kosze prezentowe z LOGO

kosze prezentowe z LOGO

Kosze prezentowe z logo to fantastyczny pomysł na upominek dla pracownika i klienta biznesowego. Gotowe kosze prezentowe oszczędzą czas i ułatwią kupno prezentu. Luksusowe kosze prezentowe wcale nie muszą być drogie. Tanie kosze firmowe również mogą zawierać oryginalne zestawy prezentowe w postaci kubka, herbaty, kawy czy czekolady. W planowaniu prezentów warto pomyśleć o swoich partnerach biznesowych. Ekskluzywne kosze prezentowe z alkoholem to świetny pomysł na podziękowanie ważnemu klientowi za owocną współpracę. Możliwość personalizacji to genialny pomysł. Bowiem upominki z logo firmy to wspaniała reklama zarówno wśród pracowników, jak również i klientów.

 • KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą
  179,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy PODPISEM Box z notatnikiem, czekoladą i herbatą

  Kosz prezentowy o firmowym charakterze sprawdzi się doskonale dla kierowniki, dyrektorki, czy też po prostu klientki. Jest idealnym sposobem, na zakończenie czy też rozpoczęcie wspólnej współpracy w pięknym i eleganckim stylu.

  179,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący
  179,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z notatnikiem Relaksujący

  Kosz prezentowy doskonały dla firmy na służbowe spotkanie czy dla pracownika na jego odejście czy na urodziny. Taki zestaw sprawdzi się przede wszystkim dla kierowniczki, czy też dyrektorki, która wiele znaczy dla całego Waszego zespołu.

  179,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami
  149,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy z PODPISEM Box z kawą, herbatą i słodkościami

  Kosz prezentowy, który sprawdzi się doskonale jako podarunek firmowy, dla Twojej przełożonej czy partnerki biznesowej. Jest to sposób na dobre rozpoczęcie wspólnej współpracy czy zakończenie jej po dobrze wykonanym zadaniu.

  149,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX
  249,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Wino i lampion zapachowy Pudrowe MEGA LUX

  Przepiękny box z motywem pudrowych kwiatów wzbogacony o półwytrawne wino oraz aromatyczny lampion zapachowy sprawdzi się idealnie, jako prezent dla Twojej partnerki biznesowej, przełożonej czy klientki. Doskonały na biznesowe spotkanie czy urodziny.

  249,98 zł
 • PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX
  239,98 zł
  PREZENT świąteczny firmowy Z PODPISEM Wino, kawa i herbata Pudrowe MEGA LUX

  Prezent firmowy w przepięknym motywie pudrowych kwiatów doskonale komponuje się z kobiecymi elementami. Warto go wręczyć podczas wspólnego spotkania biznesowego oraz na rozpoczęcie wspólnej współpracy. Można także podziękować za owocną współpracę.

  239,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Różowy MEGA LUX

  Luksusowy zestaw prezentowy dla ważnych klientów lub pracowników. W różowym pudełeczku umieszczono butelkę wybornego wina, ciasteczko z wróżbą, malowane pałeczki do ryżu, zapachową świecę, paczkę herbaty oraz żurawia origami. Wieczko pudełeczka dekoruje krateczka, na której można umieścić firmowe logo. 

  199,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX
  199,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Zestaw do sushi Czerwony MEGA LUX

  Zestaw firmowy inspirowany wyjątkową japońską kulturą. W eleganckim pudełeczku umieszczono ciasteczko z wróżbą, wino, pałeczki do ryżu, zapachową świeczkę, wyborną herbatę oraz żurawia origami. Wieczko pudełeczka dekoruje karteczka z dowolnym tekstem lub firmowym logo.

  199,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem z winem EKO Zestaw Malina PREZENT Z Podpisem z winem EKO Zestaw Malina
  269,98 zł
  PREZENT Z Podpisem z winem EKO Zestaw Malina

  Luksusowy zestaw prezentowy dla klientów lub pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczką z dekoracyjną grafiką dorodnych malin. W zestawie umieszczono wyborne słodycze, znakomitą malinową herbatę oraz wyborne wino śliwkowe. 

