Wybierz Prezenty Z LOGO firmy

Prezenty firmowe z logo to świetny pomysł zarówno na podziękowanie za owocną współpracę, jak również  jako prezent na urodziny lub jubileusze dla pracownika i klientowi biznesowego. Gadżety reklamowe wcale nie muszą być nudne i nijakie. Mogą być aromatyczne, cieszyć oko i smakować. Personalizowane prezenty będą wręcz idealnym pomysłem na wigilijne spotkania firmowe. Designerskie gadżety reklamowe w pięknych opakowaniach nadadzą się znakomicie do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, a tym samym poszerzenia działalności swojej firmy.

 • PREZENT dla kobiety w pudełku Z LOGO Lusterko i krówki PREZENT dla kobiety w pudełku Z LOGO Lusterko i krówki
  34,98 zł
  PREZENT dla kobiety w pudełku Z LOGO Lusterko i krówki

  Szukasz pomysłu na prezent firmowy dla niej? Wybieraj tekturowe pudełeczko z motywem graficznym pudrowych kwiatów. Podaruj zestaw z lusterkiem kompaktowym, na którym nadrukowane jest logo oraz słodkimi krówkami. 

  34,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black
  259,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny w skrzyni Z PODPISEM Pink&Black

  Szukasz kosza prezentowego pełnego rozmaitości? Postaw na naszą propozycję! Drewniana skrzynka została wypełniona niezwykle kobiecymi produktami. W środku znajdziesz wódkę Miracle, włoski płyn do kąpieli, włoski krem do ciała. Wieczko ozdobi naklejka ze świąteczną grafiką oraz życzeniami. Umieścimy na niej twój podpis lub logo.

  259,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny z LOGO Zestaw świąteczny I KOSZ prezentowy świąteczny z LOGO Zestaw świąteczny I
  109,98 zł
  KOSZ prezentowy świąteczny z LOGO Zestaw świąteczny I

  Świąteczny kosz prezentowy wypełniony po brzegi różnego rodzaju produktami. W środku zadrukowanego pudełka znajdziesz czekoladę mleczną, wino bezalkoholowe, czekoladowe cukierki oraz święcę w ozdobnej metalowej puszce. Idealna kompozycja wspaniale się prezentuje. Dopełnieniem jest personalizowana zawieszka z logo lub podpisem.

  109,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO PREZENT firmowy Z LOGO
  79,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO

  Prezent w eleganckiej odsłonie z własnym LOGO oraz tekstem. Podaruj pracownikowi zestaw z winem zawartym w pudełku z grubej tektury. Na jego wieczku znajduje się naklejka zdobiona grafiką różowych kwiatów. 

  79,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus
  79,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe białe w pudełku Piwonia i Eukaliptus

  Wspaniały upominek dla pracownika w kobiecym wydaniu. Zamów pudełko z grubej tektury zdobione grafiką piwonii i eukaliptusa. W środku znajdzie się wino w przepięknej, kryształowej butelce. Personalizowana etykieta zachwyci każdego pracownika. 

  79,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Błogi Odpoczynek PREZENT firmowy Z LOGO Błogi Odpoczynek
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Błogi Odpoczynek

  Chcesz podarować pracownikom niezapomniany upominek? Zamów zestaw w którym znajduje się mielona kawa, aromatyczna herbata, wino musujące, szklany kieliszek w złotym kolorze oraz ciasteczko z wróżbą. Do wieczka dołączymy etykietę z LOGO, życzeniami oraz grafiką pudrowych kwiatów. To upominek idealny dla każdej kobiety.

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie

  Prezent firmowy zawarty w kraftowym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, świecą sojową oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Wieczko zdobi naklejka z grafiką pudrowych kwiatów do której dołączono życzenia.  

  169,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Martini GIGA ZESTAW PREZENT firmowy Z LOGO Martini GIGA ZESTAW
  169,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Martini GIGA ZESTAW

  Upominek dla pracownika zawarty w personalizowanym pudełku prezentowym. W środku znajdziesz wyłącznie wysokiej jakości produkty - butelkę Martini, czekoladkę, czekoladę oraz aromatyczną kawę. Całość dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Każda kobieta będzie zachwycona! 

  169,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości

  Prezent firmowy dla kobiety! Zamów zestaw z alkoholem oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Upominek dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Dołączono do niej życzenia oraz LOGO. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla pracownika wykonany w różowej kolorystyce. Zamów zestaw z likierem, świecą oraz przepysznymi słodyczami. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz LOGO firmy. To propozycja idealna dla kobiety. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja

  Upominek, który można wręczyć każdemu pracownikowi. Zamów zestaw z butelką wina, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz LOGO. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Dżentelmena PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Dżentelmena
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Dżentelmena

  Szukasz prezentu firmowego dla pracownika? Zamów zestaw, który na pewno przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie. W środku znajduje się świeczka, pistacje, fistaszki, cukierki, piersiówka oraz kostki do chłodzenia napojów. Wieczko zdobi etykieta z LOGO oraz personalizowanym tekstem.

