecą w szkle PD46
  139,98 zł
  PREZENT dla Mamy z winem, solą do kąpieli i świecą w szkle PD46

  Zamów elegancki zestaw dla Mamy na specjalną okazję. Stylowy upominek z winem spersonalizowanym przypadnie do gustu każdej kobiecie. Stylowa pomysł na prezent z okazji Urodzin, Imienin lub Dnia Mamy. Kupuj gotowy upominek w boxie z motywem pudrowych kwiatów z solą do kąpieli, nabierakiem do soli, świecą w szkle oraz zapałkami. 

  139,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki z kawą, herbatą i słodyczami PD39 PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki z kawą, herbatą i słodyczami PD39
  189,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Świadkowej, Mamy, Babci, Nauczycielki z kawą, herbatą i słodyczami...

  Mega wypasiony zestaw prezentowy z motywem graficznym pudrowych kwiatów, który można wręczyć kobiecie. Zamów elegancki upominek w boxie wykonanym ze sztywnej tektury. W skład zestawu wchodzi: herbata, kawa, notes, czekolada, krówki, lampion zapachowy, zapałki oraz kwiat w jasnym odcieniu, który dodaje kobiecości. 

  189,98 zł
 • ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety pudrowego Dla Mamy ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety pudrowego Dla Mamy
  10,00 zł
  ZAWIESZKA do prezentu dla kobiety pudrowego Dla Mamy

  Kupuj zawieszkę do prezentu, która sprawi, że cały box będzie wyglądał niezwykle oryginalnie. Biały bilecik wykonany ze sztywnego papieru zawiera nadrukowaną personalizację, życzenia dla Mamy oraz kwiatową grafikę w modnej odsłonie. 

  10,00 zł
 • PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem
  299,98 zł
  PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem

  Piękny orientalny prezent w skrzyni, który na pewno ucieszy twoją Mamę. Wewnątrz przepięknej skrzyni znajdziemy wspaniały zestaw zapachowy w turkusowych opakowaniach z grafiką żurawia, białe wino do sushi oraz piękne pałeczki w czarnym kolorze ze złotymi zdobieniami. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Zestaw do sushi z winem PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Zestaw do sushi z winem
  249,98 zł
  PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Zestaw do sushi z winem

  Przepiękna skrzynia prezentowa z zestawem do sushi oraz winem, która świetnie się sprawdzi jako prezent na urodziny, imieniny czy dzień Mamy. Na wieku skrzyni najdziemy niesamowita grafikę z pięknymi życzeniami oraz personalizowanym podpisem. 

  249,98 zł
 • PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II
  309,98 zł
  PREZENT dla Mamy w skrzyni Z PODPISEM Orientalny z winem II

  Elegancki zestaw azjatyckich produktów w przepięknej drewnianej skrzyni. Produkty są wyłożone na zjawiskowym wypełnieniu a całość zdobi piękna grafika z personalizacją oraz fantastycznymi życzeniami. Taki prezent świetnie się sprawdzi na urodziny, imieniny oraz dzień Mamy. 

  309,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Orzechowy PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Orzechowy

  Zestaw orzechowy to idealny prezent dla Mam, które kochają ten smak. Zamów przepiękny kosz prezentowy w drewnianej skrzyni z personalizacją oraz życzeniami. Podaruj upominek z nalewką Soplica, czekoladą, miodem oraz pałką do miodu. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowy PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowy
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Owocowy

  Niezwykle elegancki prezent z przepyszną zawartością. Podaruj z okazji Dnia Mamy drewnianą skrzynkę z produktami wysokiej jakości. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. W skład prezentu wchodzi: wino czerwone, czekolada oraz herbata z pąkami róży. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Słodki relaks PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Słodki relaks
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Słodki relaks

  Upominek ze słodką zawartością oraz alkoholem można podarować z okazji Dnia Mamy. Zamów prezent w drewnianej skrzynce z personalizacją, życzeniami oraz grafiką kwiatową. Wybieraj zestaw z winem, piankami, drażetkami, migdałami oraz solą do kąpieli. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem i kieliszkiem PM8 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem i kieliszkiem PM8
  109,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem i kieliszkiem PM8

  Kupuj box prezentowy z motywem pudrowych kwiatów oraz kobiecą zawartością. Zamów gotowy upominek, który wpadnie w oko obdarowanej kobiecie. W skład zestawu wchodzi: wino musujące w czarnej butelce, kieliszek do wina z czarnego szkła oraz krówki śmietankowe zawinięte w ozdobne papierki z dopasowaną grafiką. 

