kosze prezentowe z LOGO

kosze prezentowe z LOGO

Kosze prezentowe z logo to fantastyczny pomysł na upominek dla pracownika i klienta biznesowego. Gotowe kosze prezentowe oszczędzą czas i ułatwią kupno prezentu. Luksusowe kosze prezentowe wcale nie muszą być drogie. Tanie kosze firmowe również mogą zawierać oryginalne zestawy prezentowe w postaci kubka, herbaty, kawy czy czekolady. W planowaniu prezentów warto pomyśleć o swoich partnerach biznesowych. Ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem to świetny pomysł na podziękowanie ważnemu klientowi za owocną współpracę. Możliwość personalizacji to genialny pomysł. Bowiem upominki z logo firmy to wspaniała reklama zarówno wśród pracowników, jak również i klientów.

 • KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Kosz prezentowy o firmowym charakterze sprawdzi się doskonale dla kierowniki, dyrektorki, czy też po prostu klientki. Jest idealnym sposobem, na zakończenie czy też rozpoczęcie wspólnej współpracy w pięknym i eleganckim stylu.

  179,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Kosz prezentowy doskonały dla firmy na służbowe spotkanie czy dla pracownika na jego odejście czy na urodziny. Taki zestaw sprawdzi się przede wszystkim dla kierowniczki, czy też dyrektorki, która wiele znaczy dla całego Waszego zespołu.

  179,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Kosz prezentowy, który sprawdzi się doskonale jako podarunek firmowy, dla Twojej przełożonej czy partnerki biznesowej. Jest to sposób na dobre rozpoczęcie wspólnej współpracy czy zakończenie jej po dobrze wykonanym zadaniu.

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Przepiękny box z motywem pudrowych kwiatów wzbogacony o półwytrawne wino oraz aromatyczny lampion zapachowy sprawdzi się idealnie, jako prezent dla Twojej partnerki biznesowej, przełożonej czy klientki. Doskonały na biznesowe spotkanie czy urodziny.

  249,98 zł
 • PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent firmowy w przepięknym motywie pudrowych kwiatów doskonale komponuje się z kobiecymi elementami. Warto go wręczyć podczas wspólnego spotkania biznesowego oraz na rozpoczęcie wspólnej współpracy. Można także podziękować za owocną współpracę.

  239,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Francja Elegancja

  Upominek, który można wręczyć każdemu pracownikowi. Zamów zestaw z butelką wina, świecą zapachową w szkle, krówkami o śmietankowym smaku, czekoladkami oraz mydełkami w kształcie makaroników. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz LOGO. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie
  209,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Gin Lubuski Słodkie Odprężenie

  Wspaniały upominek z własnym Logo firmy oraz przepiękną grafiką różowych kwiatów. Podaruj pracownikom zestaw z alkoholem wysokiej jakości, świecą zapachową w szklanym słoiku, krówkami o śmietankowym smaku oraz przepysznymi czekoladami. Całość dopełnia wstążka. To propozycja prezentu dla Kobiety. 

  209,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Truskawkowe Odprężenie

  Prezent dla pracownika wykonany w różowej kolorystyce. Zamów zestaw z likierem, świecą oraz przepysznymi słodyczami. Na wieczku umieszczono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz LOGO firmy. To propozycja idealna dla kobiety. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Likier i słodkości

  Prezent firmowy dla kobiety! Zamów zestaw z alkoholem oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku umieszczona jest naklejka z personalizacją oraz motywem pudrowych kwiatów. Upominek dopełnia naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Dołączono do niej życzenia oraz LOGO. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie
  169,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Owocowe Orzeźwienie

  Prezent firmowy zawarty w kraftowym pudełku prezentowym. Wewnątrz znajduje się zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą, świecą sojową oraz zapałkami w eleganckim opakowaniu. Wieczko zdobi naklejka z grafiką pudrowych kwiatów do której dołączono życzenia.  

  169,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy dla ważnych klientów lub pracowników. W różowym pudełeczku umieszczono butelkę wybornego wina, ciasteczko z wróżbą, malowane pałeczki do ryżu, zapachową świecę, paczkę herbaty oraz żurawia origami. Wieczko pudełeczka dekoruje krateczka, na której można umieścić firmowe logo. 

