zaproszenia na urodziny dziecka

zaproszenia na urodziny dziecka

Zaproszenia na urodziny dziecka w modnych wzorach: boho, rustykalnym i botanicznym. Modne zaproszenia urodzinowe w leśnym stylu ze zwierzątkami. Zastanawiasz się, jakie wybrać zaproszenia na urodziny chłopca? Wykorzystaj motywy samolotu, lokomotywy czy balonów, które wspaniale pasują do okazji. Zaproszenia na urodziny dziewczynki zazwyczaj utrzymane są w odcieniach różu, z kwiatowymi i dziewczęcymi motywami. Zaproszenia urodzinowe gotowe z szybką wysyłką pozwolą elegancko zaprosić gości na urodzinki.

 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny z zachwycają grafiką przedstawiającą dziewczynkę w zwiewnej sukience otoczoną kwiatami. Wewnątrz zaproszenia zapewniają miejsce do indywidualnego wypełnienia informacji o przyjęciu. Takie zaproszenia stanowią doskonały wybór i z pewnością przypadną do gustu wszystkim zaproszonym. Dostępne są w zestawach po dziesięć sztuk, wraz z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki różowe piękne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki różowe piękne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki różowe piękne 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia wykonane ze sztywnego i grubego papieru. Powiadom o przyjęciu urodzinowym córeczki wybierając zaproszenia z grafiką dziewczynki wśród kwiatów w różowej kolorystyce. W komplecie sprzedawane są również białe, dopasowane koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty)
  33,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca ZE ZDRAPKĄ Zwierzaki Niebieskie 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na Urodzinki. Wybieraj produkt z motywem zwierzątek w otoczeniu kwiatów. Połączenie bieli i błękitu wpisuje się w najnowsze trendy. Zaproszenia wykonane na grubym papierze sprzedawane są z białymi kopertami w komplecie. 

  33,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Safari

  Urocze zaproszenie na Urodzinki dziecka w elektronicznej odsłonie. Wybieraj produkt wysokiej jakości z własnym tekstem oraz motywem graficznym zwierzątek Safari. Powiadom najbliższe osoby o przyjęciu malucha w ekologiczny sposób. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny chłopca na telefon Zwierzątka

  Nowoczesny sposób na zawiadomienie bliskich o zbliżającym się przyjęciu. Zaproszenie w formie elektronicznej zostanie dostarczone w zaledwie kilka chwil! Na grafice znajduje się motyw leśnych zwierzątek pośród błękitu. Do produktu dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziewczynki na telefon Zwierzątka

  Nowoczesne zaproszenie w elektronicznej formie! Zaproś bliskich w kilka chwil za pomocą wirtualnego zawiadomienia, które przekaże wszystkie ważne informacje na temat przyjęcia. Urocza grafika zwierzątek na różowym tle świetnie sprawdzi się na Urodzinkach dziewczynki. Do grafiki dołączymy nadesłany do nas tekst. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Baśniowy Las 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na Urodziny dziewczynki z grafiką tak piękną, że aż oderwać oczu nie można. Cudowny nadruk ukazujący baśniowy las pośrodku którego w otoczeniu leśnych zwierząt znajduje się prześliczna dziewczyna. Takie zaproszenie pozwoli myślami przenieść się w daleki świat pełen baśniowych elementów. Zdecydowanie będą idealnym wyborem dla małej...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś i baloniki róż 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na przyjęcie urodzinowe Dziewczynki z motywem misia trzymającego baloniki. Na przedniej stronie dominuje delikatny różowy kolor, dodający uroku całości. Wewnątrz znajdziesz wydzieloną przestrzeń do spersonalizowania zaproszenia poprzez wpisanie istotnych szczegółów. Zaproszenia dostępne są w opakowaniach po dziesięć sztuk, wraz z...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny chłopca Miś i baloniki błękit 10szt (+koperty)

  Zaproś gości na urodziny dziecka w pięknym stylu. Wybierz zaproszenia na delikatnym beżowym tle z jasnobrązowym misiem trzymającym w łapce baloniki. Wewnątrz znajdziesz wyznaczone miejsce do spersonalizowania zaproszenia poprzez wpisanie kluczowych informacji o urodzinach. Zaproszenia są dostępne w zestawach po dziesięć sztuk, wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Unicorn Baby na chmurkach

  Zaproszenie na urodziny dziecka na telefon to łatwy sposób, aby powiadomić rodziców zaproszonych dzieci, że zbliżają się urodzinki. Motyw jednorożca w chmurkach odda dziewczęcy charakter przyjęcia i wprawi dzieciaki w magiczny nastrój.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny na telefon Tęczowy Jednorożec

