drobne upominki firmowe z logo

drobne upominki firmowe z logo

Drobne upominki firmowe to najczęściej słodycze, takie jak krówki reklamowe z logo, czekoladki czy gadżety z nazwą firmy. Na Boże Narodzenie polecamy krówki świąteczne czy czekoladki, które słodko podziękują za współpracę. Drobne prezenty świąteczne dla klientów nie muszą być drogie. Tanie upominki sprawdzą się dla klientów salonów kosmetycznych czy fryzjerskich. Gadżety reklamowe świąteczne możecie dokładać także do paczek z zamówieniami od klientów.

Drobne upominki firmowe z logo

Jak przygotować upominki firmowe na Boże Narodzenie? Z odpowiednią pomocą to może być naprawdę proste i przyjemne. W naszym sklepie internetowym możesz bowiem znaleźć całe mnóstwo wysokiej jakości produktów, które będą znakomitym rozwiązaniem na podarunki dla klientów, partnerów biznesowych, a nawet pracowników. Drobne upominki doskonale sprawdzają się jako reklama firmy. Obdarowane nimi osoby na pewno będą dobrze kojarzyć markę i w przyszłości chętnie skorzystają z jej usług. Z kolei dla pracowników czy partnerów takie prezenty będą miłym podziękowaniem za osiągane wspólnie wyniki. Przy pomocy niedużych upominków można także  stworzyć efektowne zestawy, które pozwolą w wyjątkowy sposób docenić wysiłek współpracowników.

Opłatki wigilijne z logo firmy

Zwyczaj dzielenia się opłatkiem jest niezwykle ważny w naszej kulturze. Można to z powodzeniem wykorzystać podczas przygotowywania prezentów firmowych. Opłatki wigilijne z logo i życzeniami będą oryginalną niespodzianką dla pracowników, partnerów biznesowych, a nawet klientów. Na białym waflu umieszczona jest przepiękna grafika w wyrazistej kolorystyce, która przykuwa spojrzenia. Na opłatku znajdują się również życzenia podpisane nazwą Twojej firmy lub też nazwiskiem. Tak nietuzinkowe rozwiązanie jest świetnym pomysłem zarówno dla dużych, jak i mniejszych marek. Opłatki można rozdawać klientom w ramach akcji promocyjnej, ale także wręczyć je pracownikom podczas firmowej wigilii. Obdarowane osoby na długo zapamiętają tak ciekawe upominki.

Opłatki wigilijne z logo i życzeniami

Opłatki wigilijne z logo i życzeniami

Słodkie prezenty firmowe: krówki świąteczne, czekoladki, miody

Znakomitym podarunkiem na Boże Narodzenie są też różnego rodzaju słodycze. Takie upominki bez wątpienia przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. Śmietankowe krówki są ponadczasowym smakołykiem, który z powodzeniem nadaje się na prezenty świąteczne. Zwłaszcza, że nasze słodkości umieszczone są w ozdobnych papierkach z bożonarodzeniowymi motywami. A jeśli wybierzesz krówki świąteczne z logo ułożone na drobnych, drewnianych saneczkach, efekt będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Całość zapakowana jest w folię przewiązaną wstążeczką. W podobny sposób przygotowane zostały słoiczki z miodem, które są zdrową alternatywą dla klasycznych słodkości. Takie paczuszki będą świetnym podarunkiem na Gwiazdkę w Twojej firmie. 

Krówki świąteczne z nadrukiem Wesołych Świąt

Krówki świąteczne z nadrukiem Wesołych Świąt

Drobne upominki firmowe na Boże Narodzenie

Lizaki Laska Mikołaja są nieodłącznym symbolem Świąt Bożego Narodzenia. Właśnie dlatego tego rodzaju lizak będzie pięknym upominkiem firmowym. Laseczka umieszczona w foliowej torebce razem z ozdobnym bilecikiem tworzy nietuzinkowy zestaw świąteczny. Na grubym, wysokiej jakości papierze nadrukowana została modna grafika w naturalnym stylu oraz życzenia bożonarodzeniowe. Co więcej, do każdego upominku dołączona jest też okrągła etykieta z logo firmy. Przygotowane w ten sposób prezenty będą kapitalną niespodzianką w czasie Bożego Narodzenia. Innym ciekawym upominkiem może być sojowa świeca. To eko propozycja, która oczaruje wszystkie obdarowane osoby. Świece umieszczone są w szklanych słoiczkach z ozdobnymi naklejkami, na których umieścić możesz nazwę swojej marki. Dzięki temu stanowią one niezawodny pomysł na prezenty świąteczne.