  199,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX

  Zestaw firmowy inspirowany wyjątkową japońską kulturą. W eleganckim pudełeczku umieszczono ciasteczko z wróżbą, wino, pałeczki do ryżu, zapachową świeczkę, wyborną herbatę oraz żurawia origami. Wieczko pudełeczka dekoruje karteczka z dowolnym tekstem lub firmowym logo.

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW
  219,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Baileys GIGA ZESTAW

  Wspaniały prezent z Logo firmy, który zachwyci wszystkich pracowników. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą oraz przepysznymi czekoladkami. Na wieczku znajduje się samoprzylepna naklejka z grafiką pudrowych kwiatów. Całość dopełnia złota wstążka. 

  219,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór
  189,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Czekoladowy Wieczór

  Wspaniały upominek dla pracowników. Zamów zestaw z alkoholem, czekoladkami, czekoladą o smaku whisky oraz cukierkami bimberkami. Do wieczka dołączono personalizowaną etykietę z życzeniami oraz Logo. 

  189,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Ognisty PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Ognisty
  319,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Ognisty

  Wspaniały prezent z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Podaruj pracownikom niesamowity upominek, którego dopełnieniem jest personalizowana naklejka z życzeniami oraz LOGO firmy. 

  319,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz
  319,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels Miodowa rozkosz

  Szukasz prezentu firmowego? Zamów zestaw z alkoholem, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszce, kamieniami do whisky, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. Do wieczka dołączono srebrną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  319,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA
  299,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw Jack Daniels GIGA

  Zamów pudełko prezentowe z whisky, czekoladą, Jackiem Danielsem z colą w puszcze, kamieniami do schładzania napojów, bawełnianymi skarpetkami oraz cukierkami. To idealna propozycja dla pracownika. Do wieczka dołączymy personalizowaną naklejkę z życzeniami oraz LOGO. 

  299,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Box Pełen Słodyczy PREZENT firmowy Z LOGO Box Pełen Słodyczy
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Box Pełen Słodyczy

  Zamów prezent zawarty w kraftowym pudełku. Wewnątrz umieszczono: czekoladę Merci, aromatyczna kawę, krówki o śmietankowym smaku, choco sticka oraz papierowe serwetki. Do wieczka dołączono naklejkę z personalizowanym tekstem, LOGO oraz przepiękną grafiką eleganckiego jelenia w garniturze. 

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Niezbędnik dzikiego byczka PREZENT firmowy Z LOGO Niezbędnik dzikiego byczka
  199,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Niezbędnik dzikiego byczka

  Upominek prezentowy dla pracownika. Kraftowe pudełko prezentowe zdobi grafika eleganckiego jelenia w garniturze. Ekskluzywna zawartość zachwyci każdego mężczyznę. W zestawie znajdują się krówki śmietankowe, czekolada Merci w ozdobnym opakowaniu, kawa mielona oraz biały kubek z czarnym uchem oraz męską grafiką. 

  199,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO na męską energię Kawa z Czekoladą PREZENT firmowy Z LOGO na męską energię Kawa z Czekoladą
  129,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO na męską energię Kawa z Czekoladą

  Podaruj personalizowane pudełko prezentowe w którego skład wchodzi syrop do kawy, śmietankowe krówki, czekolada w obwolucie z grafiką jelenia oraz znakomita kawa mielona. Wieczko zdobi naklejka z życzeniami, LOGO oraz gustowną grafiką jelenia w garniturze. Całość stanowi idealny prezent dla pracownika. 

  129,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw dla brodacza MEGA PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw dla brodacza MEGA
  179,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw dla brodacza MEGA

  Prezent firmowy zamknięty w personalizowanym pudełku. Wewnątrz znajduje się olejek, szampon, odżywka, krem do stylizacji, szczotka oraz drewniany grzebień. Na wieczku umieszczono naklejkę z personalizacją oraz grafiką dostojnego jelenia. Całość wspaniale się komponuje. 

  179,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Zestaw brodacza ze słodkościami i muchą

  Upominek firmowy w kraftowym pudełku prezentowym. Na jego wieczku umieszczono naklejkę z tekstem, LOGO oraz gustowną grafiką jelenia w garniturze. W środku umieszczono wysokiej jakości produkty. Znajdziesz tam zestaw zawierający olejek, szampon, odżywka do brody, drewniany grzebień składany, mucha oraz krówki o śmietankowym smaku.  

