zaproszenia komunijne

zaproszenia komunijne

Zaproszenia komunijne dla chłopca i dziewczynki w najpiękniejszych wzorach. Warto zadbać o to, by zaproszenia na Komunię były nietypowe i oryginalne. Chętnie wybierane są także ręcznie robione zaproszenia, które zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Gotowe zaproszenia na Komunię z szybką wysyłką sprawdzą się idealnie, jeżeli do uroczystości pozostało niewiele czasu. Goście z pewnością docenią, jeżeli zaproszenia komunijne będą eleganckie i dostosowane do okazji. Bardzo ważny jest także tekst zaproszenia.

 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki różowe z kielichem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki różowe z kielichem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynki różowe z kielichem 10szt (+koperty)

  Eleganckie zaproszenia na Pierwszą Komunię Dziewczynki w jasno-różowych barwach. Na okładce znajduje się grafika ze złotym kielichem w kwiatach. W środku przygotowano specjalne miejsce do uzupełnienia informacji o imprezie. Zaproszenia pakowane są po 10szt z dołączonymi do nich białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię Frezje 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię Frezje 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię Frezje 10szt (+koperty)

  Niezwykle stylowe zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą chłopczyka lub dziewczynki. Zawiadom rodzinę i najbliższych o uroczystości dziecka. Zamów zaproszenia z motywem frezji na białym tle. W komplecie sprzedawane są dopasowane koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach boho 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach boho 10szt (+koperty)

  Urocze zaproszenia z motywem dziewczynki w kwiatach w stonowanej kolorystyce. Zawiadom najbliższą rodzinę o uroczystości Pierwszej Komunii Świętej wręczając zaproszenia do samodzielnego wypisania. W komplecie dołączone są białe koperty. 

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopiec z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopiec z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopiec z eukaliptusem 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Pierwszą Komunię Świętą dla Chłopca z uroczą grafiką przedstawiającą dziecko na tle zieleni eukaliptusa. Ten modny motyw zapewni elegancki i stylowy wygląd uroczystości komunijnej. Wewnątrz zaproszeń znajduje się miejsce na własnoręczne uzupełnienie tekstu. Zaproszenia są sprzedawane w komplecie z kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)

  Zachwycające zaproszenia komunijne dla Dziewczynki w różowym motywie kolorystycznym. Zostały wykonane z grubego papieru wysokiej jakości, zapewniając trwałość i elegancję. Każde zaproszenie pakowane jest po 10 sztuk i sprzedawane wraz z białymi kopertami.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia na Pierwszą Komunię Święta zdobione grafiką kwietnego wieńca oraz złotego kielicha. Każdy z gości będzie zachwycony tak efektownym zaproszeniem! Do kompletu dołączono kraftowe koperty. 

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia dzięki którym powiadomisz najbliższych o zbliżającym się sakramencie Pierwszej Komunii Świętej. Przepiękna grafika kościoła pośród kwiatów zachwyci wszystkich. W komplecie znajdują się dopasowane zielone koperty.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na zbliżającą się Pierwszą Komunię Świętą. Zaskocz najbliższych przepiękną grafiką biało-niebieskich kwiatów w towarzystwie złotego kielicha. Do zaproszeń dołączone zostały dopasowane koperty w białym kolorze.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty)

  Takie zaproszenia to idealny sposób, aby wzbudzić niemałe zaskoczenie wśród gości. Taka oryginalna kompozycja dopełniona w motyw gołębia zachowuje klasyczną oraz elegancką formę nie odstając od charakteru okoliczności i przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne w przepięknym motywie piwonii oraz eukaliptusa wzbogacone o grafikę hostii. Doskonała propozycja na zawiadomienia komunijne dla gości, których nie może zabraknąć tego dnia i którzy są dla was najważniejsi.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  zaproszenia komunijne w przepięknym granatowym kolorze to doskonały wybór na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca. Moty gołębia oraz wianuszka z kwiatami jest klasycznym oraz eleganckim wyborem zaproszeń komunijnych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię z przepięknym motywem gołębia sprawdzą się doskonale na komunię chłopca. Niebieskie grafiki oraz ciemny motyw oczaruje niejednego chłopca przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Takie zaproszenie z pewnością odda charakter uroczystości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Kwiatowa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Kwiatowa 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Kwiatowa 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia komunijne dla dziewczynki z motywem graficznym białego gołębia umieszczonego w wianuszku różowych kwiatów na pastelowo-zielonym tle z napisem "Pierwsza Komunia Święta ZAPROSZENIE". Tekst należy uzupełnić samodzielnie. Zaproszenia pakowane są po 10 sztuk wraz z pasującymi kopertami w białym kolorze.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne dp własnoręcznego wypisania z motywem kwiatów. Idealnie uzupełnią komunijną dekorację i zaaranżują cały wystrój. W końcu zaproszenie to coś od czego zaczyna się cały proces planowania, dlatego warto zadbać o odpowiednie kolory! Dodatkowy element w postaci wianuszka nadaje całej kompozycji charakter sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia komunijne na przyjęcie organizowane dla dziewczynki. Zaproszenia z dekoracyjnym motywem delikatnych kwiatów. Do kompletu dołączono klasyczne białe koperty.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka) ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka)
  38,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka)
  2 Recenzje