  269,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Malinowa Świeżość PREZENT Z Podpisem EKO Malinowa Świeżość
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Malinowa Świeżość

  Prezent dla klientów lub pracowników inspirowany świeżością dojrzałych malin. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę znakomitego wina, wyborne słodycze oraz rozgrzewającą malinową herbatę. Wnętrze pudełka dekoruje śliczna karteczka z dowolnym tekstem i firmowym logo. 

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Z winem Aronia PREZENT Z Podpisem EKO Z winem Aronia
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Z winem Aronia

  Luksusowy zestaw prezentowy inspirowany wybornym smakiem aronii. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczkę z firmowym logo lub dowolnym tekstem. W zestawie umieszczono wyborne słodycze, paczkę kawy oraz butelkę wybornego aroniowego wina. 

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Z winem wiśniowym PREZENT Z Podpisem EKO Z winem wiśniowym
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Z winem wiśniowym

  Luksusowy prezent firmowy dla klientów lub pracowników. Wspaniały upominek zawiera butelkę znakomitego wina, słodkie czekoladki, słoiczki miodu oraz paczkę znakomitej kawy i herbaty. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z firmowym logo dekoracyjną grafiką kwiatów. 

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Zestaw Słoneczny PREZENT Z Podpisem EKO Zestaw Słoneczny
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Zestaw Słoneczny

  Elegancki zestaw prezentowy inspirowany kwitnącymi słonecznikami. Wspaniały upominek dla pracowników lub klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wina, słodkie czekoladki, słoiczek znakomitego miodu oraz paczkę wybornej kawy i herbaty. 

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem EKO Dzika Róża i Kokos PREZENT Z Podpisem EKO Dzika Róża i Kokos
  249,98 zł
  PREZENT Z Podpisem EKO Dzika Róża i Kokos

  Zestaw prezentowy dla pracowników lub klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wybornego wina, paczki wypełnione znakomitą kaw oraz herbatą a także, słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka, na której można umieścić firmowe logo.

  249,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Czar Miłości PREZENT Z Podpisem Czar Miłości
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Czar Miłości

  Elegancki firmowy zestaw prezentowy będzie idealnym upominkiem dla pracowników czy ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono wyborną nalewkę, znakomite czekoladki, paczkę kawy, paczkę herbaty oraz dwa słoiczki miodów z owocami. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z dekoracyjną grafiką na której można umieścić tekst życzeń oraz firmowe...

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty

  Firmowy zestaw prezentowy dla pracowników lub ważnych klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczkę z firmowym logo. W zestawie znajduje się wiśniową nalewkę, słodkie czekoladki oraz trzy paczki aromatycznej kawy a także paczkę wybornej herbaty. 

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Luksusowe Boho PREZENT Z Podpisem Luksusowe Boho
  259,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Luksusowe Boho

  Elegancki prezent firmowy dla pracowników lub klientów o ekologicznym charakterze. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę pigwowej nalewki, słodkie czekoladki, ręcznie robioną czekoladę, dwa słoiczki wybornego miodu z owocami oraz wyborną kawę. Wnętrze skrzyneczki udekorowano karteczką z własnym tekstem oraz firmowym logo.

  259,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty PREZENT Z Podpisem Nalewka, kawy i herbaty
  229,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw II

  Wspaniały zestaw upominkowy dla pracowników oraz klientów. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki wypełnione ekologicznym miodem z dodatkiem owoców oraz zestaw wybornych herbat. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka na której można umieścić dowolny tekst oraz firmowe logo.  

  229,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw I PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw I
  229,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i herbaty Zestaw I

  Firmowy zestaw prezentowy to idealny wybór upominku dla stałych klientów oraz pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono słoiczki ekologicznego miodu z dodatkiem owoców oraz paczki znakomitych herbat. Wnętrze pudełeczka udekorowano karteczką z dekoracyjna grafiką oraz dowolnym tekstem i logiem firmy. 

  229,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i kawy PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i kawy
  229,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Miody smakowe i kawy

  Śliczny upominek dla pracowników lub ważnych klientów. W eleganckim pudełeczku z jasnego drewna umieszczono personalizowaną karteczkę z dowolnym tekstem lub firmowym logo. W zestawie znajdują się słoiczki wypełnione miodem z dodatkiem owoców oraz paczki mielonej herbaty. 