  109,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z Prosecco PM7 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z Prosecco PM7
  119,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z Prosecco PM7

  Zamów gotowy prezent w boxie z motywem pudrowych kwiatów, który wpadnie w oko każdej kobiecie. Wybieraj idealnie skomponowany upominek z produktami wysokiej jakości. W skład zestawu wchodzi: czarna butelka Prosecco, krówki o śmietankowym smaku oraz błyszczyki w przepięknym opakowaniach w kolorze rosegold. 

  119,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z najmodniejszą świeczką, winem i kieliszkiem PM11 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z najmodniejszą świeczką, winem i kieliszkiem PM11
  139,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z najmodniejszą świeczką, winem i...

  Niezwykle elegancki upominek w pudełku, który został wykonany z grubej i sztywnej tektury. Zamów prezent z winem musującym w ozdobnej puszce, świecą sojową w oryginalny kształcie, kieliszkiem w czarnym kolorze wykonanym ze szkła oraz jasnym kwiatem, który nadaje delikatności i kobiecego charakteru. Wybieraj box z zawartością najwyższej jakości oraz...

  139,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z herbatami i kosmetykami RD59 PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z herbatami i kosmetykami RD59
  279,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z herbatami i kosmetykami RD59

  Cudowny różowy box prezentowy z niesamowita zawartością zamknięta w przecudownym różowym pudełku z piękną grafiką. W skład tego niezwykłego zestawu wchodzi włoski krem do ciała pobudzający zmysły, patyczki zapachowe w pięknym opakowaniu, dwie herbatki Pukka w niesamowitych kartonikach a całość dopełnia piękna gałązka z kwiatami oraz pudrowo różową...

  279,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Nastolatki, Świadkowej z herbatami oraz pralinami RD57 PREZENT dla kobiety, Nastolatki, Świadkowej z herbatami oraz pralinami RD57
  259,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Nastolatki, Świadkowej z herbatami oraz pralinami RD57

  Prześliczny box prezentowy z niesamowitymi produktami, które przypadną do gustu każdej kobiecie. Wewnątrz pudełka na pięknym różowym wypełnieniu znajdziemy ułożone dwie herbatki w przepięknych kartonikach, przepyszne praliny Lindt w niebieskim kartoniku, włoski krem do ciała o przepięknym zapachu oraz gałązkę kwiatowa wraz ze wstążeczką. 

  259,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki zestaw spa RD58 PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki zestaw spa RD58
  279,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki zestaw spa RD58

  Wyjątkowy zestaw spa z niesamowitymi kosmetykami Tesori d'Oriente Ayurveda. kosmetyki są wspaniale zaprezentowane na prześlicznym różowym wypełnieniu wewnątrz dużego pudełka z przepiękna kwiatową grafiką. Produkty mają przepiękną grafiką i są w solidnych opakowaniach. Całość zdobi gałązka z kwiatkami z różową wstążeczką.

  279,98 zł
 • PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA
  299,98 zł
  PREZENT na Dzień Mamy w skrzyni Z PODPISEM Pudrowe Kwiaty GIGA

  Chcesz podarować Mamie niezapomniany prezent? Zaskocz ją personalizowaną skrzynią z drewna. W środku umieściliśmy zestaw z białym winem, notesem, paczką serwetek, pudełkiem do czekolady, czekoladą ręcznie robioną, lampionem zapachowym, świecą sojową, mydełkami, kawą mieloną oraz zapałkami w ozdobnym opakowaniu. Wewnątrz znajduje się także naklejka z...

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony I PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony I
  299,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Czerwony I

  Idealnie skomponowany prezent, który przypadnie do gustu każdej kobiecie! Podaruj drewnianą skrzynię z przepiękną zawartością. Zamów zestaw z personalizacją, życzeniami oraz kwiatową grafiką. Wybieraj upominek na Dzień Mamy z alkoholem, słodkościami oraz płynem do kąpieli. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoty PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoty
  299,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z PODPISEM Zestaw Złoty

  Mega elegancki prezent, który można podarować z okazji Dnia Mamy. Wybieraj kosz prezentowy w drewnie z personalizacją, życzeniami oraz przepiękną, kwiatową grafiką. Zamów upominek z Prosecco, świecą, słodkościami oraz opaską na oczy. 

  299,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe
  79,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Pudrowe

  Prezent dla Mamy z pięknym personalizowanym kubkiem z imieniem, aromatyczna herbata w pięknym opakowaniu oraz zaparzaczem. Taki zestaw świetnie się sprawdzi na urodziny, imieniny czy Dzień Mamy. 

  79,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe
  89,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz Różowe

  Prezent dla ukochanej mamy w pięknej odsłonie. Taki upominek możesz podarować swojej Mamie na Dzień Mamy, urodziny czy bez okazji aby wywołać uśmiech na jej twarzy. Zestaw jest wysyłany w pięknej formie, która od razu pozwala na wręczenie. 