  Prześliczne i zdecydowanie oryginalne zaproszenia komunijne, które zachwycą każdego z zapraszanych gości. Ich przepiękny kształt przypominający komunijną albę wyróżnia je pośród innych zaproszeń. To zdecydowany hit tego roku!

  38,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Szukasz oryginalnych zaproszeń komunijnych, ale nie chcesz typowo z takim motywem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję, która przypadnie Ci do gustu. Eleganckie zaproszenia na kraftowym tle z motywem kwiatowym są idealnym rozwiązaniem. Załączona do zestawu kraftowa koperta pięknie uzupełni zestaw tworząc spójną całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft)
  1 Recenzje

  Znalezienie idealnych zaproszeń komunijnych to nie lada wyzwanie. Jeśli stoisz przed takim wyzwaniem to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Urocze zaproszenia na Komunię ozdobione grafiką rustykalnego wianuszka sprawdzą się do tego wspaniale. Zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst, który wystarczy tylko uzupełnić.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię dziewczynka w kwiatach 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne dla dziewczynki w różowych odcieniach. Zdobione piękną grafiką kwiatów, wizerunkiem dziewczynki oraz napisem "Pierwsza Komunia Święta". Wewnątrz zamieszczony został również śliczny cytat który sprawia, że całość prezentuje się bardzo elegancko.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię dla chłopca w granatowym kolorze. Oryginalny kolor zaproszeń będzie wyróżniał je pośród innych propozycji, a piękne białe kwiaty, które w delikatny sposób zdobią zaproszenie nadają mu wyjątkowego charakteru. Takie zaproszenia na pewno zaskoczą w pozytywny sposób gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopiec z eukaliptusem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopiec z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopiec z eukaliptusem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenie komunijne w odcieniach zieleni, dekorowane wizerunkiem chłopca będzie idealnym chłopięcym zaproszeniem. Zdobione zielonymi gałązkami wspaniale wpisze się w charakter uroczystości. Piękny cytat znajdujący się wewnątrz po lewej stronie nada mu elegancji i oryginalności.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca granatowe Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca granatowe Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca granatowe Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne dla chłopca, które z pewnością zaskoczą gości. Zamieszczona na pierwszej stronie grafika wianuszka utworzonego z pięknych kwiatów zamieszczona została na granatowym tle, które zdecydowanie będzie przyciągać uwagę. Dołączone do kompletu koperty w szarym odcieniu idealnie komponują się z zaproszeniami i tworzą wyjątkową całość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię zdobione motywem konwalii to piękne zaproszenia. Konwalia wśród wielu uważana jest za kwiat komunijny, dlatego zaproszenia dekorowane grafiką wianuszka z subtelnych konwalii będą zawsze trafionym pomysłem. Taki motyw pasuje do każdego stylu przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Eukaliptusowe zaproszenia na Komunię to zdecydowanie ciekawa propozycja. Połączenie delikatnych gałązek eukaliptusu oraz złotego heksagonu to strzał w 10. To modny motyw, który wpasuj się prawie w każdy styl przyjęcia. Takie zaproszenie pasuje zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Zachwyci swoim wyglądem wszystkich zapraszanych gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię powinny być wyjątkowe. Jeśli dodatkowo chcesz by były delikatne to zaproszenia z serii Złoty Wianuszek będą najlepszym wyborem. Są połączeniem subtelności i modnych akcentów. Te minimalistyczne zaproszenia zachwycają swoim pięknem i idealnie wkomponowują się uroczystość I Komunii. Będą idealne zarówno dla chłopca i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)