  Zaproszenia na urodziny w cyfrowej formie, która jest doskonała dla każdej dziewczynki. Przepiękny tęczowy motyw połączony z jednorożcem będzie doskonały na przyjęcie bajkowe magiczne przyjęcie. Urodzinki dziecka to ważny czas, dlatego warto oczarować dzieciaki takim zaproszeniem.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Mała Baletnica

  Zaproszenie na urodzinki dziecka w cyfrowej postaci to łatwy sposób na zagrodzenie dzieci i ich rodziców. Taka wiadomość wysłana przez rodzica albo przez samo dziecko będzie z pewnością pozytywnie odebrana i nie mowy o odmowie!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Kraina Czarów 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Urodziny dla dziewczynki z uroczą grafiką przedstawiającą piękną dziewczynkę w leśnej krainie. Zaproszenia na Urodzinki to pierwszy krok do udanej i wesołej zabawy. Tak piękne zaproszenie jak te, nie tylko zwiastuje cudowną zabawę, ale i pokazuję że przyjęcie przeniesie gości do krainy czarów.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Leśne Czary 10szt (+koperty)

  Fantazyjne zaproszenia na Urodziny, które sprawdzą się zarówno dla maluszków jak i starszaków. Ozdobione prześliczną malowniczą grafiką leśnych zwierzaków takich jak sarenka, lisek czy wiewióreczka. Wykonana na papierze wysokiej jakości wręczane gościom prezentują się pięknie. Zaskocz gości tymi wspaniałymi zaproszeniami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Przygody ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Przygody
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na Urodziny dziecka na telefon Leśne Przygody

  Zaproszenie na Urodzinki dziecka w nietypowej formie. Efektowna propozycja, którą dostarczysz bliskim w kilka chwil. Zawiadomienie elektroniczne zostało ozdobione grafiką leśnych zwierzątek pośród zieleni. Zadbaj o planetę z nowoczesnym zaproszeniem!

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Morskie Przygody

  Zaproszenie na urodziny dziecka na telefon z chłopięcym motywem morskich przygód. Grafika idealnie oddaje dziecięcy świat przygód i zabaw oraz chęć poznawania nowych rzeczy. Taka forma zaproszenia jest bardzo wygodna i poinformuje rodziców pociech.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Fairytale Wróżki

  Zaproszenie na urodzinki dziecka w cyfrowej postaci to doskonały sposób, aby zaprosić wszystkich gości za pomocą jednego kliknięcia. Powiadomi od razu o zbliżających się urodzinkach rodziców oraz ich pociechy, których przecież nie może tego dnia zabraknąć.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatkach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatkach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Miś w kwiatkach 10szt (+koperty)

  Przepiękne zaproszenia na urodziny dziewczynki z grafiką misia w kwiatach. Wyjątkowy sposób, aby zaprosić najmłodszych gości do wspólnej zabawy z okazji urodzin. Taka propozycja zachwyci solenizantkę, jak i jej zaproszonych gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki baśniowe z liskiem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki z baśniowym klimatem to wspaniała propozycja na każde przyjęcie urodzinowe. Wyjątkowy motyw liska oczaruje każdą małą miłośniczkę zwierząt oraz otwartą na świat poszukiwaczkę przygód.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki z kotkiem 10szt (+koperty)

  Nowoczesne oraz bardzo stylowe zaproszenia na urodzinki dziewczynki. Motyw z kotkiem jest bardzo popularny, jednak zrobiony w eleganckim stylu bardzo oddaje dziecięcy charakter oraz prezentuje się niezwykle słodko i uroczo. Kolory zostały idealnie skomponowane.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Jelonek i Miś

  Zaproszenie na urodzinki dziecka na telefon pozwolą zaprosić wszystkich gości za jednym kliknięciem. Zaproszenie udekorowano grafiką w modnym stylu boho. Idealny wybór na przyjęcie organizowane dla chłopca oraz dziewczynki. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Ballerina Króliczek

  Zaproszenie na urodzinki w wygodnej cyfrowej formie. Zaproszenie można wysłać do wielu gości w szybki oraz wygodny sposób. Zaproszenie udekorowano ślicznym motywem tańczących zwierzaczków w pięknej pastelowej kolorystyce. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Różowe Kwiaty ZE ZDJĘCIEM