  89,98 zł
 • PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe
  92,98 zł
  PREZENT dla Mamy Z IMIENIEM Kubek+herbata+zaparzacz+czekolada Pudrowe

  Wyjątkowy prezent dla mamy zapakowany w celofan ze wstążką. Taki zestaw jest od razu gotowy do wręczenia i świetnie się nada na wiele wyjątkowych okazji jak Dzień Mamy, urodziny czy Święta. 

  92,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z winem, herbatą i słodkościami RD62 PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z winem, herbatą i słodkościami RD62
  199,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Mamy, Świadkowej, Przyjaciółki z winem, herbatą i słodkościami RD62

  Podaruj wyjątkowy prezent, mamie, Świadkowej czy Przyjaciółce. ten piękny różowy box sprawdzi się genialnie na każda wyjątkową okazje. Wewnątrz pudełka znajdziemy wino, herbatę w ozdobnym kartoniku oraz dwie przepyszne czekolady. Całość jest ułożona na przepięknym różowym wypełnieniu dzięki czemu produkty przepięknie prezentują się po otwarciu pudełka. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Nastolatki, Przyjaciółki z kosmetykami i piankami RD61 PREZENT dla kobiety, Nastolatki, Przyjaciółki z kosmetykami i piankami RD61
  229,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Nastolatki, Przyjaciółki z kosmetykami i piankami RD61

  Prześliczny prezent damski, który przypadnie do gustu każdej kobiecie. Wewnątrz różowego pudełka znajdziemy niesamowite produkty, które pozwolą jej na chwile odprężenia. Taki box nada się świetnie urodziny, imieniny czy Walentynki. Podaruj jej chwile relaksu.

  229,98 zł
 • PREZENT dla Mamy z kubkiem, notatnikiem, kawą i herbatą RD33 PREZENT dla Mamy z kubkiem, notatnikiem, kawą i herbatą RD33
  199,98 zł
  PREZENT dla Mamy z kubkiem, notatnikiem, kawą i herbatą RD33

  Przepiękny różowy box przygotowany z myślą o mamie. Wykorzystaj ten piękny gotowy prezent na Dzień Mamy, urodziny czy imieniny. Wspaniałe produkty zapakowane z najwyższą starannością do pięknego pudełka  z wyjątkową grafiką. 

  199,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem i mydełkami ręcznie robionymi PM5 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem i mydełkami ręcznie robionymi PM5
  129,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem i mydełkami ręcznie...

  Zamów elegancki upominek w kobiecej odsłonie na specjalna okazje. Niezwykle stylowa propozycja dla niej w boxie z zadrukowaną grafiką pudrowych kwiatów. Spraw radość bliskiej osobie wręczając gotowy zestaw z winem musującym w kryształowej butelce, pudełkiem z mydełkami ręcznie robionymi oraz słodkimi cukierkami. Całość dopełniona jest kwiatami w jasnym...

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem kryształowym i modną świeczką sojową PM10 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem kryształowym i modną świeczką sojową PM10
  129,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Mamy, Świadkowej z winem kryształowym i modną...

  Luksusowy zestaw prezentowy w boxie wykonany ze sztywnej tektury z zadrukowaną grafiką pudrowych kwiatów na kraftowo-białym tle. Zamów stylowy upominek dla kobiety z Prosecco w kryształowej butelce, efektowną świeczką sojową w kształcie kobiecej głowy oraz czekoladą w ozdobnym kartoniku. Wnętrze dopełnione jest przepięknym kwiatem, który dodaje lekkości. 

  129,98 zł
 • PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem bezalkoholowym i mydełkami ręcznie robionymi PM6 PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem bezalkoholowym i mydełkami ręcznie robionymi PM6
  119,98 zł
  PREZENT dla kobiety, Przyjaciółki, Świadkowej, Panny Młodej z winem bezalkoholowym i...

  Przepiękny upominek w formie boxa z motywem pudrowych kwiatów oraz idealnie skomponowaną zawartością dla niej. Wybieraj prezent z winem bezalkoholowym, pudełeczkiem z mydełkami ręcznie robionymi oraz słodkimi cukierkami. Kupuj kobiecy zestaw ozdobiony wstążką. Do boxa można zamówić spersonalizowaną zawieszkę. 