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent firmowy zamknięty w personalizowanym pudełku. Wewnątrz znajduje się olejek, szampon, odżywka, krem do stylizacji, szczotka oraz drewniany grzebień. Na wieczku umieszczono naklejkę z personalizacją oraz grafiką dostojnego jelenia. Całość wspaniale się komponuje. 

  179,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Męska Regeneracja PREZENT firmowy Z LOGO Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Męska Regeneracja

  Pudełko prezentowe z LOGO firmy to wspaniała propozycja na prezent dla pracownika. Zamów zestaw w którym znajduje się  żel pod prysznic, mydło, elegancka mucha, czekoladki oraz kamienie do whisky. Wieczko dopełni personalizowana etykieta z życzeniami. 

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA

  Zamów pudełko prezentowe z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. To idealna propozycja dla pracownika. Do wieczka dołączymy personalizowaną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  299,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Orzechowy PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Orzechowy
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Orzechowy

  Zamów pudełko prezentowe, które wpadnie w gust każdego mężczyzny. Oryginalny i praktyczny upominek zawiera Soplicę o orzechowym smaku, miód ekologiczny, krówki o śmietankowym smaku, migdały, pistacje oraz nerkowce. Całość dopełnia naklejka z życzeniami oraz LOGO. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy z LOGO Styl i klasa PREZENT firmowy z LOGO Styl i klasa
  219,98 zł
  PREZENT firmowy z LOGO Styl i klasa

  Ekskluzywne pudełko prezentowe w czarno-kraftowym odcieniu. W środku znajdziesz oryginalną i praktyczną zawartość z wódką, piersiówką, skarpetkami, migdałami, satynową muchą oraz czekoladkami. To idealna propozycja dla każdego mężczyzny. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA II PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA II
  259,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA II

  Zamów zestaw prezentowy, który zawiera butelkę Jim Beam, czekoladę, puszkę Jim Beam z colą, pistacje, fistaszki oraz cukierki. Wszystkie produkty umieszczono w czarnym boxie. Na jego wieczku znajduje się personalizowana naklejka z życzeniami oraz LOGO firmy. 

  259,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA
  299,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jim Beam MEGA

  Wspaniałe pudełko prezentowe z efektowną zawartością. W środku znajdziesz zestaw prezentowy z butelką Jim Beam, czekoladą, kamieniami do schładzania whisky, skarpetami, świecą sojową oraz czekoladkami. Na wieczku umieszczono personalizowaną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  299,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Szukasz prezentu firmowego? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do wieczka dołączono srebrną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  319,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór

  Wspaniały upominek dla pracowników. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą o smaku whisky oraz cukierkami bimberkami. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz Logo. 

  189,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Słodki Zestaw PREZENT firmowy Z LOGO Słodki Zestaw
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Słodki Zestaw

  Prezent firmowy, który podziękuje pracownikom za ich ciężką pracę. W środku pudełka umieszczono wino półwytrawne czerwone, krówki o śmietankowym smaku, czekoladki oraz migdały. Do wieczka dołączono personalizowaną naklejkę z LOGO oraz życzeniami. 

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO na energię Kawa z czekoladą PREZENT firmowy Z LOGO na energię Kawa z czekoladą
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO na energię Kawa z czekoladą

  Spraw pracownikom elegancki upominek z personalizacją oraz LOGO firmy. Zamów zestaw z alkoholem, kawą mielona o aromacie irlandzkiej whisky, krówkami o śmietankowym smaku oraz czekoladkami Merci w ozdobnej obwolucie. Dopełnieniem będzie naklejka w kraftowym stylu. 

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Słodka Elegancja PREZENT firmowy Z LOGO Słodka Elegancja
  159,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Słodka Elegancja

  Wspaniałe pudełko prezentowe, które można wręczyć pracownikowi na podziękowanie. Zamów zestaw z personalizacją oraz motywem graficznym w czarno-kraftowej odsłonie. W środku znajdziesz: wino musujące, krówki, czekoladę Merci w obwolucie, pasek ze skóry oraz gustowną muchę. 

  159,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Elegancki Zestaw PREZENT firmowy Z LOGO Elegancki Zestaw
  159,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Elegancki Zestaw

  Chcesz podarować pracownikom wyjątkowy prezent? Zamów pudełko prezentowe zawierające zestaw z materiałową muchą, bawełnianymi skarpetkami, męskim portfelem oraz paskiem ze skóry. Wieczko zdobi naklejka z personalizowanymi życzeniami oraz logo firmy. Zaskocz wszystkich mężczyzn efektownym prezentem. 

