Naklejki i zawieszki

Nawet najdrobniejsze szczegóły potrafią mieć duży wpływ na efekt końcowy. Dotyczy to dekoracji wnętrz, planowania uroczystości, przygotowywania prezentów oraz wielu innych spraw. Także wewnątrz firmy. Nieduże czy z pozoru nieistotne elementy potrafią całkowicie odmienić wygląd pomieszczeń i produktów. Zajmujesz się sprzedażą? A może zamierzasz stworzyć prezenty dla klientów i pracowników na wyjątkową okazję? Koniecznie zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz w niej zawieszki oraz etykiety, które potrafią nadać każdemu upominkowi osobistego charakteru. Bileciki i naklejki z logo wyróżnią także Twoje produkty na tle konkurencji. Sprawdź, jakie akcesoria przygotowaliśmy i wybierz te najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Naklejki i etykiety samoprzylepne

Samoprzylepne etykiety są świetnym sposobem na uatrakcyjnienie produktów sprzedawanych w sklepach stacjonarnych i internetowych. Za ich pomocą można jednak także nadać niepowtarzalny charakter prezentom firmowym. Etykiety z logo są więc niezawodnym dodatkiem w każdej branży! Przygotowujesz podarunki na Święta, urodziny, Dni Kobiet i Mężczyzn? Logo umieszczone na prezentach spowoduje, że nabiorą one bardzo unikalnego wyglądu. W taki sposób ubrać można też materiały reklamowe rozdawane potencjalnym klientom w czasie targów i imprez branżowych. Etykiety w kształcie koła albo prostokąta dostępne są w różnych rozmiarach, dlatego na pewno znajdziesz idealny dodatek dla siebie. Estetyczny nadruk z logo firmy będzie wyglądać na nich fantastycznie!

Naklejki samoprzylepne koła z logo

Okrągłe naklejki z logo firmy

Zawieszki do wypisania

Nie od dziś wiadomo, że prezenty dobrze jest podpisywać. Najlepiej nadają się do tego zawieszki do wypisania. Bileciki przymocowane do prezentów za pomocą ozdobnych sznurków czy wstążek uatrakcyjnią ich wygląd! W przypadku prezentów firmowych możesz na zawieszkach zamieścić imię obdarowywanego pracownika czy ważnego klienta. Jeśli natomiast prezenty będą rozdawane różnym osobom, takie zawieszki dobrze jest wykorzystać do napisania czegoś miłego! Hasła “Miłego Dnia!” albo “Świetnie dziś wyglądasz!” na pewno wywołają uśmiechy na twarzach obdarowanych osób. To z kolei pozwoli stworzyć miłe skojarzenia z Twoją marką i zachęci potencjalnych klientów do skorzystania z jej usług. Podpisz wiadomości nazwą firmy lub własnym nazwiskiem i przygotuj fantastyczne upominki firmowe!

Zawieszki dekoracyjne chmurki czarne

Czarne zawieszki dekoracyjne do paczek

Zawieszki świąteczne

Szczególnym rodzajem zawieszek są te zaprojektowane specjalnie na Boże Narodzenie. Bileciki ze świątecznymi motywami pozwalają pięknie podkreślić panujący klimat i na pewno przypadną do gustu obdarowanym osobom. Tego rodzaju zawieszki można wykorzystać do uatrakcyjnienia bożonarodzeniowych prezentów firmowych dla pracowników oraz klientów. Bileciki w kształcie bombek czy prostokątne wizytówki z grafikami śnieżynek i dzwonków znakomicie prezentować się będą dołączone do paczek. 

Zawieszka świąteczna woodland

Świąteczna zawieszka do wypisania

Jednak za pomocą takich zawieszek urozmaicisz też wygląd sprzedawanych produktów albo upominków służących do reklamy marki. Napisy “Wesołych Świąt” albo inne życzenia umieszczone na takich karteczkach sprawią przyjemność Twoim klientom. 

Zawieszki z logo

Do produktów czy prezentów firmowych dołączyć możesz także gotowe zawieszki z logo. Tego rodzaju bilecik przywiązany wstążką albo sznurkiem przyciągnie uwagę każdego klienta. Okrągła zawieszka z personalizowaną naklejką świetnie pasować będzie do każdego produktu czy paczki. To bardzo praktyczny i użyteczny dodatek, dlatego dobrze jest zaopatrzyć się w niego, prowadząc firmę. Twoi klienci z pewnością zwrócą uwagę na zawieszkę z logo i docenią Twoją dbałość o szczegóły. To pozytywnie wpłynie na wizerunek całej firmy. 

Okragłe zawieszki z logo

Okrągła zawieszka z logo firmy

Wkładki, kartki i bileciki

W naszym sklepie internetowym znaleźć możesz wiele produktów, które pozwolą uatrakcyjnić ofertę Twojej firmy. Możesz wykorzystać je do urozmaicenia zdjęć sprzedawanych artykułów lub ładnego ich wyeksponowania na półce. Bileciki, karteczki czy wkładki dołączyć można także do paczek ze sprzedanymi produktami albo prezentów firmowych. Umieść na nich miłe wiadomości, o których wspominaliśmy już wcześniej, a całość zyska niebanalny charakter. Bardzo modną propozycją jest też drewniany krążek, na którym markerem zapisać można krótkie hasło. To bez wątpienia sprawi, że paczka będzie prezentować się jeszcze bardziej wyjątkowo.

Wizytówki bileciki złota ramka

Bileciki do wypisania ze złotą ramką