  149,98 zł
 • PREZENT firmowy Z LOGO Męska Regeneracja PREZENT firmowy Z LOGO Męska Regeneracja
  149,98 zł
  PREZENT firmowy Z LOGO Męska Regeneracja

  Pudełko prezentowe z LOGO firmy to wspaniała propozycja na prezent dla pracownika. Zamów zestaw w którym znajduje się  żel pod prysznic, mydło, elegancka mucha, czekoladki oraz kamienie do whisky. Wieczko dopełni personalizowana etykieta z życzeniami. 

  149,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem z winem EKO Zestaw Malina PREZENT Z Podpisem z winem EKO Zestaw Malina
  269,98 zł
  PREZENT Z Podpisem z winem EKO Zestaw Malina

  Luksusowy zestaw prezentowy dla klientów lub pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczką z dekoracyjną grafiką dorodnych malin. W zestawie umieszczono wyborne słodycze, znakomitą malinową herbatę oraz wyborne wino śliwkowe. 

  269,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Malinowa Świeżość PREZENT Z Podpisem EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Malinowa Świeżość

  Prezent dla klientów lub pracowników inspirowany świeżością dojrzałych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, wyborne słodycze oraz rozgrzewającą malinową herbatę. Wnętrze pudełka dekoruje śliczna karteczka z dowolnym tekstem i firmowym logo. 

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Z winem Aronia PREZENT Z Podpisem EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Z winem Aronia

  Luksusowy zestaw prezentowy inspirowany wybornym smakiem aronii. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczkę z firmowym logo lub dowolnym tekstem. W zestawie umieszczono wyborne słodycze, paczkę kawy oraz butelkę wybornego aroniowego wina. 

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Z winem wiśniowym PREZENT Z Podpisem EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Z winem wiśniowym

  Luksusowy prezent firmowy dla klientów lub pracowników. Wspaniały upominek zawiera butelkę znakomitego wina, słodkie czekoladki, słoiczki miodu oraz paczkę znakomitej kawy i herbaty. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z firmowym logo dekoracyjną grafiką kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Zestaw Słoneczny PREZENT Z Podpisem EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Zestaw Słoneczny

  Elegancki zestaw prezentowy inspirowany kwitnącymi słonecznikami. Wspaniały upominek dla pracowników lub klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, słodkie czekoladki, słoiczek znakomitego miodu oraz paczkę wybornej kawy i herbaty. 

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Czar Miłości PREZENT Z Podpisem Czar Miłości
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Czar Miłości

  Elegancki firmowy zestaw prezentowy będzie idealnym upominkiem dla pracowników czy ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wyborną nalewkę, znakomite czekoladki, paczkę kawy, paczkę herbaty oraz dwa słoiczki miodów z owocami. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z dekoracyjną grafiką na której można umieścić tekst życzeń oraz firmowe...

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty

  Firmowy zestaw prezentowy dla pracowników lub ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczkę z firmowym logo. W zestawie znajduje się wiśniową nalewkę, słodkie czekoladki oraz trzy paczki aromatycznej kawy a także paczkę wybornej herbaty. 

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Luksusowe Boho PREZENT Z Podpisem Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Luksusowe Boho

  Elegancki prezent firmowy dla pracowników lub klientów o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę pigwowej nalewki, słodkie czekoladki, ręcznie robioną czekoladę, dwa słoiczki wybornego miodu z owocami oraz wyborną kawę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano karteczką z własnym tekstem oraz firmowym logo.

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty
  229,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Wspaniały zestaw upominkowy dla pracowników oraz klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz zestaw wybornych herbat. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka na której można umieścić dowolny tekst oraz firmowe logo.  

  229,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Firmowy zestaw prezentowy to idealny wybór upominku dla stałych klientów oraz pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat. Wnętrze pudełeczka udekorowano karteczką z dekoracyjna grafiką oraz dowolnym tekstem i logiem firmy. 

  229,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i kawy PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i kawy

  Śliczny upominek dla pracowników lub ważnych klientów. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dowolnym tekstem lub firmowym logo. W zestawie znajdują się słoiczki wypełnione miodem z dodatkiem owoców oraz paczki mielonej herbaty. 

