pakowanie prezentów świątecznych

pakowanie prezentów świątecznych

Pakowanie prezentów świątecznych jest bardzo ważną rzeczą na święta. Pakowanie prezentów w folię nie jest ekologiczne, dlatego warto rozważyć pakowanie prezentów w papier. Kolorowe papiery do pakowania w gwiazdy betlejemskie to cudowna alternatywa dla klasycznych torebek prezentowych. Personalizowane bileciki do prezentów z logo Twojej firmy lub klasyczne bileciki do prezentów z napisem „Wesołych Świąt” są świetnym pomysłem na dodanie ich do zapakowanych upominków. Nowoczesne pakowanie prezentów to nic trudnego. Zastanawiasz się jak zapakować wino na prezent firmowy? Lniany worek na prezent z logo Twojej firmy lub welurowe wstążki to oryginalne i kreatywne pakowanie prezentów, które zachwyci każdego pracownika, jak i klienta biznesowego. Tak zapakowane upominki wystarczy uzupełnić o bileciki do prezentów i są gotowe do wręczenia. Zawieszki do prezentów wcale nie muszą być nudne. Zawieszki w kształcie figurek z Dziadka do orzechów mogą być również przeznaczone na ekskluzywne prezenty firmowe. Dzięki nim wprowadzisz trochę świątecznego ducha. Prezenty firmowe z logo warto też uzupełnić o kartkę świąteczną, która zawiera życzenia Bożonarodzeniowe. Będzie to miły gest z Twojej strony.

 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Wieniec Świąteczny 10szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Wieniec Świąteczny 10szt
  6,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych Wieniec Świąteczny 10szt

  Wspaniały dodatek do prezentu bożonarodzeniowego w postaci bilecika. Przedstawiona została na nim piękna grafika wieńca świątecznego, napis Wesołych Świąt oraz miejsce na podpis. Świetnie sprawdzi się jako dodatkowa dekoracja prezentu firmowego, a także dla bliskiej osoby. 

  6,98 zł
 • KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta) KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta)
  7,98 zł
  KARTKA świąteczna Wesołych Świąt (+ciemnozielona koperta)

  Kartka świąteczna to wspaniały sposób na złożenie życzeń pracownikom, klientom, a także bliskiej osobie. Wykonana na grubym papierze z przepiękną grafiką wieńca świątecznego oraz napisem Wesołych Świąt oczaruje każdego. Wewnątrz znajdują się zachwycające życzenia oraz miejsce na podpis. Świetnie zaprezentuje się dołączona do świątecznego prezentu. 

  7,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczny aniołek 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczny aniołek 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Świąteczny aniołek 26x35cm

  Wyjątkowy worek z wysokiej jakości lnu. Zapakuj świąteczny prezent dla bliskiej osoby. Worek zdobi grafika uroczego aniołka oraz napis "Świąteczna niespodzianka dla Ciebie". Dołączono do niej także personalizacje w postaci podpisu oraz logo. 

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Magiczne Święta 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Magiczne Święta 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne lniany Z IMIENIEM Magiczne Święta 26x35cm

  Chcesz wręczyć bliskiemu prezent w efektownym opakowaniu? Wykorzystaj lniany worek z grafiką świątecznego jarmarku oraz napisem "Świąteczna niespodzianka dla Ciebie". Dopełnienie stanowi personalizacja w postaci podpisu lub logo firmy. Całość przepięknie się prezentuje!

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Świąteczna przesyłka 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Świąteczna przesyłka 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Świąteczna przesyłka 26x35cm

  Worek na prezenty świąteczne firmowe z imieniem to oryginalny pomysł na zapakowanie upominków. Pięknie wykonany z dbałością o szczegóły zachwyci każdego. Świętnie sprawdzi się do spakowania prezentu dla pracownika, jak również i klienta biznesowego.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Mikołaj 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Mikołaj 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Mikołaj 26x35cm

  Worek Świętego Mikołaja to ciekawy pomysł na zapakowanie prezentu świątecznego dla pracownika. Dzięki możliwości personalizacji poprzez dodanie imienia dla kogo ma zostać przeznaczony staje się oryginalny i wyjątkowy. Możliwość późniejszego wykorzystania go przez osobę, która go otrzymała sprawi, że będzie on przypominał jej o tym miłym geście.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany Z IMIENIEM Wieniec Świąteczny 26x35cm

  Piękny worek wykonany z lnu z motywem świąteczny to ciekawy sposób na zapakowanie prezentów świątecznych firmowych. Dodanie imienia dla kogo jest przeznaczony sprawia, że staje się niepowtarzalny i wyjątkowy. Może posłużyć do zapakowania upominków dla ważnego klienta biznesowego, jak również dla zasłużonego pracownika.

