wstążki plastikowe i brokatowe

wstążki plastikowe i brokatowe

Wstążki plastikowe w metalicznych przepięknych odcieniach fantastycznie nadają się do przewiązywania pudełeczek i opakowań, ale też pozwolą szybko i łatwo powiesić balony lub dekoracje papierowe. Wstążki brokatowe na szpulach są najmodniejsze w tym sezonie. Świetnie nadają się także do przygotowywania prezentów świątecznych i zdobienia upominków firmowych z logo. Wstążki mają duży metraż i są stosunkowo niedrogie - nie tylko efektowne, ale też bardzo efektywne i łatwe w użyciu!

 • WSTĄŻKA do balonów biała 20m WSTĄŻKA do balonów biała 20m
  3,50 zł
  WSTĄŻKA plastikowa biała 20m

  Niezbędny dodatek stworzenia pięknej przesyłki dla klienta. Możesz przewiązać nią opakowanie, dowiązać bilecik czy zawiesić produkty na targach. Wstążka posiada delikatny połysk dlatego świetnie uzupełnia całą aranżację.

  3,50 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat ZŁOTA 10m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA plastikowa brokat ZŁOTA 10m

  Piękna złota wstążka z delikatnym brokatem zachwyci odbierającego paczkę. Dziej niej w wyjątkowy sposób ozdobisz opakowanie lub przywiążesz wizytówkę. Brokat dodaje blasku i cieszy od samego odpakowania.

  3,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m WSTĄŻKA do balonów plastikowa brokat SREBRNA 10m
  3,98 zł
  WSTĄŻKA plastikowa brokat SREBRNA 10m

  Brokatowa wstążka do ozdobienia przesyłki, która trafi w ręce klienta. Dzięki niej wywołasz radość na twarzy odbiorcy już od samego odpakowania. Wstążka mieni się delikatnym brokatem. Możesz nią również dowiązać wizytówki lub bileciki.

  3,98 zł
 • WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota WSTĄŻKA do balonów holograficzna MEGA 250m Złota
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli holograficzna MEGA 250m Złota

  Nowoczesna holograficzna wstążka w złotym kolorze zdecydowanie ułatwi przygotowywanie produktu, który trafi w ręce klienta. Dzięki niej przyozdobisz opakowanie, przywiążesz bilecik czy udekorujesz produkt. Wstążkę możesz użyć również do dekoracji swojego stoiska na targach produktowych, aby przywiązać różne dekoracje oraz produkty.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota
  16,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli brokatowa MEGA 225m Złota

  Nowoczesna holograficzna wstążka w złotym kolorze zdecydowanie ułatwi przygotowywanie produktu, który trafi w ręce klienta. Dzięki niej przyozdobisz opakowanie, przywiążesz bilecik czy udekorujesz produkt. Wstążkę możesz użyć również do dekoracji swojego stoiska na targach produktowych, aby przywiązać różne dekoracje oraz produkty.

  16,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli holograficzna MEGA 225m Srebrna WSTĄŻKA na szpuli holograficzna MEGA 225m Srebrna
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli holograficzna MEGA 225m Srebrna

  Holograficzna wstążka w srebrnym kolorze pozwoli w oryginalny i efektowny sposób ozdobić produkty, pudełeczka oraz paczki dla klientów. Wstążka pełni również funkcję praktyczną - dzięki niej można przyczepić do paczki lub produktu bilecik z podziękowaniem za zakup. Holograficzna wstążka to również rewelacyjny dodatek do sesji produktowych.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli metaliczna MEGA 225m Jasnoróżowa WSTĄŻKA na szpuli metaliczna MEGA 225m Jasnoróżowa
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli metaliczna MEGA 225m Jasnoróżowa

  Plastikowa wstążka to świetny dodatek, który pełni funkcję praktyczną, jak i dekoracyjną. Wstążka w oryginalny sposób udekoruje produkty, pudełeczka czy paczki dla klientów. Dzięki niej można również przywiązać bilecik z podziękowaniem za zakup lub z logo firmy. Wstążka posiada kolor jasnego różu i delikatny połysk, który fantastycznie prezentuje się na...