  119,98 zł

Prezenty na Dzień Mamy - 100 pomysłów na prezent dla mamy

Prezenty dla mamy mają wyjątkowe znaczenie, ponieważ są wyrazem naszej miłości, wdzięczności i troski o nią. Każda mama zasługuje na wyjątkowy prezent, który podkreśli jej wyjątkową rolę i znaczenie w naszym życiu. Dlatego też warto zadbać o to, aby prezent dla mamy był dopasowany do jej zainteresowań, potrzeb i osobowości, sprawiając jej radość i doceniając tak szczególną osobę w Dniu Mamy.

Co kupić na prezent dla mamy?

• Książki z ulubionego gatunku literackiego lub autorów.

• Luksusowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała lub włosów.

• Wykwintne słodycze, praliny lub czekoladki.

• Butelka dobrego wina, szampana lub ulubionego alkoholu.

• Eleganckie dekoracje do domu, takie jak wazon, ramki na zdjęcia lub ozdobne poduszki.

• Subtelna biżuteria, np. naszyjnik, bransoletka lub kolczyki.

• Personalizowane akcesoria, np. kubki z dedykacją lub poduszki z własnym zdjęciem.

• Specjalne produkty dopasowane do zainteresowań mamy, np. zestaw do sushi dla miłośniczki kulinariów, fartuch kuchenny dla pasjonatki gotowania lub poradnik związany z jej hobby.

Prezent dla kobiet rd38

Zestaw prezentowy dla mamy

Oryginalne prezenty na Dzień Matki

Oryginalne prezenty na Dzień Matki mogą obejmować różnorodne pomysły, takie jak zestawy prezentowe, kosze upominkowe czy pięknie zdobione ozdobne opakowania. Zestawy prezentowe to wyjątkowe kompozycje produktów, często tematycznie dobrane, które mogą zawierać różnorodne przedmioty dopasowane do zainteresowań czy potrzeb mamy. Kosze prezentowe natomiast to eleganckie pojemniki wypełnione różnorodnymi produktami, które idealnie nadają się jako prezent dla każdej mamy. Ozdobne opakowania dodają prezentowi dodatkowego uroku i wyjątkowego charakteru, podkreślając jego wartość emocjonalną. Zestawy prezentów mogą zawierać książki, które pozwolą mamie na chwilę relaksu i odprężenia, oraz kosmetyki, które umilą jej codzienną pielęgnację. Słodycze to kolejny uniwersalny pomysł na prezent, który zawsze sprawia radość i pozwala na słodkie chwile delektowania się smakiem. W ten sposób można stworzyć wyjątkowy i oryginalny prezent na Dzień Matki, który będzie niezapomnianym wyrazem miłości i wdzięczności dla naszej ukochanej mamy.

Prezent dla mamy w skrzyni orientalny z winem

Prezent dla mamy w skrzyni

Prezent dla mamy, która wszystko ma

Biżuteria jest niezwykle osobistym i sentymentalnym prezentem dla mamy, dodającym blasku i elegancji jej codziennej stylizacji. Bransoletki w pudełku i naszyjniki, starannie wybrane pod kątem jej stylu i gustu, stanowią wyjątkowy wyraz miłości i wdzięczności. Oryginalne prezenty, takie jak unikalnie zaprojektowane akcesoria, mogą być wyjątkowym dodatkiem do jej kolekcji biżuterii. Dodatkowo, albumy i ramki na zdjęcia umożliwiają zachowanie i wyeksponowanie najpiękniejszych chwil z życia rodzinnego, tworząc niezapomniane wspomnienia, które będą cenne przez lata. Zestaw do sushi w eleganckiej skrzyni to wyjątkowy prezent dla mamy, która lubi eksperymentować w kuchni. Skrzynia wykonana z wysokiej jakości materiałów dodaje prestiżu, a jednocześnie stanowi praktyczne opakowanie dla zestawu. To nie tylko smakowity prezent, ale także okazja do wspólnego spędzenia czasu przygotowując i degustując ulubione japońskie przysmaki.

Praktyczny prezent dla mamy

Jeśli mama ma już wszystko, warto rozważyć praktyczne prezenty, które sprawią jej radość i ułatwią codzienne życie. Zestawy prezentowe mogą zawierać produkty o wysokiej jakości, które będą dla niej użyteczne i luksusowe jednocześnie. Wyjątkowym pomysłem może być również stworzenie spersonalizowanego prezentu, np. wygrawerowanej biżuterii z dedykacją lub albumu ze zdjęciami rodzinnych wspomnień. Inną opcją są prezenty związane z doświadczeniami, np. vouchery na relaksacyjny dzień w spa lub warsztaty kulinarne. Dzięki temu, nawet mama, która ma wszystko, będzie miała okazję cieszyć się wyjątkowym prezentem, który dostarczy jej nowych doświadczeń i emocji.

Prezent dla kobiety nd24

Prezent na Dzień Matki