rosegold

rosegold

Najmodniejszy kolor tego sezonu to oczywiście rosegold! Aby zachwycić klientów zapakuj najdrobniejsze produkty w ozdobne woreczki, te nieco większe możesz zapakować w pudełeczka z napisem w kolorze różowego złota. Alternatywą takiego opakowania mogą być bawełniane woreczki z nadrukiem. Pięknie wyglądają oraz są ekologiczne, dlatego klient może je ponowie wykorzystać. Aby wzmocnić swoją markę oraz zwiększyć rozpoznawalność dołącz do zakupu bileciki lub wizytówki z logo firmy. Kolorowe serpentyny oraz konfetti wypełnią paczkę blaskiem.

 • PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ROSEGOLD 24x24x24cm PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ROSEGOLD 24x24x24cm
  29,98 zł
  PUDEŁKO na wizytówki i ulotki Cards ROSEGOLD 24x24x24cm

  Eleganckie pudełko na ulotki i wizytówki z napisem w najmodniejszym kolorze sezonu rosegold. Pudełko zachwyca swoją prostotą dlatego idealnie sprawdzi się na targach oraz wystawach. Pudełko pozwoli zadbać o każdy detal wystawy.

  29,98 zł
 • PUDEŁECZKA dekoracyjne Serduszka Rosegold 10szt METALICZNY NADRUK 6x3,5x5,5cm PUDEŁECZKA dekoracyjne Serduszka Rosegold 10szt METALICZNY NADRUK 6x3,5x5,5cm
  11,98 zł
  PUDEŁECZKA ozdobne Serduszka Rosegold 10szt METALICZNY NADRUK 6x3,5x5,5cm

  Wyjątkowo eleganckie pudełeczka dekoracyjne zdobione nadrukiem serduszek w modnym kolorze rosegold. Pudełeczka pozwolą w przepiękny sposób zapakować produkt, który powędruje do klienta. Na pudełeczkach można umieścić naklejkę z logo firmy lub przywiązać do nich bilecik z podziękowaniem za zakup.

  11,98 zł
 • TOREBKI papierowe w paski 13x14cm Żółte TOREBKI papierowe w paski 13x14cm Żółte
  8,98 zł
  TOREBKI papierowe Thank You 6szt 13x14cm Rosegold

  Wyjątkowo piękne torebeczki na najdrobniejsze produkty. Białe torebeczki wykonane są z papieru dlatego są idealnie dla fanów eko. Napis Thank You w kolorze rosegold zachwyci każdą kobietę. Wewnątrz możesz umieścić na przykład biżuterię, która powędruje do klienta.

  8,98 zł
 • WORECZKI bawełniane na upominki napis Gift ROSEGOLD 10szt WORECZKI bawełniane na upominki napis Gift ROSEGOLD 10szt
  29,98 zł
  WORECZKI bawełniane na upominki napis Gift ROSEGOLD 10szt
  1 Recenzje

  Bawełniane woreczki zdobione napisem "Gift" w odcieniu rosegold to wspaniała propozycja na piękne opakowanie produktu dla klienta. Bawełniany woreczek jest w pełni ekologiczny, dlatego idealnie sprawdzi się do pakowania produktów w naturalnym stylu.

  29,98 zł
 • WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm
  9,98 zł
  WIZYTÓWKI bileciki składane Serduszko Rosegold 10szt 10x5cm

  Wizytówki z motywem serca w kolorze rosegold to najmodniejszy trend dekoracyjny. Na wizytówkach można umieścić logo oraz dane firmy. Bileciki można również wykorzystać w formie podziękowań dla klientów za zakup. Wizytówki z logo firmy lub podziękowaniami można umieścić w paczce, która wysyłana jest do klienta.

  9,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Serca 2,5cm 10szt ROSEGOLD

  Bez wątpienia rosegold to najmodniejszy kolor sezonu. Dlatego zadbaj o dodatki w tym kolorze. Stojak w kształcie serca to propozycja na wszelakie tarki i wystawy. Dzięki niemu wyeksponujesz wizytówkę z logo firmy czy ulotkę reklamową. Twoje stoisko na pewno będzie wyjątkowe.