  24,98 zł
 • WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany 26x35cm WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany 26x35cm
  11,98 zł
  WOREK na prezenty świąteczne firmowe lniany 26x35cm

  Prostym, naturalnym i oryginalnym sposobem na zapakowanie prezentów firmowych na święta jest lniany worek. Sprawdzi się bardzo dobrze do prezentów pracowniczych i dla klientów biznesowych. Może zostać później wykorzystany do dekoracji domu. Pięknie będzie prezentował się pod świątecznym drzewkiem. 

  11,98 zł
 • WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Magiczne Święta WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Magiczne Święta
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Magiczne Święta

  Worek na wino to piękna propozycja, która pozwoli Ci przekazać alkohol w efektowny sposób. Produkt zdobi grafika świątecznego dziadka do orzechów. Dołączono do niego także napis "Wesołych Świąt" oraz personalizację w postaci podpisu lub logo firmy. 

  19,98 zł
 • WOREK prezentowy firmowy lniany na wino 200ml Z PODPISEM Zimowy Ptaszek WOREK prezentowy firmowy lniany na wino 200ml Z PODPISEM Zimowy Ptaszek
  14,98 zł
  WOREK prezentowy firmowy lniany na wino 200ml Z PODPISEM Zimowy Ptaszek

  Chcesz podarować w prezencie świątecznym firmowym swojemu pracownikowi butelkę wina, ale nie wiesz jak ją zapakować? Świetnym pomysłem jest lniany worek z motywem zimowych ptaszków. Dodatkowo dzięki możliwości spersonalizowania go - dodania imienia pracownika oraz nazwy Twojej firmy - staje się on wyjątkowy i niepowtarzalny.

  14,98 zł
 • WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Klasyczny WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Klasyczny
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Klasyczny

  Lniany worek na butelkę wina, dzięki której elegancko wręczysz alkohol na prezent bożonarodzeniowy. Na worku umieszczona została świąteczna grafika oraz podpis osoby wręczającej prezent. Idealnie sprawdzi się na podarunek dla bliskiej osoby oraz na prezent firmowy.

  19,98 zł
 • WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Mikołaj i choinka WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Mikołaj i choinka
  19,98 zł
  WOREK na wino świąteczne 750ml lniany Z PODPISEM Mikołaj i choinka

  Wino na prezent świąteczny to wspaniała propozycja zarówno dla firmy jak i dla bliskiej osoby. Genialny worek na wino pozwoli w elegancki i oryginalny sposób wręczyć tak rewelacyjny prezent wybranej osobie. Na worku umieszczona została świąteczna grafika oraz personalizacja w postaci podpisu. Z pewnością zachwyci obdarowaną osobę. 

  19,98 zł
 • WOREK na prezent lniany Z LOGO 26x35cm WOREK na prezent lniany Z LOGO 26x35cm
  24,98 zł
  WOREK na prezent lniany Z LOGO 26x35cm

  Brak pomysłu na oryginalne i nowoczesne zapakowanie prezentu? Świetnie sprawdzi się worek lniany z ściągaczem. Na worku umieszczamy logo lub wybrany przez Was tekst. Z pewnością zaprezentuje się niepowtarzalnie i zaskakująco. Dzięki możliwości wyboru tekstu worek można wręczyć na każdą okazję. 

  24,98 zł
 • WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm
  12,98 zł
  WOREK na prezent lniany Handmade with Love 26x35cm

  Lniany worek to wspaniały sposób na zapakowanie prezentu. Worek posiada ściągacz, czarną grafikę wianuszka oraz napis Dla Ciebie i Handmade with Love. Świetnie sprawdzi się na każdą okazję. Dzięki niemu w oryginalny i nowoczesny sposób wręczysz upominek dla wybranej osoby. 

  12,98 zł
 • PUDEŁECZKA na słoiczki świąteczne Z PODPISEM 10szt WYBIERZ WZÓR PUDEŁECZKA na słoiczki świąteczne Z PODPISEM 10szt WYBIERZ WZÓR
  24,98 zł
  PUDEŁECZKA na słoiczki świąteczne Z PODPISEM 10szt WYBIERZ WZÓR

  Wspaniałe tekturowe pudełeczka, w których można umieścić słoiczki z miodem, herbatką, a nawet solą do kąpieli.  Dodatkowo do pudełeczek dołączone zostały specjalne naklejki z piękną świąteczną grafiką i personalizacją. Aby jeszcze bardziej urozmaicić pudełeczko, warto wykorzystać wstążeczkę w dopasowanym kolorze. 