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Biała WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Biała
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Biała

  Delikatnie połyskująca biała wstążka to idealna dodatek dekoracyjny do produktów, które powędrują do klientów. Wstążką można udekorować również pudełeczka, boxy czy paczki. Zaletą plastikowej wstążki jest większa odporność na rozdarcia. Wstążka może posłużyć również jako oryginalna dekoracja stosika na targach.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Czarna WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Czarna
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Czarna

  Oryginalna dekoracja produktów, które powędrują do klientów w postaci plastikowej wstążki w czarnym kolorze. Produkty, pudełka, boxy oraz paczki przewiązane czarną wstążką prezentują się efektownie i nowocześnie. Delikatnie połyskującą wstążkę można również wykorzystać na sesjach zdjęciowych i na targach produktowych.

  14,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Błękitna WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Błękitna
  14,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli plastikowa MEGA 225m Błękitna

  Plastikowa wstążka w błękitnym kolorze pozwolą w efektowny sposób udekorować produkty dla klientów. Idealnie nadaje się do przewiązania i ozdobienia pudełeczek, boxów lub paczek, w których znajdują się produkty. Dzięki niej można również przywiązać bilecik z podziękowaniem za zakup lub logo firmy. Wstążka delikatnie połyskuje, dzięki czemu świetnie...

  14,98 zł
 • ZESTAW wstążek i rozetek do pakowania prezentów WELUROWY 3szt ZESTAW wstążek i rozetek do pakowania prezentów WELUROWY 3szt
  14,98 zł
  ZESTAW wstążek i rozetek do pakowania prezentów WELUROWY 3szt

  Pięknie opakowany prezent to podstawa. Śliczne welurowe rozetki oraz wstążka w świątecznym kolorze czerwieni z akcentami złota uzupełnią zapakowany prezent o elegancję i oryginalność. Dzięki welurowemu wykończeniu są miękkie w dotyku i cudownie się prezentują.

  14,98 zł

Wstążki do pakowania 

Jeśli zastanawiacie się jak najlepiej udekorować opakowanie, które ma trafić do klienta bez wątpienia polecamy kolorowe wstążki. Wstążką owiniesz ozdobny papier, tekturowe pudełeczko a nawet sam produkt. Dzięki nim przywiążesz ozdoby na targach produktowych oraz wystawach. Wstążki to wyjątkowy sposób na szybką i niedrogą dekorację. Możesz wykonać z nich kokardki lub za jej pomocą przywiązać bilecik do produktu. W użyciu tego produktu ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Wstążki brokatowe hit 2020

Hitem 2020r są bez wątpienia wstążki z brokatem. Mieniące się drobinkami świetnie sprawdzają się do opakowania przesyłek, które mają trafić w ręce klienta. Brokatowe wstążki można również wykorzystać do stworzenia świątecznych upominków. W tym celu najlepiej sprawdzą się wstążki w kolorze zielonym lub czerwonym. Brokatowe wstążki na szpulach dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Wstążkę możesz samodzielnie odmierzyć i uciąć odpowiedni kawałek. Wstążki z brokatem w wyjątkowy sposób ozdobią również pudełeczko, w którym znajduje się produkt.

 wstążka brokatowa srebrna

Brokatowa srebrna wstążka

Wstążki na szpulach plastikowe

Inną propozycją są plastikowe wstążki na szpulach. Każda z nich pokryta jest delikatną metaliczną powłoką, dzięki której wstążka pięknie się mieni. Dostępne są w wielu bardzo modnych kolorach takich jak rosegold czy złoty. Wstążki można mieszać kolorystycznie aby uzyskać jeszcze piękniejszy efekt. Równie ładnie wyglądają skomponowane ze wstążkami brokatowymi. Wstążki sprzedawane są na szpulach. To znacznie ułatwia ich przechowywanie. Wstążka na szpuli nie plącze się ani nie rozwija. Wszystko po to aby jej użycie było jak najszybsze i jak najprostsze! Plastikowe wstążki nadają się również do wieszania balonów na targach produktowych oraz sesjach zdjęciowych.

plastikowa wstążka na szpuli

Plastikowa wstążka na szpuli biała

Zobacz inne produkty w kategorii TASIEMKI I SZNURKI:

taśmy jutowe z płótna

wstążki satynowe

sznurki

wstążki satynowe z nadrukiem

tasiemki rypsowe

taśmy dekoracyjne

wstążki plastikowe i brokatowe