  229,98 zł
 • PREZENT Z Podpisem Kawa z czekoladą PREZENT Z Podpisem Kawa z czekoladą
  219,98 zł
  PREZENT Z Podpisem Kawa z czekoladą

  Wyjątkowy zestaw prezentowy dla ważnych klientów lub pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono karteczkę udekorowaną firmowym logo. Zestaw przypadnie do gustu każdemu wielbicielowi znakomitej kawy. 

  219,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA PREZENT Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA
  269,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Aromatyczne Chwile MEGA

  Wspaniały zestaw prezentowy dla ważnych klientów lub pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono butelkę wybornego wina, paczkę wybornej herbaty, znakomitą kawę oraz ręcznie robiona czekoladę. Wnętrze skrzynki zdobi karteczka na której można umieścić firmowe logo. 

  269,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Wino, kubki i herbata MEGA PREZENT Z PODPISEM Wino, kubki i herbata MEGA
  299,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Wino, kubki i herbata MEGA

  Luksusowy zestaw prezentowy dla klientów lub pracowników. Wyborne wino, personalizowane kubki, ciasteczka z wróżbą oraz paczka znakomitej herbaty zapewnią wspaniały wieczór w domowym zaciszu. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka z dekoracyjną grafika róż, na której można umieścić logo firmy.

  299,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy
  199,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Mega zestaw lawendowy

  Kosz prezentowy dla pracowników oraz klientów w ogromnym lawendowym boxie to niezawodna propozycja. Jest doskonały na relaks i o tym, żeby pomyśleć o czymś innym niż o pracy, na przykład o Sobie! Taki prezent jest przepiękny i elegancki.

  199,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowy Wino Cava i Świeca KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowy Wino Cava i Świeca
  99,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowy Wino Cava i Świeca

  Kosz prezentowy dla pracowników oraz klientów z malutkim winem, solą do kąpieli, świeczką oraz gąbką do mycia to malutki zestaw, który zawiera wszystko czego twoja pracownica czy też partnerka biznesowa potrzebuje po męczącym dniu.

  99,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Herbatka+miodek Lawenda

  Kosz prezentowy dla pracowników albo klientów to sposób, aby pokazać im jak wiele dla ciebie znaczą oraz powiedzieć, że bez nich być sobie nie poradził. Warto okazać im szacunek i wdzięczność za wszystko co zrobili. To pozwoli polepszyć więzy między wami.

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy świąteczny firmowy Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT KOSZ prezentowy świąteczny firmowy Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT
  79,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowe Odprężenie KRAFT

  Kosz prezentowy stworzony z myślą o Twoich pracownikach oraz klientach. Szukasz prezentu na urodziny kierownika działu albo na odejście pracownika? A może chcesz polepszyć relacje z klientem? Box z elementami lawendy będzie do tego doskonały!

  79,98 zł
 • KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY
  69,98 zł
  KOSZ prezentowy firmowy Z PODPISEM Lawendowy Czekolada i sól MAŁY

  Śliczny prezent firmowy idealny dla klientów i partnerów biznesowych. W białym eleganckim pudełeczku wypełnionym wełną drzewną umieszczono woreczek z suszoną lawendą, sól lawendową z nabierakiem, ręcznie robiona czekolada i białym dekoracyjnym serduszkiem.

  69,98 zł
 • PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Coffee Time MAŁY PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Coffee Time MAŁY
  79,98 zł
  PREZENT firmowy Box Z PODPISEM Coffee Time MAŁY

  Prezent firmowy w przepięknym boxie doskonałym na chwilę przerwy w pracy. Zestaw do kawy ze wspaniałym kubkiem oraz aromatyczną kawą doskonale sprawdzi się na stanowisku pracy, jak i poza nimi. Dzięki temu kubkowi ciepło kawy zostanie na dłużej, a wieczko zapobiegnie wylaniu się napoju na ekran.

  79,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw II PREZENT Z PODPISEM Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw II
  229,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw II

  Luksusowy zestaw prezentowy dla pracowników lub klientów inspirowany wyborną słodyczą czekolady. W pudełeczku na dekoracyjnej wełnie drzewnej umieszczono czekoladowy likier, paczka kawy, wybornej herbaty oraz dwa słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wieczko pudełeczka dekoruje karteczka, na której można umieścić dowolny tekst lub firmowe logo. 