  159,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska
  249,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska

  Wyjątkowy upominek z Logo firmy. Podaruj pracownikom prezent zawierający satynowy szlafrok lub komplet bielizny, opaska na oczy oraz wino w kryształowej butelce. Do wieczka dołączymy personalizowaną naklejkę z grafiką pudrowych kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Chwile Błogości PREZENT firmowy Z LOGO Chwile Błogości
  229,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Chwile Błogości

  Wspaniale skomponowany upominek z personalizacją oraz LOGO! Zamów kobiecy zestaw z winem w kryształowej butelce, masażerem do ciała, satynową opaską na oczy, solą himalajską, gąbką luffa oraz krówkami o śmietankowym smaku. Wieczko zdobi grafika z motywem pudrowych kwiatów. 

  229,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW

  Wspaniały prezent z Logo firmy, który zachwyci wszystkich pracowników. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Całość dopełnia złota wstążka. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Time to relax PREZENT firmowy Z LOGO Time to relax
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Time to relax

  Szukasz prezentu firmowego z LOGO? Zamów pudełko z motywem różowych kwiatów. W środku umieszczono zestaw z winem w kryształowej butelce, satynową opaską na oczy, gumką do włosów, patyczkami zapachowymi oraz świecą w szklanym słoiku. Całość stanowi idealny prezent dla pracownika. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż
  219,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Chwila dla siebie szlafrok i opaska Róż

  Eleganckie pudełko prezentowe z własnym Logo! W środku umieszczono zestaw z satynowym szlafrokiem, opaską na oczy oraz winem musującym w pięknej, kryształowej butelce. Dopełnieniem jest personalizowana naklejka z grafiką różowych kwiatów. To wspaniały prezent dla pracownika. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Wspaniały upominek z własnym Logo firmy oraz przepiękną grafiką różowych kwiatów. Podaruj pracownikom zestaw z alkoholem wysokiej jakości, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku oraz przepysznymi czekoladami. Całość dopełnia wstążka. To propozycja prezentu dla Kobiety. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Wino Cava i świeca w szkle LUX PREZENT firmowy Z LOGO Wino Cava i świeca w szkle LUX
  99,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Wino Cava i świeca w szkle LUX

  Podaruj pracownikom elegancki prezent firmowy umieszczony w pudełku z grubej tektury, Wieczko zdobi samoprzylepna naklejka z Logo oraz motywem różowych kwiatów. W środku znajdziesz zestaw z winem Cava Negro, świecą zapachową w szklanym słoiku oraz mlecznymi czekoladkami. 

  99,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty
  79,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Wino kryształowe różowe w pudełku Różowe Kwiaty

  Elegancki prezent firmowy z własnym logo oraz tekstem. Podaruj pracownikom przepyszne wino wytrawne zawarte w kryształowej butelce. Produkt został umieszczony w pudełku prezentowym zdobionym różowymi kwiatami. To propozycja idealna dla kobiety! 

  79,98 zł
 • PREZENT na Dzień Kobiet Pudełko Z LOGO/PODPISEM z herbatką i czekoladkami Pudrowe Kwiaty PREZENT na Dzień Kobiet Pudełko Z LOGO/PODPISEM z herbatką i czekoladkami Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  PREZENT na Dzień Kobiet Pudełko Z LOGO/PODPISEM z herbatką i czekoladkami Pudrowe Kwiaty

  Prezent na dzień kobiet w przepięknym opakowaniu oraz otulone wyjątkową grafiką pudrowych kwiatów. Aromatyczna herbatka oraz przepyszne czekoladki to doskonały upominek dla każdej kobiety, który poprawi jej humor i wprawi w zachwyt.

  39,98 zł
 • PREZENT na Dzień Kobiet Bombonierka Z LOGO/PODPISEM z krówkami Pudrowe Kwiaty PREZENT na Dzień Kobiet Bombonierka Z LOGO/PODPISEM z krówkami Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł
  PREZENT na Dzień Kobiet Bombonierka Z LOGO/PODPISEM z krówkami Pudrowe Kwiaty

  Prezent na Dzień Kobiet w postaci przepięknej bombonierki zachwyci niejedną kobietę. Doskonały upominek pracodawcy, klienta albo partnera biznesowego. Motyw pudrowych kwiatów prezentuje się elegancko i oczaruje każdą obdarowaną osobę. 

  44,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Kosz prezentowy o firmowym charakterze sprawdzi się doskonale dla kierowniki, dyrektorki, czy też po prostu klientki. Jest idealnym sposobem, na zakończenie czy też rozpoczęcie wspólnej współpracy w pięknym i eleganckim stylu.

