zaproszenia komunijne

zaproszenia komunijne

Zaproszenia komunijne dla chłopca i dziewczynki w najpiękniejszych wzorach. Warto zadbać o to, by zaproszenia na Komunię były nietypowe i oryginalne. Chętnie wybierane są także ręcznie robione zaproszenia, które zostały wykonane z dbałością o każdy szczegół. Gotowe zaproszenia na Komunię z szybką wysyłką sprawdzą się idealnie, jeżeli do uroczystości pozostało niewiele czasu. Goście z pewnością docenią, jeżeli zaproszenia komunijne będą eleganckie i dostosowane do okazji. Bardzo ważny jest także tekst zaproszenia.

 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Błękitna Akwarela 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Błękitna Akwarela 10szt (+koperty)
  32,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Błękitna Akwarela 10szt (+koperty)

  Szukasz zaproszeń komunijnych, które zachwyca twoją rodzinę i przyjaciół? Zamów zaproszenia ze sztywnego papieru do wypisania. Produkt zdobiony jest grafiką pięknej, błękitnej akwareli. Do zaproszeń dołączono także transparentne koperty. W komplecie znajduje się 10 sztuk. 

  32,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Kielich w wianuszku boho 10szt (+koperty)

  Wspaniałe zaproszenia na Pierwszą Komunię Święta zdobione grafiką kwietnego wieńca oraz złotego kielicha. Każdy z gości będzie zachwycony tak efektownym zaproszeniem! Do kompletu dołączono kraftowe koperty. 

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne botaniczne gałązki Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne botaniczne gałązki Eukaliptus 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne botaniczne gałązki Eukaliptus 10szt (+koperty)

  Zaproszenia komunijne w botanicznym motywie z wykorzystaniem eukaliptusa. Wspaniała propozycja na Pierwszą Komunię Świętą, zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Gałązka eukaliptusa pasuje do każdego rodzaju uroczystości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kościół w kwiatach 10szt (+koperty)

  Wyjątkowe zaproszenia dzięki którym powiadomisz najbliższych o zbliżającym się sakramencie Pierwszej Komunii Świętej. Przepiękna grafika kościoła pośród kwiatów zachwyci wszystkich. W komplecie znajdują się dopasowane zielone koperty.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Kielich i kwiaty 10szt (+koperty)

  Piękne zaproszenia na zbliżającą się Pierwszą Komunię Świętą. Zaskocz najbliższych przepiękną grafiką biało-niebieskich kwiatów w towarzystwie złotego kielicha. Do zaproszeń dołączone zostały dopasowane koperty w białym kolorze.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złota Komunia z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złota Komunia z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złota Komunia z kwiatami 10szt (+koperty)

  Zaproszenia komunijne ze złotą otoczką wzbogacone o kwiaty oraz motyw IHS są wspaniałą propozycją na Pierwszą Komunię Świętą, zarówno chłopaka jak i dziewczyny. Wyjątkowe połączenia prezentują się niezwykle elegancko i nowocześnie.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla dziewczynki różowe z kwiatami 10szt (+koperty)

