pamiątki Bierzmowania

pamiątki Bierzmowania

Prezenty na Bierzmowanie, które będą piękną pamiątką na wiele lat. Prezent na Bierzmowanie powinien być symboliczny. Na prezent na Bierzmowanie dziewczyny najlepiej sprawdzi się bransoletka lub pięknie zapakowany łańcuszek. Na Bierzmowanie chłopaka polecamy skrzyneczkę z pamiątkową dziesiątką różańca lub figurką słonika. Wiele osób decyduje się na podarowanie osobie przyjmującej sakrament gotówki. Pieniądze możesz przekazać przy pomocy drewnianego pudełka z personalizacją. Tak przygotowany upominek na pewno sprawi wiele radości obdarowanej osobie!

Prezenty na Bierzmowanie

Co wręczyć na bierzmowanie? Z takim dylematem spotyka się całe mnóstwo osób. Jednak wybór prezentu dla dziewczyny czy chłopaka przystępujących do bierzmowania wcale nie jest taki trudny. Na upominek doskonale bowiem nadają się symboliczne produkty dopasowane do uroczystej stylistyki bierzmowania. Stanowią one bezbłędną pamiątkę tego szczególnego dnia, dlatego taki prezent bez dwóch zdań przypadnie do gustu obdarowanej osobie. Podarunek dla nastolatka przystępującego do bierzmowania w stylowej i modnej odsłonie z całą pewnością będzie miłą niespodzianką od rodziców, Chrzestnych, dziadków czy innych gości obecnych na uroczystości. Z naszymi propozycjami przygotowujesz taki prezent szybko i wygodnie, sprawiając obdarowanej osobie prawdziwą przyjemność!

Pamiątka Bierzmowania od Chrzestnej lub Chrzestnego

Drewniane pudełko z dwoma przegródkami to niezwykle dobry materiał na prezent z okazji bierzmowania. W jego wnętrzu bowiem znajdować się mogą najróżniejsze upominki dopasowane do odświętnej atmosfery wydarzenia. Dobrym pomysłem jest np. prezent na Bierzmowanie na szczęście. Taki podarunek wręczony przez Rodziców Chrzestnych na pewno będzie dla adresata wyjątkową pamiątką. Zwłaszcza, że każde pudełko dodatkowo zdobione jest kartką z personalizowanymi życzeniami i pięknym motywem. Grafiki kwiatów wspaniale wpisują się w stylistykę rustykalną. Bardzo gustownie prezentuje się również motyw boho w kolorystyce ziemi. Takie zdobienia sprawiają, że prezenty perfekcyjnie wpisują się w najnowsze trendy. Całości świetnie dopełniają też juta i koronka wykorzystane do ozdobienia wnętrza pudełka.

Prezent na Bierzmowanie na szczęście

Prezent na Bierzmowanie na szczęście

Prezent na Bierzmowanie od Rodziców

W drewnianych pudełkach znalazło się wiele gustownych upominków, które zachwyciły już niejednego nastolatka. Bezbłędnym prezentem jest zdecydowanie złoty łańcuszek z symboliczną zawieszką w kształcie aniołka czy krzyża. Taka biżuteria bardzo dobrze wpisuje się w klimat bierzmowania. Inne zestawy zawierają dziesiątkę różańca, woreczek na pieniądze czy figurkę aniołka na szczęście. Co więcej, do pudełek włożone zostały również rozmaite słodkości w opakowaniach dopasowanych do motywu przewodniego prezentu. To rewelacyjny pomysł na pamiątkę bierzmowania otrzymaną od rodziców. Dzięki personalizacji taki prezent będzie bez dwóch zdań jedyny w swoim rodzaju. Wybierzcie motyw najlepiej dopasowany do swojego dziecka i sprawcie mu naprawdę wyjątkowy upominek na bierzmowanie.

Pamiątka Bierzmowania z łańcuszkiem

Pamiątka Bierzmowania z łańcuszkiem

Symboliczny prezent na Bierzmowanie

Niezwykle często wręczanym prezentem na bierzmowanie są pieniądze. Gotówka to łatwy i szybki w zorganizowaniu podarunek, który obdarowana osoba może bez problemu przekazać na wybrany przez siebie cel. Zwykle taki prezent wręcza się w kopercie razem z telegramem, jednak fantastycznym pomysłem jest też wykorzystanie drewnianego pudełka na pieniądze. Opakowanie nie tylko stanowi piękną oprawę dla gotówki, ale przy tym stanowi wyjątkowy dodatek i pamiątkę na długie lata. Zwłaszcza, że pudełko wewnątrz zdobione jest modnym, botanicznym motywem oraz personalizowanym tekstem. Drobnym i symbolicznym prezentem na bierzmowanie może być także dziesiątka różańca w stylowej oprawie. Taki upominek śmiało podarować można zarówno dziewczynie, jak i chłopakowi.