Wybierz Prezenty Gwiazdkowe firmowe

Kosze prezentowe firmowe i prezenty świąteczne z logo firmy pozwolą zadbać o owocną współpracę biznesową. Kosze prezentowe z logo oraz prezenty na Święta dla pracowników czy partnerów zostały idealnie skomponowane. W ofercie sklepu znajdziecie luksusowe kosze prezentowe, alkohol na prezent, drobne upominki firmowe takie jak krówki świąteczne czy czekoladki, ale też gotowe zestawy prezentowe firmowe z własnym nadrukiem. Nie ogranicza Cię minimum - możesz zamówić już od 1 sztuki!

Prezenty świąteczne firmowe dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów

Firmy różnych rozmiarów chętnie praktykują tradycję obdarowywania klientów i partnerów biznesowych świątecznymi prezentami. Nic w tym dziwnego, ponieważ upominki są doskonałym sposobem na reklamowanie marki, a przy tym budowanie trwałych i dobrych relacji z kontrahentami. W okresie Bożego Narodzenia często obdarowywani są również pracownicy. To dla nich piękne podziękowanie za miesiące ciężkiej pracy oraz wyniki osiągnięte w dobiegającym końca roku. Dobrze wybrane prezenty sprawią też, że pracownicy po przerwie świątecznej wrócą do firmy z nowymi chęciami oraz pozytywnym nastawieniem. Każdy z nich na pewno poczuje się doceniony oraz ważny. W poszukiwaniu idealnych prezentów firmowych na Gwiazdkę koniecznie zajrzyj do naszej oferty. Znajdziesz w niej rozmaitego rodzaju propozycje, spośród których z łatwością wybierzesz podarunki dopasowane do swoich preferencji oraz możliwości. 

Kosze prezentowe firmowe

Firmy chętnie decydują się na prezenty świąteczne w postaci gustownie zapakowanych zestawów. Kosze prezentowe w pudełkach z łuby drzewnej lub drewna, tekturowych boxach czy skrzyniach oferują naprawdę szeroką gamę możliwości, jeśli chodzi o podarunki na Boże Narodzenie. W ich wnętrzu znaleźć można czekoladki, krówki, herbatę, miód, kubki, wino, kosmetyki oraz wiele innych drobiazgów. Co więcej, każdy z zestawów zdobiony jest specjalnie zaprojektowanym motywem idealnie wpisującym się w gwiazdkowe trendy. Nasze kosze prezentowe możesz spersonalizować poprzez umieszczenie na nich logo lub nazwy swojej firmy. Wybierz rozmiar oraz rodzaj prezentu, a następnie zamów swoje podarunki z dostawą pod wskazany adres. To zdecydowanie ułatwi Ci przygotowanie nietuzinkowych prezentów dla swoich pracowników czy kontrahentów. 

Drobne upominki firmowe z logo

Chcesz w stylowy sposób zareklamować swoją firmę podczas Świąt? W takim wypadku przydatne mogą być drobne upominki z logo marki. Można je rozdawać kontrahentom, partnerom biznesowym oraz współpracownikom, dzięki czemu każdy z nich doskonale zapamięta nazwę firmy i na pewno dobrze ją będzie kojarzyć. Sojowe świece, krówki świąteczne czy miody na drewnianych saneczkach to eko pomysły, które doskonale wpisują się w najnowsze trendy. Z kolei cukrowe laseczki, bombki czy opłatki z życzeniami to prezenty, które szczególnie dobrze oddają klimat oraz charakter Bożego Narodzenia. Wśród drobnych upominków znaleźć można też czekoladki, krówki, kawę czy herbatę, które przypadną do gustu wszystkim obdarowanym osobom. To bardzo uniwersalne propozycje, które bez problemu możesz wręczyć w okresie Świąt. 

Miód na saneczkach na prezent firmowy

Miód na saneczkach na prezent firmowy

Alkohole na prezenty świąteczne firmowe

Alkohol jest ponadczasowym prezentem biznesowym. Z powodzeniem można wręczyć go kontrahentom i partnerom biznesowym w ramach budowania dobrych relacji. To także świetny prezent dla pracowników czy też poczęstunek w czasie wigilii firmowej. Nieduże butelki wina musującego ozdobione są naklejkami, na których umieścić można logo firmy. Do każdej z nich dołączona jest również słomka przewiązana satynową wstążeczką. Tak gustownie przygotowany alkohol bardzo dobrze nadaje się na Boże Narodzenie. Ciekawym rozwiązaniem będą też butelki z czapkami Świętego Mikołaja. Wino w dużych butelkach można z powodzeniem podarować w ramach firmowego prezentu. A jeśli szukasz naprawdę eleganckiego pomysłu, polecamy kosze prezentowe, w których główną rolę odgrywa wysokiej jakości alkohol. Boxy czy skrzynie z winem bardzo dobrze nadają się na świąteczny prezent. 

Pakowanie prezentów świątecznych

Podczas przygotowywania prezentów świątecznych istotnym elementem są odpowiednie opakowania. Pierwsze wrażenie ma ogromny wpływ na to, jak prezent postrzegać będzie obdarowywana osoba. Jednym z najpopularniejszych sposobów na zapakowanie podarunku jest wykorzystanie kolorowego papieru. Bożonarodzeniowe motywy uatrakcyjnią wszelkiego rodzaju upominki, a obdarowane osoby na pewno docenią wysiłek włożony w przygotowanie paczek. Prezenty zapakować można także w naturalne worki, zwłaszcza jeśli postawisz na personalizowane projekty. Do każdej paczki dołączyć można kartkę okolicznościową ze świątecznym wzorem czy też zawieszkę z miejscem na imię i nazwisko adresata prezentu. Wykonane z wysokiej jakości bileciki dostępne są w wielu odsłonach. Klasyczne karnety to bardzo dobre rozwiązanie, ale z powodzeniem wybrać możesz też ozdobne bombki, choinki, śnieżynki czy cukrowe laseczki. Satynowe wstążeczki także są dodatkiem, który urozmaici nieco paczki dla współpracowników i klientów.