  Takie zaproszenia to idealny sposób, aby wzbudzić niemałe zaskoczenie wśród gości. Taka oryginalna kompozycja dopełniona w motyw gołębia zachowuje klasyczną oraz elegancką formę nie odstając od charakteru okoliczności i przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne ciemnozielone z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne ciemnozielone z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne ciemnozielone z kwiatami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne w ciemnozielonych barwach z kwiatowym motywem to bardzo nowoczesna i elegancka propozycja. Wspaniała na Pierwszą Komunię Świętą, która będzie udekorowana w ciemne barwy oraz złote komunijne dodatki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Piwonia i Eukaliptus z hostią 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne w przepięknym motywie piwonii oraz eukaliptusa wzbogacone o grafikę hostii. Doskonała propozycja na zawiadomienia komunijne dla gości, których nie może zabraknąć tego dnia i którzy są dla was najważniejsi.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopca z kwiatami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  zaproszenia komunijne w przepięknym granatowym kolorze to doskonały wybór na Pierwszą Komunię Świętą dla chłopca. Moty gołębia oraz wianuszka z kwiatami jest klasycznym oraz eleganckim wyborem zaproszeń komunijnych.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA na Komunię chłopca Niebieska Komunia 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię z przepięknym motywem gołębia sprawdzą się doskonale na komunię chłopca. Niebieskie grafiki oraz ciemny motyw oczaruje niejednego chłopca przystępującego do Pierwszej Komunii Świętej. Takie zaproszenie z pewnością odda charakter uroczystości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Kwiatowa 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Kwiatowa 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kolekcja Kwiatowa 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Przepiękne zaproszenia komunijne dla dziewczynki z motywem graficznym białego gołębia umieszczonego w wianuszku różowych kwiatów na pastelowo-zielonym tle z napisem "Pierwsza Komunia Święta ZAPROSZENIE". Tekst należy uzupełnić samodzielnie. Zaproszenia pakowane są po 10 sztuk wraz z pasującymi kopertami w białym kolorze.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne srebrno-złote z Kielichem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne srebrno-złote z Kielichem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne srebrno-złote z Kielichem 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne w srebrno-złotych kolorach z przepięknym komunijnym kielichem to wyjątkowa propozycja na Komunię. Motyw złotego wianka otoczonego kwiatkami prezentuje się oryginalnie oraz elegancko. Takie zaproszenia ze złotym kielichem oraz białym opłatkiem oczarują wszystkich zaproszonych gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne do wypisania Różowe Kwiaty 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne dp własnoręcznego wypisania z motywem kwiatów. Idealnie uzupełnią komunijną dekorację i zaaranżują cały wystrój. W końcu zaproszenie to coś od czego zaczyna się cały proces planowania, dlatego warto zadbać o odpowiednie kolory! Dodatkowy element w postaci wianuszka nadaje całej kompozycji charakter sakramentu Pierwszej Komunii Świętej.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta) ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  11,98 zł
  ZAPROSZENIE komunijne personalizowane Różowe Kwiaty (+koperta)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia komunijne na przyjęcie organizowane dla dziewczynki. Zaproszenia z dekoracyjnym motywem delikatnych kwiatów. Do kompletu dołączono klasyczne białe koperty.

  11,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka) ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka)
  38,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Alba 10szt (+koperty+wstążka)
  2 Recenzje

  Prześliczne i zdecydowanie oryginalne zaproszenia komunijne, które zachwycą każdego z zapraszanych gości. Ich przepiękny kształt przypominający komunijną albę wyróżnia je pośród innych zaproszeń. To zdecydowany hit tego roku!

  38,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Alba z eukaliptusem 10szt (+koperty+sznureczki) ZAPROSZENIA komunijne Alba z eukaliptusem 10szt (+koperty+sznureczki)
  38,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Alba z eukaliptusem 10szt (+koperty+sznureczki)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne w kształcie alby to unikatowa i oryginalna propozycja komunijna. Alba na zaproszeniu nadaje charakter całego przyjęcia i wprowadza w gości w klimat przyjęcia. Dodatek eukaliptusa nadaje całej kompozycji barw i ją dopełnia.

  38,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne LUX Pierwsza Komunia złote 10szt (+złote koperty) ZAPROSZENIA komunijne LUX Pierwsza Komunia złote 10szt (+złote koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne LUX Pierwsza Komunia złote 10szt (+złote koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia ze złotym wianuszkiem i napisem "Pierwsza Komunia Święta". W zestawie ze złotą kopertą tworzą elegancki komplet, który sprawdzi się na przyjęciu w klasycznym stylu. Znajdująca się wewnątrz grafika gołębia pięknie podkreśla charakter uroczystości i komponuje się z całością.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pudrowe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Szukasz oryginalnych zaproszeń komunijnych, ale nie chcesz typowo z takim motywem? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie świetną propozycję, która przypadnie Ci do gustu. Eleganckie zaproszenia na kraftowym tle z motywem kwiatowym są idealnym rozwiązaniem. Załączona do zestawu kraftowa koperta pięknie uzupełni zestaw tworząc spójną całość.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Kwiaty Rustykalne 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Idealne dziewczęce zaproszenia komunijne dla dziewczynki. Uroczy motyw delikatnych kwiatów w odcieniach bieli i pudrowego różu będzie cudownie komponował się z charakterem uroczystości. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, wystarczy że uzupełnisz go o najważniejsze dane i będą gotowe do wręczenia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft) ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Rustykalny Wianuszek 10szt (+koperty kraft)
  1 Recenzje