  179,98 zł

Prezenty z logo firmy

Prowadzenie firmy stanowi odpowiedzialne zadanie. Przedsiębiorca musi podejmować wiele istotnych decyzji, z których niektóre mogą być naprawdę trudne. Inne z kolei są naprawdę przyjemne - świetnym przykładem jest wybór prezentów dla pracowników bądź kontrahentów. Podarunki są nieodłącznym elementem wielu uroczystości i świąt, a także istotnych wydarzeń. Wręczamy je zwykle rodzinie i przyjaciołom, jednak wielu pracodawców decyduje się także na obdarowywanie swoich podwładnych czy klientów. To naprawdę dobre rozwiązanie, które pozwala budować pozycję firmy i pozytywnie wpływać na jej renomę oraz wizerunek. Właśnie z tego powodu dobrze jest rozważyć wprowadzenie takiego rozwiązania do swojego przedsiębiorstwa. Z naszą pomocą szybko i bez problemu wybierzesz prezenty dla swoich pracowników lub kontrahentów. 

Jak wybrać prezenty dla pracowników i klientów?

Prezenty firmowe przyjmować mogą różnorodne formy. Drobne upominki zdecydowanie należą do tych tańszych, dlatego pozwolić sobie mogą na nie nawet małe firmy. Duże kosze prezentowe nadają się z kolei na wyjątkowe okazje, dzięki czemu pozwalają pięknie podkreślić ich charakter. Zestawy upominków przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły oczarują każdą obdarowaną osobę. To bardzo dobry pomysł na dowolną okazję. Prezenty firmowe powinny bowiem być dość uniwersalne - dzięki temu mimo niewielkiej znajomości upodobań adresata trafisz w jego gusta doskonale. To także istotne, jeśli wręczasz prezenty większej ilości osób. Aby nikt nie poczuł się poszkodowany, podarunki powinny być jednakowe dla wszystkich. 

Prezent firmowy hebratki i miód w skrzyni z logo

Kosz prezentowy z logo firmy

Jeśli chcesz, by prezenty sprawiły przyjemność obdarowanym osobom - a przecież o to w nich chodzi - postaraj się, aby wyglądały naprawdę estetycznie i stylowo. To nie tylko oczaruje obdarowane osoby, ale też powie im wiele o Twojej firmie. Pracownicy i klienci na pewno docenią wysiłek włożony w przygotowanie prezentów. To idealny sposób na budowanie dobrych relacji z kontrahentami. 

Kosze prezentowe z nazwą firmy

Zdecydowanie jednym z najlepszych rozwiązań na prezent firmowy są zestawy z drobiazgami. Umieszczone w drewnianych skrzyniach lub pudełkach z grubego papieru wyglądają naprawdę gustownie. W ich środku umieszczone zostały słodycze, produkty eko, herbaty, kosmetyki, symboliczne akcesoria oraz wiele innych produktów. Co więcej, każdy prezent opatrzony jest logo firmy, co sprawi, że nikt nie zapomni, kto wręczył mu tak wyjątkową niespodziankę. 

Stylowe motywy, którymi ozdobione zostały zestawy idealnie wpisują się z kolei w najnowsze trendy. Kwiaty, zielone liście, gałązki, wianki oraz inne naturalne grafiki oczarują wszystkich pracowników czy klientów. Nadruk umieszczony na personalizowanych kartkach z logo znajduje się zwykle na wieku opakowania od zewnętrznej lub wewnętrznej strony. To powoduje, że natychmiast zwróci uwagę obdarowanej osoby.

Prezenty firmowe na każdą okazję

Z jakiej okazji wręczane są zwykle prezenty firmowe? Z całą pewnością najpopularniejszym rozwiązaniem jest obdarowywanie pracowników i kontrahentów z okazji Bożego Narodzenia. Na Święta prezenty są zarówno miłym upominkiem, jak i pięknym podziękowaniem za współpracę oraz osiągnięte wyniki. Bez dwóch zdań każda z obdarowanych osób doceni taki podarunek. 

Prezent świąteczny firmowy słodka premia z logo

Słodki prezent świąteczny z premią

Prezenty firmowe wręczać można także na inne uroczystości i wydarzenia: urodziny, Dni Kobiet czy Mężczyzn, a nawet śluby. W ten sposób pokażesz swoim pracownikom bądź klientom, że interesujesz się ich życiem. Dzięki temu zyskają oni poczucie, że są istotni dla Twojej firmy jako indywidualne osoby.

Firmowe prezenty są przydatne również do tego, by podziękować lub pogratulować osiągnięć zawodowych. Możesz wręczać je awansującym pracownikom. To z pewnością świetnie wpłynie na morale w firmie. Prezenty są również dobrym i chętnie wybieranym rozwiązaniem, gdy któryś z pracowników przechodzi na emeryturę. To wielkie wydarzenie, które pięknie podkreśli przemyślany upominek.