  15,98 zł
 • STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ROSEGOLD STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ROSEGOLD
  15,98 zł
  STOJAKI na wizytówki Trójkąty 2,3cm 10szt ROSEGOLD

  Trójkątne stojaczki na wizytówki w najmodniejszym odcieniu sezonu rosegold! To dekoracja dla wszystkich fanów nowoczesnego stylu oraz geometrycznych kształtów. Stojaczki nie tylko pięknie prezentują się na wystawowych stoiskach, ale również możesz użyć je podczas sesji aranżacyjnej.

  15,98 zł
 • KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD
  5,98 zł
  KONFETTI metaliczne kółka 15g ROSEGOLD

  Modny gadżet i dodatek do sesji produktowych w postaci metalicznego konfetti w kolorze rosegold. Konfetti fantastycznie błyszczy i prezentuje się na zdjęciach. Konfetti w kolorze różowego złota idealnie nadaje się również do wypełnienia pudełek, w których znajdują się produkty dla klientów.

  5,98 zł
 • WSTĄŻKA na szpuli metaliczna MEGA 250m Rosegold WSTĄŻKA na szpuli metaliczna MEGA 250m Rosegold
  12,98 zł
  WSTĄŻKA na szpuli metaliczna MEGA 250m Rosegold

  Jedna z najmodniejszych wstążek w tym sezonie! Metaliczna wstążka w kolorze rosegold ułatwi Wam przygotowanie produktu dla klienta. Dzięki niej stworzysz wyjątkowe opakowanie lub przywiążesz bilecik z logo firmy. Wstążka może posłużyć również do dekoracji stoiska na targach - przywiążesz nią różne przedmioty.

  12,98 zł

Kolor Rosegold hit 2020

Dodatki i dekoracje w kolorze Rosegold skradły serca zwłaszcza kobietom. Delikatny, pozłacany róż już sam w sobie prezentuje się wyjątkowo dlatego nie potrzebne Ci będą dodatki w innych kolorach! Różowe złoto od jakiegoś czasu przykuwa bardzo dużą uwagę wielu osób, dlatego możesz je wykorzystać podczas dekoracji stoiska na targach czy wystawach produktowych. Dzięki czemu zwiększysz swoje szanse na sprzedaż produktów. 

papierowa torebka rosegold

Papierowe torebeczki rosegold

Stojaczki na wizytówki w kolorze Rosegold

Stojaczki na wizytówki to bardzo ważny element dekoracji stoiska. Możesz w nich umieścić wizytówki z logo firmy bez psucia całej aranżacji. Stojaczki dostępne są w różnych formach i kształtach. Od tych klasycznych po nowoczesne, geometryczne kształty. Plusem stojaczków jest to, że można je ponownie wykorzystać na przykład podczas aranżacyjnej sesji zdjęciowej. Możesz wówczas umieścić w stojaczku bilecik z podpisem produktu czy nazwą całej kolekcji.

stojak na wizytówki rosegold

Stojak na wizytówki Rosegold serduszko

Ozdobne pudełeczka na drobne przedmioty

Nawet zamówienia w których znajdują się dobre przedmioty można zapakować w wyjątkowy sposób. Ozdobne pudełeczka mogą posłużyć jako opakowanie do biżuterii takiej jak kolczyki, pierścionki czy naszyjniki. Wewnątrz pudełeczka możesz umieścić wypełnienie w formie wstążki czy tasiemki. Tak zapakowany produkt sprawi wiele radości. Zadbaj o każdy detal, nawet taki jak opakowanie. Alternatywą dla pudełeczek są bawełniane woreczki z ozdobnym napisem. 

pudeleczka na upominki rosegold

Pudełeczka na upominki rosegold

Tasiemki ozdobne w odcieniu rosegold

Taki mały dodatek jak tasiemka może w wyjątkowy sposób upiększyć produkt. Możesz wykorzystać ją na różne sposoby. Tasiemka w kolorze rosegold może posłużyć jako wypełnienie pudełeczka wewnątrz którego umieścisz drobne przedmioty. Tasiemką możesz również dowiązać ozdobny bilecik czy wizytówkę z logo firmy. Zaletą tasiemki jest to,  że samodzielnie możesz zadecydować jaki kawałek jest Ci potrzebny. Tasiemkę w kolorze różowego złota możesz łączyć z odcieniami bieli. Tak przygotowany produkt z pewnością zachwyci każdego klienta.