zdrapki

zdrapki

Zdrapki to oryginalny sposób na urozmaicenie Waszych produktów. Dzięki nim możecie stworzyć upiększyć swoje produkty oraz stworzyć z nich niezwykłe wróżby. Dzięki zdrapką możecie również ukryć kody rabatowe, które dorzucacie do zakupów klienta. Zdrapki można wykorzystać na wiele sposób!

  • ZDRAPKI w kształcie serca złote 6x6cm 10szt ZDRAPKI w kształcie serca złote 6x6cm 10szt
    14,98 zł
    ZDRAPKI w kształcie serca złote 6x6cm 10szt

    Duże zdrapki w kształcie serc to hit tego roku! Zdrapki można wykorzystać do tworzenia projektów rękodzielniczych. Pozwolą ukryć wiadomość, która ma stać się niespodzianką. Świetnie sprawdzą się przy tworzeniu kartek okolicznościowych.

    14,98 zł

Zdrapki - oryginalny dodatek do Twojej firmy

Zdecydowanie ludziom najłatwiej jest zapamiętać rzeczy nietypowe i rzadko spotykane. Właśnie z tego powodu dobrze jest wybierać unikalne rozwiązania podczas prowadzenia firmy. Możesz postawić na nietuzinkowe produkty czy usługi, oryginalny wystrój albo wyjątkowy sposób reklamy swojej marki. Gwarantujemy, że taki pomysł na długo zapadnie w pamięci Twoich klientów oraz potencjalnych kontrahentów. W ofercie naszego sklepu internetowego znalazło się wiele kreatywnych produktów, które zachwyciły już wielu przedsiębiorców. Wysokiej jakości akcesoria i ciekawe dodatki znakomicie sprawdzają się w każdej branży. Chcesz w ten sposób uatrakcyjnić swoją markę w oczach klientów? W takim wypadku obowiązkowo zajrzyj do naszych zdrapek i przekonaj się, jak fantastycznym dodatkiem mogą być dla Twojej firmy!

Złote zdrapki o rozmaitych kształtach dla firm

Nasze zdrapki dla firm zaprojektowane zostały w kilku odsłonach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swoich potrzeb. Okrągłe zdrapki to bardzo klasyczne rozwiązanie, które na pewno doskonale skomponuje się z produktem, na jakim zamierzasz je umieścić. Oferujemy również zdrapki-serca, które wyglądają niezwykle gustownie i dlatego będą niezastąpionym  rozwiązaniem. Oba rodzaje zdrapek są dostępne w dwóch rozmiarach, co sprawia, że znalezienie odpowiedniego dodatku jest jeszcze prostsze. To naprawdę pomysłowy sposób na przygotowanie świetnych produktów, materiałów reklamowych czy innych akcesoriów dla swojej firmy. Zdrapki mają złoty, metaliczny odcień, które bez najmniejszego problemu zgrasz z dowolną stylistyką.

Zdrapki okrągłe w kształcie koła

Zdrapki okrągłe w kształcie koła

Jak przy pomocy zdrapek stworzyć materiały reklamowe?

Zdrapki można wykorzystać w firmie na wiele sposobów. Jednym z najlepszych zdecydowanie jest stworzenie materiałów reklamowych, które na długo zapadną w pamięci klientów. Sprzedawane w pakietach po dziesięć sztuk pozwolą przygotować nietuzinkowe upominki dla kontrahentów. Pod złotą powierzchnią umieszczona jest specjalna transparentna folia - dzięki temu nie musisz się obawiać, że podczas zdrapywania uszkodzony zostanie nadruk pod spodem. Zdrapki można naklejać na wszelkiego rodzaju produkty. Bardzo dobrze prezentują się one na wizytówkach czy pudełkach, ale też butelkach, słoiczkach czy puszkach. Możesz więc zasłonić nimi miły napis dla klienta albo życzenia świąteczne. To także dobry dodatek do zabaw czy akcji promocyjnych.

Zdrapki złote w kształcie serca

Zdrapki złote w kształcie serca

Zdrapki do przygotowania produktów DIY

A może zajmujesz się przygotowywaniem dekoracji, akcesoriów lub smakołyków DIY? Potrzebujesz ciekawych dodatków do swojego rękodzieła? Złote zdrapki w kształcie koła lub serca na pewno sprawdzą się w tej roli doskonale. Jednym z najlepszych sposobów na ich wykorzystanie jest umieszczenie zdrapek na kartkach okolicznościowych czy zaproszeniach. To bez wątpienia uatrakcyjni Twoje produkty oraz wyróżni je na tle konkurencji. Pod zdrapkami możesz ukryć istotną informację lub zabawny dopisek, który na pewno mile zaskoczy adresata takiego produktu. Za pomocą zdrapek możesz również uatrakcyjnić artykuły pakowane w słoiczki, butelki czy puszki. Nie ważne, czy to domowej roboty mieszanka ziół, czy samodzielnie wykonane świece - klienci na pewno chętnie sprawdzą, co ukryte zostało pod zdrapką.