zaproszenia na 18 urodziny

zaproszenia na 18 urodziny

Zaproszenia na 18 to pierwszy wybór podczas planowania osiemnastkowej imprezy. Eleganckie zaproszenia na 18 dziewczyny najczęściej utrzymane są w odcieniach rosegold czy stylu boho i glamour. Czarno-srebrne zaproszenia na 18 idealnie pasują natomiast dla chłopaka. Popularne są również śmieszne zaproszenia na 18 urodziny, które rozbawią rówieśników i zaproszonych gości. Odradzamy jednak tanie zaproszenia na 18: warto zapłacić odrobinę więcej i otrzymać przepiękne zaproszenia najwyższej jakości.

Zaproszenia na 18 urodziny - jakie wybrać, jakie wzory są na czasie?

Podczas planowania przyjęcia z okazji osiemnastych urodzin z całą pewnością przydają się zaproszenia. Kartki do samodzielnego wypisania to zdecydowanie jedne z najczęściej wybieranych produktów. Można uzupełnić je istotnymi informacjami dotyczącymi imprezy, a następnie rozdać lub rozesłać do rodziny i przyjaciół, z którymi masz zamiar spędzić ten szczególny dzień. Bliskich dobrze jest zaprosić z odpowiednim wyprzedzeniem - miesiąc lub dwa z pewnością pozwolą wszystkim zaplanować sobie czas w taki sposób, aby bez problemu wziąć udział w Twojej imprezie. Ważny jest z pewnością wygląd takich kartek. Zaproszenia dopasowane do stylistyki przyjęcia pozwolą wspaniale dopełnić uzyskany rezultat. Wśród najmodniejszych motywów na pewno znajdziesz idealny wariant na swoją imprezę.

Zaproszenia na 18 boho

Zaproszenia na 18 urodziny w stylistyce boho to jeden z najmodniejszych dodatków, jakie możesz wykorzystać w czasie organizacji swojej imprezy. Naturalne motywy i stonowana kolorystyka to elementy, które mile zaskoczą wszystkich gości, a przy tym wprowadzą na przyjęcie niezwykle ciepłą atmosferę. Jakie nadruki zdobić mogą takie zaproszenia? Z całą pewnością do najpopularniejszych propozycji należą grafiki kwiatów, gałązek i traw, które wspaniale komponują się z tłem. W stylistyce boho zdecydowanie dominują stonowane kolory zaczerpnięte z natury: zielenie, brązy i szarości. Często pojawia się także biel, która bezbłędnie pasuje do każdego rodzaju motywu. Do boho zaproszeń dołączone są niezwykle stylowe koperty kraft, w których kartki wyglądają znakomicie. 

Zaproszenia na 18 urodziny w stylu boho

Zaproszenia na 18 urodziny w stylu boho

Zaproszenia na 18 dla dziewczyny

Zaproszenia na urodzinowe przyjęcie osiemnastolatki mogą być też dopasowane do płci solenizantki. W ten sposób impreza będzie jeszcze bardziej unikalna. Dziewczęce motywy na zaproszeniach mogą przybierać różne formy i tylko od Ciebie zależy, który z nich nadaje się najlepiej. Rzecz jasna, do najpopularniejszych rozwiązań należy wybieranie różowych nadruków, które od lat uznawane są za symbol dziewczęcości. Różowe kwiaty, balony, cyfry czy korony to zaledwie ułamek grafik, które pojawiają się na zaproszeniach. Dla dziewczyn bardzo polecane są też zaproszenia na 18 rosegold w stylu glamour czy zaproszenia w stylu rustykalnym z kwiatami. Ostatnio chętnie wybierane są także zaproszenia na 18 urodziny w botanicznym stylu. Bardzo wymownym sposobem jest także wykorzystanie kartek z obrazkiem przedstawiającym dziewczynę. Dzięki temu goście od razu będą wiedzieć, jaki charakter ma organizowana impreza.

Botaniczne zaproszenia na 18 w stylu glamour

Botaniczne zaproszenia na 18 w stylu glamour

Zaproszenia na 18 dla chłopaka

Na osiemnaste urodziny chłopaka dobrze jest wybrać zaproszenia dopasowane do męskiego stylu imprezy. Dzięki temu goście bez problemu wczują się w klimat i na długo zapamiętają otrzymane kartki. Jakie zaproszenia najlepiej nadają się na tego rodzaju imprezę? Młodzi mężczyźni najchętniej decydują się na proste i nieprzesadzone kartki. Niezbyt bogato zdobione zaproszenia mogą więc posiadać nadruki ramek, serpentyn, konfetti czy balonów. Świetnym rozwiązaniem są również zabawne projekty - motyw wąsów sprawdza się w tej roli kapitalnie. Jeśli zaś chodzi o kolorystykę, bez dwóch zdań króluje czerń oraz inne klasyczne odcienie: biel, srebro czy złoto. W ten sposób zaproszenia będą gustowne i przede wszystkim bardzo praktyczne.