  229,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw I PREZENT Z PODPISEM Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw I
  199,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Czekoladowa słodycz MEGA LUX Zestaw I

  Elegancki zestaw prezentowy inspirowany słodyczą wybornej czekolady. W pudełeczku umieszczono pyszny czekoladowy likier, pyszne czekoladki, zapachową świecę oraz słoiczek znakomitego miodu z pałką do nabierania oraz paczkę znakomitej kawy. Wieczko pudełeczka dekoruje karteczka, na której można umieścić firmowe logo. 

  199,98 zł
 • PREZENT Z PODPISEM Czekolady i miody LUX PREZENT Z PODPISEM Czekolady i miody LUX
  259,98 zł
  PREZENT Z PODPISEM Czekolady i miody LUX

  Wspaniały zestaw prezentowy dla klientów oraz pracowników. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono ręcznie robione czekolady oraz słoiczki ekologicznego miodu z dodatkami. Wnętrze pudełeczka dekoruje karteczka na której można umieścić firmowe logo. 

  259,98 zł
 • MIODY smakowe w drewnianej skrzyni Z PODPISEM MIODY smakowe w drewnianej skrzyni Z PODPISEM
  149,98 zł
  MIODY smakowe w drewnianej skrzyni Z PODPISEM

  Wspaniały zestaw wybornych ekologicznych miodów dla pracownika lub klienta. W skrzyneczce z jasnego drewna umieszczono cztery słoiczki wybornego miodu z owocami. Wieczko skrzyneczki udekorowano karteczką z dekoracyjna grafiką, na której można umieścić firmowe logo. 

  149,98 zł
 • ŚWIECE sojowe prezent Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko ŚWIECE sojowe prezent Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko
  139,98 zł
  ŚWIECE sojowe prezent Z PODPISEM 3szt Czarne Pudełko

  Elegancki zestaw ekologicznych świeczek o zachwycających zapachach. Wieczko pudełeczka dekoruje karteczka z śliczna grafika na której można umieścić firmowe logo lub dowolny tekst. Świece o przepięknych aromatach wanilii, tropikalnego lasu oraz ciasteczka pomogą stworzyć w domu cudowną atmosferę.

  139,98 zł
 • ŚWIECE sojowe prezent Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko ŚWIECE sojowe prezent Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko
  139,98 zł
  ŚWIECE sojowe prezent Z PODPISEM 3szt Białe Pudełko

  Zestaw ręcznie robionych świec ekologicznych o cudownych aromatach. Pudełeczko zostało udekorowane na wieczku karteczką, na której można umieścić firmowe logo. Świece pomogą stworzyć w domu cudowną atmosferę pełna relaksu. 

  139,98 zł
 • PREZENT na Dzień Kobiet Bombonierka Z LOGO/PODPISEM z krówkami Pudrowe Kwiaty PREZENT na Dzień Kobiet Bombonierka Z LOGO/PODPISEM z krówkami Pudrowe Kwiaty
  44,98 zł
  PREZENT na Dzień Kobiet Bombonierka Z LOGO/PODPISEM z krówkami Pudrowe Kwiaty

  Prezent na Dzień Kobiet w postaci przepięknej bombonierki zachwyci niejedną kobietę. Doskonały upominek pracodawcy, klienta albo partnera biznesowego. Motyw pudrowych kwiatów prezentuje się elegancko i oczaruje każdą obdarowaną osobę. 

  44,98 zł
 • PREZENT na Dzień Kobiet Pudełko Z LOGO/PODPISEM z herbatką i czekoladkami Pudrowe Kwiaty PREZENT na Dzień Kobiet Pudełko Z LOGO/PODPISEM z herbatką i czekoladkami Pudrowe Kwiaty
  39,98 zł
  PREZENT na Dzień Kobiet Pudełko Z LOGO/PODPISEM z herbatką i czekoladkami Pudrowe Kwiaty

  Prezent na dzień kobiet w przepięknym opakowaniu oraz otulone wyjątkową grafiką pudrowych kwiatów. Aromatyczna herbatka oraz przepyszne czekoladki to doskonały upominek dla każdej kobiety, który poprawi jej humor i wprawi w zachwyt.