  Znalezienie idealnych zaproszeń komunijnych to nie lada wyzwanie. Jeśli stoisz przed takim wyzwaniem to mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie. Urocze zaproszenia na Komunię ozdobione grafiką rustykalnego wianuszka sprawdzą się do tego wspaniale. Zaproszenia wewnątrz posiadają już gotowy tekst, który wystarczy tylko uzupełnić.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca Granatowe z kwiatami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię dla chłopca w granatowym kolorze. Oryginalny kolor zaproszeń będzie wyróżniał je pośród innych propozycji, a piękne białe kwiaty, które w delikatny sposób zdobią zaproszenie nadają mu wyjątkowego charakteru. Takie zaproszenia na pewno zaskoczą w pozytywny sposób gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne z heksagonem Srebrne z kwiatami (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne z heksagonem Srebrne z kwiatami (+koperty)
  20,00 zł 24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne z heksagonem Srebrne z kwiatami (+koperty)
  1 Recenzje

  Bardzo eleganckie i pomysłowe zaproszenia komunijne, którymi z pewnością oczarujesz bliskie osoby. Na zaproszeniach wykonany został modny motyw heksagonu wraz z kwiatami w odcieniach różu. Do kompletu dołączone zostały również białe koperty. Zaproszenia są stworzone do samodzielnego wypisania. 

  20,00 zł 24,98 zł Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 24,98 zł
  Promocja
 • ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca granatowe Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca granatowe Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla chłopca granatowe Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia komunijne dla chłopca, które z pewnością zaskoczą gości. Zamieszczona na pierwszej stronie grafika wianuszka utworzonego z pięknych kwiatów zamieszczona została na granatowym tle, które zdecydowanie będzie przyciągać uwagę. Dołączone do kompletu koperty w szarym odcieniu idealnie komponują się z zaproszeniami i tworzą wyjątkową całość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty) ZAPROSZENIA komunijne botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  27,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne botaniczne Białe Kwiaty 10szt (+kraftowe koperty)
  1 Recenzje

  Śliczne zaproszenia na Komunię w klasycznych odcieniach to świetna propozycja dla chłopca i dziewczynki. Wykonane z dbałością o szczegóły zachwycają gości swoimi kolorami. Zaproszenia ozdobione są kwiatową grafiką w odcieniach bieli, beżu oraz zieleni. Klasyczne zestawienie barw sprawia, że prezentują się bardzo elegancko.

  27,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Pierwsza Komunia z konwaliami 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię zdobione motywem konwalii to piękne zaproszenia. Konwalia wśród wielu uważana jest za kwiat komunijny, dlatego zaproszenia dekorowane grafiką wianuszka z subtelnych konwalii będą zawsze trafionym pomysłem. Taki motyw pasuje do każdego stylu przyjęcia.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus z heksagonem 10szt (+koperty)

  Eukaliptusowe zaproszenia na Komunię to zdecydowanie ciekawa propozycja. Połączenie delikatnych gałązek eukaliptusu oraz złotego heksagonu to strzał w 10. To modny motyw, który wpasuj się prawie w każdy styl przyjęcia. Takie zaproszenie pasuje zarówno dla dziewczynki jak i chłopca. Zachwyci swoim wyglądem wszystkich zapraszanych gości.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Złoty Wianuszek 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Zaproszenia na Komunię powinny być wyjątkowe. Jeśli dodatkowo chcesz by były delikatne to zaproszenia z serii Złoty Wianuszek będą najlepszym wyborem. Są połączeniem subtelności i modnych akcentów. Te minimalistyczne zaproszenia zachwycają swoim pięknem i idealnie wkomponowują się uroczystość I Komunii. Będą idealne zarówno dla chłopca i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Eukaliptus 10szt (+koperty)