  Efektowne zaproszenia komunijne z modnym akcentem gałązki eukaliptusu. Minimalistyczny wygląd sprawia, że zaproszenie wygląda bardzo elegancko, ale jednocześnie nowocześnie dzięki właśnie eukaliptusowej gałązce. Takie zaproszenia sprawdzą się zarówno na Komunię dla chłopca i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe koperty)
  2 Recenzje

  Zaproszenie komunijne w pięknym, minimalistycznym stylu przedstawiające okrągły wianuszek zdobiony gałązkami eukaliptusa. Delikatne, ale i modne zaproszenie, które spodoba się każdemu. Idealnie pasuje zarówno na Komunię dziewczynki i chłopca. W zestawie z białą kopertą tworzy spójną całość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)
  5,00 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię typowo dla Dziadków lub Chrzestnych to bardzo miły gest. Ozdobione gałązką eukaliptusa, który jest bardzo modnym wzorem. Takie zaproszenie na pewno sprawi wiele radości i pozwoli wyróżnić te ważne dla dziecka osoby na tle pozostałych gości. Dzięki takiemu zaproszeniu zarówno Dziadkowie jak i Chrzestni poczują się wyjątkowi. Stworzą...

  5,00 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)
  1 Recenzje

  Ponadczasowe zaproszenia komunijne w odcieniach bieli i złota to przy wyborze bezapelacyjny pewniak. Będą podobać się każdemu i każdy będzie zachwycony ich pięknem. Ozdobione motywem Złotej Hostii prezentują się wyjątkowo i elegancko. Zaproszenia z tej serii to zdecydowane bestsellery. Zapraszanie gości przy pomocy tych zaproszeń to istna przyjemność.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Prześliczne zaproszenia na Komunię typowo dla dziewczynki. Utrzymane stylistyką w odcieniach różu i bieli oraz zdobione motywem kwiatowego wianuszka prezentują się bardzo dziewczęco i lekko. Każda mała dama będzie zadowolona z takich zaproszeń, a goście zachwycą się ich nieskazitelnym pięknem.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Oryginalne zaproszenia komunijne w ciekawej formie - innej niż klasyczna i ozdobione srebrnym ornamentem są bardzo interesującą propozycją. Połączenie srebra i bieli to ponadczasowe zestawienie. Zaproszenia posiadają błyszczący nadruk i wykonane są na perłowym papierze. Prezentują się bardzo elegancko i zdecydowanie będą zachwycać.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Biały Ornament 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Biały Ornament 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Biały Ornament 10szt (+koperty)

  Zaproszenia na Komunię w jasnym biało-perłowym kolorze. Prezentują się niezwykle elegancko i wpasowują się idealnie w klimat komunijny. Na zaproszeniach znajduję się tłoczony, piękny ornament. Takie zaproszenia pasują zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Goście będą nimi zauroczeni.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Wianuszek z eukaliptusem (+koperta)
  1 Recenzje

  Zaproszenie komunijne z pięknym motywem eukaliptusowego wianuszka oraz personalizacją. Eukaliptus to jeden z modniejszych motywów w tym sezonie, każdy gość na pewno doceni wybór zaproszenia z taką grafiką. Personalizacja zaproszenia pozwoli Ci na efektowny wygląd ich i wyjątkowość.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperta kraft) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperta kraft)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Rustykalny Wianuszek (+koperta kraft)

  Wspaniałe zaproszenia komunijne z piękną grafiką w stylu rustykalnym. Nadruk znajdujący się na okładce przedstawia prześliczny wianuszek, która rewelacyjnie pasuje na Komunię Świętą dziewczynki. W zestawie wraz z zaproszeniem znajduje się również kraftowa koperta pasującą do całości.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Pudrowe Kwiaty (+koperta)
  1 Recenzje

  Jeśli poszukujesz ciekawych zaproszeń na Komunię dziecka to mamy dla Ciebie cudowną propozycje, która wywoła zachwyt wśród zapraszanych osób. Personalizowane zaproszenie komunijne z grafiką kwiatów na kraftowym tle wygląda nie tylko pięknie, ale również bardzo elegancko. Z takim zaproszeniem goście chętnie przyjdą na uroczystość.

