zaproszenia na 30 urodziny

zaproszenia na 30 urodziny

Zaproszenia na 30 urodziny pozwolą zaprosić gości w elegancki sposób. Chętnie wybierane są śmieszne zaproszenia, które mają na celu rozbawienie gości i nawiązanie do wkraczania w kolejny wiek. Zaproszenia na 30 urodziny boho z kwiatami szczególnie spodobają się kobietom, a czarne czy złote wzory będą idealne na trzydziestkę dla faceta. Jeżeli szukacie zaproszeń na 30 urodziny z szybką wysyłką serdecznie polecamy nasz sklep, w którym znajdziecie najmodniejsze i najpiękniejsze wzory zaproszeń.

Zaproszenia na 30 urodziny w najmodniejszych wzorach

Organizacja przyjęć urodzinowych to popularny zwyczaj, który celebruje wiele osób w różnym wieku. Szczególnie chętnie obchodzimy szczególne daty - jak Roczek czy osiemnastkę - ale także okrągłe urodziny. Trzydziestka doskonale nadaje się więc do tego, aby wyprawić imprezę dla rodziny bądź przyjaciół. W takim dniu można przygotować wiele atrakcji, które uczynią Twoje rodziny niezapomnianymi. Bez względu na to, jaki sposób świętowania najbardziej Ci odpowiada, z całą pewnością dobrze będzie dzielić te wspomnienia z najbliższymi. W takim wypadku przydatne będą kartki, przy użyciu których zaprosisz krewnych i znajomych na swoje urodziny. Jakie zaproszenia najlepiej sprawdzą się w czasie planowania imprezy z okazji trzydziestki?

Zaproszenia na 30 urodziny czarne

Zaproszenia na przyjęcie urodzinowe w męskim stylu to rewelacyjny sposób na spersonalizowanie klimatu imprezy. Przygotowane specjalnie na tę okazję kartki przy okazji nie pozostawią gościom żadnych wątpliwości co do rodzaju organizowanego wydarzenia. Zaproszenia do wypisania na 30 mężczyzny zazwyczaj utrzymane są w ciemnej kolorystyce. Czarny, gruby papier jest więc znakomitym materiałem na takie dodatki. Zdobiące je motywy zazwyczaj nie są szczególnie bogate - zdecydowana większość mężczyzn preferuje proste i stonowane wzory. Grafiki imprezowych elementów, takich jak serpentyny, konfetti czy balony znakomicie podkreślą atmosferę urodzin. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także botaniczny nadruk w modnej odsłonie. Tak oryginalny dodatek zachwyci wszystkich gości. 

Czarne zaproszenia na 30 urodziny w botanicznym stylu

Czarne zaproszenia na 30 urodziny w botanicznym stylu

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Styl boho to jeden z najpopularniejszych trendów wśród dekoracji i dodatków na przyjęcia. Połączenie kolorów, naturalnych motywów i dopasowanych aplikacji stanowi znakomity sposób na uzyskanie niepowtarzalnego produktu na przyjęcie urodzinowe. Na trzydziestkę wspaniale nadają się wysokiej jakości składane zaproszenia do samodzielnego wypisania. Duże cyfry nadrukowane na okładce kartek bezbłędnie podkreślają charakter celebrowanej okazji, natomiast reszta projektu nadaje im jedyny w swoim rodzaju wygląd. Barwne kwiaty, malowanie trawy i wieńce lub eko motywy na pewno spodobają się wszystkim zaproszonym osobom. Do takich zaproszeń rewelacyjnie pasować będą kraftowe koperty, które bardzo dobrze wyeksponują naturalny klimat.

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Zaproszenia na 30 urodziny boho

Zaproszenia na 30 urodziny kwiatowe wzory

Jeśli planujesz właśnie swoje urodzinowe przyjęcie, zacznij od stworzenia listy gości i przygotowania dla nich zaproszeń. Kartki wykonane z grubego papieru prezentują się schludnie i gustownie, dzięki czemu na pewno od pierwszej chwili oczarują Twoich bliskich. Składane zaproszenia do samodzielnego wypisania mogą być dopasowane do motywu przewodniego imprezy oraz płci solenizantki. Kobiece grafiki zdobiące kartki bez najmniejszych wątpliwości zachwycą wszystkie zaproszone w ten sposób osoby. Fantastycznym pomysłem będzie wykorzystanie zaproszeń z różowymi aplikacjami. W wymowny i stylowy sposób podkreślą one kobiecy klimat urodzinowej imprezy. Na takich zaproszeniach znaleźć się mogą rozmaite wzory, choć do najmodniejszych zdecydowanie należą naturalne motywy w postaci kwiatów i wieńców.