  Efektowne zaproszenia komunijne z modnym akcentem gałązki eukaliptusu. Minimalistyczny wygląd sprawia, że zaproszenie wygląda bardzo elegancko, ale jednocześnie nowocześnie dzięki właśnie eukaliptusowej gałązce. Takie zaproszenia sprawdzą się zarówno na Komunię dla chłopca i dziewczynki.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe koperty) ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Wianuszek z eukaliptusem Minimal 10szt (+białe koperty)
  2 Recenzje

  Zaproszenie komunijne w pięknym, minimalistycznym stylu przedstawiające okrągły wianuszek zdobiony gałązkami eukaliptusa. Delikatne, ale i modne zaproszenie, które spodoba się każdemu. Idealnie pasuje zarówno na Komunię dziewczynki i chłopca. W zestawie z białą kopertą tworzy spójną całość.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta) ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)
  5,00 zł
  ZAPROSZENIA komunijne dla Chrzestnych/Dziadków Wianuszek z Eukaliptusem (+koperta)

  Zaproszenia na Komunię typowo dla Dziadków lub Chrzestnych to bardzo miły gest. Ozdobione gałązką eukaliptusa, który jest bardzo modnym wzorem. Takie zaproszenie na pewno sprawi wiele radości i pozwoli wyróżnić te ważne dla dziecka osoby na tle pozostałych gości. Dzięki takiemu zaproszeniu zarówno Dziadkowie jak i Chrzestni poczują się wyjątkowi. Stworzą...

  5,00 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Serce z Konwalii 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Serce z Konwalii 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Serce z Konwalii 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Urocze zaproszenia na Komunię z grafiką konwaliowego serca. Konwalia to stale modny i ponadczasowy motyw komunijny. Serce utworzone z konwalii w cudowny sposób otacza napis "Zaproszenie na Pierwszą Komunię Świętą" sprawiając, że zaproszenie wygląda cudownie. Dzięki temu, że kwiat konwalii jest motywem uniwersalnym takie zaproszenie będzie pasować zarówno...

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne IHS Exclusive 10szt KWADRAT LUX (+koperty)
  1 Recenzje

  Ponadczasowe zaproszenia komunijne w odcieniach bieli i złota to przy wyborze bezapelacyjny pewniak. Będą podobać się każdemu i każdy będzie zachwycony ich pięknem. Ozdobione motywem Złotej Hostii prezentują się wyjątkowo i elegancko. Zaproszenia z tej serii to zdecydowane bestsellery. Zapraszanie gości przy pomocy tych zaproszeń to istna przyjemność.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  24,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Subtelny Róż 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Prześliczne zaproszenia na Komunię typowo dla dziewczynki. Utrzymane stylistyką w odcieniach różu i bieli oraz zdobione motywem kwiatowego wianuszka prezentują się bardzo dziewczęco i lekko. Każda mała dama będzie zadowolona z takich zaproszeń, a goście zachwycą się ich nieskazitelnym pięknem.

  24,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty)
  29,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne Srebrny Ornament 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Oryginalne zaproszenia komunijne w ciekawej formie - innej niż klasyczna i ozdobione srebrnym ornamentem są bardzo interesującą propozycją. Połączenie srebra i bieli to ponadczasowe zestawienie. Zaproszenia posiadają błyszczący nadruk i wykonane są na perłowym papierze. Prezentują się bardzo elegancko i zdecydowanie będą zachwycać.

  29,98 zł
 • ZAPROSZENIA komunijne ze złotą wstążką 10szt (+koperty) ZAPROSZENIA komunijne ze złotą wstążką 10szt (+koperty)
  39,98 zł
  ZAPROSZENIA komunijne ze złotą wstążką 10szt (+koperty)
  1 Recenzje

  Gustowne zaproszenia komunijne na wysokiej jakości perłowym papierze ze złotą wstążką będą idealne do zaproszenia gości na tak ważną dla dziecka uroczystość. Zaproszenia posiadają wewnątrz gotowy tekst, który należy tylko uzupełnić o najważniejsze informację i będą w pełni gotowe do wręczenia. Takie zaproszenie to elegancja i piękno samo w sobie.

