PREZENTY FIRMOWE

Prezenty dla firm to coraz modniejszy trend. Prezenty firmowe na święta, prezenty dla pracowników, prezenty biznesowe dla vipów to coś, co w wielu firmach jest czymś oczywistym. Bez względu czy to duża firma czy mała to miły gest. Drobny prezent od firmy może być świetnym sposobem na podziękowanie za owocną współpracę i jednocześnie zwiastun kolejnych wspaniałych lat.  Prezenty firmowe z logo takie jak kosze prezentowe z personalizowanym podpisem to również genialny sposób na reklamę. Sprawdzą się także jako prezenty na początek firmy podarowane pracownikowi, partnerowi biznesowemu lub kluczowemu klientowi sprawią radość i otworzą nowe drogi współpracy.

Prezenty dla firm - prezenty dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów

Bez najmniejszych wątpliwości prezenty są miłym gestem, który sprawi ogromną przyjemność każdej obdarowanej osobie. Nie inaczej jest w przypadku upominków firmowych. Wręczane pracownikom, partnerom biznesowym, a nawet klientom stanowią nieodłączny element pracy każdego przedsiębiorstwa. Prezenty w firmach wręczane są na różne okazje i mają rozmaitego rodzaju formy, ale bez dwóch zdań powinny spełniać kilka ważnych cech. Dzięki temu nabierzesz pewności, że podarunki będą trafione i spodobają się obdarowanym osobom. Jaki powinien być prezent firmowy? Na jaką okazję go wręczyć? Na te oraz inne pytania odpowiedzi znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Umieściliśmy w nim również kilka fantastycznych propozycji, które z całą pewnością przypadną do gustu Twoim kontrahentom. Z taką pomocą bez najmniejszego problemu wybierzesz doskonały upominek dla każdego.

Na jakie okazje wręczyć prezent firmowy?

Firmowe prezenty dla pracowników czy partnerów biznesowych można wręczać na naprawdę różne okazje. Jednymi z najczęściej wybieranych są upominki na Boże Narodzenie. Prezenty świąteczne firmowe są zarówno świetną niespodzianką, ale też podziękowaniem za miesiące współpracy i wyniki osiągnięte w dobiegającym końca roku. Często także wyjątkowe upominki pojawiają się przy okazji urodzin - czy to obdarowywanej osoby, czy firmy. Bardzo modnym rozwiązaniem są też podarunki na ślub. Obdarowany pracownik czy partner biznesowy na pewno doceni taki prezent. Nieduży upominek będzie też dobrym pomysłem podczas Dnia Chłopaka, Kobiet bądź Mikołajek. To rzadziej spotykane okazje do wręczania prezentów firmowych, ale zdarzają się firmy, które w tym czasie stawiają choćby na słodkości do śniadania czy inny drobiazg. Powodów do obdarowywania pracowników czy partnerów biznesowych jest naprawdę wiele. Na niektóre okazje możesz też śmiało przygotować upominki dla klientów, co nie tylko wpłynie pozytywnie na ich samopoczucie, ale też będzie znakomitą reklamą dla Twojej firmy.

Prezent firmowy z herbatką i miodzikiem

Prezent firmowy z herbatką i miodzikiem

Jak wybrać idealny prezent firmowy?

Zastanawiasz się, jaki prezent wybrać dla kontrahentów? W podjęciu ostatecznej decyzji pomóc Ci mogą warunki, które spełniać powinien taki podarunek. Po pierwsze, prezent firmowy niewątpliwie musi być uniwersalny. Jeśli jest to podarunek dla większej ilości osób, zdecydowanie dobrze jest postawić na produkt, który wpasuje się w każde gusta. Uniwersalnymi prezentami są alkohole z logo firmy, słodycze, herbaty czy podstawowe kosmetyki. Takie upominki na pewno przydadzą się każdej obdarowanej osobie. Drugą ważną cechą prezentów firmowych jest to, aby wyglądały estetycznie i szykownie. W ten sposób Twoja marka w oczach obdarowanych kontrahentów będzie prezentować się niezwykle profesjonalnie oraz ekskluzywnie. I nie chodzi tu wcale o drogie i wyszukane podarunki - wystarczy, aby prezent przygotowany został z dbałością o szczegóły, a bez dwóch zdań wyglądać będzie bardzo schludnie. Trzecią zasadą jest personalizacja. Koniecznie zadbaj o to, aby na prezencie pojawiło się logo Twojej firmy bądź nazwisko. To doskonały sposób na uczynienie podarunku jedynym w swoim rodzaju. Obdarowane osoby dobrze zapamiętają firmę, która sprawiła im tak miły prezent. I ostatnia, ale nie najmniej ważna cecha - oprawa. Tak jest! Pamiętaj, aby Twoje upominki były odpowiednio zapakowane, a na pewno oczarują adresatów prezentów.

Prezent firmowy z winem i czekoladą

Prezent firmowy z winem i czekoladą

Sprawdzone pomysły na prezenty firmowe

Nasz sklep internetowy oferuje całe mnóstwo prezentów firmowych na różne okazje. Możesz śmiało wręczyć je swoim kontrahentom z okazji Gwiazdki czy urodzin firmy. To także dobra propozycja dla pracowników przechodzących na emeryturę lub biorących ślub. Wśród polecanych produktów znajdziesz alkohole, kosmetyki, słodycze, zapachowe świece, aromatyczne herbaty, personalizowane kubki oraz wiele innych drobiazgów, które spodobają się każdej obdarowanej osobie. Co więcej, produkty zostały do siebie pięknie dopasowane i zamknięte w ozdobnych skrzyniach oraz boxach. Tak powstałe zestawy bezbłędnie nadają się na prezenty firmowe. Na pudełkach i skrzyniach umieścić możesz także własny tekst podpisany nazwą marki, dzięki czemu podarunki nabiorą jedynego w swoim rodzaju charakteru. Obowiązkowo zajrzyj do naszej oferty, a z pewnością uda Ci się znaleźć trafione prezenty firmowe dla pracowników, klientów bądź partnerów biznesowych.