stemple i laki

stemple i laki

Stemple i laki pozwolą w efektowny sposób udekorować koperty w oryginalnym stylu. Piękne pieczęci to wyraz najwyższej elegancji pozwoli zachwycić klientów oraz gości. Laki w różnych kolorach prezentują się znakomicie na kopertach w różnych odcieniach. Spraw że zaproszenia lub materiały reklamowe zostaną udekorowane w gustownym dżentelmeńskim stylu, nie z tej epoki. Stemple i lejki znakomitej jakości pomogą udekorować każdą kopertę dzięki czemu na pewno będzie wyróżniać się i przyciągać uwagę.

 • ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką
  28,98 zł
  ŁYŻECZKA do topienia laku z drewnianą rączką

  Elegancka łyżka do topienia laku pozwoli w efektownie udekorować koperty z zaproszeniami lub kartkami z życzeniami.  Łyżka w złotym kolorze posada drewnianą rączkę. Łyżka stanowi nieocenioną pomoc przy ozdabianiu kopert, to fantastyczna zabawa, która przenosi nas w stare romantyczne czasy.

  28,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt ZŁOTY LAK do pieczęci 100szt ZŁOTY
  39,98 zł
  LAK do pieczęci 100szt ZŁOTY

  Lak w pięknym złotym kolorze pozwoli w elegancki sposób udekorować koperty z zaproszeniami lub okazyjnymi kartkami. Lak pozwoli wykonać pieczeń w iście królewskim niezwykle romantyczny stylu. Wręczając gościom zaroszenia efektowna pieczęć na pewno w pierwszej kolejności przykuje ich uwagę.

  39,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt SREBRNY LAK do pieczęci 100szt SREBRNY
  39,98 zł
  LAK do pieczęci 100szt SREBRNY

  Lak do wykonania pieczęci w gustownym srebrnym kolorze. Zachwyć gości wręczając im zaproszenia w kopertach niczym z bajkowego królewskiego dworu. Lak pomorze stworzyć piękną pieczęć, tworzenie takiej dekoracji to oryginalny pomysł ale i również fantastyczna zabawa. 

  39,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt BLADY Róż LAK do pieczęci 100szt BLADY Róż
  39,98 zł
  LAK do pieczęci 100szt BLADY Róż

  Lak w pięknym subtelnym różowym kolorze pomoże oryginalnie udekorować kopertę z zaproszeniem lub kartką z życzeniami. Pieczęć znakomicie prezentuje się na kopertach w ciemnych i wyrazistych kolorach. Udekoruj koperty niczym list od samego króla z bajek z czasów dzieciństwa.

  39,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt KREMOWY LAK do pieczęci 100szt KREMOWY
  39,98 zł
  LAK do pieczęci 100szt KREMOWY

  Lak do pieczęci w pięknym kremowym kolorze pomorze w gustowny sposób udekorować koperty z zaproszeniami lub kartami z życzeniami. Udekoruj koperty w iście romantycznym stylu niczym sekretną korespondencję wielkiego pisarza. Piękny i subtelny kolor laku znakomicie komponują się z kopertami w ciemnych i wyrazistych kolorach.

  39,98 zł
 • LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY
  39,98 zł
  LAK do pieczęci 100szt EUKALIPTUSOWY

  Lak w pięknym eukaliptusowym kolorze pozwoli pięknie udekorować koperty z zaproszeniami lub materiałami reklamowymi. Piękny i niezwykle wyrazisty kolor to przepiękna dekoracja w iście dżentelmeńskim stylu. Wyjątkowy kolor prezentuje się niezwykle elegancko i znakomicie komponuje się z jasnymi odcieniami kopert. 

  39,98 zł