  39,98 zł

Zaproszenia komunijne - kiedy wręczyć? Najpiękniejsze wzory zaproszeń na Komunię dziecka 2023

Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie, w którym uczestniczą nie tylko dzieci, ale również ich najbliżsi. Na kościelnej ceremonii zwykle pojawiają się rodzice, rodzeństwo czy dziadkowie, jednak popularnym zwyczajem jest też wyprawianie przyjęć dla większego grona już po zakończeniu oficjalnej części. Takie uroczystości organizowane w domach lub wynajętych lokalach pozwalają komunijnemu dziecku poczuć się naprawdę wyjątkowo. Co więcej, to świetna okazja do tego, aby spędzić czas w rodzinnym gronie i uczynić dzień Komunii niezapomnianym. Aby jednak przyjęcie było udane, potrzebnych Ci będzie kilka praktycznych dodatków. Jednym z nich bez najmniejszych wątpliwości są zaproszenia. Kartki z informacją dotyczącą organizatora, miejsca oraz czasu uroczystości to must-have podczas przygotowywania Komunii. 

Zaproszenia na Komunię w złocie i srebrze

Do najczęściej wybieranych zaproszeń na Komunię bez najmniejszych wątpliwości należą kartki w odcieniach złota bądź srebra. Zwykle projektowane są w połączeniu z bielą, dzięki czemu całość prezentuje się naprawdę elegancko i odświętnie. W ten sposób z łatwością podkreślić można uroczysty charakter Pierwszej Komunii. Kartki w kolorach złota, srebra i bieli można też łatwo dopasować do rozmaitych motywów, dlatego stanowią ponadczasowe rozwiązanie. Wśród zdobiących je grafik najczęściej pojawiają się emblematy hostii, krzyże czy gołąbki. Jednymi z najchętniej wybieranych są zaproszenia komunijne w kształcie Alby oraz zaproszenia na Komunię ze złotą Hostią. Zaproszenia mogą także mieć różną formę - od klasycznych składanych prostokątów po kształty alby czy trzyczęściowych kartek. Dodatki takie jak satynowe wstążki dodają im naprawdę gustownego wyglądu. Szeroka gama możliwości pozwoli Ci wybrać idealny motyw na Komunię dziecka. 

Zaproszenia na Komunię Alba

Zaproszenia na Komunię Alba

Modne zaproszenia na Komunię w naturalnym stylu

W tym sezonie modne są nawiązania do natury, dlatego dużą popularnością cieszą się zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym, botanicznym oraz boho. Do każdego z nich dołączone są białe, zielone bądź kraftowe koperty, które znakomicie dopełniają stylistykę kartek. Grafiki kwiatów, wieńców i gałązek mogą mieć różne odcienie, choć zdecydowanie najchętniej wybierane są motywy w pastelowych, jasnych kolorach. Wspaniale prezentują się one zwłaszcza na jednolitym, stonowanym tle. Minimalistyczne propozycje to idealne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za przepychem. To także czytelne i bardzo schludne zaproszenia, które świetnie sprawdzają się w swojej roli. Polecamy jednak także bogato zdobione kartki, jeśli chcesz naprawdę zachwycić zaproszone osoby. 

Zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne w stylu rustykalnym dla dziewczynki

Zaproszenia komunijne dla dziewczynki i chłopca

Wspaniałą propozycją na Pierwszą Komunię Świętą dziecka są zaproszenia, które za pomocą odpowiedniego motywu spersonalizują uroczystość Twojej pociechy. Dzięki nim ceremonia będzie jedyna w swoim rodzaju i bardzo dobrze zapadnie w pamięci Twojego syna bądź córki. Jakie projekty najlepiej wybrać? Bez najmniejszych wątpliwości bardzo dobrze sprawdzą się zaproszenia z różowymi oraz niebieskimi motywami. Od lat oba te kolory wykorzystywane są do personalizowania produktów wszelkiego rodzaju i dlatego będą trafionym pomysłem na Komunię dziecka. Na zaproszeniach w takiej kolorystyce można znaleźć przede wszystkim naturalne motywy, które aktualnie stanowią jeden z największych trendów. Dla chłopca szczególnie polecamy zaproszenia komunijne granatowe, które prezentują się elegancko i ponadczasowo.