  39,98 zł

Kosze prezentowe z logo - prezenty dla kontrahentów

Nie ma znaczenia, czy prowadzisz duże i rozpoznawalne przedsiębiorstwo, czy raczej małą, lokalną firmę - prezenty bez wątpienia są dość istotnym elementem Twojej działalności. Skąd ten pomysł? Podarunki są miłą niespodzianką, która pozwala budować dobre relacje z marką oraz tworzyć pozytywne skojarzenia. Dotyczy to zarówno klientów czy partnerów biznesowych, jak i Twoich pracowników. Prezenty można bowiem wręczać na różnego rodzaju okazje, jak Święta, śluby, urodziny czy podziękowania. Nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że obdarowane osoby będą zachwycone takim gestem i zyskają niezwykle przyjemne wspomnienie związane z Twoja marką. To sprawi, że pracownicy poczują się docenieni i chętnie pozostaną w firmie na długie lata. W przypadku klientów czy partnerów prezenty firmowe z logo na pewno przekonają ich do nawiązania dłuższej lub ponownej współpracy. 

Drewniane skrzynie z miodem na prezenty firmowe

Skrzynia drewniana z logo wypełniona smakołykami to bardzo uniwersalny prezent, który z powodzeniem można wręczyć kontrahentom. Podarunek ma naturalny charakter, który bezbłędnie wpisuje się w najnowsze trendy i na pewno oczaruje wszystkie obdarowane osoby. Podłużna skrzynka z przesuwnym wiekiem to oryginalne rozwiązanie w eko stylu. Wnętrze opakowanie wypełnione jest dekoracyjną wełną drzewną, na której ułożone zostały cztery słoiki ze smakowym miodem. Całość wygląda naprawdę gustownie, a przy tym jest wyśmienitym podarunkiem! Na wieku pudełka umieścić można logo firmy, dzięki czemu prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Ciekawym podarunkiem jest też duża skrzynia, w której oprócz miodów znalazły się też kolorowe torebki z herbatą. 

Skrzynia drewniana z logo firmy

Skrzynia drewniana z logo firmy, herbatkami i miodami

Box firmowy z polskimi przysmakami w stylu folkowym

Wyjątkowym pomysłem na prezent firmowy jest także czarny box w folkowym stylu. W jego wnętrzu na dekoracyjnym konfetti w dopasowanym kolorze ułożone są jedyne w swoim rodzaju słodkości. W skład przygotowanego zestawu wchodzą śliwki w czekoladzie polskiego producenta oraz wysokiej jakości czekolady w ozdobnym pudełku. Tak smakowite słodkości są bezbłędnym sposobem na to, by obdarować kontrahentów Twojej firmy. Z powodzeniem możesz wręczyć boxy firmowe z logo pracownikom, klientom czy partnerom biznesowym na dowolną okazję. Wyrazisty nadruk w folkowym stylu bez dwóch zdań oczaruje wszystkie obdarowane w ten sposób osoby. Polski motyw sprawia, że podarunek naprawdę wyróżnia się na tle innych prezentów i jest niezwykle ciekawym rozwiązaniem. 

Box prezentowy firmowy w stylu folkowym

Box prezentowy firmowy w stylu folkowym

Firmowe pudełka z zestawami na prezenty dla firm

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele prezentów rozmaitego rodzaju, które można bez najmniejszego problemu wręczyć kontrahentom firmy. Bogate kosze prezentowe z logo w pudełkach z grubej tektury wypełnione są słodyczami, kosmetykami, alkoholem, a nawet świecami czy kubkami. Przygotowane z dbałością o najmniejsze szczegóły stanowią niezawodny prezent dla Twoich pracowników. Możesz też wiele z nich wykorzystać jako podarunki dla klientów bez względu na okazję. Uniwersalny charakter takich prezentów jest ogromną zaletą - dzięki temu z łatwością znajdziesz idealny upominek dla wybranej osoby. Co więcej, na wieku każdego z pudełek umieszczona jest ozdobna kartka z modnym motywem, na której nadrukować możesz logo swojej firmy!