  Zaproszenie na urodzinki dziecka w wygodnej cyfrowej formie. Zaproszenie udekorowano zdjęciem dziecka oraz grafika delikatnych różowych kwiatów. Zaproszenie można wysłać do wielu osób w bardzo krótkim czasie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zamek Księżniczki 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki w przepięknym różowym stylu z motywem zamku księżniczki to wspaniała propozycja. Takie zaproszenia oddadzą dziewczęcy charakter przyjęcia i nadają delikatny akcent. Z pewnością oczarują one każdą przyszłą małą solenizantkę.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziecka Safari zwierzaki 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia na urodziny dziecka z elementami przepięknych zwierzaków, które oczarują wszystkie dzieci. Zrobią niemałe wrażenie, zarówno na samym solenizancie, jak i na jego zaproszonych gości. Takie grafiki od razu pokazują jakie przygody czekają na dzieci na urodzinkach.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny dziewczynki Mała Syrenka 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny dziewczynki z motywem małej syrenki to wspaniała propozycja dla każdej dziewczynki, której marzy się odkrywanie świata. Podwodny świat, także skrywa wiele tajemnic, dlatego warto zacząć go wspólnie z innymi odkrywać.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Chłopięcy Świat ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Chłopięcy Świat
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Chłopięcy Świat

  Zaproszenie na urodzinki chłopca w wygodnej i podręcznej formie na telefon. Zaproszenie można wysłać do dowolnej liczby osób w krótkim czasie. Wygodna i nowoczesna forma pozwoli zaprosić bliskich i przyjaciół na organizowane przyjęcie. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Leśne Czary

  Zaproszenia na telefon na urodzinki dziecka, to wygodna i nowoczesna forma, która pozwoli powiadomić o przyjęciu dowolną ilość osób. Zaproszenia udekorowano śliczna grafika leśnych zwierzątek. Wygodna i ekologiczna forma zaproszeń wspaniale sprawdzi się dla chłopca oraz dziewczynki. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Zwierzątka ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Zwierzątka
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Boho Zwierzątka

  Śliczne zaproszenia na telefon pozwolą w szybki i prosty sposób powiadomić gości o organizowanym przyjęciu z okazji urodzin dziecka. Zaproszenia udekorowano modna grafiką zwierzątek w stylu boho. Uniwersalny motyw wspaniale sprawdzi się na przyjęcie organizowane dla chłopca jak i dla dziewczynki. 

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny dziewczynki Zaczarowany Ogród 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Urodziny dla księżniczki? Nic trudnego! Przepiękne zaproszenie w różowych odcieniach przedstawiające księżniczkę w otoczeniu zjawiskowych kwiatów oraz jednorożca zauroczy każdą małą damę. Jeśli szukasz zaproszeń na które oczy Twojej małej księżniczki rozbłysną tysiącami gwiazd to zdecydowanie z Zaczarowanym Ogrodem osiągniesz sukces.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na urodziny Tęczowy Jednorożec 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na urodziny z motywem jednorożca to najmodniejszy wybór dla każdej małej księżniczki. Niejedna dziewczynka marzy o takim wizerunku na swoich małych urodzinkach. Dzięki takim zaproszeniom koleżanki będą zachwycone i pozazdroszczą takiego przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodzinki Zajączek ZE ZDRAPKĄ 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodzinki Zajączek ZE ZDRAPKĄ 10szt (+koperty)
  30,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Zajączek ZE ZDRAPKĄ 10szt (+koperty)

  Zaproszenie na Urodziny ze zdrapką? Jasne! Mamy i takie! Urocze zaproszenie z grafiką króliczka trzymającego balonik na którym znajduje się zdrapka spodoba się każdemu. Złota zdrapka znajdująca się na baloniku skrywa pytanie "Czy przyjdziesz na moje Urodzinki?". Ten słodki i oryginalny element wywoła uśmiech na twarzy każdego, kto zostanie zaproszony na...

  30,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodziny Woodland Party 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Urodziny dziecka powinny być kolorowe. Piękne zaproszenia z grafiką leśnych zwierzątek gotowych na przyjęcie będzie uroczym wstępem do dobrej zabawy. Kolorowa grafika radosnych zwierzaków przyciąga spojrzenia i sprawia, że aż chce się zobaczyć co skrywa wnętrze. Wpasuje się zarówno w urodzinowe przyjęcie dziewczynki jak również i chłopca.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt
  19,98 zł
  ZAPROSZENIA na Roczek i urodziny Kosmos 6szt

  Zaproszenia na Roczek i Urodzinki dziecka w kosmicznym stylu to propozycja dla wszystkich małych odkrywców. Zaproszenia w tym stylu oczarują najmłodszych zaproszonych gości i zaproszą ich do wspólnej przygody.

  19,98 zł
 • ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa
  39,98 zł
  ZAPROSZENIE na urodziny dziecka na telefon Lokomotywa

  Zaproszenie na urodzinki chłopca w wygodnej formie na telefon. Zaproszenia można wysłać do dowolnej liczby gości i krótkim czasie. Zaproszenie udekorowano motywem lokomotywy w pięknych pastelowych kolorach.