  24,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów Paski 0,7x2m PAPIER do pakowania prezentów Paski 0,7x2m
  21,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów Paski 0,7x2m

  Piękny, kolorowy papier do pakowania prezentów sprawdzi się świetnie do zapakowania upominków świątecznych firmowych. Klasyczny wzór papieru w czerwono-białe paski sprawdzi się zarówno do prezentów mniej formalnych, jak również przeznaczony do pakowania podarku dla klienta biznesowego będzie dobrą opcją.

  21,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów Gwiazda Betlejemska 0,7x2m PAPIER do pakowania prezentów Gwiazda Betlejemska 0,7x2m
  17,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów Gwiazda Betlejemska 0,7x2m

  Efektowny papier z motywem gwiazdy betlejemskiej to świetny pomysł na zapakowanie w niego prezentów firmowych na święta. Papier pozwoli zapakować każdej wielkości prezent i w każdym kształcie. Wyraziste kolory będą przyciągać uwagę oraz pięknie będą się prezentować pod firmową choinką.

  17,98 zł
 • PAPIER do pakowania prezentów Kolorowe Romby 0,7x2m PAPIER do pakowania prezentów Kolorowe Romby 0,7x2m
  23,98 zł
  PAPIER do pakowania prezentów Kolorowe Romby 0,7x2m

  Kolorowy papier do pakowania prezentów w piękne romby to super propozycja by zapakować w niego prezenty firmowe na święta. Na pewno wywoła radość i uśmiech na twarzy obdarowanego. Na pewno sprawi, ze prezenty będą wyglądać oryginalnie i ultra modnie!

  23,98 zł
 • ZESTAW wstążek i rozetek do pakowania prezentów WELUROWY 3szt ZESTAW wstążek i rozetek do pakowania prezentów WELUROWY 3szt
  14,98 zł
  ZESTAW wstążek i rozetek do pakowania prezentów WELUROWY 3szt

  Pięknie opakowany prezent to podstawa. Śliczne welurowe rozetki oraz wstążka w świątecznym kolorze czerwieni z akcentami złota uzupełnią zapakowany prezent o elegancję i oryginalność. Dzięki welurowemu wykończeniu są miękkie w dotyku i cudownie się prezentują.

  14,98 zł
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Dziadek do orzechów 12szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Dziadek do orzechów 12szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Dziadek do orzechów 12szt

  Motyw Dziadka do Orzechów to jeden z klasyków świąt Boże Narodzenia. Zawieszki nawiązujące do niego będą świetnym pomysłem by uzupełnić o nie świąteczne prezenty. Również powieszone na świąteczne drzewko będą wygląda cudownie i nadadzą mu magicznego charakteru.

  9,98 zł
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Ciuchcia 12szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Ciuchcia 12szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Ciuchcia 12szt

  Urocze zawieszki w stylu retro z motywem konika, łabędzia, lokomotywy i bombki będą pięknie prezentować się jako dodatek do prezentu świątecznego. Zawieszone na choince dodadzą jej uroku i klasycznej elegancji.

  9,98 zł
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Leśne Zwierzątka 12szt ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Leśne Zwierzątka 12szt
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Leśne Zwierzątka 12szt

  Zawieszki w uroczych kształtach sarenki, liska, choinki i grzybka będą śliczną dekoracją świąteczną domu. Powieszone na choince pięknie ją przyozdobią. Dołączone do prezentów świątecznych ucieszą każdego nimi obdarowanego.

  9,98 zł
 • ZAWIESZKI dekoracyjne klasyczne 12szt MIX 9x4cm ZAWIESZKI dekoracyjne klasyczne 12szt MIX 9x4cm
  9,98 zł
  ZAWIESZKI dekoracyjne klasyczne 12szt MIX 9x4cm

  Klasyczne zawieszki z kolorowym rantem i miejscem do wypisania sprawdzają się świetnie jako dodatek do prezentów świątecznych firmowych. Dzięki nim nikt nie pomyli swojego prezentu. Pięknie będą wyglądać z każdym prezent.