  12,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  12,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Boho Akwarela (+kraftowa koperta)
  1 Recenzje

  Świetne zaproszenie na Komunię, które sprawdzi się zarówno dla chłopca jak i dziewczynki. Piękna grafika w stylu boho z krzyżem oraz kompozycją z suszu wygląda niezwykle efektownie i przyciągnie spojrzenia gości.

  12,98 zł

Zaproszenia komunijne - kiedy wręczyć? Najpiękniejsze wzory zaproszeń na Komunię dziecka 2024

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie, w którym uczestniczą nie tylko dzieci, ale również ich najbliżsi. Na kościelnej ceremonii zwykle pojawiają się rodzice, rodzeństwo czy dziadkowie, jednak popularnym zwyczajem jest też wyprawianie przyjęć dla większego grona już po zakończeniu oficjalnej części. Takie uroczystości organizowane w domach lub wynajętych lokalach pozwalają komunijnemu dziecku poczuć się naprawdę wyjątkowo. Co więcej, to świetna okazja do tego, aby spędzić czas w rodzinnym gronie i uczynić dzień Komunii niezapomnianym. Aby jednak przyjęcie było udane, potrzebnych Ci będzie kilka praktycznych dodatków. Jednym z nich bez najmniejszych wątpliwości są zaproszenia. Kartki z informacją dotyczącą organizatora, miejsca oraz czasu uroczystości to must-have podczas przygotowywania Komunii. 

Zaproszenia na Komunię w złocie i srebrze

Do najczęściej wybieranych zaproszeń na Komunię bez najmniejszych wątpliwości należą kartki w odcieniach złota bądź srebra. Zwykle projektowane są w połączeniu z bielą, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę elegancko i odświętnie. W ten sposób z łatwością podkreślić można uroczysty charakter Pierwszej Komunii. Kartki w kolorach złota, srebra i bieli można też łatwo dopasować do rozmaitych motywów, dlatego stanowią ponadczasowe rozwiązanie. Wśród zdobiących je grafik najczęściej pojawiają się emblematy hostii, krzyże czy gołąbki. Jednymi z najchętniej wybieranych są zaproszenia komunijne w kształcie Alby oraz zaproszenia na Komunię ze złotą Hostią. Zaproszenia mogą także mieć różną formę - od klasycznych składanych prostokątów po kształty alby czy trzyczęściowych kartek. Dodatki takie jak satynowe wstążki dodają im naprawdę gustownego wyglądu. Szeroka gama możliwości pozwoli Ci wybrać idealny motyw na Komunię dziecka. 

Zaproszenia na Komunię Alba

Zaproszenia na Komunię Alba

Modne zaproszenia na Komunię w naturalnym stylu

W tym sezonie modne są nawiązania do natury, dlatego dużą popularnością cieszą się zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym, botanicznym oraz boho. Do każdego z nich dołączone są białe, zielone bądź kraftowe koperty, które znakomicie dopełniają stylistykę kartek. Grafiki kwiatów, wieńców i gałązek mogą mieć różne odcienie, choć zdecydowanie najchętniej wybierane są motywy w pastelowych, jasnych kolorach. Wspaniale prezentują się one zwłaszcza na jednolitym, stonowanym tle. Minimalistyczne propozycje to idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za przepychem. To także czytelne i bardzo schludne zaproszenia, które świetnie sprawdzają się w swojej roli. Polecamy jednak także bogato zdobione kartki, jeśli chcesz naprawdę zachwycić zaproszone osoby. 

Zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki i chłopca

Wspaniałą propozycją na Pierwszą Komunię Świętą dziecka są zaproszenia, które za pomocą odpowiedniego motywu spersonalizują uroczystość Twojej pociechy. Dzięki nim ceremonia będzie jedyna w swoim rodzaju i bardzo dobrze zapadnie w pamięci Twojego syna bądź córki. Jakie projekty najlepiej wybrać? Bez najmniejszych wątpliwości bardzo dobrze sprawdzą się zaproszenia z różowymi oraz niebieskimi motywami. Od lat oba te kolory wykorzystywane są do personalizowania produktów wszelkiego rodzaju i dlatego będą trafionym pomysłem na Komunię dziecka. Na zaproszeniach w takiej kolorystyce można znaleźć przede wszystkim naturalne motywy, które aktualnie stanowią jeden z największych trendów. Dla chłopca szczególnie polecamy zaproszenia komunijne granatowe, które prezentują się elegancko i ponadczasowo.