  39,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Urodzinki Ballerina 10szt (+koperty)

  Dziewczęce zaproszenia na Urodziny w różowych odcieniach z balleriną zapadają w pamięć. To urocze zaproszenia, które bardzo chętnie zostaną przyjęte przez gości. W zestawie zawarte jest 10 sztuk tych pięknych ultra dziewczęcych zaproszeń oraz 10 pasujących do nich kopert. Zostaje tylko uzupełnić wnętrze zaproszeń o najważniejsze informację i będą gotowe...

  24,98 zł

Zaproszenia na urodziny dziecka - modne wzory na sezon 2024

Wyprawiając urodziny dla swojego dziecka, potrzebować będziesz dekoracji, gier oraz akcesoriów, które uatrakcyjnią przyjęcie i sprawią radość solenizantowi. Wśród najczęściej wybieranych produktów bez dwóch zdań znajdują się zaproszenia, za pomocą których można przekazać gościom wszystkie istotne informacje. Składane kartki z kolorowymi motywami i pięknymi grafikami to niezastąpiony dodatek na urodzinowe przyjęcie. Można śmiało wykorzystać je zarówno w czasie imprezy dla rodziny, jak i przyjaciół małego solenizanta. Pamiętaj przy tym, aby zaproszenia rozdać z odpowiednim wyprzedzeniem - w ten sposób każdy będzie mógł zaplanować sobie czas i bez problemu uczestniczyć w przyjęciu. Jakie zaproszenia na urodzinki będą najlepsze?

Zaproszenia na urodziny dla dziewczynki

Na przyjęcie urodzinowe córki dobrze jest wybrać zaproszenia z dziewczęcymi motywami. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu każdej małej księżniczce oraz jej gościom. Zaproszenia mogą być utrzymane w różnorodnej kolorystyce, choć zdecydowanie do najczęściej wybieranych należą różowe motywy. Jasne, pastelowe odcienie wspaniale pasują do grafik księżniczek, baletnic, a także kwiatów czy jednorożców. W modzie obecnie są również nawiązania do natury, dlatego wiele propozycji zaproszeń dla dziewczynek zaprojektowanych zostało w rustykalnej stylistyce. Stonowana kolorystyka ziemi, zwierzątka oraz malownicze dodatki sprawiają, że takie zaproszenia z pewnością oczarują Twoją córkę bajkowym klimatem. W najnowsze trendy zdecydowanie wpisują się leśne zaproszenia na urodziny dziewczynki, które wspaniale pasują do trendów rustykalnych, boho i naturalnych. Będą też idealne na urodziny dziewczynki w ekologicznym wydaniu.

Zaproszenia na urodziny dziewczynki z bajkową księżniczką

Zaproszenia na urodziny dziewczynki z bajkową księżniczką

Zaproszenia na urodziny dla chłopca

Wśród zaproszeń dostępnych jest wiele fantastycznych motywów dla chłopców. Wybierając takie dodatki, nie tylko spersonalizujesz przyjęcie, ale też niewątpliwie zachwycisz swojego syna. Zastanawiasz się, jakie wzory zaproszeń najlepiej wybrać na taką okazję? Nie jest tajemnicą, że akcesoria dla chłopców często utrzymane są w niebieskiej kolorystyce. Zaproszenia z błękitnymi bądź granatowymi aplikacjami będą więc bardzo dobrym pomysłem. Mogą one zarówno być utrzymane w mocnej kolorystyce, jak i posiadać jedynie subtelne akcenty. Warto też zwrócić uwagę na motywy zdobiące zaproszenia. Grafiki aut, samolotów czy pociągów to rewelacyjny sposób na sprawienie przyjemności małemu solenizantowi. Popularne są zaproszenia na urodziny chłopca z samolotem czy urodzinowe zaproszenia ze zwierzątkami. Chłopca oczarują też na pewno obrazki w postaci astronautów lub zwierzątek. 

Zaproszenia na urodzinki dla chłopca z motywem samolotu

Zaproszenia na urodzinki dla chłopca z motywem samolotu

Zaproszenia na urodziny boho

Naturalne motywy królują podczas przyjęć i uroczystości, także tych dziecięcych. Wśród nich jednym z najpopularniejszych trendów jest styl boho. Zaproszenia zaprojektowane w takiej właśnie odsłonie będą niezwykle czarującym i modnym rozwiązaniem na przyjęcie urodzinowe Twojego dziecka. Można z powodzeniem użyć ich zarówno na imprezie dziewczynki, jak i chłopca. Zaproszenia w kolorach ziemi, a więc brązach, zieleniach i szarościach to zdecydowanie bardzo uniwersalny dodatek. Nadrukowane na nich zwierzątka, dzieci czy rośliny wspaniale się ze sobą komponują. Takie zaproszenia przyciągną uwagę gości i głęboko zapadną w ich pamięci. Co więcej, do kartek dołączone są dopasowane koperty, które uatrakcyjnią wygląd całości.