  9,98 zł
 • ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Mikołaj ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Mikołaj
  9,98 zł
  ZAWIESZKI do prezentów świątecznych i na choinkę Mikołaj 12szt

  Urocza zawieszka do prezentów świątecznych w kształcie głowy Mikołaja, laski cukrowej, gwiazdy betlejemskiej oraz samochodu z choinką. Świetnie sprawdzą się dołączone do prezentu, a powieszone na drzewku świątecznym pięknie odmienią jego wygląd.

  9,98 zł

Pakowanie prezentów świątecznych

Zewnętrzny wygląd prezentu jest niemal tak ważny jak jego zawartość. To bowiem pierwsze wrażenie wpływa na to, jak odbierze upominek obdarowana osoba. Z tego też powodu podczas przygotowywania podarunków dla klientów, partnerów biznesowych czy pracowników dobrze jest zadbać o ich odpowiednie opakowanie. Pomocne w tym mogą być kolorowe papiery, worki, zawieszki, wstążki oraz wiele innych elementów ozdobnych, które uatrakcyjnią wygląd Twoich prezentów. Częścią opakowania są również kartki okolicznościowe dołączane do paczek. Wszystkie tego rodzaju elementy możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. Wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły prezentują się modnie i stylowo, a obdarowane osoby na pewno docenią tak pomysłowe i ładne produkty. 

Kartka świąteczna "Wesołych Świąt"

Kartka świąteczna "Wesołych Świąt"

Papier do pakowania prezentów na Boże Narodzenie

Ozdobny papier pakowy jest jednym z najczęściej wybieranych sposobów na przygotowanie paczek świątecznych. Szczególnie dobrze pakuje się w niego upominki o regularnym kształcie, dzięki czemu uzyskany rezultat bez dwóch zdań wyglądać będzie niezwykle gustownie oraz estetycznie. Papier do pakowania prezentów może być zdobiony  najróżniejszymi nadrukami, dlatego z łatwością znajdziesz wzór, który pasować będzie do Twoich prezentów firmowych. Mix papierów ze świątecznymi motywami jest fantastyczną propozycją na Boże Narodzenie. Grafiki Świętych Mikołajów, choinek i innych gwiazdkowych symboli doskonale podkreślą niepowtarzalny klimat. Co więcej, taki papier jest też bardzo dobrym rozwiązaniem w firmach handlowych - możliwość zapakowania produktów na prezent na pewno spodoba się wielu klientom.

Naturalne worki lniane do prezentów świątecznych

W modzie są obecnie naturalne rozwiązania. Jeśli chcesz, aby Twoje prezenty dobrze wpisywały się w eko trendy, możesz z powodzeniem zapakować je w Worki świąteczne lniane o naturalnym odcieniu. Każdy worek posiada ściągacz, który pozwala zamknąć paczki. Gładki, uniwersalny worek jest bardzo dobrym produktem, który nadaje się do dowolnego rodzaju prezentu. Wykorzystanie takiego opakowania jest łatwe i naprawdę szybkie, dzięki czemu bez najmniejszego problemu stworzysz niebanalną oprawę dla świątecznych upominków. Wśród lnianych worków do prezentów znalazły się również personalizowane projekty, które każdemu podarunkowi nadają bardzo unikalny charakter. To wspaniały sposób na to, by w pięknym stylu wyróżnić swoich pracowników czy partnerów biznesowych.

Lniany worek na prezenty z motywem świątecznym

Lniany worek na prezenty z motywem świątecznym

Zawieszki i dodatki do dekoracji paczek z prezentami firmowymi

Przygotowane paczki z prezentami firmowymi możesz uatrakcyjnić przy pomocy kolorowych zawieszek. Dołączone do podarunków bez wątpienia podkreślą bożonarodzeniową atmosferę i przyciągną uwagę obdarowanych osób. Klasyczne zawieszki z miejscem na wpisanie imion są ponadczasowym rozwiązaniem, które pasuje do każdego rodzaju paczki. Ładnie prezentują się także oryginalne i ciekawe zawieszki do prezentów o nietuzinkowych kształtach. Dziadek do orzechów, śnieżynka, choinka, Święty Mikołaj czy samochód z choinką to zaledwie część z przygotowanych przez nas projektów. Każdy z nich będzie fenomenalnie wyglądać przymocowany do prezentów. Innym pomysłowym rozwiązaniem będzie wykorzystanie satynowych kokardek w złotym lub czerwonym kolorze.