  229,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Kawa z czekoladą PREZENT Z Podpisem Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Kawa z czekoladą

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla ważnych klientów lub pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczkę udekorowaną firmowym logo. Zestaw przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi znakomitej kawy. 

  219,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA PREZENT Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy dla ważnych klientów lub pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wybornego wina, paczkę wybornej herbaty, znakomitą kawę oraz ręcznie robiona czekoladę. Wnętrze skrzynki zdobi karteczka na której można umieścić firmowe logo. 

  269,98 zł

Kosze prezentowe z logo - prezenty dla kontrahentów

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz duże i rozpoznawalne przedsiębiorstwo, czy raczej małą, lokalną firmę - prezenty bez wątpienia są dość istotnym elementem Twojej działalności. Skąd ten pomysł? Podarunki są miłą niespodzianką, która pozwala budować dobre relacje z marką oraz tworzyć pozytywne skojarzenia. Dotyczy to zarówno klientów czy partnerów biznesowych, jak i Twoich pracowników. Prezenty można bowiem wręczać na różnego rodzaju okazje, jak Święta, śluby, urodziny czy podziękowania. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że obdarowane osoby będą zachwycone takim gestem i zyskają niezwykle przyjemne wspomnienie związane z Twoja marką. To sprawi, że pracownicy poczują się docenieni i chętnie pozostaną w firmie na długie lata. W przypadku klientów czy partnerów prezenty firmowe z logo na pewno przekonają ich do nawiązania dłuższej lub ponownej współpracy. 

Drewniane skrzynie z miodem na prezenty firmowe

Skrzynia drewniana z logo wypełniona smakołykami to bardzo uniwersalny prezent, który z powodzeniem można wręczyć kontrahentom. Podarunek ma naturalny charakter, który bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy i na pewno oczaruje wszystkie obdarowane osoby. Podłużna skrzynka z przesuwnym wiekiem to oryginalne rozwiązanie w eko stylu. Wnętrze opakowanie wypełnione jest dekoracyjną wełną drzewną, na której ułożone zostały cztery słoiki ze smakowym miodem. Całość wygląda naprawdę gustownie, a przy tym jest wyśmienitym podarunkiem! Na wieku pudełka umieścić można logo firmy, dzięki czemu prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Ciekawym podarunkiem jest też duża skrzynia, w której oprócz miodów znalazły się też kolorowe torebki z herbatą. 

Skrzynia drewniana z logo firmy

Skrzynia drewniana z logo firmy, herbatkami i miodami

Box firmowy z polskimi przysmakami w stylu folkowym

Wyjątkowym pomysłem na prezent firmowy jest także czarny box w folkowym stylu. W jego wnętrzu na dekoracyjnym konfetti w dopasowanym kolorze ułożone są jedyne w swoim rodzaju słodkości. W skład przygotowanego zestawu wchodzą śliwki w czekoladzie polskiego producenta oraz wysokiej jakości czekolady w ozdobnym pudełku. Tak smakowite słodkości są bezbłędnym sposobem na to, by obdarować kontrahentów Twojej firmy. Z powodzeniem możesz wręczyć boxy firmowe z logo pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym na dowolną okazję. Wyrazisty nadruk w folkowym stylu bez dwóch zdań oczaruje wszystkie obdarowane w ten sposób osoby. Polski motyw sprawia, że podarunek naprawdę wyróżnia się na tle innych prezentów i jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem. 

Box prezentowy firmowy w stylu folkowym

Box prezentowy firmowy w stylu folkowym

Firmowe pudełka z zestawami na prezenty dla firm

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele prezentów rozmaitego rodzaju, które można bez najmniejszego problemu wręczyć kontrahentom firmy. Bogate kosze prezentowe z logo w pudełkach z grubej tektury wypełnione są słodyczami, kosmetykami, alkoholem, a nawet świecami czy kubkami. Przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły stanowią niezawodny prezent dla Twoich pracowników. Możesz też wiele z nich wykorzystać jako podarunki dla klientów bez względu na okazję. Uniwersalny charakter takich prezentów jest ogromną zaletą - dzięki temu z łatwością znajdziesz idealny upominek dla wybranej osoby. Co więcej, na wieku każdego z pudełek umieszczona jest ozdobna kartka z modnym motywem, na której nadrukować możesz logo swojej firmy!