ŚWIĘTA 2022

Święta to magiczny okres dla większości, jeśli nie dla każdego. Pełen radości, uśmiechu, dobroci i wzajemnego szacunku. Święta Bożego Narodzenia to także prezenty. Drobne prezenty na święta będą wyśmienitym pomysłem na podziękowanie klientowi za Jego obecność. Eleganckie prezenty na święta w koszach prezentowych będą fenomenalnym pomysłem na podarunki dla ważny i kluczowych dla firmy klientów za owocną współpracę. Pięknie zapakowane ze spersonalizowanymi życzeniami staną się również uroczym gestem skierowanym w stronę pracowników bo to właśnie dzięki niemu firma działa i prężnie się rozwija.Warto zadbać o wszystkie osoby związane z firmą w Święta 2022 i podarować im świąteczny upominek.

Święta - wybierz prezenty firmowe na Boże Narodzenie 2022

Zwyczaj wręczania prezentów jest ściśle związany z obchodami Bożego Narodzenia. I choć przede wszystkim kojarzy się on z choinką i domowym zaciszem, tak naprawdę podarunki i upominki spotkać możemy w tym czasie na każdym kroku. Bardzo popularnym rozwiązaniem jest bowiem także obdarowywanie prezentami pracowników, uczniów, klientów czy partnerów biznesowych. Tego rodzaju upominki w dużej mierze są sposobem na to, by stworzyć dobre relacje z obdarowanymi osobami. Kontrahenci Twojej firmy bez najmniejszych wątpliwości na długo zapamiętają tak miły gest. Prezent firmowy na święta możesz wręczyć stałym klientom i partnerom lub też wykorzystać jako dodatek do zamówień. To sprawi, że zyskają oni naprawdę miłe skojarzenia z Twoją marką. W przyszłości, gdy kontrahenci poszukiwać będą podobnej współpracy, z wielkim prawdopodobieństwem powrócą, by skorzystać z Twoich usług. Dzięki prezentom z nazwą Twojej firmy z łatwością zapamiętają oni, kto sprawił im tak wyjątkową niespodzianką. 

Prezent firmowy na święta w postaci pudełka z krówkami

Prezent firmowy na święta w postaci pudełka z krówkami

Jak wybrać prezent firmowy na Gwiazdkę?

Wybór odpowiednich prezentów świątecznych dla firm wcale nie jest taki trudny. Wystarczy kierować się kilkoma podstawowymi zasadami, które bez wątpienia ułatwią znalezienie idealnych upominków. Jednym z najważniejszych elementów podczas wyboru prezentów jest ich uniwersalność. Każdy bowiem chce otrzymać podarunek dopasowany do jego upodobań i gustu, dlatego wielowymiarowy produkt sprawdzi się w tej roli najlepiej. Zastanów się, kto jest odbiorcą Twoich podarunków. Czy są to wyłącznie mężczyźni? A może Twoimi kontrahentami są tylko kobiety? Może też zdarzyć się, że wśród klientów, partnerów biznesowych czy pracowników masz osoby różnej płci oraz wieku. Stawiając na uniwersalny prezent na pewno zachwycisz ich wszystkich. Podarunki dla kontrahentów powinny też mieć przesłanie. Dobrze, żeby mówiły “Jesteś dla nas ważny” i “Zadbamy o Twoje potrzeby”. Wysokiej jakości materiały i pieczołowite wykonanie prezentów na pewno będzie bardzo wymownym rozwiązaniem. Możesz też śmiało postawić na prezent świąteczny z logo - w ten sposób nie tylko pokażesz obdarowanym osobom, jak wiele wysiłku włożyłeś w przygotowanie upominków. Sprawisz także, że prezenty staną się bezbłędnym materiałem marketingowym! 

Prezenty dla partnerów biznesowych, klientów i pracowników na Święta

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się wiele sprawdzonych pomysłów na prezenty bożonarodzeniowe dla kontrahentów. Drobne upominki są rozwiązaniem, na które pozwolić sobie mogą zarówno duże korporacje, jak i małe firmy. Słodycze, kawa, drewniane dekoracje, świece zapachowe czy opłatki są bardzo uniwersalnym, a zarazem niebanalnym prezentem dla klientów czy partnerów biznesowych. Zwłaszcza, że każdy z artykułów możesz opatrzyć logo swojej marki. Nietuzinkowym podarunkiem na Święta jest też alkohol. Butelka wyśmienitego wina to ponadczasowy prezent, który śmiało wręczyć możesz swoim kontrahentom z okazji Gwiazdki. Mini butelki ze słomką, personalizowane wina w skrzyniach czy zestawy z alkoholem w roli głównej to produkty cieszące się ogromną popularnością. Każdemu z Twoich partnerów czy klientów sprawią prawdziwą przyjemność. Wśród tak szerokiej gamy produktów na pewno znajdziesz idealne prezenty na tegoroczne Święta. A skoro już o koszach prezentowych mowa, oferujemy również zestawy ze słodyczami, miodami, kubkami, kosmetykami czy symbolicznymi akcesoriami. Możesz śmiało podarować je swoim pracownikom podczas wigilii firmowej. 

Wino świąteczne z personalizowanym podpisem

Wino świąteczne z personalizowanym podpisem

Oprawa prezentu - jak zapakować świąteczne upominki firmowe?

Wśród elementów świadczących o prezencie dla kontrahentów znajduje się też gustowne opakowanie. To bez wątpienia cecha, która ma ogromny wpływ na pierwsze wrażenie obdarowanych osób. Podczas wyboru prezentu warto więc zastanowić się, jak zamierzasz wręczyć go adresatowi. Popularnym dodatkiem jest papier do pakowania prezentów. Świąteczne wzory i kolorowe motywy bez najmniejszych wątpliwości uatrakcyjnią Twoje podarunki. Prezenty możesz też z pewnością zapakować w naturalne worki lniane ze ściągaczem. To praktyczny i szybki w użyciu dodatek. Wśród akcesoriów do pakowania prezentów znajdują się również zawieszki z grubego papieru, kartki okolicznościowe, wstążki, kokardki czy rozety. Wszystkie te produkty bez najmniejszego problemu znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Wykorzystaj je do uatrakcyjnienia swoich prezentów firmowych, a na pewno zachwycisz wszystkich klientów, partnerów biznesowych czy pracowników.